Milenecký pár zavraždil ženu a vyřízl jí dítě z dělohy. Policie teď prozradila děsivé detaily případu

Případ vraždy těhotné ženy, které bylo následně ještě vyříznuto nenarozené dítě z dělohy, koncem srpna otřásl nejen brazilským městem Canelinha, ale rovnou celým světem. Policie teď prozradila řadu podrobností, které celou věc dělají ještě hrozivější.

Vražedkyně sama potratila

Za vraždou totiž stojí milenecký pár v podobě osmadvacetileté Brazilky Rozalby Grimmové a jejího přítele Zulmiara Schiestla. Oba jsou obviněni z vraždy a únosu dítěte.

Rozalba Grimmová zažila v lednu tohoto roku osobní tragédii, kdy potratila. Jenže svou situaci se rozhodla řešit tím nejméně šťastným způsobem. Nepokusila se o další otěhotnění, ale vzala si do hlavy, že si nějaké dítě zkrátka opatří. Podle policie svůj čin následně plánovala nejméně šest týdnů, možná ale i déle.

S obětí, kterou byla Flavia Godinho Mafraová, přitom Grimmovou pojilo přátelství. Obě ženy se znaly ještě ze školy a na sociálních sítích se podle všeho znovu spojily poté, co Grimmová potratila.

Grimmová své kamarádce uspořádala fiktivní oslavu, jakousi obdobu oblíbeného dívčího “baby shower”, na kterou ji pak vylákala. Namísto toho ji ale odvezla do opuštěné dílny, kde život pětadvacetileté ženy ve 34. týdnu těhotenství drasticky ukončila. Spolu s přítelem ji zabili několika ranami kamenem do hlavy. Nožem potom z její dělohy amatérským způsobem vyřízli nedonošené dítě.

Pečlivá příprava na sociálních sítích

Celý případ začal nabírat na bizarnosti. Pár odvezl dítě do nemocnice s tím, že šlo o předčasný domácí porod. Dítě od prvního okamžiku vydával za vlastní. Aby byl celý příběh uvěřitelnější, dokonce dvojice několik týdnů před hrůzným činem přidávala na sociální sítě fotky, kde Grimmová finguje pokročilou fázi těhotenství.

Ještě než dorazili do nemocnice, přidala žena na svůj profil na Facebooku fotografii, na které drží své nové dítě v zakrvácených rukou. Zázrakem je, že holčička pojmenovaná Cecilie, měla jen lehká poranění a od prvního okamžiku nebyla v ohrožení života.

Lékaři v nemocnici ale přeci jen nakonec pojali podezření na to, že by vše nemuselo být tak, jak jim to “novopečení rodiče” nadšeně líčí. Zavolali proto policii, která začala hrozivý případ rozplétat.

Toužila pouze po holčičce

Policie také uvedla, že motivem hrůzného činu Grimmové byla posedlost dítětem. Na sociálních sítích kontaktovala nastávající matky a vydávala se za jednu z nich. Zajímala se pouze o holčičky, jak uvedla jedna z jí kontaktovaných žen.

Zatím není jisté, zda byla holčička z těla své matky vyjmuta, když ještě tato žila nebo až po její smrti. Více by měla prozradit pitva, která tak určí i surovost vraždy. Od té se bude pravděpodobně odvíjet i trest pro dvojici obžalovaných.

Foto: Freepik

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments