Mladík ohromil internet geniálním trikem na vyčištění starých plechů, kterým zahanbil leckterou hospodyňku. Podívejte se na jeho video

Málokterý plech na pečení vydrží tak dlouho, jak bychom si přáli. Ve skutečnosti se poměrně rychle opotřebuje. A to nemluvíme o tom, jaké nečistoty se na něm postupem času usazují a kterých je velký problém se zbavit. Tedy, jak pro koho. Jistý mladík si totiž našel zálibu právě v tom, že renovuje staré plechy, a to způsobem, kterému se jen těžko věří. Jenže vše je zaznamenáno na video, a tak si to můžete nejen prohlédnout, ale i sami vyzkoušet.

Mnohé hospodyňky se v životě přesvědčily o tom, že čistící prostředky nebo drhnutí nedokáží vrátit zašlým plechům ztracený lesk a vrátit je tak do původního stavu. Navzdory veškerému úsilí začnou plechy vypadat opotřebovaně, ošuntěle a dokonce špinavě. Někteří to pak nevydrží, a než aby plechy pořád čistili bez kýženého efektu, raději si koupí nový.

Nejmenovaný mladík ve videu vysvětluje, že vše, co k tomu potřebujete, je jedná soda a láhev bílého octa. Aby dokázal, že se vše děje skutečně tak, jak říká, vezme dva silně opotřebované plechy, na něž nasype nejprve jedlou sodu a pak je zalije bílým octem. Tento koktejl nechá působit třicet minut. Potom roztok odlije a pomocí houbičky hladce smyje špínu z plechů. Při tomto pohledu musí být každému jasné, jak dokonale ocet spolu s jedlou sodou vyčistí starý pečící plech.

@hazz_jazz

LIFE HACK 06: THE TRAY IS SO CLEAN I CAN SEE MY FACE IN IT #fyp #satisfying #As #Good #As #New

♬ Believer [NSG Remix] – Romy Wave

Tento trik na sociální síti viděly už statisíce uživatelů a mnozí mladíkovi děkují za to, že jim rozšířil obzory. Už nemusí pečící plechy tak často měnit, popřípadě se je složitě čistit. Tento trik je totiž skutečně jednoduchý a zvládne ho úplně každý.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments