Johnny Depp se nevyhnul trapasům ani v Karlových Varech. Omlouval se Bartoškovi i Ebenovi

Hvězdný hollywoodský herec Johnny Depp má v posledních letech pověst nenapravitelného průšviháře. Jeho hlavním problémem se zdá být skutečnost, že ho britský soud de facto označil za domácího násilníka, když uznal většinu argumentů jeho bývalé manželky Amber Heardové. U soudu se navíc Depp přiznal ke skutečnosti, že je často v drogovém a alkoholovém opojení. Na rozdíl od jiných se s tím však podle všeho nechystá něco dělat.

Místy nepřítomně a pod vlivem různých látek tak působil i na filmovém festivalu v Karlových Varech, kde při několika rozhovorech jen obtížně hledal slova a jako velký myslitel při tom nevypadal. Oproti svěže působícímu kolegovi Ethanu Hawkeovi to byl obrovský rozdíl. Depp však v Karlových Varech alespoň plnými doušky nasával tak trochu zašlou slávu, protože přítomní fanoušci ho doslova obdivovali a dávali to hlasitě najevo.

Organizátorům však Johnny Depp připravil nejednu nepříjemnou chvilku, a to především svými pozdními příchody. Své fanoušky například nechal čekat více než hodinu, než dorazil na projekci svého snímku Minamata. Ten samý den potom nedorazil na plánované natáčení televizního pořadu Na plovárně s Markem Ebenem, který tu tradičně hostí ty největší hvězdy, jež na festival dorazí. Že ten den skutečně nebyl ve formě, potom Johnny Depp doložil tím, že s velkým zpožděním dorazil i na závěrečný ceremoniál festivalu v Hotelu Thermal. Tehdy jeho zpoždění ale činilo “pouhých” 45 minut.

Johnnymu Deppovi tak nakonec nezbylo, než se za své, poměrně dost neuctivé chování omluvit. “Omluvu od něj pan prezident vzal, byl rád, že na festival přijel. Marek Eben to taky vzal. Ale pořad Na plovárně z časových důvodů už natočit nešlo,” uvedl s odvoláním na svůj zdroj deník Blesk. Faktem je, že herec potvrdil pověst neřízené a poněkud arogantní celebrity. Bylo na něm však vidět, že není v dobré kondici a místy působil dezorientovaně, v důsledku čehož ho museli bodyguardi často více než důrazně navigovat a směřovat. Místy to připomínalo “vodění” prezidenta Miloše Zemana.

Podle některých zdrojů se Johnny Depp filmovým festivalem doslova “propařil”, čemuž by jeho výkony za denního světla odpovídaly. Na závěrečném večírku v hotelu Pupp ho fotografové nezachytili jinak než se skleničkou alkoholu v ruce.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments