18. 5. 2024

22 příspěvků u článku “Komerční banka si dovolila moc. V nejisté době poučuje Čechy o lepším světě bez tradic

 1. Lidé občané budíček jinak do pár let nám zakažou křesťanské svátky ať vánoce nebo velikonoce !!! Pryč z EU pryč se zrádci Evropských kultur pryč s Green Deal šilenci !!! Svět se musí vrátit do normálu jako byl ještě v roce 2014 !!!

   1. A co radši zrušit váš milovaný islám?
    Na základu křesťanského učení vznikla evropská civilizace, kterou byste chtěl spolu s islamisty zničit.

 2. Že nějaká taková reklama jde (netuším kde) jsem zjistila až tady. Za ty roky, co na nás reklamy vyskakují snad i ze záchodové mísy, jsem se naučila je natolik ignorovat, že si ani nevybavím jaké mom. frčí. Nemám totiž zapotřebí rad “odborníků na vše”….co mám/nemám jíst, co si ne/oblíknout, ne/koupit, jak a čím ne/uklízet atd. Mám vlastní rozum a tím se řídím. Reklam v TV využívám pouze jako čůrací pauzy, k uvaření čaje ap.

  1. Hezky a přesně napsáno. Klidně by mohly být reklamy i na ČT,s tím že se zruší televizní poplatky. Ať si vydělají na ten svůj program a ovlivňovací plky sami. I v divadle je pauza na WC a občerstvení,třeba sklenku vína.

  2. Zbavil jsem se tv úplně. Seru jim na ten hovnomet. Není to jen o reklamě, ale celkovém ohlupování propagandistickými filmy a plytkými seriály a armandech, esmeraldách a debilních zločineckých felčařích z kterých dělají hrdiny a stejně tak o véélmi důvtipných fízlech. Zločin a trest a enormě inteligentní Colombo, Shatz a divoká a neohrožená cobra11. Pro debily co nemají jak jinak trávit čas. Bohužel jely ty sračky od rána v dílně. Kulisa místo rádia. Muziky. A tak člověk se nevyhnul. Mnohdy tomu odpovídala i práce kolegů.Naštěstí jsem byl jen přechodně kdysi na pár týdnů. Češi jsou vůbec exoti. Bez pohádky ani ránu. Další kraviny.

 3. Již hezkých pár let nám chtějí rozvrátit naši kulturu, obrátit všechno normální vzhůru nohama a nás převychovat abychom se podvolili globalistickým ideologiím a agendám. Pamatujete, jak to na nás zkoušel korporátní obchodní řetězec Lidl s reklamními letáky, kde se nám snažil podsunout islámské symboly nebo s letáky, kde místo bílých manekýnů nastrčil černochy? Furt to na nás zkoušejí, co si můžou dovolit, jestli ty jejich rozvratné ideologie a agendy akceptujeme. Jednou jde o ideologii multikulturalismu, podruhé o agendu Green deal. Kdo to dělá a proč? Vychází to všechno od partičky dolarových miliardářů, majitelů bank a korporací. Chtějí převezmout moc nad celým světem a nastolit globální diktaturu korporátního fašismu. Oni tomu říkají nový světový řád. Ti samí šmejdi ovládají i Brusel i neoliberální vlády jednotlivých zemí EU.

  1. Ale pouze díky debilním voličum kteří volí strany a politiky ty to hnusy prosazovat !! Již 3 roky řikám a píšu je potřeba volit politiky typu Orbána – Marine Le Penové- Kurze – Okamury – Trumpa atd. !!

  1. Tak se přestěhujte do Německa nebo Francie tam do pár let klasické Křesťanské svátky zruší díky idiotum které si tam volí………… i když u nás je to dost podobné když někdo muže volit tu verbež Piráty nebo Top09 !

  2. To je v pořádku, že se obejdete. Taky jsem ateistka a kapra nedělám, Né proto, že bych ho nejedla, ale proto, že ho nejedí mí synové a nevyplatí se mi dělat jednu extra porci pro sebe, když přijedou. Ale prostě, jenom proto, že se o to obejdete vy, nebo já, není v pořádku, když někdo cizí kecá do tradic a toho co kdo má/nemá jíst Zvlášť, když si do huby bere nesmyslná čísla a fakta. Taková diktatura tu nebyla ani za komárů.
   Přestaňme si koukat jen na vlastní špičku nosu a nenechejme si vzít naši kulturu, tradice, vlast jenom proto, že mě osobně se nějaký problém zrovna netýká, protože další “věc” kterou nám vezmou už se bude týkat i nás. (říká se tomu salámová metoda – kdy zkouší, kam až je pustíme) Uvědomte si, že i spousta Němců, byla slušných, ale při nástupu fašismu si říkali “mě se to netýká”. Dál snad už historii znáte…. a ta historie se bohužel opakuje.

   1. Kapra si dám,ale ne proto ,že jsou vánoce, ale že ho kus líp seženu. Celý mě nezajímá, polívku nevaříme a nejíme. Proč bych kupoval vnitřnosti a hlavu? Táta byl rybář,ale to žraly jen kočky. Jinak polovinu produkce kaprů berou Němci, rybářství chtějí prodávat za západní ceny.
    A Frantíci? Nechtěli by nám vnucovat ty jejich mořské potvory?

  3. Pan Michael je učenec. Pánbičkáři vánoce odmítají. Ti skuteční. Jelikož je to veskrze pohanská záležitost svátku slunovratu. Stromky si již germánské i pak slovanské kmeny věšeli na strop nad stoly, kvůli zlým duchům. Pánbíčkáři v tomhle strejdo nejedou. Zjištuj a pak piš. Kdo chce si připomenout Kristovo narození, tak ne 24.Prosince.

 4. Francouzi nám budou radit jak slavit svátky.ve Francii radši drží hubu,byla by z toho stávka.Co ji o svátcích takový pravý Francouz??? masíčko ala halal???to je určitě 100% eko.Nejvyssi čas změnit banku.:))

  1. Nejvyšší čas vrátit Evropu do normálu a vyhnat z ní jak migranty tak jejich vítače + Eurohujery a Bruselské vlezdoprdelky s fanatiky prosazující Green Deal !!

   1. Tak nevolte do europarlamentu za nás L. Niedermayera (top09) a M.Peksu(pirát).Jestli nevíte proč? Tak si pusťte jejich názory,co řekli v ČT.
    To snad nejsou ani češi,nebo maj vymyté mozky- (pořiďte si solár,když chcete elektřinu, Nevařte čaj a kafe-konvice vytváří teplo navíc) To člověk zírá,kam jsme se dostali. Asi si budem pořizovat elektrocentrály ,ale pro benzín budem jezdit do Polska. Tam je svět ještě normální.

    1. Nikdy jsem nevolil – komouše ani další darebácké strany Top09 Piráti Ods ! Hanba všem kteří volili ty odporné troj a dvoj koalice a stčili tak Čr ještě hlouběji do Euro prde.. pod definitivní diktát zkur…. Green Deal Německa !!

 5. Myslíte tu KB, která si účtuje hloupé poplatky za každý prd? Tak to jo, jejich radami bych se “rozhodně” řídila…..

 6. Chtěl jsem zabalit dárky do internetových novin, ale naprosto jsem vyhořel. Nakonec, jako neekologický barbar, jsem použil vánoční papír.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *