Je to hloupá herečka, opřel se do vévodkyně Meghan slavný moderátor Jeremy Clarkson. O lidech, kteří jí věří, si nemyslí nic dobrého

Mediální scéna Velké Británie je od rozhovoru prince Harryho a jeho manželky Meghan v pořadu Oprah Winfreyové na nohou. Bulvární média dosud nepřestala rozebírat dopady a konotace slov, která na televizních obrazovkách, jež sledovaly stovky milionů lidí po celém světě, zazněla. A že byla v mnoha ohledech velmi výbušná.

Britský tisk neřeší nic jiného než krizi v královské rodině. / Foto: Shutterstock

Málokdo se přitom slovům Meghan, která mířila zejména na britskou královskou rodinu, dokázal postavit. Jedním z těch, kterým se její vystoupení nelíbilo, byl dlouholetý moderátor oblíbeného pořadu Dobré ráno, Británie (Good Morning Britain) Piers Morgan. Ten krátce po rozhovoru obvinil vévodkyni ze lží. “Za kým jsi šla? Co ti řekli? Je mi líto, ale nevěřím ani slovu z toho, co řekla. Nevěřil bych jí, kdyby předpovídala počasí,” napsal na Twitter Morgan. Na jeho adresu se potom nahrnuly desítky tisíc stížností a navíc musel čelit hněvu vlastních kolegů, kteří mu to dali sežrat přímo ve studiu. Naštvaný Morgan se sebral, ze studie odešel a oznámil, že s pořadem končí.

Zastání se mu ale dostalo z nečekané strany. Podpořil ho totiž další slavný britský moderátor Jeremy Clarkson, který proslul zejména pořadem Top Gear. Ten měl přitom s Piersem vždy napjaté vztahy a veřejně byli oba považováni spíše za nepřátele. V roce 2004 se dokonce poprali.

Moderátor pořadů Top Gear a The Grand Tour Jeremy Clarkson / Foto: Shutterstock

Je to vážně divné, ale poprvé v životě souhlasím s Nigelem Faragem i Piersem Morganem,” napsal teď Jeremy Clarkson v komentáři pro deník The Sun. Podle něj k vévodkyni Meghan vzhlíží masy mladých a hloupých lidí, kteří si přejí, aby svým přehráváním rozložila britskou monarchii. Jenže taková představa je podle něj navýsost bláhová. Britské království zažilo mnohem horší věci než “hloupou herečku z kabelové televize”.

Věřte mi, Meghan už je poražená. Za pět se bude dělat selfie před Taj Mahalem nebo pózovat na milionářské jachtě ve Středozemním moři. Chudákovi Piersi Morganovi nakonec dojde, že skončil úplně zbytečně,” uvedl Jeremy Clarkson.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments