12. 7. 2024

21 příspěvků u článku “Konsolidační balíček se tvrdě zakousne do financí každé domácnosti

  1. On je problém v tom, že není z koho vybírat. Je to stejná verbež ať se jedná o opozici či vládní stranu(Y). Bez ohledu kdo bude/je u moci, normální člověk bude mít stále hlouběji do kapsy.
   Je ovšem zajímavé, že i přes tento trend lidi nakupují čím dál více. Můžu to zodpovědně tvrdit neb již léta sedím na pokladně. Takové nákupy (množstvím a velikostí) byly před covidem tak akorát o vánocích. Dnes je to na denním pořádku.

 1. Vláda rozhazuje strašný peníze za blbosti,láduje si vlastní kapsy.No a občan to zaplatí.Jsem zvědavý jak moc si ještě dokážeme utahovat opasky aby se pár neřádů mělo dobře.

 2. Hlavně, že sami sobě opasky neutahují, ale přidávají si o sto šest. Pak se nelze divit tak vysoké průměrné mzdě, ani prázdné státní pokladně.

 3. To už tu za vlád ODS bylo víckrát a lidi se stále nepoučili. Zase skočil,i na líbivé řeči nově nastrčeného kašpárka Fialy o tom, jak oni dají Česko dohromady. Výdaje, které nějak ulehčovaly obyčejným lidem život byly vládami ODS vždy jen osekávány, ale zato oligarchie a nadnárodní korporace mlaskaly. Nakonec po vládách ODS zkončila země na pokraji rozvratu a další vlády to dávaly horko těžko dohromady. V jiném státě by taková mafiánská strana i její přicmrndové z TOP09, KDUČSL či STAN skončili už dávno na politickém hnojišti. Jenže tady jsou voliči blbí. Zeman měl fakt pravdu když řekl „To, co nyní řeknu, není projevem univerzitní povýšenosti ani sarkasmu. Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt. (…) Těmto lidem – je to tedy polovina národa – uniká ona složitá mnohotvárnost, komplementarita, mnohoznačnost světa.“

  1. To spíš Fiala obelhal voliče. Každý člověk se může jednou splést, jen člověk mdlého rozumu nebo s totální ztrátou paměti se splete po čtvrté. Díky takovym nám tu vládne ten fialový hnus.

 4. Opasky si utahujeme od samého začátku, ale sami si přidávají každý rok. Hlavně že mají pro Ukrajinu!!!

 5. Tento slepenec okrádá důchodce a pracující. Důchodcům přidá 360 Kč a sobě desetitisíce. Manažeři ve státních a polostátních institucích berou statisícové platy a odměny (ČEZ, ČT, VZP, ČD, ČESKÁ POŠTA, atd, atd.) Česká televize zdraží poplatky a hned svému řediteli zvýší plat na více než 290 000 Kč. Fiala je největší lhář. Lhal před volbama jako Zapotocký den před měnovou reformou. Neplní ani vládní program. Tvrdil, že se daně zvyšovat nebudou a důchody se budou valorizovat podle platného zákona. Všechny vlády ODS za nic nestaly. Taky žádná nedokončila ani celé funkční období. Každý člověk se může jednou splést. Jen člověk mdlého rozumu, nebo s totální ztrátou paměti se splete počtvrté. Díky takovým nám tu vládne ten fialový hnus.

 6. To jsou ve i o kterých se puse a pak jsou ty, i o kterých se ví. Ukrajina je velká země a je mnohem lidnatější než my a tak na ni vydělat a ušetřit není jednoduché. Problém je že je to vždy u těch druhych ne u sebe. Politici si jako odměnu za to vždy vezmou odměny pocítky úplatky a ještě si zvýší platy.

 7. Hele zajímalo by mě jak to uděláte s lidma, který namaji ani těch 8 tisíc to je jako chcete nechat na ulici aby vy jste byly bohatý nebo co.
  A jestli jsem tohle stane tak třičtvrtě Čechů budou bez domova a vy si tu budete žrát co chcete a my nebudeme mít ani na bydlení běž te s tímhle někam

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *