18. 7. 2024

10 příspěvků u článku “Stát vyběhl s důchodci, že se nestačí divit. Výchovné jim pořádně ostrouhá

 1. Už tady rvu a možná to nemám v povaze, ale budu sprostý tedy mluvit neslušné o osobách ve vládě kteří si dovoluji lhát a přitom se nám smát s obrazovky do obličeje. Fuj.

 2. Naštěstí v roce 2027 už Jurečka bude někde v kraviny. A další
  normální vláda nedovolí okrádat důchodce.

  1. Doufam že mate pravdu. I když ANO které věřím že vyhraji dálší volby bych také moc nevěřil, ono jak se říka sliby chyby a nepřekvapilo by mě kdy by dělali praví opak co tedka kecaj.

 3. Bože vy tady redaktoři už toho lhaní nechte na tom Googlu!Tady co článek to lež!Jste normální ? Baví vás to dělat z lidí blbce…..!!????

  1. K těmto rádoby novinářům lze napsat že to jsou pro vládní pisálokove. Co článek to perla . 🔔

 4. Proč Jurečka to ” výchovné ” zaváděl, když ho v zápětí ruší? On to má v hlavě doopravdy přeházené.

  1. Stále se řeší důchodci,ale ty co jsou nyní v důchodu celý život pracovali a někteří i za nižší v té době mzdy. Stálá starost že se musí myslet na mladou
   generaci,aby bylo na důchody. Spíše by se měl ministr Jurečka a ministr školství se starat, aby dnešní mladá generace pracovala a nestřídají školy do 26 let kde jim to platí stát. Tady je velký únik peněz,ale o to se nikdo nezajímá.

 5. Jste-li neschopný a nic neumíte ! Máte žaludek na vše co poškodí běžné občany ČR? Staňte se politikem lépe ministrem ve Fialově vládě tam je vše co občany poškodí dovoleno a zvláště pak ty co tu vše vybudovali. Hlavně ,že o nicj rozhodují ti co ještě ani nebyli na světě. Kombajnéři!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *