Lucie Vondráčková popsala svůj vztah k Šafářové. Plekancovi ji moc přeje

Rozvod prominentního páru v podobě Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance byl pořádně divoký. Přestože jejich vztah roky působil naprosto idylicky, nakonec skončil v troskách a trapných hádkách přes média. Zdálo se, že ti dva už nikdy nenajdou společnou řeč a nenechají na sobě nitku suchou. Jenže roky uběhly a oba si našli nové partnery. Pravdou je, že stále ještě aktivní hokejista Plekanec zašel ještě dále a po prvním dítěti s Šafářovou čeká i druhé.

Zdá se, že nezávidí

Vondráčková jim ale podle všeho nezávidí, ba právě naopak. “Jak to teď sleduji, vybral si Tomáš k sobě správně. Funguje jim to hezky a držím jim palce. Nelituji ničeho, protože ho bylo hezkých osm let,” překvapila vlídnými slovy zpěvačka a herečka v pořadu Face to Face.

Velmi jsem si ho vážila za to, co dělal a co uměl. Myslím, že je v pořádku, když se osudy potom rozejdou. Lidé někam rostou a pak už to nehraje dohromady, jeden jde v dur a jeden v mol,” vrátila se Vondráčková k tomu, proč jejich vztah nakonec nedopadl.

Foto: Shutterstock

Balanc ve střídavé péči

Oba bývalí partneři spolu podle všeho vycházejí více než dobře, protože jim klape i střídavá péče o děti. Ta je přitom považována za velmi kontroverzní model, protože děti nemají jedno pevné zázemí, ale neustále pendlují mezi dvěma rodinami. U Plekance s Vondráčkovou to ale podle zpěvačky docela funguje. “Našli jsme pěkný balanc, kluci nám dělají radost,” uvedla zpěvačka.

Lucie Vondráčková v současnosti randí s moderátorem Petrem Vojnarem. Jejich vztah je hojně propírán bulvárem, kdy lidé mají pochybnosti o tom, zda náhodou lásku pouze nehrají kvůli mediálnímu kalkulu.

Foto: Shutterstock, zdroj: Face to Face

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments