Princezna Diana byla nevěrná jako první. Bývalý zaměstnanec prozradil, s kým to bylo

Tragický osud princezny Diany jakoby byl stále živý. S touto postavou se ztotožňují miliony žen na celém světě, a to mimo jiné proto, že ji litují. Nejen kvůli tomu, jak nakonec dopadla, ale i proto, že byla podváděna svým manželem Charlesem. Tato historie ostatně na jeho pověsti zanechala takové šrámy, že je otázkou, zda by byl široce respektován jako příští král Velké Británie a nemusel tuto pozici rovnou přepustit některému ze svých synů.

Traduje se, že Charles podváděl Dianu se svou současnou ženou Camillou. “Obecně se má za to a desítky let takto prezentuje, že Charles od začátku jejich manželství Dianu podváděl. To ale rozhodně není pravda,” uvedl bývalý zaměstnanec královského paláce Alan Peters pro dokument vysílaný na CNN.

Tím prvním, kdo v jejich vztahu podváděl, byla právě Diana. Charles se ke Camille vrátil až poté, co zjistil, že ho princezna podvedla s mým kolegou Barrym Mannakeem,” uvedl Peters, který pro palác pracoval jako bodyguard.

Záhadná dopravní nehoda

Zajímavé je, že to byl právě Peters, kdo princeznu u Charlese udal. Informoval ho, že vztah jeho kolegy a Diany dalece překročil profesionální rovinu. Konfrontoval s tím přímo i princeznu, ale ta vše popřela.

Peters se k celé věci vrátil mimo jiné poté, co zhlédl oblíbený seriál Koruna, kde je Charles vyobrazen právě podle letité tradice věčného záletníka.

Vztah mezi Mannakeem a Dianou začal podle všeho už v roce 1985. Když se o tom Charles dozvěděl, zajistil jeho přesunutí na jinou pozici. Ale o dva roky později bodyguard zahynul v dopravní nehodě. Diana později uvedla, že to možná nebyla nehoda. Sama přitom zemřela podobně.

Foto: Shutterstock, zdroj: CNN

Nenechte si ujít

Redaktorka deníku Mix24.cz. Zkušenosti sbírala ve společenských časopisech, aby je následně každý den zúročovala svou prací na webu. Nepřestává ji fascinovat svět celebrit, ale i šikovných tipů.

Odebírat
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments