Místo 15 má být ministrů 17, oznámil Petr Fiala. Koalice přitom chtěla státní správu zeštíhlit a propouštět úředníky

K nečekaným závěrům dospěly koalice Spolu a PirStan po svém úterním jednání o složení budoucí vlády. Pravděpodobný budoucí premiér Petr Fiala po jednání novinářům oznámil, že dohoda o vládě má být hotová nejpozději do 8. listopadu. Tehdy se má také poprvé sejít nová Poslanecká sněmovna.

Zástupci koalice do této doby nechtějí komentovat personálie ani program. Něco však Fiala přeci jen nastínil. Ministrů by mělo být nově 17 namísto dosavadních 15.

To je překvapivé rozhodnutí s ohledem na to, že zejména koalice Spolu slibovala zeštíhlení státního aparátu a ve škrtech počítala i s významným propouštěním úředníků.

Noví ministři však prý neznamenají hned nová fyzická ministerstva. “V žádném případě neuvažujeme o vytvoření nového resortu, nového úřadu, nového ministerstva, ale diskutujeme o pozicích členů vlády,” uvedl Fiala.

V úvahu připadá to, že vzniknou funkce ministrů digitalizace a evropských záležitostí, o kterých už se nějakou dobu diskutuje.

Důvodem vzniku nových funkcí je ale zřejmě i to, že ve vládě zasedá rekordní počet stran. Hned pět subjektů potřebuje do nové koalice umístit své viditelné tváře, což není jednoduché.

Pro některé voliče může jít přesto o zklamání. Například ODS dříve často mluvila spíše o slučování stávajících ministerstev. Například ministerstva průmyslu a dopravy se v jejích plánech měly přetavit v ministerstvo hospodářství.

Foto: Spolu

Nenechte si ujít
Česká televize je molochem, který má tu výsadu hospodařit s rozpočtem ve výši sedmi miliard korun. Žádné jiné médium v České republice tolik peněz k dispozici nemá. A přesto si veřejnoprávní stanice stěžuje na to, že jí peníze nestačí a potřebuje více. Lidé přijdou o pořady Celkem by ráda získala dvě miliardy korun navíc, což by se mělo stát tak, že dojde k navýšení koncesionářských poplatků na 160 Kč a navíc se rozroste okruh těch, kdo poplatek musí hradit. A to tak, že ho budou muset platit prakticky všichni. Dosud to totiž bylo tak, že za ČT musel platit pouze ten, kdo měl doma televizní přijímač. Nově by to měli být i ti, kdo mají třeba jen mobilní telefon nebo notebook. Protože i na těchto zařízeních mohou vysílání veřejnoprávní televize teoreticky sledovat, byť tak třeba nečiní. Generální ředitel Jan Souček teď postavil věc tak, že pokud nedojde ke schválení těchto změn a televize nedostane více peněz, bude to pro diváky znamenat skutečně nepěkné věci. Od ledna roku 2025 by v takovém případě došlo k dramatickému propadu tvorby České televize. Nevznikalo by takové množství pořadů, což by znamenalo neustálé opakování repríz. “Další možností je, že některé pořady nahradíme levnější výrobou. Namísto toho, abychom vyráběli Boženu nebo Devadesátky, tak bychom mohli vyrábět denní seriály tak, jako je vyrábí komerční televize,” uvedl Souček pro server Seznam Zprávy. Bude se propouštět Ředitel České televize to dokonce kvantifikoval, a to tak, že pokud by se poplatky nenavýšily, způsobilo by to výpadek přibližně třetiny celkové tvorby. Dojít by mohlo také na propouštění zaměstnanců, kdy by o práci mohlo přijít přibližně 350 z nich. Čtěte také: Česká televize chce od lidí další miliardy. Nova a Prima se staví na odpor, už to přehánějí Kritici však poukazují na skutečnost, že Česká televize má peněz dost. Jen se je musí naučit vynakládat efektivně a také nedělat všechno možné, čímž zbytečně tříští síly a dostupné finanční prostředky. Je velkou otázkou, proč by například měla provozovat streamovací platformu iVysílání.cz, kterou lze do zelí komerčním stanicím. Ty si na to také pochopitelně stěžují. Foto: Česká televize 24SdíleníSdíletTweet [...]
Příliš se o tom nemluví, ovšem je třeba mít na paměti, že důchody, které lidé v současné době dostávají, nemusí být konečné. V určitých případech se k nim totiž připočtou speciální příspěvky, které jsou poměrně velkou novinkou celého důchodového systému. Vrátí se zdražování? Byly schváleny teprve v loňském roce a k jejich aplikaci ještě nikdy nedošlo. To se však může poměrně záhy změnit. Jde totiž o náhradu takzvané mimořádné valorizace důchodů, která byla po neblahých zkušenostech z minulých let zrušena. V důsledku vysoké inflace totiž velmi rychle vyletěly také důchody, a to natrvalo. To způsobilo celému systému obrovské problémy, a tak se tento problém musel hasit dosti zvláštním způsobem, kdy se loni důchodcům zkrouhlo i to, na co měli nárok. Respektive jim byly penze navýšeny o tisíc korun méně, než jak by to mělo být. Aby už k něčemu takovému nedocházelo, byla tato automatická mimořádná valorizace pro jistotu zrušena. Jenže nebylo možné nechat věci jen tak. Je totiž docela dobře možné, že se v dohledné době do České republiky vysoká inflace vrátí. A důchodci by na ní potom významně doplatili. Někteří by neměli ani na základní potřeby. Proto jsou tu ony speciální příspěvky. Na ně máte nárok tehdy, když inflace po určité období překoná hranici 5 %. Jen pro srovnání: v loňském roce se blížila 20 %, tudíž nejde o žádné nedosažitelné číslo. Co stojí více peněz? Pokud k takové situaci dojde, navýší se váš důchod o částku, která bude tvořena fixní a zásluhovou částí. Rozdíl oproti mimořádné valorizaci bude ten, že se bude vyplácet pouze do konce daného roku a důchod tak o ní nebude automaticky navýšen. Na začátku dalšího roku potom stát sám rozhodne o tom, jakým způsobem se důchody navýší. Čtěte také: Důchodci v Česku na své peníze nárok nemají. Přijdou o tisíce korun, už je nikdy neuvidí Jak upozorňují odborníci, pravděpodobně nevyjde předpoklad toho, že tento systém bude levnější než mimořádné valorizace. Podle některých propočtů by mohl být dokonce dražší, jelikož příspěvky mohou dosáhnout poměrně značné výše. Na druhé straně to ale bude systém pružnější, který státní rozpočet zatíží jen po určitou dobu a nikoliv natrvalo. Foto: Shutterstock 0SdíleníSdíletTweet [...]
Největší banka v České republice to podle všeho přehnala se svými marketingovými výmysly. Podruhé v krátké době totiž mění způsob úročení na svém spořicím účtů, a to poté, co se jí příliš nepodařilo odkomunikovat ani první změnu. Zase všechno jinak Pakliže by ale někdo očekával, že v druhém případě už to bude přehlednější a jasnější a že se banka vrátí ke srozumitelnému produktu, který je pro její klienty velmi důležitý a využívaný, byl by na omylu. “Mé 86leté mamince, která je klientkou České spořitelny přišel dopis oznamující změny úročení. Jaké bude, se v něm však nepíše. Sděluje jí pouze to, že vše se dozví v aplikaci George nebo pod otištěným QR kódem. Co by si s tím asi tak počala, kdybych za ní nepřijel,” ptá se řečnicky ředitel pražské ZOO Miroslav Bobek, který potom banku počastoval skutečně nevybíravými slovy. Toho potom rozzuřila do běla ještě robotická odpověď ze strany České spořitelny, která zněla následujícím způsobem: “Rádi prověříme relevantnost komunikace. Neváhejte nás kontaktovat pomocí soukromé zprávy, doplněné o kontaktní údaje Vaší maminky pro správnou identifikaci.“ Manažer potom dále poukázal na skutečnost, jakým způsobem banka se svými klienty komunikuje a že je stále častěji odkazuje na internetové bankovnictví George. Například papírové výpisy či služby na pobočce jsou přitom stále dražší. Jak se to chovají? “V ČR žije přes 400 tisíc lidí nad 80 let. A tihle se chovají, jako by nebyli,” upozornil na důležitou věc. Přitom spousta seniorů má svůj bankovní účet právě v České spořitelně. Tato tradiční banka se přitom pro seniory začíná stávat nepoužitelnou. Mé 86-leté mamince, která je klientkou @Ceskasporitelna, přišel dopis oznamující změny úročení. Jaké bude, se v něm však nepíše. Sděluje jí pouze to, že vše se dozví v apliaci George nebo pod otištěným QR kódem. Co by si s tím asi tak počala, kdybych za ní nepřijel?Filipe…— Miroslav Bobek (@MiroslavBobek) April 4, 2024 Čtěte také: Česká spořitelna vám strhne nehorázný poplatek. Její bývalý bankéř už se neudržel a vše prozradil Namísto standardního spořicího účtu teď totiž vymyslela složitý konstrukt, který má hned několik složek a který vám bude vaše prostředky úročit například podle toho, jak moc investujete nebo jaké je vaše finanční zdraví. Základní úroková sazba je potom nula a reálně se řeší přes sazbu v rámci marketingové akce. Foto: Shutterstock 37SdíleníSdíletTweet [...]

Redaktor deníku Mix24.cz. Zkušený zprávař v minulosti působil v papírových i webových projektech zpravodajského střihu. Blízká je mu oblast ekonomiky a osobních financí.

46 názorů k článku “Místo 15 má být ministrů 17, oznámil Petr Fiala. Koalice přitom chtěla státní správu zeštíhlit a propouštět úředníky

 1. Tady to máte vy debilní voliči učelové darebacké koalice Spolu !! Další ministerstva další “trafiky” pro politické kámoše + zrušení výhod pro duchodce a studenty + odmitnutí senátu návrhu na zmražení platu politiku atd.atd. Čim dříve začnou velké občanské nepokoje a čim dřive budou nové volby tim lépe pro Čr a 60% obyvatel !!!

  1. Ještě ani nevládnou a už se plní sliby?Tady to aspoň uvidí ti kteří vykříkovali něco o koblize místo mozku.Kdybych nebyla slušně vychovaná tak řeknu jo,dobře,já mám koblihu.A co mají voliči slepence? NAS….!!

 2. Sliby ,chyby…..takhle nějak se dělí moc v přímém přenosu ,…za chvíli budeme mít ministerstvo na každý prd…
  Nejlepší na tom je ,že to dělají s úsměvem ,….celý šťastní ,že se konečně nažerou…

    1. ty si nějak zafixovanej na letiště v ruzyni. ale nic si z toho nedělej, jiný blbi třeba zasejc milujou barák komančů. ;o)

    2. Zatím ukazujete jak vypadá SPOLU prát se o koryta. A tou trapností s výstupem z EU a použitím LVH už začínáš být legendární. Na státního zaměstnance je to standard. Pozdravuj u vás v Americe, a až se přepneš na Honzu, pošli mi tu moji IP adresu, co mají tví kolegové na BIS.

 3. Proč jenom 17 ministrů. To je polovičaté řešení fialový kuní xichte. Udělejte 108 ministrů, aby každý šmejd měl svoje koryto.

 4. Jde jim jen o koryta; a hloupý jim zase naletěli !! Jak může demokracie dopustit, že strany, které sotva prolezou pětiprocentní hranicí budou vládnout většině, která je nevolila?? To je paktování na nejvyšší úrovni a ještě v přímém přenosu !! Jestli někdo volil TOP09 nebo ODS, tak přece nemohl volit SPOLU, protože ti jako strana neexistují!! Tak jak mohli vyhrát?? Tohle kamarádíčkování je absolutně nepřijatelné !! Každý šel do voleb s nějakým programem a byl vyhraněn vůči ostatním a teď nám chtějí namluvit, že z toho udělají jeden prgram?? Fuj to je mi z nich ale špatně !!!

 5. Ale oni budou šetřit na státní správě. V regionech, Prahy a ústřeedních orgánů se škrty týkat nebudou. Vzpomeňte, až budete čekatr celý den třeba na dopravce

 6. Je třeba se smířit s faktem, že zde máme novou totalitu. Češi holt pořád potřebují mít nad sebou někoho s pořádným bičem, výsledek voleb je jasný. Nejhorší na tom je to, že to odnese i “menšina voličů”, kteří tento slepený paskvil nevolili. Pro ty, kteří by se do mě chtěli pustit se svým oblíbeným oslovením “kobliho” – nikoho takového jsem nevolila (ale slepenec taky ne). Výsledek voleb respektuji, i když se mi to nezdá – žádný člověk z mého okolí slepence nevolil, nějak nechápu, jak k tomuto jistě “čistému” vítězství došlo…

  1. Proč “vyhrál” slepenec SPOLU ? Díky šmejdovy Rychetskému a jeho upravě volebního zákona a protože SPOLU volilo 40% debilních Pražáku a 28% lidí kteří žijí v cizině a podle mě ti by neměli mít právo volit a rozhodovat kdo bude v Čr vladnout !!! Čim dřive vyjdou lidé do ulic a budou nepokoje tim lépe ! Nové volby musí být co nejdřive než ten Demo ksindl napáchá ještě více škod a zla než zatím stihli !!!

 7. Když to tak čtu,tak p.Pekarová(TOP 09 s 5,5% voličů),co má praxi v účtárně a jako personalistka v agentuře bude mít plat 258 600Kč. No neberte to,co takovej ministr, co se zpovídá za svůj resort 183 700Kč a má udělat důch reformu, je proti ní břídil. I p.Richterová ,(básnířka,znalá cizího jazyka), s 1,7%voličů bude mít plat ministerský tedy 183 700Kč. Klidně jim to přeju ,ale chci vidět,co za ty peníze pro obyčejný lid udělají,zejména jak zajistí za rozumnou cenu aut, ropy a plynu, Abych si dojel k lékaři,stavil se pro nákup a byl v teple.

 8. Samé kecy před volbami, zeštíhlení vlády, snížení počtu úředníků, zmrazení platů politiků a tím ušetření miliónů a jiné. Tak co voliči? A to ještě nemáš drahou el. a plyn. Dobře ti tak.

 9. Jo šetřit, akorát na nás, ještě tam nejsou a už zatinaji sekery.Mysli to s námi vážně,kecy o republice v krachu a sami si parchanti prachy přidají 6% a nám budou vykládat jak si žijeme nad poměry sprosťaci.. nechtěná samo šlechta,paraziti kteří nejsou schopní si vydělat normální prací.volic má krátkou paměť,politik je placeným zaměstnancem voliče,jak je možné že s vývojem a směřovánmí cr nesouhlasí nikdo?????

 10. Fijala jasně řekl, že nebudou nové úřady. Tečka. Přes to nejede vlak. Ministr č.16 a č.17, případně další z řady budou umísťováni do ůklidových místností.

 11. Oni totiž vyhráli rusobijci,ale z drahého reaktoru levnou elektřinu nevyrobíš.Na 7letzápadě to stavěj snad 20let a rus poslední za 7let. P .Pekarová navrhovala Korejský,ten jsem ještě neviděl,tak se Dukovańáci máte na co těšit. A ropu a zejména plyn dostenete se západní burzovní přirážkou a jak do toho vidím(ale neobchoduji to),tak to bude tak drahý, že to je na položení průmyslu.Asi jako se přestává vyplácet dělat hnojiva,ad-blue i jinou chemii,protože je na to třeba energií. No oprášíme golema,aby nám upekl chleba?

 12. vy hruzy politiky,lháři,jelita kam vám mužu poslat kilo heřmánku na vypláchnuti hub! před volbami jste špinili Babiše osum roku,nejvíc že navyšuje uředníky státní správu ještě jste nezačali a už navyšujete tu vaši šaškárnu které chcete říkat vláda. Do roka a do dne vás lidé poženou ! jste politická žumpa která nedělá obrovské škody jako kmotři,zloději,křiváci,udavači jména jako Fiala,Stajnura,Jurečka,Bartoš,Černochová atd jsou značkou politické verbeže vy co jste je volili budete kvičet na náměsti jako hladové ovce.

 13. Ještě dodám: A všichni budeme ministři s platem 183 700+přísl.,abychom se nehádali.
  Noví ministři však prý neznamenají hned nová fyzická ministerstva. “V žádném případě neuvažujeme o vytvoření nového resortu, nového úřadu, nového ministerstva, ale diskutujeme o pozicích členů vlády,” uvedl Fiala.

    1. Pokud vím ,tak ne. Je to karierista po tatínkovi,ten byl taky senátor,před tím ředitel nem.Kolín. spolu zastupitelé ve městě.

 14. to je jako s hladovejma černouškama ti mají z hladu nafouklá bříška a tento hladovej slepenec se nám taky nafukuje a to ještě nevíme o těch jejich hladovejch kamarádíčkách ti maj taky nafouklá bříška

  1. Výpisy ze zdravotní karty Václava Havla:
   24.9.1981 – operace hemeroidů
   23.1.1983 – těžký zápal plic, zánět pohrudnice a absces na plicích.

   Ještě doplním: Těžký zápal plic v roce 1983 u něj nastal, když ožralý jako prase strávil noc v příkopu plném vody. Oficiální verze hovoří o tomto zápalu plic jako důsledku těžkého žalářování !!!!! (s televizí a denním tiskem na cele)

   5.10.1989 – podezření z recidivy onemocnění z roku 1983
   14.3.1990 – Havel se podrobil operaci břišní kýly, po třech týdnech byl propuštěn do domácího ošetřování.
   7.1.1993 – chirurgické odstranění podkožní hnisavé výdutě
   27.5. – 4.6.1993 – “plánovaný chirurgický zákrok”, 9 dní.
   15.2.1994 – zlomené žebro po pádu, 29 dní nemoci
   jaro 1994 – léčba virového onemocnění komplikovaného zánětem plic
   13.2.1996 – akutní operace kvůli náhlému krvácení z polypu v ústní dutině
   18.11.1996 – Havel byl se zánětem plic hospitalizován na chirurgické klinice Všeobecné fakultní nemocnice v Praze
   25.11. až 27.12.1996 – Se zánětem plic byl hospitalizován na třetí chirurgické klinice Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Operační tým profesora Pavla Pafka mu 2.12. odebral polovinu pravé plíce, aby odstranil asi 15 milimetrů velký zhoubný nádor. Úřadovat začal 1. března 1997 = 66 dní 
   2. až 18.11.1997 – Po prodělané viróze koncem října vznikl u Havla zjitřený chronický zánět průdušek a později byla postižena přilehlá část plic (bronchopneumonie).
   24.8.1997 – lehký průduškový zánět = 23 dní
   2.11.1997 – zvýšené teploty
   12. až 22. 2.1998 – Do Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN) byl přijat s virovým onemocněním. Porucha ventilace v pravé části plicního laloku
   18.2.1998 – plastická operace, která zacelila otvor v kůži na krku po tracheotomii
   14.4. až 13.5.1998 – Havel, který pobýval od 9. dubna v rakouských Alpách na ozdravném pobytu, se v Innsbrucké Univerzitní nemocnici podrobil akutní operaci proděravělého tlustého střeva. Do Prahy se vrátil 6 května a léčil se v Ústřední vojenské nemocnici (ÚVN) = 87dní
   24. 4. 1998 – další tracheotomie
   11.5.1998 – plastická operace, která zacelila otvor po tracheotomii
   26.7.1998 – Havel v Praze podstoupil druhou fázi operace tlustého střeva – zacelení vývodu. Nastaly pooperační komplikace s provzdušněním pravé plíce. Havla pak 4.srpna postihla porucha srdečního rytmu a půl hodiny byl v ohrožení života. Lékaři provedli elektrickou kardioverzi (úprava rytmu srdce elektrickým výbojem).
   23.7. až 28.8.1998 – Havel v Praze podstoupil 26. července druhou fázi operace tlustého střeva – zacelení vývodu. Operoval ho opět Bodner. Nastaly pooperační komplikace s provzdušněním pravé plíce
   2.- 3.8.1998 – porucha provzdušnění pravého středního laloku plic, opět tracheotomie
   4.8.1998 – porucha srdečního rytmu a půl hodiny byl v ohrožení života. Lékaři provedli elektrickou kardioverzi (úprava rytmu srdce elektrickým výbojem). Začínající zápal plic
   13.12.1998 – viróza horních cest dýchacích
   18.5.1999 – viróza horních cest dýchacích = 11dní
   20. až 28. 5.1999 – Do nemocnice ho přivedla recidiva chronické bronchitidy.

   únor, březen 2000 – porucha srdečního rytmu, začínající zápal plic
   4. až 17. 6. 2000 – Havlovi odstranili lékaři břišní kýlu = 47 dní
   2.10.2000 – nachlazení, dva dny domácího léčení
   27.11.2000 – začínající zápal plic včasná léčba zažehnala
   12.2. až 24.2. 2001 – Havla hospitalizovali v ÚVN se zánětem průdušek poté, co musel přerušit návštěvu Kuvajtu. Třináct dní ve Vojenské nemocnici = 40 dní.
   24.9. až 27.9. 2001 – Havel kvůli srdeční arytmii krátce před odletem zrušil návštěvu Itálie. Havel zrušil plánovanou cestu přestože už seděl v letadle. Lékaři provedli elektrickou kardioverzi.
   23.10.2001 – nachlazení, 11dní ve Vojenské nemocnici a domácí léčba v Lánech
   17.12.2001 – nevzdušnost části pravé plíce, léčba ve Vojenské nemocnici
   17. 7.2002 – Kvůli zánětu průdušek Havel předčasně ukončil návštěvu Francie
   23.- 30.10.2002 – zánět horních cest dýchacích = 17dní
   6.1.2004 – lékař doporučil předčasný návrat z cesty po Asii kvůli dýchacím potížím
   19.11.2004 – “nalomená kost” v noze po pádu
   22.11. 2004 – Havel, který byl na návštěvě na Tchaj-wanu, uklouzl a zlomil si krček stehenní kosti. Cestu po jihovýchodní Asii předčasně ukončil a byl hospitalizován v ÚVN.
   19.1.2008 – Havel byl převezen do nemocnice kvůli srdeční arytmii, začátkem února byl propuštěn domů a pokračoval v domácí rekonvalescenci.
   12.1.2009 – Havel absolvoval na ORL klinice v Motole drobnou operaci, při níž mu byl odstraněn zánět z krku. Jeho pooperační stav však poté vážně zkomplikovalo zahlenění části pravého plicního laloku a jeho život byl podle lékařů ohrožen. Dva týdny je v kritickém stavu. Po 18dnech byl Havel propuštěn do domácího léčení.
   2.2.2010 – zánět dýchacích cest, Havel ruší několik schůzek
   23.3.2010 – recidiva zánětu dýchacích cest, Havel ruší setkání s princem Charlesem
   Květen 2010 – Během pobytu v USA měl Havel vážné potíže se srdeční arytmií a musel být v New Yorku 5 dní v intenzivní péči lékařů.
   11.6.2010 – arytmie, 5 dní v péči newyorských lékařů
   8.3. 2011 – Havel dostal akutní zánět dýchacích cest a byl hospitalizován v ÚVN.
   11.7.2011 – Havel se stále zcela nezotavil ze zánětu dýchacích cest. Havel ruší účast na karlovarském filmovém festivalu, kde měl uvést film Odcházení…
   1411.2011 – Po mírném zlepšení zdravotního stavu Havla bylo oznámeno, že se nezúčastní oslav 17. listopadu v Praze.
   17.11.2011 – Havel se neúčastní oslav k výročí 17. listopadu

   18.12. 2011 umřel

   1. Každý zemře. I velikáni, jako T.G.Masaryk a Václav Havel. Proto po nich pojmenováváme nádraží, letiště a dáváme si je na naše bankovky. Uslinatej Zeman je jen na You Tube video!! —-DDDDDD—

  2. Tou si nezaplatíš ani veřejný hajzlík.A ani prdel s tím idiotem nepůjde utřít.
   Bylo to vytvořeno jen pro blbce,kteří toho zločince obdivují a tiskaři díky tomu na těchto idiotech vydělají.

 15. Už jsem vás ojebali a teď budeme hrabat sami pod sebe. A tak dáme zemi do “našeho” pořádku. Vám všechno seškrtáme a necháme si to sami. Žádné naše platy se zmrazovat nebudou. Vaše minimální mzdy jsou moc vysoké a naše vysoké zisky zase moc nízké. A proto vám sebereme i slevy na vlak pro starce a studenty. A ty energie si pěkně zacálujete sami. Smlouvy byly v pořádku ty musíte dodržovat jenom vy plebejci. My když se nám to nehodí je dodržovat nemusíme, máme požehnáni ERÚ.
  Pane bože mě se chce zase blejt.

 16. Až bude funkce ministra-čestná a bez nároku na mzdu,uvidíme kolik jich tam bude.Snad se neušlapou v davu při tlačenici na tento post.

 17. Právo:
  Jestliže vaše původní adeptka na post ministryně práce a sociálních věcí Olga Richterová bude místopředsedkyní Sněmovny, znamená to, že ono sociální svědomí vlády přenecháváte lidovcům?Pan Bartoš:
  Často je to prezentováno tak, že se Olga přestává této problematice věnovat. Její resortní tým ale má 100 lidí a její agenda nikam nezmizí. Kdo se k tomu přihlásí, nevím.
  Ale minystryni dělat nechce!!!!

 18. Tahle primitivni sebranka kterym jde jen o koryto do pul roku budou v hajzlu. A potahnou k soustruhum.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *