Karoch v přímém přenosu necitlivě komentoval kolaps záložníka Eriksena. Od diváků to okamžitě schytal

Jeden z prvních zápasů fotbalového Eura mohl skončit tragicky. Zničehonic se na hřišti k zemi složil zkušený dánský záložník Christian Eriksen. Situace zanedlouho začala vypadat dramaticky. Ostatní hráči kolem svého parťáka vytvořili zeď, za kterou však přeci jen bylo vidět, že se ho zdravotníci snaží několik dlouhých minut oživovat. Mnozí už mysleli na nejhorší. Nakonec se ale záchranná akce povedla a Eriksen má být ve stabilizovaném stavu.

Divákům České televize se však hrubě nelíbilo, jakým způsobem dramatické chvíle komentoval Pavel Karoch coby spolukomentátor zápasu.

Tohle ale vůbec nevypadá dobře. To vypadá na nějaký kolaps. To jsou záběry, které velmi neradi vidíme,“ uvedl nejprve dramatickou situaci Ondřej Prokop. „Tohle není sranda. Eriksen je, myslím si, úplně vypnutej,“ dodal Pavel Karoch.

Na sociálních sítích se okamžitě objevila kritika těchto slov, která v dané chvíli, kdy většina diváků u televizních obrazovek téměř nedýchala, působila mimořádně necitlivě. “A takové lidi platíme my všichni,” napsal například Jan Kozubík. “A ještě Karoch ty jeho žvásty,” dodal další divák.

Není to přitom poprvé, co některý ze sportovních komentátorů České televize čelí kritice. Obvykle si diváci z nepřiléhavých komentářů a nesmyslné slovní ekvilibristiky dělají legraci, tentokrát je ale cynismus Pavla Karocha skutečně namíchl.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít

Redaktor deníku Mix24.cz. Zkušený zprávař v minulosti působil v papírových i webových projektech zpravodajského střihu. Blízká je mu oblast ekonomiky a osobních financí.

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments