22. 5. 2024

76 příspěvků u článku “Lži o stavu prezidenta znemožňují ustavit novou vládu. Andrej Babiš bude vládnout, dokud Zeman nezemře, míní lékařka

  1. Jeslti to nevíte – při inteligenci příspěvků a Vaši slovní zásobě to lze předpokládat, tak Havlovi otevřeli v Bruselu lavičku, Zemanovi v Moskvě tak maximálně chystají balzamovací roztok, aby mohl ležet s Leninem. Přemyšlejte, kam se půjdete poklonit.

   1. jak se votvírá taková havlova lavička? teda při tví slovní zásobě asi nevodpovíš, že jo? inženýre.

     1. a kerý je jako podle tebe to cizí slovo? lavička? zásoba? inženýr? zase jotomilej. ;o))

     2. Nesnaž se, románku, psaní není pro tebe, nemáš výcvik..(oooooo§)))

     3. zato ty fak jo. ;o)) prozraď nám, ty inženýre, jak si cvičíš psaní? v pomoně na tabuli? ;o))

 1. Paní Džamila zapoměla,že není již v Moskvě.Náš ústavní právník říká něco jiného. P.Fiala by měl víc makat,když do toho šel.

 2. jen je ještě nechte vládnout v demisi
  jdeme čím dál do větších sr – průseru
  čím později nastoupí vláda koalic, tím líp 🙂
  nebo vlastně hůř, aby bylo líp :-)))

 3. Co tenhle umaštěný,nemytý polochlap cancá?Havel nevládnul skoro rok
  a nikdo by si tenkrát nedovolil něco namítat.Tahle svoloč,složená převážně ze stran,které by se ani do sněmovny nedostali,které se podvodem Rychetského dostaly jako vítěz do sněmovny by měli držet hubu.
  Prezident Zeman jasně řekl,že premiérem bude někdo z vítězné strany
  a ne nějakého nesourodého slepence.Už vidím předem,jak tyto slepence
  se budou tahat o koryta tak dlouho,až se lidé našvou a tu verbež z PS
  sami vyženou.Kdo je volil zřejmě zapomněl,jak to tady vedli od r.89,
  co rozkradli,zašmělili,rozprodali a namastli si vlastní kapsy.I veškeré zákony záměrně zmršili tak,aby nikdo z těch grázlů nemohl být trestně stíhán.Mor nas všechny,co je volili.

  1. Zeman s Babišem budou jenom škodit a rozdělovat republiku. Oba,na rozdíl od Vás vědí, že premier bude Fiala, protože důvěru vládě dává parlament a tam je rozložení takové, jaké si přáli voliči, kteří chtějí demokratickou (tomuto slovu Vy ale nemůžete rozumět) a ne proruskou ČR. Takže se uklidněte. Nic na tom nezmění opilec z Hradu, pardon LDN Lány, pardon ARO ÚVN, pardon krematorium nebo krchov a stbák a podvodník Bureš.

  2. Blahno ty mluvíš bahno mor na tebe ty kolaboranský hovado. Konečně skončí ten největší rozkradač republiky a jeho posluhovači!!! Je vidět že ti chutnaj koblihy i když jsou kradený!

  3. Důležité je, že voliči vypráskali stranu, která to tu mršila do roku 1989. A z těch, co šmelili a rozkrádali je Babiš na špici a pokračoval v tom i jako premiér, kterého drželi u moci komouši a náckové. Koblihy a komouši se za pár stovek k důchodu nechali uplatit a udělali kozla zahradníkem, hňupe neinteligentní.

 4. Naše ustava je pitoma v teto veci Pak muze byt kralem i dement stařec na ARO v bezvědomí..tj hrozně špatné. Obcané uz nevěří. Sleduje situaci …čte tisk bo teletext ? bo ct24 ? Na JIP na ARo,.aha novinky UVN..

  1. Když mohl být prezidentem nepoměrně delší dobu senilní alkoholik a dchamatik, tak proč tolik virválu? Do nemocnice se ve věku pana prezidenta Zemana snadno můžete dostat i vy.

 5. Budou vytvářet dojem že je funkční a prodlužovat stav co to půjde.Tady nesmí platit nejsme jako oni! Tenhle gang se moci dobrovolně nevzdá.

 6. Na prvním místě je zdraví prezidenta. Česko je přece země alkoholiku a nebo by se dalo říct už vlastně feťáku.

 7. A co jsou vsichni tak nedockavi?

  To se nemohou dockat koryt? Asi se jim vzilo heslo Piratu: “Pustte nas na ne!”

  To je normalni hyenismus, co tu probiha. Alespon ten Fiala se jedinej z te sebranky chova normalne, ale tyto Dzamily nebo ten lekar Straka z TOP 09, to je neco silenyho.

  Fuj!

 8. hradní lži…ale já bych rád ty lži slyšel z úst těch hradních panáků nebo ať je někdo z novinářů sepíše

 9. Je děsivé a šokující, jak Džamila ignoruje Hippokratovu přísahu. Neustále omílá, že má 35 roků lékařské praxe(? a proto) samozvaně diagnostikuje na dálku. Džamilo, nevymáchaná papulo, i vy jednou umřete. Džamila je fuj!

 10. Ja jsem si v něčem paní Dzamily vážila, a to dost, ovšem spousta jejich výroků a následně článků s jejími slovy je na mě příliš. Pokud něco chtěla sdělit, stačilo to jednou a několika větami. Stálé psaní dokola o člověku, který na tom zjevně není dobře, proč? Ať ti, co mohou konat, konají, a lékaři, pokud se mají za dobré odborníky, měli by vědět, že méně je někdy více a určitá zdrženlivost je vlastností skutečných lidí. A pokud mě nějaké kompetentní orgány požádají o součinnost, budiž, ale stálé posuzování stavu Milise Zemana že všech úhlů pohledu není můj šálek kávy.

 11. Je úžasné jak si politici hrají na naivky. Hradní mafie se bude schovávat za svého dementního kmotra do konce jeho mrzkého života. Mají putinovy noty a musí podle nich hrát. Čím větší
  bordel , tím je skrček spokojenější.

 12. Zeman není schopen vykonávat úřad už minimálně měsíc. Měl by abdikovat a odpočinout si.

 13. třeba časem zjistíme, že úřad prezidenta ani nepotřebujeme. lehce upravíme ústavu a ušetříme miliony. což? než mít takové prezidenty, to snad raději žádné…

  • Andrej Babiš přišel s tvrzením, že jej prezident Miloš Zeman v neděli pověřil jednáním o nové vládě. Ten byl po schůzce převezen do nemocnice. Pověření k jednání nicméně není v Ústavě a jde pouze o zvyklost. Babišovo tvrzení proto nemá žádnou právní váhu.

   

    1. si se nám nějak zasek, mysliteli. ale chápu, že “spinkat” a “inženýre” sou pro tebe cizí slova. a teď seš tady za martina nebo honzu?

     1. Zase ses trefil do nohy, proč už nechodíš do školy? Nechtějí tě tam, co…—DDDDDD—Bože ty jsi ale fakt internetový blbec…(ooo))

     2. tebe i ve tvým věku by vzít museli. třeba jako vodstrašující příklad, aby se pitomci víc učili a nedopadli jako ty. ;o)) inženýre.

     3. nevím, co je podle tebe internetovej blbec. ale vím, že blbec si ty (a je jedno, esli internetovej). bacha, zasejc sem použil cizí slovo! ;o)

 14. Stehlíková je kazašská šamanka s rentgenovými oči. Ani neumí mluvit za ta léta česky, koho zajímá její názor?? Psychiatr, který přeje nepřímo smrt komukoli by měl mít zákaz činnosti. Je jedno o koho jde. Vystudovala lékařství v Moskvě – jen pět let, u nás šest, a přesto zde může vykonávat svou “praxi”. Neskutečný!

 15. Kde se vzala tu se vzala náruživá a pro mne narušená osobnost….fak je to strašné, jaké strašidlo může dnes mluviti do médií…

 16. Tak Miloš má jednu známou sestru,která ho od té doby co je v politice nikdy neopouští tou sestrou je lež. Jak znám Zemana je schopen svůj zdravotní stav uměle natahovat aby prodlužoval politickou agonii Burešovy vlády. Jedině by to mohl změnit sám Bureš,kdyby mu řekl aby rovnou pověřil sestavením vlády Fialu protože Bureš vládu nesestaví což už přiznávají mnozí z ANO. Zda to Bureš udělá je otázka.

 17. Zrovna ta muslimka má co vykládat . Když se podívám na její fotku , ta vidím klasický příklad alkoholika . Černé kruhy pod očima , pohled idiota . Kecy blázna .

 18. Podobně to přeci probíhalo i u dalších umírajících komunistů, se Stalinem, Leninem, Gottwaldem a různými africkými diktátory, za než vládl tajně hradní personál a různí gangsteři… Vždyť tyto režimy byly vzorem Zemana a jeho přátel z StB, KSČ, LM, ČSLA, VKR, SČSP.

 19. Čím dál tím víc, ten uslintaný , díky Bohu umírající netvor z Hradu připomíná vzhledem Brežněva….

  1. von vzhled dycky nejni nejdůležitější, jen si vzpomeň, jak se ti děti ve škole smály. horší je uslintanej mozek. ale taky co chtít vod třech neuronů toho tvýho. sorry, zajc cizí slovo, já vím, neuron. prostě to přeskoč a dál si cintej pentli, ichtyle.

 20. Možná v Kazachstánu se alkoholici dožívají skoro 80 let. U nás umírají kolem 50. Holt Kazaši jsou borci

 21. To co blábolí o zdravotním stavu pana Prezidenta tahle duševně nemocná fašistka v bílém plášti je neuvěřitelné!!!! Nic neumí jen blbě kecat jako většina bílej šejdířů..Však si to prezident líbit nenechá a půjde k soudu a bude cálovat..

 22. Dnes je to přesně 68 let , co “zemřel” bolševik Gottwald, lépe řečeno uchlastal se k smrti. Bude ho k naší velké radosti dnes agent 00 Moskva následovat? Kéž by, že?

 23. MZ na Hradě asi 3 jeho poskoci uspali dle nařízení VK, aby ho spícího převezli do nemocnice, kde ho už asi nemínili probudit. Nechali ho zřejmě spát a nekrmili ho (jak se zbavují lidí všude možně v ústavech a nemocnicích), aby skonal hlady a aby VK skočil zase na trůn ! Pak by vydali zfalšovanou LZ o jeho úmrtí, ale to už by byl spálen v krematoríu. Běžná praxe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *