16. 7. 2024

16 příspěvků u článku “Je to tady. Důchodci mají odevzdat řidičák. Jako odměnu dostanou tramvajenku úplně zdarma

 1. Kulhánek by se mohl pustit třeba do objasňování vládní aféry Dozimetr. To by ale tomu “udatnému hrdinovi pera” hrozilo, že z teplého a dobře placeného místečka by vyletěl jak urvaný plakát a alou na pracák. Takže je pro něj lepší kopat do důchodců. Od nich mu nic nehrozí. Odvážní novináři, jako byla Jana Lorencová nebo Petr Bohuš, kteří se nebáli šlapat na kuří oka politicko-tunelářské mafi už v mediálním éteru bohužel nenajdeme, jen třsořiťky, kteří té mafii lízají anální otvory.

  1. Lépe bych Kulhánkovi neodpověděla..!! Super! Jen pro informaci “pisálkovi” – důchodci řidiči chodí každé 2 roky na lékařskou prohlídku. Jsem také důchodce a za volantem jsem strávila jako řidič z povolání 25let, Něco jsem na silnicích zažila..a p.Kulhánkovi bych doporučila, přečíst statistiky dnešní dopravy..kdy velmi vysoké % dopravních nehod, nezaviní důchodci, ale zfetovaní nebo nalití O HOOODNĚ MLADŠÍ ŘIDIČI..!!!

 2. Ono ve městech je to v pohodě ale kdo dojíždí z vesnic kde vlak nejezdí a autobus párkrát denně no tak to by měly mít důchodci zdarma taxi tak jsem zvědav jak tohle chtějí řešit

 3. A kdy budou “odborníci” řešit i mladé, arogantni a bezohledné řidiče, většinou nezkušené, kteří těch nehod zaviní daleko víc??

 4. To je neskutečné co z EU přichází,tady Ukrajinci jezdí jak prasata, feťáci, opilci,
  důchodci, když už nemusí chodit do práce a můžou cestovat tak se jim vezme řidičák ,jak se budou dopravovat k lékaři, nákupy a jiné,ne každý má děti poblíž ,či přijde z EU tak stojí za ……

 5. Mám 70 let a naježděných od r. 1975 min. 2 milióny kilometrů. Pracovně jako vedoucí geodet i soukromě, i v různých státech a ostrovech světa a zažil jsem šílené jezdce a viděl nehody, které vždy způsobili mladí řidiči, také i zmatené pomalé ženy. Je to v lidech, ne zcela ve věku. Důležité jsou naježděné kilometry, stále jezdit, ne svátečně a zajímat se a osvěžovat si aktuální předpisy.

 6. Furt dokola.. 🙃 Dejte tam už taky jiné téma pro důchodce. Už je to docela trapné.
  Zítra bude znova jak se budeme topit v penězích…. 😄

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *