Okamžitě vyhoďte tuhle věc z Lidlu. Je to hodně špatné, nesmí se vůbec používat

Obchodní řetězec Lidl zdaleka neprodává pouze potraviny. Ostatně, jeho tematické akce s nepotravinářským zbožím jsou doslova proslulé, kdy při jejich začátku se do prodejen doslova nacpou lidé, kteří se snaží tyto úlovky uzmout. Tento tlak v poslední době přeci jen polevil, protože řadu kousků už je možné objednávat také přes internetový obchod Lidlu.

Oblíbené produkty

Například hračky jsou velmi oblíbenou kategorií. Důvod je pochopitelně jednoduchý. Zatímco v běžných hračkářstvích si za produkty pro děti říkají nesmyslné peníze, Lidl je prodává za velmi dobré a přijatelné ceny. Je však otázkou, nakolik jsou kvalitní. Teď se totiž objevil případ, kdy musela být hračka stažena z prodeje, protože by mohla být nebezpečná.

Jde o hračku jménem Zuru Vodní hračka Baby Shark s vodními senzory, na kterou se zaměřila Česká obchodní inspekce. Ta musela konstatovat, že hračka má nevyhovující tvar, který by mohl vést k velmi vážným následkům, pokud by například děti v brouzdališti nebo ve vaně spadly právě na tuto hračku. Ta má totiž tvrdou plastovou horní ploutev, která by mohla způsobit dokonce tržné rány.

Foto: Shutterstock

Dá se to vrátit

Jde hned o tři různé výrobky, které různě variují. Důležitá jsou čísla EAN, která zní: 4055329070490 / 4055329070483 / 4055329070476. Tyto hračky byste v žádném případě neměli používat, přičemž Lidl rozeslal oznámení všem zákazníkům, kteří si hračku pořídili na jeho eshopu.

Čtěte také: Okamžitě vyhoďte tyhle věci z Pepca. Odhalena hrozná věc. Jak se to mohlo stát?

Právě jeho prostřednictvím ji také můžete vrátit. To obnáší poslat výrobek zpět prostřednictvím jakéhokoliv ParcelShopu společnosti PPL. K tomu si vytiskněte štítek z vašeho účtu v internetovém obchodě Lidl. Alternativně je však možné vrátit výrobek i v kterékoliv prodejně Lidlu, avšak je třeba mít vytištění dokument o odstoupení od smlouvy.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít

Redaktor deníku Mix24.cz. Zkušený zprávař v minulosti působil v papírových i webových projektech zpravodajského střihu. Blízká je mu oblast ekonomiky a osobních financí.

Odebírat
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments