21. 6. 2024

109 příspěvků u článku “Izraelci jsou v šoku. “Nejohroženější skupinou jsou ti, kdo dostali dvě dávky vakcíny,” oznámil premiér

 1. No a po čtvrté dávce opět zjistí, že to nestačí, tak bude pátá, šestá…. atd. To by bylo aby jsme na těch vakcínách nevydělali velký prachy a “pokusné králiky” neupíchali k smrti.

  1. COVID je jinak ideální biologická zbraň. Napadá jakoukoliv buňku s ACE2, takže od mozku, vnitřností, cévního systému, plic… Od třesu, psychický poruchy až po průjem. Takže až časem po případném vakcinačním průseru přijdou třeba autoimunitní problémy, nebude to jenom jedna konkrétní věc, bude to soubor různých potíží napříč tělem. Každopádně ze statistik to vyleze a někdo si toho určitě všimne. A nebo taky ne a mRNA technologie bude pecka, každopádně pokud si to dáte píchnout a umřete, bude to pecka pro Vaše rodiny a příbuzné. Když jede voják na misi a umře, má státní pohřeb. Když se obětujete jako pokusný vakcinační králík v zájmu celého lidstva, nejenom ČR a umřete na následky vakcíny, neštěkne po Vás ani pes, pokud tedy nejste někdo známý, nějaká “celebrita” (třeba máte velký umělý falešný kozy a nebojíte se je ukázat).

  2. Chřipka se také očkuje každý rok, protože neustále mutuje, ty další dávky nejsou nic překvapivého ani neočekávaného.
   Co je problém je to, že pošahané sviňské vlády jaksi nechtějí pochopit, že už mají covid zařadit mezi běžné nemoci a přestat ho řešit. Plošné očkování populace mělo zastavit to nejhorší masivní šířené a na to zafungovalo dobře. Jenže to už máme za sebou. Teď už se mají očkovat jen ohrožené skupiny obyvatel a samozřejmě dobrovolně, prostě ber či neber, hlavně vše na vlastní zodpovědnost!!!

   Prostě když to shrnu, očkování je v pohodě, zafungovalo, ale mocipánům se zalíbilo jejich rozšířené mocenské postavení a nechtějí ho pustit, drží se toho zuby nehty. Ale co čekat, od party asociálních psychopatů…. Hnus!

 2. A jaká je situace v Palestině? Očkování Izraeců je pro ni lepší než terorismus a palestinci v klidu sedí a čekají, až se hysteričtí bojovníci s Covidem zničí sami.
  Očkovat se má proti vážným nemocem a ne proti takovým, které ohrožují na životě max. 1% nakažených. Vyděšení lidé ze sebe dělají opravdu pokusné myši. Nikdy bych nevěřil kolik spoluobčanů věří mainstreamu.

  1. Problem covidu je vtom ze to 1% muže klidně bejt vase naprosto zdrava dcera nebo vy.

   1% je totis u nemoci zatraceně velké číslo znamená to že 1 ze 100 lidí umře ergo 10 000 z každého milionu.

   To je v našem státě skoro 100 000 mrtvých pro zajívamost 100 000 je prakticky populace malého města.

   Takže bohužel i když kovid není ebola 1% je pořad dostatečně děsivé číslo aby bylo potřeba se očkovat.

   A samozřejme pořád nám může zmutovat takže držim palečky třeba dostanete tu vaší vysněnou 50% variantu sem zvědavej co budete řikat poté.

   1. Tak pro vaši informaci, moje dcery nejsou očkované a vzhledem k jejich věku je pravděpodobnost ne 1 % ale 0,1% a jde o ohrožení života a ne o smrt. Mě je 60 let a mám IgG 443 jednotek a ani jsem o tom nevěděl, takže to mám za sebou. Na vaše mutace očkování nefunguje, ale naštěstí už jsou to jenom rýmy a ani pořádná chřipka. Takže to pro Vás shrnu. Kdo měl umřít již umřel, bohužel, a nyní se pravděpodobnost smrti s Covidem limitně blíží nule. Nejvíce je mi líto těch kteří zemřeli zcela zbytečně z důvodu pozaastavené lékařské péče a těch, kteří se do nemocnic dostali až na poslední chvíli, protože Covid se neléčil a čekalo se až jak to u koho dopadne. Očkování je klasický křížek po funusu a modlete se, aby bylo neškodné.

 3. Jedna laboratorní krysa se ptá druhé. ” Už jsi se nechala očkovat proti covidu?” “Né, já počkám až to pořádně otestují na lidech”.

  1. Já znám podobný : Laboratorní myši oslavují : Je to dobrý, letos to budou testovat na lidech 🙂

  1. Nemá kdo, spousta lidí tomu bohužel věří a nás označují za popírače covidu, což není pravda. Já vůbec tu nemoc nezpochybňuji(manželka ji prodělala, jenže z toho nešílíme. Před 14 jsme se vrátili z 15 denního pobytu v Albánii. Žádné roušky a blbnutí a naprostá svoboda. Schválně jsme se s manželkou nechali otestovat a nic. Může mně někdo něco kvůli cestování říci, tak ho zrovna nakopu víte kam………..

 4. COVID LOGIKA
  nejohroženější jsou ti co dostali dvě dávky, tak budeme očkovat třetí dávkou a nejohroženější se stanou ti co dostanou tři dávky. Potom budeme ty nejohroženější co dostali 3 dávky očkovat 4 dávkou aby byli ochráněni a tak dále.

  1. Dávka vakcíny číslo 1 vyrobí protilátky, revakcinace (druhá dávka) to ještě zvedá. Třetí dávka to zase zvedne, otázka je, jakou máte v tu chvíli hladinu protilátek, aby Vám to nevystřelilo protilátky do nějakých nepřirozených, skoro až morbidně vysokých hodnot. Některý lidi jsou vyděšený dost, aby to do sebe ochotně nechali narvat.

    1. Autoimunitní onemocnění mám už teď a hned několik…tak vakcínu raději vynechávám a dávam si na Covid majzla. Zatím se mi daří na jedničku.

   1. Hlavně ty další dávky vakcín již mají být upravené, protože covid mutuje. Vakcína na chřipku se také mění každý rok. Ne že budou používat ty rok staré, to už jaksi ztrácí smysl…

 5. Ono konspirační weby můžou mít klidně pravdu, že za tou úpornou snahou napíchat vakcínami co nejvíc lidí stojí depopulační agenda eugenických šmejdů, co se koupou v moři peněz a kteří by chtěli vylidnit planetu (někteří se tím ani netají, jako Klaus Schwab, Bill Gates) aby si mohli užívat krás a zdrojů planety jen sami pro sebe. V těch experimentálních vakcínách, které ani vakcínami nejsou (je to genová terapie) můžou být spouštěče jiných smrtelných nemocí (třeba rakovin) nebo jed s opožděným smrtícím účinkem. Víte přece jak funguje jed na potkany.

  1. Zmiňované studie mRNA technologie u zvířat údajně popisovaly, že značná část pokusných zvířat pochcípala. Jak to bude u lidí se neví a 10 let vědět nebude. Kdo si to nechal píchnout se sám dobrovolně proměnil v takové pokusné zvířátko a co je ještě horší, udělal to zadarmo. Tak si milí vakcinovaní držte palce, ať to dobře skončí. Jestli ne, budu se smát od ucha k uchu.

   1. No, doufejme, že Vám úsměv neztuhne – tedy, že nás taky neopíchají, třeba i násilím. S tím smíchem bych raději nespěchal…

    1. no mně už úsměv ztuhl,když si čtu tady všechny ty kecy vševědů…nějaká konkrétní rada asi nebude…jako vždycky

     1. Nepanikařit. Zvážit svůj zdravotní stav a poradit se s lékařem, kterému důvěřujete. Používat rozumným způsobem ochranné prostředky. Posilovat svoji imunitu (viz. Klaus, prof. Beran,… a isoprinosin), užívat vitamín D.

      Všechny vakcíny nejsou naštěstí stejné – to pro případ, že se člověk naočkovat chce nebo se tomu nemůže vyhnout. Zkonzultovat s lékařem ochranné léky proti trombotickým komplikacím a poškozením nervové soustavy – stručně řečeno, zvážit užívání denně přibližně 100 mg Acylpyrinu a Benfotiaminu, vitamínu B1 rozpustného v tucích. Pozor na nežádoucí interakce s jinými léky a některé choroby.

   2. Nepřipadá mi správné se do očkovaných navážet. Mnozí z nich k tomu byli nepřímo donucení, například zaměstnavatelem. To vůbec neznamená, že ty další dávky budou, po svých zkušenostech, chtít. Mohou být s námi na stejné straně.

  2. Já třeba vím velmi dobře, jak funguje “jed” na potkany, ale z tvého textu jednoznačně vyplývá, že ty to nevíš ani náhodou.

  3. Hledat a najit info je co vas ochrani. “Dlouhodobe a kratkodobe vedlejsi ucinky vakciny based on mRNA Unikove mutace ktere jsme vyzkouseli ukazuji koncentraci vajecnikove tkane noveho lipidoveho cinidla, ktere nebylo drive vyzkouseno.a ma velice unikatni charakteristiku.o ktere nevime co znamena.A to je cele jen o reprodukcni skodlivosti ktere se nemusi projevit v prvni ale az ve druhe generaci populace” rika Dr Robert Malone vyvojar vakciny mRNA. Francouzský virolog a laureát Nobelovy ceny Luc Montagnier prohlašuje ze očkování způsobuje vznik mutací viru a hromadné očkování pokládá za vážnou a nepřijatelnou chybu. Předpokládané problémy se podle něho potvrzují v každé zemi tím, jak křivka smrti sleduje křivku očkování. Ale to zadna media nezverejni ba naopak. Takove a podobne informace se musi hledat jelikoz jsou jako drobne pismo na leku kde se jmenuji vedlejsi ucinky.

  4. Jedna věc je, že covid šílenství už konečně musí skončit a vakcíny mají být dobrovolné, t je bez debat.

   Druhá věc je, že ty jsi pomatenec, jestli těmto blábolům vážně věříš… Tady ty bláboly i depopulační agendě, Billu Gatesovi a genové terapii jsou zralé na Chocholouška… Jestli se chcete zlobit, tak na vlády, jak nám poslední rok a půl zasahují do života, oni vymýšlí ty zákazy a nařízení, to je vskutku odporné. Jenže oni to dělají odjakživa, jen teď je to více vidět. A vzhledem k té zmatečnosti, s jakou to provádějí je snad jasné, že to není žádný plán, ale že jsou to jen party neschopných mocichtivý tupců…

 6. Jak to pozoruju, tak jestli ten dement Babiš prosadí za každé očkování dva dny volna navíc, nebudeme za chvíli muset chodit do práce vůbec.

  1. Vy si určitě počkejte na očkování proti hlouposti/slušně řečeno/.A jděte klidně i několikrát za sebou.Ale komu není rozumu dáno ani toto nepomůže

   1. Vy jste už byla na tom očkování dvakrát a houby platný, že? Nic si z toho nedělejte, mozek už nepotřebujete, estébák Vám řekne, co máte dělat.

 7. Britové to hlásili již před měsícem, a nikdo jim nevěřil. Dezinformátoři pravdu překrucovali. Věřím jen svému rozumu a intuici. Děkuji Bože, že jsem nepodlehl těm lžím, a věřil Soničce Pekové.

  1. Sonička tvrdila vloni v květnu, že do Vánoc bude po pandemii. Tak ji věř dál, možná tě tvá víra uzdraví.

   1. jenže ona by ta pandemie už opravdu skončila kdyby ti šmejdi to uměle nepodporovali. Já už jsem tečku za covidem udělal, nejsem očkovaný, nenosím hadr na xichtu a žiji jako by virus neexistoval, a světe div se, jsem naprosto zdráv a v pohodě

  2. Sonička Peková tvrdí každou chvíli něco jiného, takže věřit jí, je skutečná ukázka slepé víry.

 8. No super… A kdo ty lidi nabulíkoval, kdo jim řekl, že je to očkování před Covidem ochrání – a zamlčel jim, že jen trochu a zase až tak moc ne? Kdo ještě u nás slibuje za Covidem Tečku?

  1. Moje slova! Když jsem to lidem před půlrokem říkala, ať si nenechají věšet bulíky na nos, koukali divně. No, a už to tady je! Jo…kdo má IQ na nule netřeba mu kebule.

 9. ADE – antibody dependent enhancement (protlátkově závislé zesílení). Detaily si zjistěte sami, máte internet. Další věcí je, že se vakcinace musí správně načasovat. Protože pokud si to šlehnete v probíhající pandemii, oslabí to vaší protiinfekční imunitu na nějaký čas (jako jakákoliv jiná vakcína) a paradoxně Vás to oslabí i proti COVIDu, pokud zrovna půjde kolem, chytnete ho a můžete mít i horší průběh než bez vakcinace. A jestli další vlna začne v říjnu, máte letos smůlu, kostky jsou už vrženy (potřebujete tak měsíc, než to naběhne, revakcinace se dělá proto, že ještě zvyšuje hladiny protilátek vyrobené první dávkou). A nebo se spolehnete na vlastní imunitu, víte, že jste to loni prodělali a pořád žijete, resp. jste měli rýmičku a nenecháte se zblbnout vakcinační masírkou, protože letos už to budeme imunitně znát, mutace / nemutace. Samozřejmě loni se mohl COVID předvést, jaká je to vražedná infekce, to jsme to imunitně vůbec neznali, moc toho tedy nepředvedl, polymorbidní lidi jsou životu nekompatibilní, medicína stejně akorát tlumí následky onemocnění, často genetických záležitostí (nepočítáme teplotu, bakteriální infekce, chirurgické zákroky, tam je to opravdu k něčemu, případně dodání inzulínu). Teď už bude mít COVID mnohem menší prostor, budeme to imunitami vraždit mnohem rychleji, čili budeme kolem sebe šířit menší infekční nálože ostatním, počty mrtvých půjdou rapidně dolů, až se s tím definitivně naučíme žít, vítej, chřipko. Samozřejmě imunitně oslabení, staří a ti, co se bojí, vakcinace je pro Vás jediná šance. Tak honem do toho, vakcinční čas se pro letošek dost rychle krátí.

  1. Idnická dekta není ten prďola alfa co tu byl minule a už vůbec ne ten chcípáček COVID19 co tu byl na začátku. Ten kdo tím už neprošel (ať už jakokoliv) si to letos “užije”. To jen tak na okraj k vaší předpovědi.

  2. Tesat do kamene a v listopadu ti ten kámen omlatit o hlavu mudrlante. Když máš ten internet, tak si najdi zdroj te zprávy a k tomu podrobné statistiky. Třeba ti to dojde.

 10. Jak řekl pan František Kovářík v seriálu: “Radši si to nikdy nevezmu na hubu. To radši zhebnu, tatrmani!”

 11. Tak se opět potvrzuje další konspirační teorie,že mRA vakcíny vlastně oslabují imunitu,tím pádem budou více umírat očkovaní než neočkovaní,potvrdil to již dr.Turánek,dlouholetý imunolog,testovali vakcíny na zvířatech a přesně došli ke stejnému výsledku,očkovaná zvířata umírala více než neočkovaná,pak že jsme dle tisku neočkovaní hloupý,spíše naopak,ještě si umíme spočítat dvě a dvě ..

 12. Tohle by se nikdy v Izraeli nestalo, pokud by jim radil Kubek, Horejsi, Flegr a skupina Sníh. Tito “bohove” by je tak vystrasili, že by radeji zvolili smrt z vyděšení.
  Hlavne že ještě nedávno bylo psáno o třetí a dalších dávkách mazáno jako Hoax.

 13. Kde berou vědátoři přesvědčení, že když byly dvě dávky vakcíny na prd, ta třetí fungovat bude. Když se dvakrát spálím o žhavá kamna, tak bych byl blbec, kdybych na ně sahal potřetí.

 14. Toto je hnusný fašistický systém, který nás chce metodou očkování akorát tak sprovodit ze světa, aby zbylo více životních potřeb, a zdrojů, pro zkurvené miliardáře. Kdoví co nám nechali napíchat do těla, a teď by v tom chtěli pokračovat. Proti tomu přece máme právo se bránit.

 15. A nebude to nakonec tak, že čím víc očkování tím větší oslabení organizmu? Podle toho co píší v článku to tak vypadá! Pak že prý konspirační teorie, a už je to tady…

 16. Lidi nechoďte už na žádný další dávky a když bude zas míň něž 50% očkovaných, jelikož již očkovaní se stanou statutárně zas neočkovanými, nebude jim moct fungovat ten debilní covidpass ….jelikož je vidět, že stejně je nesmyslem, když očkovaný, co se může nakazit nakonec víc než neočkovaný, jak je vidět, tak má všude povoleno chodit a je brán jako bezinfekční…. takový oficiálně protlačovaný nesmysl je státní demagogie…

 17. Takže použijeme politickou logiku – když selže naše opatření, tak to opatření zopakujeme, případně ještě přitvrdíme.

 18. A co na to říká celosvětově ,,uznávaný vědec” Smejkal, který ještě nedávno lživě tvrdil že očkovaný se nemůže nakazit a stejně tak je naprosto vyloučené aby nakazil jiné. A kdokoliv tvrdil opak tak byl ruský agent, popírač nebo potencionální vrah.

 19. To je následek “plošné vakcinace” neprověřenou vakcínou!!! První, druhá, sto padesátá dávka a výsledek nulový 👎😟 jen vyhazování peněz ze státní kasy !

 20. „Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky.“ — Albert Einstein

 21. Tak nevím, jestli pan izraelský premiér něco nepochopil, nebo něco neprovalil, co nechtěl. Z čísel, která Izrael zveřejňuje toto totiž nevyplývá. Je potřeba ale rozdělit populaci na mladší 60 let a starší. U mladších 60 let nemá zatím posilovací dávka žádný viditelný přínos (z hlediska těžkého průběhu) oproti dvěma dávkám. Obecně se ukazuje, že u mladší populace je rozdíl mezi neočkovanými, částečně očkovanými (jednou dávkou) a očkovanými více dávkami relativně malý, pokud jde o ochranu před těžkým průběhem. S rostoucím věkem se tento rozdíl zvětšuje, a to zatím platí i pro 3. dávku.

 22. Někdo se tomu snad diví ? Už pochopili, že kdo se nedal očkovat doteď, toho už nepřesvědčí, protože je má prostě kdesi, tak jak jinak udat třetí dávku – jedině takovouto stupidní strašičkou. Na to se snad alespoň někdo chytne a na tu třetí jim přijde 😀

 23. Covidofanatici si rádi budou píchat dobrovolně klidně před každou snídaní 🙂

 24. na začiatku prišli výrobci hesel zo staronovým-vakcína je sloboda.už vidím v izraeli nové heslo-tretia dávka je konečné riešenie

 25. Další “konspirační teorie” co se stává skutečností, “očkovat” se bude do nekonečna.

 26. Antivakcináři budou do roztrhání těla bojovat proti očkování proti covidu, ale bez mrknutí oka se nachají napíchat kdejakýma sr ačkama proti kdejaké nemoci, aby mohli vycestovat do exotických zemí. A to neni omezování jejich svobody, porušování demokracie a bojkotování lásky a pravdy co měla zvítězit. A kdo z nich neni očkovaný proti tetenu, žloutence, příušnicím, neštovicím a čert ví ještě proti čemu. Hlavně, že teď machrujou proti Babišovi.

  1. franto jeste te to bavi delat ze sebe vaginu ?? kolik plate pirati ostatni ?? platej v eckach nebo v dolarech jak havlovi ????zkus neco natocut s klusakem a vem si kroupu a slonkovou ty demente .

  2. Hned v prvním souvětí píšete, že antivakcináři se nechají bez mrknutí oka naočkovat spoustou různých vakcín. A vůbec Vám to nepřijde divné.

   Vy asi nejste úplně nejostřejší tužka v penálu, že?

 27. Ale to je určitě hoax! Naši moudří politici a odborníci na imunologii přece vědí, co dělají, když chtějí naočkovat nejlépe 100% populace. Redukce obyvatel prostě neprobíhá dle plánu a je třeba ji zrychlit. Navíc se ta tom vydělá pěknej balík za vakcíny. No není to paráda?

  1. Jak jsem psal drive. Jen si poctete. “Dlouhodobe a kratkodobe vedlejsi ucinky vakciny based on mRNA Unikove mutace ktere jsme vyzkouseli ukazuji koncentraci vajecnikove tkane noveho lipidoveho cinidla, ktere nebylo drive vyzkouseno.a ma velice unikatni charakteristiku.o ktere nevime co znamena. A to je cele jen o reprodukcni skodlivosti ktere se nemusi projevit v prvni ale az ve druhe generaci populace” rika Dr Robert Malone vyvojar vakciny mRNA.Francouzský virolog a laureát Nobelovy ceny Luc Montagnier prohlašuje, že očkování způsobuje vznik mutací viru a hromadné očkování pokládá za vážnou a nepřijatelnou chybu. Předpokládané problémy se podle něho potvrzují v každé zemi tím, jak křivka smrti sleduje křivku očkování. Ale to zadna media nezverejni ba naopak. Neni to vice nez divne?

 28. Já bych dal očkování pro jistotu 30 aby to začalo fungovat. Je, jasný, že 4 jsou málo Nový auta baráky zbraně něco stojí takže očkujte se nejlépe každý den. Za rok už to bude ráno a večeř potom 3 krát denně.

 29. jen by mě zajímalo které vakcíny to jsou obřezaní používají několik typů stále mi chybí statistika u sputniku jak na tom je

  1. Není to o tom kdo a jak tomu rozumí ale každým dnem je víc a víc jasné že vakcíny jsou k ničemu ne-li placeba

 30. A v montovnách nezákonně nutí do testování pouze neočkované. Za každou cenu to svinstvo do nás chtěj nacpat. Čím víc očkovaných, tím víc nakažených. Některým lidem nebude stačit ani 10 dávek, než pochopí pravdu.

 31. Hmm, a tak se bude očkovat desátou, dvacátou a stopadesátou dávkou vakcíny a výrobci si jen budou mnout ruce avelmi dobře vydělávat. Vakcíny proti covidu jsou snový a jak to vypadá nekonečný byznys každého výrobce těchto vakcín.

 32. Nepřijemné je, že tak časté přeočkovávání ničí imunitní systém. Alergologové a imunologové před tímto za normálních okolností varují — Zejména lidi s auto-imunitním onemocněním (alergie, artritida atd) nebo nízkou imunitou.

 33. Mám zaručenou zprávu, že 106 dávka bude stačit..sledoval jsem tuto informaci v pořadu pana Jablonského. Ten má přímo do vlády

 34. „Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky.“ Albert Einstein

 35. Já bych jim dával každý týden jednu 😂😂😂 ať si daji 😂😂 organismus bude pak tak v p….. že jim nepomůže ani 100 dávek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *