Japonci pro olympioniky přichystali speciální kondomy. Vydrží téměř všechno

Olympiáda je sice především o fantastických sportovních výkonech, ale pro sportovce samotné skýtá ještě nejrůznější další povyražení. Historie ukázala, že koncentrace velkého počtu mladých a fyzicky zdatných sportovců a sportovkyň na jednom místě v olympijské vesnici vede – eufemisticky řečeno – k rozvoji společenského života na maximum. Stalo se tak tradicí, že olympionici v rámci vstupního balíčku fasují také zásobu kondomů, a pokud by jim náhodou došly, mohou si přijít pro další.

Nejtenčí a nejodolnější

Jak známo, příští olympiáda, která se měla konat letos, ale kvůli koronaviru proběhne až příští rok, se odehraje v Tokiu. A Japonci jak známo neponechávají náhodě vůbec nic. Kromě zajištění těch nejmodernějších sportovišť, skvělého jídla a luxusního ubytování si dali záležet také na “olympijských kondomech”. Tato ochrana byla vyvinuta speciálně pro účely Olympijských her v Tokiu a může se pochlubit několika skvělými parametry.

Především tloušťka kondomů je takřka nevídaná. Kondom je tlustý, nebo spíše tenký pouhého 0,01 milimetru. To má zajistit především co možná nejpříjemnější zážitek ze sexu a také motivovat sportovce k tomu, aby ochranu použili a nespoléhali se třeba na nejistý přerušovaný sex. “Tak tenký prezervativ nabízejí pouze japonské společnosti,” říká Hiroši Jamašita, který je šéfem společnosti Sagami Rubber Industries, jež má produkt na starosti.

Poptávka neustále roste

Vzhledem k malé tloušťce materiálu by někdo mohl namítnout, že takový kondom nic moc nevydrží a sportovce vystavuje přílišnému riziku. Jenže tak tomu není. Kondomy prošly důkladným testováním a jsou dimenzovány tak, že několikrát překonávají potřeby i těch největších milovníků. Pokud to chcete vyčíslit, měly by vydržet až 100 000 přírazů.

Kondomy jsou tedy značně nadstandardní. Je ale otázkou, kde je budou sportovci používat. Pořadatelé olympiády se totiž rozhodli jít ve stopách ekologických trendů a pro sportovce připravili postele z kartonů. Ty už nemusí být nutně tak bytelné, jak by možná bylo zapotřebí.

Mimochodem, na olympiádě v Londýně v roce 2012 rozdali organizátoři celkem 140 000 kondomů. O čtyři roky později v Rio de Janeiru už byla spotřeba několikanásobná – 450 000 kusů. Na jednoho sportovce tak připadalo 42 kondomů. To musely být slušné orgie.

Foto: Freepik

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments