Linda Bartošová končí. Čechů už má plné zuby, pořád jí jen ubližují

Kontroverzní modelka a moderátorka Linda Bartošová, která se proslavila poučováním o problémech, které podle mnohých vůbec neexistují, si už poněkolikáté zrušila svůj účet na sociální síti Twitter, protože prý čelí nenávistným útokům a urážkám. Vzhledem k tomu, že už to ale udělala několikrát v minulosti, a pak se pokaždé vrátila, je otázkou, nakolik to brát vážně.

Zvláštní spory

Tentokrát byl impulsem zřejmě hojně sledovaný spor, který se rozhořel mezi moderátorkou a podnikatelem Ondřejem Kaniou, který v tuzemsku i v zahraničí provozuje síť renomovaných škol a vzdělávacích institucí.

Bohužel typické pro spory s Bartošovou je to, že se nakonec vůbec nediskutuje o meritu věci, které už si teď ani nikdo nepamatuje, ale že dotyčná nakonec vše vztáhne na sebe. To jí ostatně vyčítají i její kritici. Prý si pouze našla téma, které část společnosti považuje za zbytečné, a tím, že ho neustále akcentuje, získává na vlastní pozornosti. Tu potom umocňuje tím, že se stylizuje do role oběti.

Foto: Česká televize

Je to opravdu problém?

S oblibou se Bartošová pouští do českých mužů, kteří na ni prý mají neustále něco pokřikovat. Staví to přitom tak, jako by šlo o nějaký zásadní problém české společnosti. Tak to přitom nevidí ani většina žen, kterým se to z nějakého důvodu neděje.

Je přitom pozoruhodné, že partnerem a nastávajícím chotěm Bartošové je rapper Tomáš Kučera, který se proslavil obzvlášť sprostými skladbami na účet konkrétních žen. Nabízí se otázka, co by dělala moderátorka, pokud by podobnou skladbu složil někdo o ní samotné?

Komentář Tomáše Mrkvičky

Foto: Wikipedia / Creative Commons

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments