20. 6. 2024

6 příspěvků u článku “Řidičský průkaz od 15 let, důchodcům ho naopak seberou, když nezvládnou testovací jízdy

  1. Mladí budou jezdit od 17 let ( v autoškole od 15) a staré zkušené řidiče budou buzerovat. Se všemi se musí zacházet stejným způsobem. Nebo bude probíhat diskriminace z důvodu věku? Mladí hazardují, řídí pod vlivem drog a alkoholu, ale to asi nevadí? Jezdim 55 let bez nehod. Chodím každé 2 roky na lékařskou prohlídku včetně očního. Za prohlídky platíme 400+ 400 Kč tj. 800 Kč. Lékař posoudí zdravotní stav. Myslím, že už to dostatečně zaručuje zdravotní způsobilost k řízení vozidla. Připadá mi to, že někdo v tom vidí další kšeft a možnost korupce. Zajistí stát důchodcům dopravu na nákupy, lékaři, administrativní záležitosti a za kulturou? Vrátí peníze za odebráný řidičský průkaz? Bude každému platit osobního řidiče a dopravu? Stát a především tato vláda okrádá důchodce. Udělali z důchodců nepřítele státu. Postavili a rozeštvali mladé proti starým. Zvolili politiku rozděl a panuj. Dovolili by si totéž proti národnostním nebo sexuálním menšinám? To co nám tady stále předvádí je fialový hnus.

    1. To víte, každý totalitní režim potřebuje mít třídního nepřítele, se kterým je třeba se vypořádat tvrdě po bolševicku. A Fialův totalitní režim ukázal prstem na důchodce.

  2. Důchodcům by chtěli sebrat řidičák ale těm mladým skoro vrahům za volantem nehrozí nic, alkohol drogy telefon rychlá jízda jak v obci tak mimo to prostě je v pořádku všem poslancům v EU by je měli sebrat protože mají tak velké platy že oni řidičák vůbec nepotrebuji

    1. Mladí budou jezdit pod vlivem grog a alkoholu.To nikomu nevadí. Proč by to mělo přeci vadit,jdyz máme ve vládě také feťaka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *