Peklo je černé, trvá na svém rasistickém výroku herečka Alice Bendová

Herečka Alice Bendová se na sociální síti vyjádřila k fotografii své kamarádky, slovenské moderátorky Zuzany Belohorcové. Ta na svůj Instagram umístila fotografii, která zachycuje velmi znečistěnou pláž v americkém Miami a velké množství lidí afroamerického původu. Její příspěvek vyvolal velký ohlas a svým komentářem se přidala i Bendová, která to pak ale od mnoha internetových uživatelů slízla více než autorka příspěvku.

Mnoho z vás se mě neustále ptá, proč jsme odešli z Miami. Tady je jednoduchá a výstižná odpověď. V takovém prostředí přece nechcete vychovávat své děti,” napsala k fotografii na svém Instagramu Zuzana Belohorcová. Nikterak ale nepoukázala na rasové pozadí.

Mezi řadou komentářů se objevil i ten Alice Bendové. “Fuuuj! Černé peklo na Zemi! Ať žije Biden, že? Je to smutné, že se tam dlouho nepodíváme,” zhodnotila fotografii herečka. Ta za něj okamžitě sklidila obrovskou kritiku.

Bendová se pak ke svému komentáři znovu vyjádřila. Odmítla se ale omluvit a naopak trvala na svém hodnocení situace. “Mám ráda všechny slušné lidi na světě. A všechny ty, kteří nedělají nepořádek na veřejném prostoru, který patří všem. Zkrátka lidi, kteří se chovají slušně ke druhým,” uvedla herečka pro pořad Showtime. “Peklo je černé. Když to bude bílé peklo, tak peklo bude bílé. Teď momentálně je černé, jak jsem to napsala, za tím si stojím.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments