18. 5. 2024

123 příspěvků u článku “Je složité veřejnosti prozradit, že se prezident “uchlastal”. Komentář Tomáše Mrkvičky

  1. Tak ty máš smůlu, ty jsi takovej blbec, že to nepochopíš nikdy. A velká část Zemanová voličstva je na tom stejně.

 1. Soudruzi, zvolili jste si za prezidenta alkoholika. Už je vám to všem jasné? Už vám to došlo? Já vím, že ne. 😀😀😀

  1. Zase jsi to nevydržel, nedávno jsi psal, že už na mne nebudeš reagovat. Ale nervíčky ti tečou, nevydržel jsi to.😂😂

  2. Synu, příjmení bych vždy zahájil velkým písmenem, byť jde o osobu v tvém textu sprostě dehonestovanou. Patřím k velmi tvrdým kritikům prezidenta Václava Havla, nicméně a s upřimným politováním musím uznat, že dosavadní nástupci jeho osobě (bohužel pro Českou republiku) nesahají ani po kotníky. Smutné

   1. Vidíš synu a já budu prezidenta Havla stále hájit a to jsem dočetl Dopisy Olze až dokonce. Přeji hezkou a klidnou noc.

   2. Kreatura jsi hlavně Ty! Proč píšeš svůj nick velkými? Protože nevíš, jak to napsat normálně, co? A přitom jsi normální smradlavý bolševik…

  3. Vy si myslíte, když tu napíšete tolik odporných blábolů, že něco dokážete? Nesrovnávejte prezidenta Havla s tím odporným individuem na Hradě, to je jako 100 ku nule….Nakonec, kdo se jej může zastávat? Zase jenom nuly….

  1. Když byl Havel v nemocnici, veřejnost byla informována o jeho zdravotním stavu. Že se občas napije, to se vědělo. Ale nebyl to typický závislák, jako Zeman, který se nedokázal udržet a chlastal, i když měl další den být na otevření výstavy korunovačních klenotů, kde se pak sotva udržel na nohou. Havel měl respekt, Zeman je troska podobná ožralým bezdomáčům.

  2. No Havel rozhodně alkoholik nebyl ,to že pařil za mlada ,to jsme pařili všichni ale jako president nechlastal jak holendr-Zeman je bohužel pijan.

   1. Proč děláte z Havla modlu.Jen jak se zachoval když jeho první žena onemocněla rakovinou.Stál jí po boku?Je veřejným tajemstvím že to byl opilec a korouhevník.Když mluvil Havel sprostě,on byl umělec.On mohl.Když mluví Hrabě sprostě,on má modrou krev,to se prožívá jinak.Ale Zeman?Řekl snad dvakrát sprosté slovo a už je sprosťák.

 2. Abychom zachovali vyváženost, bylo by možná dobré připomenout chlastací avantýry V. Havla. Byly rovněž výživné a bylo jich dost. Taky to byla “hlava státu”. Když už měříte, měřte tedy stejným metrem.

  1. Ano, abychom zachovali vyváženost prezident Havel ty virózy vyležel mimo dosah kamer hromadných sdělovacích prostředků a v úřadě nedožil.

   1. Seš přiblblo!!! Kdo vám říká,aby jste se o něj zajímali!!!! Co Vám je potom,jak mu je??? Držte ty fašisticky rypáky a nevšímejte si ho!!!!! Jen vy fašisti se o něj zajímate!!!!!

    1. Je nám do toho dost, ty exportní vemeno. Údajně nás prý prezident reprezentuje v zahraničí. To asi o nás mají pěkný obrázek.

  2. Múžete ty “chlastací avantýry” nějak upřesnit a věrohodně! s citací zdrojů doložit? Počítám, že ne, jenom cintáte a utápíte se ve svém mizerném upoceném životě, svalujíc vinu na VH. Jak pohodlné,že?

  3. Je otázkou, která z těch avantýr je pradivá a která je jen vymyšlená bolševiky. Havel ale určitě nebyl ožralý u korunovačních klenotů a neprováděl další traprány ožralce, jako ten nynější exot na Hradě…nyní ve Vojenské nemocnici….

   1. havel? ten rozhodně néééé, enem jezdil zcákanej jak klokan po hradě na koloběžce. jináč fak nechlastal, von se dokonce chlastu bál, i dyž tedy tvrdil, že alkohol v malejch dávkách neškodí v jakýmkoliv množství. joudo. ;o))

  4. To že Havel chlastal je známo.
   Ale že nás alkoholik Zeman táhne na východ k autokratickým despociim na rozdíl od Havla je trochu rozdíl

  5. Herr Rozsypal nejsem Havlův fanda,ale je tu dost rozdílů. Havel pil pokud vím hlavně za disentu,ve funkci a na veřejnosti určitě ne. Miloš je extra třída a vyrovná se spíš soudruhu Gottwaldovi to byl taky alkoholik NON PLUS ULTRA. Myslím že ti dva Zeman a Gottwald vstoupí do historie jako nejlepší presidenti v chlastu.

   1. Chlape vy jste marný troll.Tady je v prvé řadě řeč o ochlastovi Zemanovi nikoli o Havlovi. Až bude článek o Havlovi tak se budeme bavit o Havlovi až bude článek o Klausovi tak se budeme bavit o Klausovi ale chápu,že pro některé z vás to je těžko k pochopení.

  6. Nikdo však nezaznamenal, tak jako se několikrát jasně stalo v případě soudruha Zemana, že by při výkonu své prezidentské funkce preident Havel evidentně “chlastal”.

 3. Výborně !!!! Notorik Venda Havel co jezdil na koloběžce vám dělal radost taky,né????? Vždyt taky chlastal!!!!! Praha volí fašisty jak Henlainovci ze sudet ve 38 roce a to Vám nevadí????.Až budete rejt držkou v zemi díky cenám EU,tak rychle procitnete..Snad ten spolek fašistů Benešovy dekrety nezruší ,aby vlezli do komína EU!!!!!! Jinak se bude asi střílet a k těm 360 tis Čechů co fašisté zavraždili přibudou další!!!!!!!

  1. Tak bolševici, flastenci a koblihy tečou, jen houšť a větší kapky! Tak se mně to líbí….o zábavu máme zase na pár týdnů postaráno

  2. v EU je jen jeden politik, co napadá Benešovy dekrety
   nějaký Viktor Orbán, poslední kamarád Bureše

  3. Ty hovado typu Karel, McMurphy, Novák a jiní, nebo jste jen jeden? Jak se člověk stane v bolševickém vězení notorikem? Nebýt EU tak takoví hovada , jako ty by chcípli hladem, což by zase bylo dobře.

 4. Lékařka,fašistka by se měla polejt benzínem a zapálit..Protož její myšlenkové pochody jsou na úrovni houpacího koně!!!!!!!

 5. Líbí se mi ten zlidovělý obrat-zdementněl- ostatně ten konečný účinek větší spotřeby Etanolu atd asi platí i pro ty 3 dementy na hradě, kteří ted úspěšně nahradily prezidenta i bez prověrek k jmenování soudců a podepisování prý už podepsamého.Já bych řekl, že mají takových čistých papírů neurekom, jak by řekl náš Český prozatimní premiér.Já být něco jako premiér vzal bič a zajel bych na hrad a hnal bych tu ruskou trojky směr GULAG.

  1. A Jindřichu anonyme, odkuď to tak dobře víte, co? Ale kydat hnůj Vám jde bezvadně. Tak prosím soukromně doma. Jinak vypadáte jako úplný pitomec.

  2. Kdy a kde kdo viděl pana Václava Havla opilého? Zemana celý svět, viz google. Zeman blije na korunovační klenoty. Zase vedle, kobliho.

  3. mužeš soudruhu doložit nake foto,kdy byl Havel jako prezident ožraly?nezajimá mě -oni řikaly,a chlastal na hrádečku,a td.

  4. A viděl jste jej někdy v přímém přenosu že by při výkonu své prezidentské funkce pan prezident Havel chlastal a nebo stále před ním stála sklenička “šnapsu”? Znáte ten vtip o panu starostovi a panu učiteli?

 6. Co je na tom složitého? Že prezident chlastá víc než je normální, víme od té doby, co se snažil rozšířit naše korunovační klenoty o šavli.

 7. No tak jak, které veřejnosti, že….Bolševikům, flastencům a koblihám to jde vysvětlit těžko…A proč se s nimi zahazovat….

 8. To, že se Zeman uchlastá bylo zřejmé od samého počátku jeho politické kariery. V průběhu povodní v ČR , kdy byl ještě premierem nám udělal na CNN odstudu po celém světě. Zcela ožralý se tam marně anglicky pokusil něco říci. Věkem se to ještě horší, v úřadu prezidenta se před ním uchlastal další netvor, Klement Gottwald. Snad to tenhle stihne do Vánoc, měli bychom mu nosit láhve špiritusu!! Zemane, nepojmenujeme po tobě ani popelnici! Češi.

 9. Asi se pravdu o zdraví presidentanedovíme ,ale hradní trojka by se měla posestavení nové vlády zotpovídat popřípadě je žalovat a soudit,jelikož překračují své pravomoce nebo naopak nekonají a nečiní co byč init měli v tak duležitém povolebním čase

 10. Kdyby tomu tak bylo, tak by nebyl první kdo se uchlastal.Ti pravičaci už by ho rádi viděli někde jinde.Jsou to prostě modrá klika. Je potřeba jim kouknout pod prsty.Ale ještě není všem dnům konec.

  1. Vezmi se s Babišem za ruce a jděte, cestou společnou, do prdele. Taková hovádka, jako jsi Ty, jsme měli v 89-tým rovnou věšet.

   1. a dopak nám zvolil martínka, honzíka a almu za mluvčí celýho českýho národa? voni maj celý bohnice vycházku a ty ses dostal k počítači? to by se ale mohla paní vychovatelka na hošíčka hodně zlobit! ;o) ichtyle

 11. Nejen Gottwald a Zeman. I Zápotocký se uchlastal. Kvůli chlastu si ho rusáci vybrali, notor poslouchá. S Novotným už to bylo na levačku. Až zase Zeman. Stačilo dát mu na kampaň a měli otroka.

 12. Kdo v teto republice nechlastá, hod po nem kamenem. Havel se taky uchlastal a nikomu to nevadilo.Už neví jak by toho prezidenta pošpinili.
  Je to pravičackej hnus.

  1. Špiní se sám, protože má tobě podobnou inteligenci. Historicky ho bude hodnotit ” pražská kavárna ” a ne tvoji kolegové z Chánova a Luníku.

  2. Ty rudej křupane, pan Havel strávil většinu života v bolševicích kriminálech. Tenhle hnus se řadí po bok Gottwalda, Heydricha a K.H.Franka.

   1. no, esli je 5 let většina jeho života, tak to jó. ;o)) ichtyle. a co dělal ten zbytek, myslim teda před tím kriminálem a potom? tedy konkrétně ty dva roky před tím a dva roky potom? rači se tu nevyjadřuj, si enem pro smích. ale i těm blbejm.

 13. Ale tak copak jsme 3ve spotřebě alkoholu,tak přece prezident zvolený lidem”alkoholiky”nemuže byt jiný

 14. Autor článku svým výrokem : “je z hlediska svých funkcí nejvíce zapotřebí, tedy při skládání nové vlády”, splňuje parametry novinářského prosťáčka, který hnojí podle zadání.

 15. největší alkoholik ožrala Havel se tak narval že rozaval majetky dokonce i rakouskému blekotovy! obyčejný zločinec Zeman nekrad havel krad zeman dával pulku platu na klokánky Havel kurvám!

  1. Oba dva jsem znal dobře. Ale je velký rozdíl vypít dvě malá piva týdně, nebo litr tvrdého a šest sklenic vína denně. A co se týče rakouského šlechtického rodu, tak to jsem rád, že vyhnali Turky z Evropy a že tady nemusíš vyřvávat denně z minaretu a lákat ovečky k muslimské pobožnosti.

   1. lituji tě pokud si neznal havla proto píši vždy malé h protože to byl obyčejný ožrala,vykouřená hlava,který jen honil kurvy a rozdal majetek svým ovcím a to co se vychlastalo při jejich orgii by mohl vyprávět odkláněč milionu Vondra,hrabě blekota a kurvy na orlíku a že havel vypil dvě malá piva je největší šutr.

 16. Nějak málo voličů Zemana zde postrádám . Došla jim řeč ? Miloš vám děla ostudu,že jo ? Kdyby byl Miloš Zeman jen trochu soudný člověk tak už v roce 2018 znovu nekandidoval na funkci presidenta, hlavně s odkazem na svůj stav. Jenže Miloš není a nikdy nebyl soudný,myslel si že on je něco více. To ano (alkoholik,lhář,podvodník,a jistě by se našlo mnoho dalších negativů) jen kolik měl kostlivců ve skříni co by předseda vlády a kolik nyní až skončí úřad.On a Gottwald budou z hlediska historie presidenti ALKOHOLICI to už jim nikdo neodpáře tak jako třeba Edisonovi to,že vynalezl žárovku ! Každému co jeho jest !

  1. Protože voliči pana Zemana nejsou tak ubozí, aby se špinili o jeho protivníky. Váš Klaus třeba nechlastal ale zůstalo to zde jako po něm jak v Hirošimě. A nejez koblihy, je jich pro tebe škoda.

 17. Hmmm, uchlastal se. Nějak se zapomíná, že prezident se nechal před pár týdny očkovat proti covidu. To samé Hanka Zagorová nebo Felix Slováček a mají taky najednou vážné zdravotní problémy. V červnu náhle bez zjevné příčiny v rozmezí tří týdnů po sobě zemřeli tři učitelé z Univerzity Karlovy, kteří taky byli po očkování. Byli přitom ještě mladí 45, 43 a 33 let. Ty experimentální vakcíny mají nespočet nežádoucích účinků od vyrážek na kůži až po smrt. Nejčastější jde však tvorbu krevních sraženin, které způsobují ucpání krevních cest. Nejhůř to dopadá, když taková sraženina ucpe přívod krve v mozku, srdci a jiných orgánech. Ty experimentální vakcíny lidi zabíjejí, hlavně ty starší, což si všímám i ve svém okolí. Když se začalo očkovat, tak najednou ve velkém mizí důchodci i lidi před důchodem ještě v plné síle, kterým jinak zjevně nic nebylo. Nikdy v minulosti tak často po sobě neumírali, kór v létě a na covid to hodit nelze, neboť v létě vůbec neřádil.

  1. Také mě to napadlo. Cirhózu z toho nemá, ale vliv toxinů z vakcíny a spike proteinů na játra je jasný. Dorazilo ho to.

  1. Pan prezident Václav Havel byl oproti tomuhle svinstvu abstinent. Dcera Miloše Zemana je neúspěšná pornoherečka, ty rudej debile, co tam pro nás, Čechy dál ?

 18. Mě je celkem jedno, jestli je prezident ve špitále s prochlastanými játry nebo lehkou dehydratací. Ale není mě jedno, že tuto zemi ovládá z Hradu prolhaná a bezectná banda dacanů.

 19. Zajímavé je že kdykoli se začne o Zemanovi, chlastu a nemocích tak reakcí je ,,Co ten HAVEL?!”. Je to milé že na deset let mrtvého exprezidenta jeho ,,příznivci ” tak často vzpomínají, ale současná situace je o něčem jiném než kolik toho tenkrát Venda vychlastal, kolik hereček měl a jak často marodil. Doba se zaplať bůh posunula kupředu, a dnešní téma je současný nemohoucí prezident, jeho aktuální stav a prognóza do budoucna. A k tomu chování a práce hradních úředníků, které platíme z našich daní a kteří nepracují v zájmu občanů této země.

 20. Složité to bylo už u Havla, který v ůřadu plynule přešel od deliria k demenci a degeneraci, a presidentem byl pořád.

  1. Leží vám hovadům největší Čech všech dob, Václav Havel stále v žaludku. Tak si to přesně přál!!

   1. fak nejvěčí čech? ;o)) si fak moc moc jotomilej. zdá se ti vo něm, že jo? ale z toho si nic nedělej, to se vypere. ichtyle

 21. U normálních lidí se mluví, že se uchlastal, jenom prezidenti jsou dementi a zloději, Havla za vlády bolševika vytahovali v Okrouhlici ožralýho z náhonu, tak a teď si ho obhajujte a mě polibte víte co

  1. Tebe budou vytahovat brzo zase zmlácenýho z kontaneru, hovado rudý. Smrt vám hovadojdům a Zemanovi!!

   1. teda nevim ouplně jistě, co je to kontaner a ani nevim, esli na tom vytahování nebo vkládání budeš mít ty zásluhu, ale jedno vim jistě. takovejch ichtylů jako ty naseru na hodinu kýbl. kapišto? inženýre.

   1. takže von byl vensa flaška eště k tomu všemu taky neviditelnej, jo? ;o)) ichtyle. fak si jotomilej.

 22. Kdykoliv se objeví spojení zeman-chlast, nastoupí skupina petrohradských trollů a otáčejí to na Havla. Putin je už taky dementní.

 23. Zkorumpovaný šmejde Mrkvičko Vás bych zavřel za hanobení státu. Havel to byl ochlasta a tuberák se vším co k tomu patří.

  1. Bolševiku, děláš nám Čechům radost. Největší Čech 20 století pan Václav Havel ti vadí i několik let po jeho smrti! Tak si to vždy přál, ty anonymní rudá trosko!!

 24. Státní pohřeb začne u PInkasů a lafeta dojede k Flekům,kde bude jako oslavná salva odpáleno 30 zátek od šampusu.Rakev pak bude mít tvar Becherovky.

 25. Takže jestli se uchlastal?Potom budeme pokračovat.Kalousek na hrad!Další alkoholik,už jsme si zvykli!

 26. Ovčáček u leští lafetu a Minář má přichystané obří, rudé trenky!! A Češi lahve šampanského !!!

 27. Možná něco obecně k tomu alkoholu:
  Soudruzi protialkoholisté funěli blahem, že se od roku 2000 do cca 2015 podařilo u nás snížit konzumaci alkoholu o desetinu. Nicméně za stejné období narostla na několikanásobek spotřeba psychiatrických léků ze skupiny anxiolytik (léky proti úzkosti a depresi), které jsou silně návykové (proto je taky neseženete volně v lékárně) a jejich vedlejší účinky jsou výrazně silnější (a zdraví a život více ohrožující) než je tomu u alkoholu.
  A ještě jedna věc: Imigranti z islámských zemí jsou vesměs na alkohol citlivější než místní populace, je mezi nimi výrazně vyšší procento jedinců, kteří snadno získají návyk (po jedné dvou “opicích”) a rychleji se uchlastají. Je to důsledek dlouhodobého života populace pod islámskou prohibicí. Takže by alkohol mohl posloužit jako “etnická zbraň” proti nim, jak tomu bylo v USA a Kanadě, kde byl bělochy cíleně podáván indiánům a Eskymákům za účelem jejich selektivního vyhubení.

  1. Ono to s tou islámskou prohibicí není tak divoké. Od křesťanů převzali osvědčený systém ” stačí jen občas se pomodlit a pije se dál”.

 28. No dožít se stavu, v jakém je Miloš Zeman posledních deset let, se chce málokdo, bez ohledu na to, jaký je to vlastně věk.

 29. Bože tolik hnusu co tu blejete je o prezidentu se mne zvedá žaludek. Ještě jste nikdo nenapsal že prdi jako každý z nás

  1. Jeho prdy jsou nechutné , jako je on sám. Nenávidíme toho agenta a těšíme se na brzkou jízdu na lafetě!!

 30. Doba Andreje Babiše a Miloše Zemana skončila v pondělí 18. října 2021 v 17.30. Přesně v tu chvíli předseda senátu Miloš Vystrčil citoval informace z dopisu lékaře Miloše Zemana. Prezident není schopný vykonávat svoji funkci, vyhlídky jsou špatné. Teď už Babiše u moci nikdo neudrží. O svoji moc dokonce přijde i Zeman, a to pro něj tím nejpotupnějším způsobem. Neslavný konec.

 31. No nevím …je to člověk jako každý jiný, a s tou nutností ,aby rozhodoval ,bych si dovolil polemizovat…
  Protože sám pan Fiala prohlásil na kameru ,že ho 30 dní nebudou potřebovat ,ať se v klidu uzdraví .. .jenže ,když tohle prohlásil ,nebyl bohužel domluvený s panem Vystrčilem ,který velice rychle pochopil ,že čím dříve po jeho indispozici zaútočí tím bude mít větší šance zbavit ho moci ,aby nekomplikoval dění kolem sestavování vlády…
  Prostě se ho báli ,to je to celé ,…jako uzdravený by jim mohl jen škodit… To je stejně nečistý vzorec jako se použil na odstranění pana Babiše v podobě slepenců koalic… Jak známo Fiala + Vystrčil = ODS jaké počty by jste ještě chtěli?….nastává totiž období “arogance moci”

 32. Všichni tady řeší problém, který není. Ale že jsme měli dvě volební období na hradě Prezidenta STBáka, Kterého si soudruzi poslali na desetiměsíční “stáž” do USA, aby si ho tam “vyškolili” a pak ho dosadili do Prognostického Ústavu, odkud donášel i na Zemana. To už nikdo nevidí. Zeman nemůže chodit, ale pálí mu to, na rozdíl od druhého nejvyššího Ústavního činitele (předsedy senátu) Vystrčila, který může chodit, ale zase mu to nepálí !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *