Manžel poslal ženě selfie. Ona na základě jednoho drobného detailu poznala, že ji podvádí. Uhodnete ho také?

Zdá se, že ženy mají přirozenou schopnost odhalit nevěru jakýmsi šestým smyslem. Nebo spíše na základě drobností, které mužům unikají a tak se mohou nechat snadno přistihnout. Zářným příkladem je uživatelka sociální sítě TikTok, která se podělila se svou neblahou zkušeností a zároveň dala ostatním možnost přijít na to, jak na celou záležitost přišla.

Mladá žena z amerického státu Mississipii uvedla, že její manžel si šel v noci zahrát do kasína a poslal jí fotografii, na které je údajně v koupelně svého apartmánu. Když se ale na fotografii podívala pozorněji, spatřila něco podezřelého, co naznačovalo, že v pokoji s ním mohl být ještě někdo jiný.

Můj manžel mi poslal selfie, na kterých se snažil vypadat moc roztomile, jenže já si všimla několika zvláštních věcí. Teď už je svobodný. Uhodneš, co to bylo?” Tímto způsobem nechala Američanka další uživatele hádat na základě dvou záběrů, na níž pochopitelně zabarvila mužovu tvář kvůli ochraně identity. Uhodnete také, co nezbedníka prozradilo?

Video zaznamenalo miliony zhlédnutí a nakupily se pod ním desítky tisíc komentářů. “Žehlička na vlasy vypadá opravdu podezřele,” uvedl jeden z uživatelů. Zdá se, že detaily jsou opravdu rozhodující, a pokud máte nutnost dělit se o selfie, měli byste tak činit obezřetně.

Manžel se nakonec prý zkoušel hájit tím, že byl ve skutečnosti u kamaráda, který byl na výletě se svou přítelkyní. Žena mu to ale nevěří. Nechápe totiž, proč by se fotil u kamaráda, když má vlastní apartmán.

Foto: Shutterstock

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments