Muž při tankování odhalil jednoduchý trik. Nedokázal uvěřit tomu, že si ho 38 let nevšiml

Jistě to také znáte. Občas se vám přihodí něco, co může doslova změnit váš život. A někdy to může být klidně malý detail, kterého jste si jen do té doby zkrátka nevšimli. Podobná věc se stala 38letému muži z amerického města Indianapolis, který při tankování objevil vychytávku, jež mu do té doby zůstávala skryta. A protože je přesvědčen, že o ní neví ani mnozí další šoféři, rozhodl se podělit na sociální síti TikTok.

Jak sám muž na natočeném videu zkonstatoval, trvalo mu neuvěřitelných 38 let, než na tuto vychytávku přišel. Ve svém videu nejprve odšroubuje uzávěr nádrže. Ale namísto toho, aby ho nechal viset, jak to dělal dosud celý život a jak to zřejmě dělá většina řidičů, zasunul ho na místo, které je pro něj určené a jež se nachází na vnitřní straně výklopného víka nádrže. Vše komentoval slovy: “Jsem 38 let na této zemi a teprve teď jsem se naučil tohle.

@milltj01

How did I not know this?

♬ original sound – Justin

Už 51 let jsem na této zemi a teprve teď jsem se to dozvěděl,” komentoval video další z uživatelů, kterému toto tajemství zůstalo skryto ještě déle. “Jak je možné, že to někdo neví. Na co jste si mysleli, že ta část slouží,” ptá se nicméně další. Další lidé přiznali, že je to zajímavá vychytávka, ale že jim vlastně vůbec nevadí, když uzávěr jen tak visí.

U většiny vozidel by mělo jít víčko od nádrže zachytit k ochrannému krytu, aby neviselo a nešpinilo lak. / Foto: Shutterstock

Další člověk potom na video reagoval tím, že tento způsob vyzkoušel ve svém autě. Nenašel tu ale speciální místo, nýbrž malý háček, který se nacházel na vnitřní straně otvoru palivové nádrže. Díky němu bylo možné zavěsit uzávěr, aby neplandal.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít

Redaktor deníku Mix24.cz. Zkušený zprávař v minulosti působil v papírových i webových projektech zpravodajského střihu. Blízká je mu oblast ekonomiky a osobních financí.

Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments