22. 7. 2024

38 příspěvků u článku ““Neočkovaní neumírají dostatečně rychle,” prohlásil renomovaný novinář. A rozpoutal hotovou bouři

 1. Masový vrah mimo totálního krachu české ekonomiky se nestačil zatím napakovat našimi penězi za t.zv. očkování…Bureš, nasr…….NIKDY!!!

 2. A co takhle “novináři neumírají dostatečně rychle”blbost co ?u něj to bude dusledek dlouhého pusobení v komunistické číně

 3. Když si zopakujeme slova doyena amerického tisku, bývalého vedoucího New York Times, Johna Swintona, která pronesl v roce 1880 před noblesním newyorským tiskovým klubem, pochopíme i po 140 letech mnohé „Cosi takového jako nezávislý tisk do dneška v dějinách světa neexistuje. Víte to vy a vím to i já. Není mezi vámi jediný, kdo by se odvážil poctivě napsat svůj názor, a pokud to udělá, ví dopředu, že se to nedostane do tisku. Jsem placen každý týden za to, že se můj počestný názor nedostane do novin, u nichž jsem zaměstnán. Další z vás jsou podobně placeni za podobné věci, a kdo z vás by byl tak hloupý a své počestné názory napsal, ocitl by se na dlažbě a musel by se poohlédnout po novém zaměstnání. Kdybych byl býval svůj počestný názor zveřejnil v některém vydání svých novin, během čtyřiadvaceti hodin bych byl bez místa. Ničit pravdu, lhát bez obalu, pervertovat, zapírat, líbat nohy mamonu a prodávat zemi za každodenní chleba, takové je zaměstnání novináře. Víte to vy a já vím, jaké je to šílenství narazit na nějaký nezávislý tisk. Jsme nástroji a vazaly bohatých mužů za scénou. My jsme panďuláci, oni tahají za provázky a my tancujeme. Náš talent, naše schopnosti a celý náš život je majetkem jiných lidí. Jsme intelektuálními prostitutkami.“                                    Být mainstreamovým novinářem kór dnes je jeden z nejodpornějších způsobů obživy, hned po politice. To obnáší posluhu vrchnosti (z toho je odvozeno trefné slovo presstitut), být křivák a mít velmi silný žaludek aby mohl lhát lidem do očí a rozeštvávat je. Jinak, kdo myslíte, že to jsou ty nicky jako Martin, Honza a další, kteří se v diskusi se svými výblitky objeví jako první s každým novým článkem? Není to nikdo jiný, než presstituti z tady toho plátku. Je to běžná praxe na zpravodajských webech, kde je povolená diskuse, že presstituti trollují pod svými vlastními články, tedy lidi provokují a sprostě na ně útočí aby si u těch lidí vynutili reakci a tím si zvýšili čtivost. Kdo to ví, tak na tyhle provokatérské šmejdy neraguje a ignoruje je.

  1. Souhlasím s vámi a za příspěvek palec nahoru. Mimochodem, Martin a Honza je pravděpodobně jedna osoba. Úmyslně nepíšu jeden člověk.

   1. Webům na hraně rentability nic jiného nezbývá než tolerovat diskusi, kde padají i názory, které se jim nelíbí. Stále ještě všechny weby nedotují oligarchové nebo nadnárodní korporace anebo fondy. Jestli však padnou na hubu, srát mně to nebude. Stejně všechny ty mainstreamové weby stojí za prd. Jedou naprosto stejný neoliberální narativ a člověk se z nich nic zásadního nedoví. Kvanta zbytečně placených presstitutů nám jen lžou a manipulují ve jménu jediné pravdy a jestli pro mizernou čtivost skončí na dlažbě mně je u perdele.

 4. Ha…ha….tak je naočkujeme, abychom to urychlili. A když odmítnou umřít i po dvou dávkách, přidáme 3,4,5…. 🙂

 5. Z tohoto plyne zcela logicky, že očkování je fakt nástroj na likvidaci očkovaných. Jak jinak si tento výrok hloupého novináře vysvětlit, než takhle?? Že prostě o těch úmrtí “něco” ví, a prostě omylem (něco jako Blatný, když prozradil u Moravce, že do úmrtí na covid se počítala všechna úmrtí, bez rozdílu diagnozy), toto pustil prořeknutím ven?

 6. Etzler má v podstatě pravdu. Před rokem bylo úmrtí hodně. Lidé se promořili a umírá se méně, ikdyž počty zase rostou. Vláda před volbami dělala mrtvého brouka, stejně jako loni. Zase počet hospitalizovanych stoupá. Je to nekonečný příběh. Vláda tvrdila,že už se nic podobného nestane, ale stalo.😎

 7. Globaliste potřebuji aby zmizelo 6 miliard lidi a zbyla zlata miliarda na otrockou práci pro par vyvolených,stejně za 20 let budou skoro všichni neplodní tak lidstvo pomalu vymře,tak proč tlačí tolik na pilu,doufám že peklo existuje,každému co jeho jest …

  1. Ano, extrémně bohatí psychopati řídí ze zákulisí svět, který ho a jeho zdroje chtějí mít jen pro sebe. Je to přitom jen pár stovek šmejdů z davoského ekonomického fóra, které by lidi dokázali utlouct i čepicemi, kdyby přemýšleli a sebou nenechali manipulovat.

  2. Kdyby ještě neexistovalo, jen kvůli nim bude zřízeno s plnou parádou. A Satan si šplhne a za tyto darebáky, smažící se v pekle, dostane od Boha odpustek… tohle je i na něj moc.

  3. Přesně! Pro nás peklo, já už si zvykám. A pro ně miliardy, jsou na ně zvyklí. Každému, co jeho jest!

 8. Možná se budete divit, ale já s panem Etzlerem souhlasím. Ruku na srdce, vám snad někomu záleží na tom jak to vidí někdo jiný kromě vás? Ne. Vám záleží na tom, abyste se sami nenakazili, a těm chytřejším, a prozíravějším z nás je jasné, že pokud nebude fungovat ekonomika, přestane postupně fungovat i to málo co ve zdravotnictví funguje. Tákže: z uvedeného vyplývá, že lidi budou muset a) přestat hysterčit
  NEBO
  b) začít rychleji umírat
  NEBO
  c) smířit se s tím, že to tu půjde do kytek absolutně všechno.

  Bod a) je neprůchozí, to už praxe ukázala, bod c) je potom zcela nepřijatelný jak pro jedny, tak pro druhé. Takže zbývá co? Správně, potom zbývá už jen bod b.

 9. Na placené testy,už nikdo chodit nepůjde,to bude teprva průser,žačíná se ukazovat,že nefunguje 1,2,3,dávka,kde je teda problém,proč neuznají protilátky,měl to už skoro každý,někdo dvakrát.

 10. Pan Etzler by holt potřeboval rozkopat držku, pak by ho možná takové stupidní výroky přešly. A co se týče vyostřených vztahů mezi očkovanými/neočkovanými, tak pokud z toho bude válka, což patrně bude, tak my – neočkovaní vyhrajeme, protože na naší stranu se přidají i ti, kteří se šli očkovat z donucení, tedy cca 95% všech očkovaných 😀

 11. Jeste mi nikdo nevysvetlil prenos nemoci mezi ockovanym a neockovanym. Ockovany prenasi stejne nemoc jako neockovany, prave naopak, ockovany clovek by mel nosit rousku, aby nenakazil neockovaneho. Ockovani je pro lehci prubeh nemoci, nemam nic proti ockovani, at se ockuje ten co to potřebuje.

 12. To není renomovaný novinář,….to jen tak o něm píší,…zřejmě vypadl z okna nějakého blázince.

  1. Tak to jste asi včera neviděl CNN !! Dokonce jeden,,blázen” si dovolil konečněpropojit FAUCIHO s wuchanem.

 13. Neočkovaní umírají málo jednoduše proto, že očkování nemá takový ochranný vliv, jaký se mu přisuzuje (respektive jaký mu přisuzují výrobci vakcín a jejich placení pohůnci).

 14. Tak ono dokud se bude “ockovat” timhle, lepsi to nebude. Dám návod na zjisteni pravdy: zmerte prirozene protilatky pred ockovanim, 3 nedele po prvni davce a pak 4-6 mesicu po ockovani (staci IgG a klidne i jen orentacni mereni z prstu, tech par stovek za pravdu prece stoji). Pak to porovnejte s “antivaxerem”, ktery ma vlastni protilatky i vic jak rok po prodelani a navic z fyziologie pro dalsim setkani s virem si vyrobi do 48 hodin dalsi. Coz u prvoinfekci (i ockovanych samozrejme) muze trvat tyden a vice.

 15. když zemře neočkovaný tak je to hned přisuzováno kovidu, a když zemře očkovaný , tak to jsou skryté nemoci o kterých chudák ani nevěděl.

 16. Za to očkovaní to berou zkrátka… čím dál tím víc lidí umírá “s očkováním” ač na jiné nemoci, které do očkování zvládali…

 17. Názor novináře. Co vše ovlivnilo naši svobodu. Ani rozhodnutí není naše? Co zbude ze svobody. 10 000 postih u osoby 1 000 000 až 3 u OSVČ. Kde je rozdíl jen živnostenský list na vytření míst intimních. Trestej ale spravedlivě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *