Jako jediný přežil pád Kellnerova vrtulníku. David Horváth zveřejnil první fotku po nehodě a poslal vzkaz

Život dokáže být skutečně vrtkavý. Máloco to ukazuje více než tragický skon nejbohatšího Čecha Petra Kellnera, kterému se stal osudným heliskiing na Aljašce. Přitom mohl přežít, podobě jako jeho přítel, snowboardista a fotograf David Horváth. Toho jako jediného z posádku nehoda vrtulníku nezahubila. Po krátkém pobytu v aljašské nemocnici se vrátil zpět domů.

Osud tomu přitom chtěl, že krátce po nehodě se mu narodil syn. Pokud by se snad někdo obával, že se Horváth potýká s depresemi po jistě šíleném zážitku, byl by na omylu. Několikanásobný mistr republiky ve snowboardingu si života užívá naplno, jak ukazuje první fotografie po nehodě, která ho zachycuje.

Stále šťastný a kráčící vpřed,” napsal anglicky Horváth k fotografii na svém Instagramu. Fotka ho přitom zachycuje s dvěma dcerami. Někdo může považovat za necitlivé, že se Horváth nevrátil nejprve k tragické nehodě, která stála život nejbohatšího Čecha, na druhé straně mu nikdo nemůže mít za zlé, že se na věc snaží co nejrychleji zapomenout.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený DH (@daviddhc)

Na Aljašce přitom nezahynul pouze Petr Kellner, ale také dva průvodci Gregory Harms a Sean McManamy, pilot Zachary Russell a Francouz s českým občanstvím Benjamin Larochaix. Skupina se věnovala heliskiingu, tedy lyžování s pomocí vrtulníku.

Foto: PPF

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments