18. 5. 2024

62 příspěvků u článku “Epidemie neočkovaných? Za poslední týden zemřelo na covid více očkovaných než neočkovaných lidí, ukázala data

 1. Nějak ten virus kašle na všechna možná opatření politiků a žije si vlastním životem. Měli bychom to udělat stejně jako on.

 2. Houby pomáhá. Pravdu budou mít alternativní weby, že to očkování proti covidu (které se očkováním nedá ani nazvat) je prostředkem globální depopulační agendy, organizované nejbohatšími korporátními šmejdy světa a starými šlechtickými rody, kteří se už nechtějí s podřadným lidstvem dělit o krásy a zdroje planety. Mnozí z těch šmejdů se už ani netají názory, že lidí je na planetě příliš a že je třeba depopulovat. No, řekněte sami, proč se všichni máme očkovat proti nemoci, která má menší smrtnost než obyčejná chřipka. Už vím, proč se nás snaží tak úporně a co nejrychleji napíchat tou experimentální šmakuládou. To je proto aby nebyla možnost statisticky srovnávat očkovaní versus neočkovaní, když začne ten jed s opožděným účinkem lidi zabíjet ve velkém. Teď zatím ve velkém zabijí jen seniory, což si všímám i ve svém okolí, ale u nich to vždycky svedou na covid. Ale za pár let nebo měsíců? Ty nahoře tlačí čas a jsou strachem posraní, že většině lidem dojde, o co tu jde.

  1. Myslím že nemáte pravdu….Jsem neočkovaný ale tohle je podle mě extrém ….To že jsou to hajzlíci kterým vládne byznys o tom nepochybuju…

   1. Byznys to je jen pro hajzlíky, co těm korporátním šmejdům slouží. To jsou hlavně politici většiny neoliberálních vlád světa. Těm nejbohatším šmejdům světa je už ten byznys fuk, oni chtějí vlastnit celý svět a ani se tím nijak netají. Jenže jim v tom vadí přemnožené lidstvo. Ono se to zdá přitažené za vlasy, ale když se o to člověk zajímá delší dobu, umí číst mezi řádky a dá si informace do souvislostí, tak zjistí, že to co se tu dnes děje spěje k jedinému cíli a tou je vyhubení přebytečného lidstva. Ono realita bývá mnohem horší, než si člověk denně masírovaný mainstreamovými médii umí představit.

    1. Souhlas s Vámi. Mnozí to nazvou konspirací. A to jen proto, že si to nechtějí přiznat a nebo o tom nechtějí přemýšlet, hledat informace, data v minulosti, historii. Ještě k tomu dodatek. Jedná se o globalizaci. Určitá forma realizace Kalergiho plánu na vyšším levelu.

  1. On nemusí říkat pravdu, nemusí respektovat zákon, nemusí respektovat nařízení soudu – on je bůch!? Za jak dlouho se bude minilapiduch úřadu zdravit zvednutou pravou rukou?

 3. Novinky jsou ulhaná propaganda. Teď tam píšou úplné s..čky o Polsku, kde údajně frčí falešné kovidpasy. Levnější papírová forma je prý od 250 do 500 zł, kdy tyto postačí ke vstupu do restaurací, na sport, koncerty apd Větší h.. no jsem nečetl. Žiju v Polsku skoro rok. Utekl jsem z Česka pryč. Už jsem to nehodlal snášet. V období nejtvrdších lockdownů v Česku a zàkazu cestování mezi okresy jsem v Ustroni chodil do hospody se ženou, plavat na bazén Delfín ve Skoczově apd. Bez testů, bez hovadin. Je to dodnes. Chodíme a všichni tady na jídlo, pivko. 7.10 jsem jel do Vroclavi do clubu ve Starem Klášteře na fantastický koncert mé oblibene kapely a vzali jsme sebou mou prvni ženu z Česka. Miluje živou hudbu, ale v Česku se nikam bez testu minimalně nedostane. Byla nadšená! Pekelně jsme si to užili. Ani při vstupu aspon blbé hadry na ksichtě. Nikdo tu nic nechce. Jsem hrdý na svou novou vládu tady, kterou jsem si vzal za svou a nemusim se za ni stydět. Prezident Andrzej Duda oficiálně prohlásil, že pokud bude on prezidentem, tak se v Polsku nebudou nikdy segregovat občané na očko a neočko a nikdy zde nebude povinnost se očkovat. Politika Polska vůči Bruselu je skvělá. Vlastenecká. Zákony EU nejsou nadřazene Polské üstavě a Polským zákonům.Udělal jsem dobře, že jsem se po svátkách sebral a zmizel z toho ulhaného a uplakaného protektorátu plného hnusných, fanatických lidí. Kolaborantů. Kdyby oslové byla nějaká skutečná pandemie, tak jsem dávno mrtvý. Celý rok jsem mezi tisícema lidma. Kdo nezažil co do návštěvnosti Polský Balt, Mazury, Horská střediska, zábavné parky typu Energylandya, kde jsme byli bez omezení vícekrát, v přeplněném western městečku v Žorách a praskajících ve švech hospodách, protože Poláci se rádi druží, tak jako neočkovaný je po mě. Na jaře jsem prošel nekovidovým zápalem plic s vykašlavanim krve. V protrktoratu by ze me udelali koviďáka. Uzdravila mę práce na baráku, který si s ženou dávame dopořádku tady. Starý domek. Jsem tu šťastný. Novinky ze seznamu – lhát můžete kolik je libo hlupákům co z toho žijou. ALE NE MĚ!!

  1. Mluvite mi z duse pane Antonin.Uz delsi dobu uvazuju tak jako vy a byt mladsi, tak se z teto nasi prolhane vlasti,take radeji odstehuju.Bytostne nesnasim patolizaly a kolaboranty a tady mezi nimi bohuzel musim zit.Je mi zle z lidi kteri rikaji jak jsou hrdi,na to ze jsou cesi a nechaji se koupit za koblihu,nebo za nejakou pofiderni vyhodu ockovanych,ja vsak rikam ze se za to ze jsem cechem stydim.

 4. Je to vše jen propaganda očkování, motivem jsou obrovské zisky, na zdraví lidí nikomu nezáleží.

  1. Kokoko dák 😁 Na zdraví lidí nezáleží těm idiotum co umyslně nenosí respirátory v Mhd – obchodech – sportovních halách atd. A také těm kteří kašlou na karanténu a “zdárně” šiří virus ve svém okolí !

   1. Dejte si obklad, nechte si připsat bodík do stranické knížečky kovidových svědků, zabalte se do igelitu, nebo přetáhněte přes hlavu, až ke kotníkům šprcku a hlavně se běžte vycpat. Co tu urážíte ženu nějakým kokodáním vy,, chrochro,,. A navíc má paní pravdu. A svět je místo k nežití kvůli takovým jako vy. Jednou se s vámi budou lidé vypořadávat a nemyslete, že ta doba nikdy nenastane.

 5. A ještě něco. Je tady v Polsku povinnost nosit roušky v uzavrených prostorech. Písnička přes kopirák. Neříkám, že ne. Ale kašle se na to a nikdo za to není perzekuovaný Jedná věc je ofiko nařízení a druhá realita běžného života. Vlk se prostě nažere a koza zustane celá.Kdo v hlavě nemá řezanku ví o co go s celou pandéémiou. Lidi jsou tu skvělí. Žádná hovada. Fašismus nedělá nikdy a nikde vláda, ale lidi mezi sebou. Tady tak někomu spílat, že nemá roušku. Ha. Prvně se nestará nikdo o druhé tady a po druhé by taky mohl skončit ve špitále, ale ne kvůli kovidu. Žije se tu skvěle.

  1. Dobrý den, souhlasím s panem Zdeňkem, zůstaňte prosím u Pšonků a s jejich vládou se nechte třeba vyfotit.

 6. “…by se ale zřejmě neměly vzbuzovat plané naděje, že zcela chrání před vážným průběhem nemoci či smrtí.” ….Takže je k H…u. A slouží jen jako “vstupenka do hospody”…to je na 2 H…

 7. Bože můj.

  Chápu, název chytlavý. Lidi na něj kliknou, budou peníze za to, že to lidi čtou.
  Ano, umřelo více naočkovaných než nenaočkovaných.
  ALE – modelový příklad.
  Mám 1000 lidí.
  85 % z nich je naočkováno, tedy naočkovaných mám 850
  Nenaočkovaných mi tedy zbývá 150.
  A teď. Umře mi 40 naočkovaných a 30 nenaočkovaných. Fíha… Umřelo víc naočkovaných, než nenaočkovaných.
  Ale je rozdíl, že umřelo 40 lidí z 850 (tj. 4,7 % naočkovaných ) a 30 ze 150 (20% nenaočkovaných)

  1. Problém je, že aktuálně očkovaných je 57 %, tedy něco víc než polovina. A ta čísla opravdu nejsou dobrá…

  2. Víte, to je všechno hezké. Ale opravdu myslíte, že to takhle lze obhajovat pořád? Samozřejmě, že když bude z deseti jeden neočkovaný a zbytek ano, tak pokud v každé skupině umře jeden, tak neočkovaní budou mít stoprocentní úmrtnost.:)
   Ale tohle přece nelze.
   A když už tak umíte hezky počítat, můžete mi spočíst, jaká je vůbec šance, že dojde k nakažení? Pravděpodobnost, nikoli číslo R. S tím nikdo nepracuje. U někoho je téměř mizivá, to spíš vyhrajete ve sportce, přesto jsou pořád všichni stejně tlačeni do očkování, protože co kdyby..
   Co kdyby nám sem zítra padl asteroid? Tak tady plkáme všichni úplně zbytečně. Stoprocentně.:)

  3. No, skoro všichni mají očkování proti tetanu, víš kolik jich za posledních 5 let zemřelo na tetan? Nula. Očkování proti covidu má 60%? A víš kolik jich zemřelo za poslední měsíc na covid? Jo, matematicky ti to vychází jako že je to super, viď..

  4. A to je přesně ono. Je to jen matematika, kterou odpírači nejsou ochotni (nebo spíše schopni) pochopit.

  5. Ano, takhle se šíří novinářské bláboly. Všiml jsem si toho u zadlužení kvůli kovidu. Dluh nějaké země 300 naroste o 30, což je o 10%. My s dluhem jen 100 se zadlužíme navíc jen o 15 (takže reálně dvakrát méně!) a to je o 15%. Přichází informace v novinách .. nárůst o 15% je nejhorší v Evropě

  6. oba kecaj. u novinářů je to normální, u politika se to míň snáší. ale rozhodně se nejedná o epidemii neočkovanejch, že? ;o))

 8. Řeknu to jasně . Po covidu prosinec 2020 v tom dvě operace a covid na ÁRU mám protilátek z 50 až 400 plných 400 .9 měsíců po covidu. 6 měsíc jsem měl jen 383 a 9 měsíc vzrostlo na 400 více jim prý přístroj neukáže . Vir chřipky udělal z politiků české vlády a zdravotnictví boháče. Respirátory ,roušky ,vakcíny a firmy ,které pro vládu pracovala na zakázku . Co ty roušky z made in china ,které nesplnovali zdravotní data. ne je to vše cílená řízená zlodějna V lednu má být už konečná s objednávkami vakcín, tak jsem zvědav .Bude mi 70 let jsem diabet 2

 9. Neodpustim si ještě jeden příspěvek. Má maminka v Česku je více, než sedumdesátiletá. Obtěžovali ji telefonem, již několikrát, at se příjde očkovat. Nic své matce nemluvím. Neovlivňuji ji. Sama. Úplně sama, protože je statečná holka a nesedá lumpům nikdy na lep, je vždy odkázala do patricných míst, kde slunce nesviti. A co myslíte? Její kámošky babky pejskařky, jako i máma venčí psa prostě zmizely. Očkované babky co podlehly propagandě a strachu. Já netvrdím, že je po nich. Jen je prostě, už nepotkává. Zvláštní. Asi svoje psy upekly na česneku a sedí u telenovel. A máma? Ta by strčila někdy svou vitalitou do kapsy i mě. Vůbec nenemocní a to věčně venku na špacýru na sídlišti v Ostravě na Fifejdách. Velká koncentrace lidí. Jo, a beze srandy jezdí občas na koloběžce. Tenhle sport ji baví. Trochu máme se sestrou obavu, ale necháváme ji být. At dela co chce.

  1. Radime, mohl bych poprosit o kontakt na Vás ? Jsem z MS kraje a silně zvažuji stejný postup, že zde vše prodám a zmizím ze země kolaborantů k severním sousedům. vvss1@seznam.cz

   1. Pane Radime, všemožbě vám pomohu. Ozvu se příští týden na vámi uvedený email. Můžeme vyměnit poté i telefony. Udělal jsem přesně to co zvažujete Vy. K lidem Vašeho typu mám osobní respekt a vážim si jich. Nedávno jsme jeli navštívit rodinu a potkali moc milou trafikantku v Českém Těšíně. Už dělá kroky k odchodu ze země přesto, že má dceru školou povinnou, ale právě proto. Chce pro ní ještě normální život trochu. Děcka se adaptují rychle a i v cizím jazyce. Moc ji fandíme a jsme také v kontaktu. Další pak pár z Ostravy, kdy muž je Ital. O tomto víkendu byli za jeho rodinou v Itálii. Teď přijedou k nám. V Itáli se nedá už normálně existovat. Zvažovali, kde zůstanou. Vyhrálo přechodnę Česko, ale ani tam nezůstanou. Vydržte tedy a ozvu se. S pozdravem.

 10. …Winston Churchill: ‘Věřím jen těm statistikám, které si zfalšují sám’.
  Pouhou vhodnou úpravou statistických kategorií lze velmi signifikantně ovlivnit vlastní vyznění statistiky.

  Takže v tomto případě: kde jsou statisíce lidí, co covid za posledních cca 6 až 8 měsíců prodělali? Většina z nich patří myslím do skupiny těch, co se očkovat nechytají! Takže je v tomto konkrétním případě evidujeme mezi neočkovanými? Protože ti byť neočkovaní mají riziko nakažení covidem podstatně menší, což ovšem uvedený výběr dat nereflektuje!

  Za druhé – očkovaných je i podle uvedených čísel cca o skoro 30% víc než těch neočkovaných – pokud by očkování nefungovalo, muselo by těch nemocných co dostali vakcínu být tedy cca 2x víc (60% ku 30%) než těch neočkovaných… přitom je to podle uvedených čísel jen cca 5%, to jest 10x méně!

  Takže vlastně přímo tato statistická čísla potvrzují, že vakcinace hezky funguje… (u neočkovaných by tedy mělo být správně víc než 150 předpokládaných případů a to i při zvýšené odolnosti vůči viru v důsledku zahrnutí těch co mají imunitu po prodělání covidu!).

  Nejsem lékař (natož imunolog) ani statistik, takže předpokládám, že lidé s odpovídajíícím vzděláním najdou v pohodě další spoustu ‘matoucích’ informací jak co do podkladů, tak co se týče jejich interpretace.

  1. Máte naprostou pravdu, stejně jako Karla. Ale ti, co vidí stále nějakou konspiraci většinou nedospěli v matematice ani k trojčlence, takže budou psát stále své nesmysly. Navíc je třeba ještě % nemocných neočkovaných značně zvýšit, protože by bylo vhodné vyloučit cca 1,2 – 1,5 mil. dětí, resp. nezletilé.

 11. Tento článek vzbuzuje především plané naděje u neočkovaných. a přináší zavádějící informace. Jestli je to schválně nebo na to autor prostě nemá neřeším. Nikde jsem to nehledal, jde jen o princip a můj odhad. Poměr očkovaných k neočkovaným do 60 let v nemocnici je 1:5 a lidí nad 60 let 5:1. Takže je to vlastně stejně, že. Jenomže hrušek a jablek. Zamysleme se nad tím, proč mají ve skupině do 60 převahu neočkovaní (protože je nic nechrání) a proč mají ve skupině nad 60 let převahu očkovaní (protože na rozdíl od neočkovaných přežili). Není to příliš složité?

  1. To vy to děláte složité .Ve skutečnosti je to strašně jednoduché. Náš Mix24.cz hraje poctivě ,není koupený od falešných naočkovaných

   1. Neřešte kdo píše, ale co píše. Ani váš Mix nemá patent na pravdu nebo rozum. I když je otevřený a – řekněme – necenzurovaný, publikuje úvahy redaktorů, kteří mohou udělat chybný závěr. Neúmyslně, ale mohou, jako každý.

   2. Není to složité, jen někdo pomalu chápe. Stačí jediná informace – jaké je věkové složení pacientů s kovidem v nemocnicích

 12. Výklad té tabulky je ještě jeden, a je to velmi zajímavé – když vezmete odděleně skupinu očkovaných, tak nakazilo se jich 5939, ale 337 z nich skončilo v nemocnici, to je 5,7%, neočkovaných se nakazilo 17013, ale do nemocnice se dostalo 496 z nich, to je 2.9%. Vzhledem k tomu, že rozdíl v počtu očkovaných a neočkovaných v jednotlivých věkových skupinách rozhodně není 50%, pak je vskutku zarážející, že očkovaný nakažený se dostane do špitálu s více než dvojnásobnou pravděpodobností.

  1. Aby toto platilo, pak by se museli testovat všichni, tedy i očkovaní. Vzhledem k tomu, že se očkovaní testují jen ti s příznaky či kontakty s nakaženými, tak Vaše srovnání zcela pozbývá na významu.

  2. JJ… a taky se dá napsat rozdíl mezi očkovaným a neočkovaným: Neočkovaný může roznášet infekci, může se nakazit, může (ale taky nemusí) mít těžký průběh, může zemřít. Očkovaný může roznášet infekci, může se nakazit, může (ale taky nemusí) mít těžký průběh, může zemřít. 😀 😀

 13. Z toho srovnání mi tak akorát vyplývá, že člověk starý umře i když je očkovaný,on se život přežít nedá.

 14. Respektuji obě pomyslné skupiny lidí (očkování/neočkovaní). Jen je smutné, že Ti očkování, díky denní mainstream masáží získali falešný pocit neohroženosti a ještě pak osočují neočkované, že ti jsou strůjcem nákazy a šíření viru.

  Bohužel kolem sebe mám většinu lidí očkovaných a když se jich zeptám zda-li půjdou na 3tí boostovací vakcínu, tak většina o I nechce ani slyšet a to že dvou důvodů.

  Jednak se cítí celou vládní propagandou podvedeni (tečka se za kovidem nekoná a konat patrně nikdy nebude).
  Za druhé se u většiny projevily vedlejší účinky (např. sestra začala mít problémy s dýcháním a objevuje se jí nepříjemný kašel, kterým netrpěla, maminka má stále potíže s únavou).

  Z výše popsaného nemám zájem se očkovat, jelikož argumenty výše popsané mluví za vše.
  Nejsem žádný antikovid maniak, ale pouze konstatuji dle reálných faktů. Vláda, ale bohužel nerespektuje mé rozhodnutí a koná účelově.

  Dodatek. Jsem ve středním věku,
  momentálně v karanténě s kovidem (celkově se dlouhodobě udržují ve formě) a tudíž mohu konstatovat, že jej léčím doma (příznaky podobné horší chřipce – únava, bolest hlavy, očí, krku, zad, pálení lýtek, rýma). Užívám Paralen dle doporučení lékaře a postupně se zotavuji. Každopádně to beru pozitivně. Všechno se děje z nějakého důvodu. Kovid si mne prostě ochutnal (což je otázka času, kdy navštíví i vás). Alespoň získám kvalitní protilátky a kompletní buněčnou imunitu + na 180 dni bezinfečnost.
  Nicméně to, že jsem pozitivní ve všech slova smyslem musí člověk brát tak jak to je. A hlavně nebýt vystrašený a nepodléhat negativním myšlenkám. Jelikož negativním myšlení vede vždy a jen k negativním závěrům. Psychika je mocná čarodějka.

 15. Je zbytečné argumentovat fakty a logikou. Už je rozhodnuto o budoucím směřování vývoje lidstva. Alespoň si to myslí jeho konstruktéři. Ale pozor už jsem hodně rozezlen a věřím, že nejsem sám. Kůži zadarmo nedáme a proti nám budou stát očkovaní duševní slaboši. Ještě pořád to lze zvrátit, ale sametové to rozhodně nebude.

   1. Podívejte se do Itálie nebo Austrálie a potom suďte. A pomalu se začněte bát. Vás nečeká nic dobrého ani v jednom případě vývoje v budoucnu.

 16. (Kvůli tomu také byly zrušeny bezplatné testy, aby se motivace k očkování ještě zvýšila) Připadá mi to jako nátlak nikoliv motivace.

 17. Podle dnešních zpráv na Tv Prima je v nemocnicích 75% neočkovaných proti Covidu. A jak řikají někteří lékaři – kdyby v Čr bylo naočkováno minimalně 7.2 mil.občanu je počet denně nakažených na čislech kolem 2.5 tis. ne 3.5 tis. a v nemocnicích bude daleko méně pacientu s těžkým pruběhem ………

 18. No tak aspoň vidíte jak Vojtěch a media lžou,lžou pořád,to už je na nějaké trestní oznámení za šíření poplašné zprávy že v nemocnici jsou jen neočkovaní,a ještě takový blábol řekne ministr,jejich drzost nezná mezí..

 19. Zemřelo víc očkovaných v průměrném věku 81 let.

  Jako tady už je otázka jestli tam covid hrál vůbec nějakou roli.

  Každopádně autor nějak zapomněl zmínit že v těhle věkových skupinách se pohybuje proočkovanost přes 85%.
  Tedy pokud je +- stejně mrtvých poměrově násobně převažují neočkovaní.

  Na JIP je tedy podle těch dát 13x více neočkovaných než očkovaných proti poměru který by měl být kdyby očkování nefungovalo

 20. Herečka a moderátorka Tereza Kostková (45) byla pozitivně otestována na covid-19, a proto se nezúčastní plánovaného sobotního přenosu oblíbené taneční show StarDance. Jakmile se tato informace dostala na veřejnost, její fanoušky zajímalo především to, zda je očkovaná a zda její kolegy čeká karanténa. Zatímco ve druhé otázce jasno ještě není, v té první už ano. “Ano, jsem očkovaná,” potvrdila pro ŽivotvČesku.cz půvabná moderátorka ve svém prvním vyjádření.

 21. ZPRÁVY DNE: 
  Zástupci Milionu chvilek se sešli s představiteli demokratických koalic

  • Předsedové a předsedkyně koalic SPOLU a PirSTAN aktuálně pracují na koaliční smlouvě a programovém prohlášení vlády. Na schůzce se zástupci Milionu chvilek se shodli, že témata posílení nezávislosti justice, svoboda médií a vyřešení důsledků střetu zájmů Andreje Babiše na státní správu jsou klíčová a potvrdili, že o jejich konkrétní podobě jednají. 

   
  Hamáček rezignoval na předsedu ČSSD, kandidovat bude Maláčová

  • Po neúspěchu ČSSD ve volbách odchází z čela strany dosluhující vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček. Svůj odchod z funkce předsedy avizoval záhy po tom, co se ČSSD nedostala do Sněmovny. Na místo nové předsedkyně bude kandidovat Jana Maláčová.

   
  Zdraví prezidenta zhodnotí konzilium odborníků

  • Konzilium by mělo sestávat z devíti lékařů. Tato nově vzniklá poradní skupina by měla být podepsána pod zprávou o zdraví a schopnosti Miloše Zemana vykonávat prezidentský úřad. Následně by zpráva měla být podkladem pro rozhodnutí o aktivaci článku 66.

   
  Úspěšný den Vám přeje,
  tým Milionu chvilek

 22. Asi jsme sledovali každý jinou tiskovou. O tom, že očkování není 100%, mluvili všichni řečníci. A vysvětlovali i Vámi uváděné disproporce. Akorát ten Váš clickbait zneužívají antivaxeři jako “důkaz”.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *