19. 5. 2024

124 příspěvků u článku “Piráti a Starostové už jsou v sobě, a to se ještě nezačalo ani vládnout

 1. Už jsem jednou prohlasil, že tu již nebudu přispívat. Porušil jsem to. Tolik ožehavých a zábavných témat mě prostě nenechalo chladným. Ale nyní doopravdy. Sbohem MIX 24.Hodně dobrý server, který nechá bez cenzůry říci co si lidé myslí. Dnes pohledat. Děkuji a mnoho úspěchů a článků trháků, které budou lidi evokovat k reakcím.
  Já se jdu zase věnovat raději mimointernetovým aktivitám. Práce mám dost. A taky se těším na Čtvrtek 11.11 na státní svátek tady u nás, čiliž poklidný jakoby nedělní den.
  Den Polské nezávislosti. A bude a je co uctít tady u nás, jelikož Polsko díky Bohu nezávislé pořád je. 😊
  Sbohem přátelé i nepřátelé.
  Piráti a starostové Česko nezávislé stejně neudělají, tak ať se pro mě za mě perou jak chtějí. Publikum k tomu ochotné to sledovat a komentovat bude velké. Mimo mě.

  1. antonin. Souhlas. Jeden z mála kde může můžeme vyjádřit svůj názor. Seznam, Novinky atd. cenzor jako za KSČ.

   1. Vím!! 32 000 obětí jako premier a 1589 jako člen StB . Musíme obnovit trest smrti!! Je jako K.H.Frank, nebo R.Heydrich!!

     1. fak chytrá vodpověď svědčící vo tvym neuvěřitelnym intelektu ;o)) ichtyle

    1. Ty pasáčku vepřů, kde jsi vzal 32 000 obětí? A 1589 jako člen StB zastřelil nebo pověsil? Až budete obnovovat trest smrti, dej pozor, aby to nedopadlo i na tebe. Nikdy nevíš. Jak tak sleduji tvoje denní aktivity, moc té práci, za kterou tě platí z dani, jsi nedal. Měli by tě vyhodit.

  1. Martine, pro tento výrok by tě měl pan Babiš žalovat pro spáchání
   trestného činu. Jsi prostě idiot.

   1. Češi to vědí.Češka, vystudovala UK. Ale ona je z TOP 09! Jmenuje se Adamová-Pekarová, koblížku!!

    1. vona je ze siamskejch. každá má jinýho tátu. jedna pekara a druhá adama. evou si teda fak nejsem jistej.

  1. Nesplnitelná podmínka. Bohužel i když nejsou piráti, tak je tu stále hrozba KDU (landsmanchaft) a nenávistné top nuly, která nás může hodně zlikvidovat.
   Stan a ODSka jsou naštěstí přizdisráči, kteří se bojí k razantním krokům, ale tihle dva nám můžou udělat skutečné problémy. (i když samozřejmě proti svazákům pirátům jsou ještě i tyto šílenci amatéři)

  1. Ti musí skončit dříve ! Během ledna musí začit občanské nepokoje – podle ekonomu muže na hranici chudovy spadnout až 25% lidí kteřì jsou “zatim” v kategorii středně přijmová vrstva !!!!

 2. Pan Bartoš kam přišel tam byl malér Ustí atd.Měl by se hlavně nad sebou zamyslet-rozbít tenhle slepenec není nic těžkýho a pak ho nezvolí ani hajzlbába

 3. Vše by bylo jinak, kdyby těch Pirátů bylo v parlamentu aspoň 9. Ty čtyři onuce dostanou koryta a pojede se dál i kdyby se celé to slavné pirátské forum na internetu pokakalo

  1. Vždyť je to svinstvo a jasný dukaz že těm koaličnim ksindlum šlo jen o vysoké posty !!! Strana co získala 1.69% hlasu a má díky koalici s hnutim Stan 4 poslance dostane 3 ministerstva ?!!! Vždyť to je výsměch !!! Ale poděkujme zkurv…. Pražakum díky kterým ty šmejdské koalice získali většinu !!!

   1. Trochu to poopravím.Skutečných Pražáků je v Praze už jen
    34 %.56% jsou naplaveniny z Moravy a zbytek z celé republiky.
    A ve vládách je Moraváků také většina.Ti se kvůli své nenažranosti totiž nacpou doslova všude.Takže zku…ní nejsou Pražáci,ale
    Mopraváci.

    1. Ona paní Adamová je ze Svitav a sourozenci Ferjenčík a Richterová jsou z Budějic a poté od Přelouče. no tam by si na takový peníze nepřišli.

 4. Citovat tady pana Hrabu a Gazdíka? To snad ani nemá cenu komentovat. Sami mají máslo na hlavě a tady teď budou platit za nějaké odborníky? Tyhle články záměrně přilévají olej do ohně. Citace rádoby odborníků a politiků, kteří doteď nic nepředvedli, jen se vezli. Nikdy a nikde nešli kůží na trh. Doteď pěkně schovaní. Z mixu 24 mně začíná být na zvracení

 5. Pokud je v parlamentu strana , která získala 1,6 procenta hlasů a dokonce se cpe do vlády , tak je tady v tom státě něco špatně .

  1. 27,79 %
   1 493 905 hl.

   SPOLU
   71 

   27,12 %
   1 458 140 hl.

   ANO
   72 

   15,62 %
   839 776 hl.

   Piráti+STAN
   37 

   9,56 %
   Kde kdo získal 1,6%?

     1. píšu pomalu, bo vim, že neumíš rychle číst: bohuslav ti psal, ať už na něj nereaguješ. bylo to dost pomalu? ;o)) ichtyle.

   1. Zapomněl jsi to rozlepit joudo,…jsou to obyčejní poserové ,kteří se báli jít do boje každý za sebe…Bohuslav má pravdu…

 6. Žádné obavy tato vláda vydrží. Bude to to samé, co na pražském magistrátu. Časem se začnou tepat, na ničem se neshodnou. Koryta jsou však koryta. Čekali na ně 8 let a sponzoři ODS jsou již notně vyhladovělí. Takže půjde pouze o vládu udržovací, která nebude nic moc dělat. Snad aspoň vyberou toho národního ptáka. Mohl by to být třeba Feriho pták. Pokud vysmahnou Piráti nic se neděje, pořád mají 104 poslanců.

  1. Že se začnou štěkat a rvát o koryta jsem psala už před volbami. Ale na to, že nebudou nic moc dělat bych nespoléhala … přinejmenším si budou hrabat do kapes a tuhle zemi popostrčí přes okraj propasti na kterém teď balancuje.

 7. Nechme je v jejich bublině a oni sami ukáží,co v nich je.Ani jedna ze stran,tvořící tento slepenec,nemá nikoho,kdo by mohl být tzv. lídrem.Kecat s opozice je snadné,nést pak odpovědnost za čini je už něco jiného.A tím jejich vládnutí skončí.

 8. Piráti mají zajímavý výběr. Buď odejdou do opozice, čímž prakticky zaniknou, nebo půjdou do vlády a zaniknou o něco později.

 9. Tento slepenecký podvod do dvou let skončí a to je dobrá zpráva.
  Ať se klidně hádají, alespoň to uspíší. Tento slepenec stejně nedokáže vládnout, jen krást a loupit.
  Naštestí tento slepenec volili hloupí čehúni, moravané a slezané jsou chytřejší.

 10. Já bych Starosty také volil, pokud by nebyly v koalici s těmi kluky jak je správně nazval Babiš. Pirát si už vybíral nábytek do kanceláře premiéra, ale naštěstí lidi dostali rozum.

 11. Konec vlády Burešovi vražedné sekty ANO je ale zde, Češi. SPOLU, Piráti, STAN a vy voliči jste to dokázali! Ted pověsíme Babiše!!!

    1. Zatím jsi tady byl fašoun jenom ty a ty jako Honza,…tak holt na Vás taky došlo ,nediv se tomu ,jak se říká ,”Na sprostý sprostě “…myslíš ,že se od tebe furt nechá někdo urážet ?….sám si bendíš v takové válce, tak se nezapomeň pochválit….slepenče..

   1. Ten Havloidní debil tak maximalně pověsí tepláky na věšák ! Taková to hovada nám zvolili ten slepenec koalic a vynášejí do nebes zrudy typu proArabské promigrantské kur.. Pekarové !!! Hnus !!!

     1. bejt tebou, tak vo slovníku mlčím. ty se pohybuješ enem mezi nacistou a bolševikem. což chápu, že se ti líbí, ale měl by ssi taky zjistit, co to vlastně znamená.;o)) ichtyle

     2. To víš chlapče …”Jak se do lesa volá ,tak se z lesa ozývá,”….jako ,že to jako Čech neznáš?

 12. Na konání těchto ubožáků je vidět , že mimo Babiše nemají vůbec žádný plán co dál . Oni vůbec s výhrou nepočítali a teď neví která bije . S Babišem už moc dlouho nevystačí . I když by jim měl někdo říct , že už je po volbách a že by měli něco dělat . Babiš i Prezident jim jdou na ruku . Tak ta banda gaunerů může ukázat co umí . On každý ví co umí , kydat na Babiše a Zemana . A to je všechno . V tom seznamu nové vlády není ani jeden odborník , ale samí korytáři . Ti tu republiku dotáhnou né na západ , ale akorát do prdele .

  1. S výhrou počítali, stejně jako v to doufali všichni slušní Češi. Gauner je hlavně masový vrah Babiš, proč asi dal svůj dům v Průhonicích na prodej a svým čerstvě narozeným dětem francouzská jména?

     1. to ale bylo přesně k tématu. žes to nepochopil, je enem tvoje věc. ;o)) ichtyle

    1. V roce 1992 se seznámil s Monikou Herodesovou (* 14. června 1974), která v té době právě nastoupila do podniku Lovochemie jako sekretářka. Jejím bratrem je Martin Herodes (* 21. srpna 1976), který začal pracovat taktéž v Lovochemii, následně byl ředitelem farmy Čapí hnízdo, do ledna 2019 pracoval ve firměmoba, která patří do koncernu Agrofert.[] Herodesová se ve svých 19 letech vdala za svého tehdejšího přítele, nicméně o dva roky později se rozvedla. V té době navázala partnerský vztah s Andrejem Babišem, jenž byl v Lovochemii jedním z ředitelů.[23] Do tohoto vztahu se narodily dvě děti, dcera Vivien (narozena ~2000) a syn Frederik Babišovi (narozen ~2003). Herodesová přijala v roce 2013 příjmení Babišová,[34] oddáni pak byli 29. července 2017

     1. No a…. kamarád taky prodává dům a má dceru Miu ,ale odejít za hranice se nechystá…

     2. bartoš má syna bertrama, což je původem německý méno a podle tebe a tobě podobnejch debilů má teda tendence zdrhnout za merkelovou. ;o)) ty si fak ichtyl!

   1. V té tvojí slavné nové vládě bude i jednooký králem.. Hlavně si tu bídu pochval….sám sedlák Jurečka to nezachrání, i jemu nic jiného nezbylo než se slepit…,aby se vůbec dostali do sněmovny….

 13. Do pozice šéfky Sněmovny většina poslanců zřejmě zvolí předsedkyni TOP 09 Markétu Pekarovou Adamovou. Na její kandidatuře se shodly špičky ODS, lidovců, TOP 09, hnutí STAN a Pirátů. Tyto strany mají ve Sněmovně 108 hlasů z 200. ANO navrhlo do této funkce vicepremiéra Karla Havlíčka, ten ale podle právníků Sněmovny nemůže kandidovat, pokud je ve vládě.
  Babiš se asi zcela pomátl, voliči, děkujeme!!—DDDDDDD–

  1. Kluku ty jsi to ještě nepochopil?…vždyť Pekarová je jen prachsprostá kariéristka…proč má dvě jména ,aby byla světová? a na ruce arabsky vytetovaná jména své rodiny? už se chystá na vítání migrantů?

   1. Tobě přidělíme tři. Taky seberou auta, chaty a chalupy!! Markéta je krásná a chytrá žena! Proč se masový vrah Babiš schovával za jméno Bureš? Jeho nynější manželka má taky dvě jména ty hovadojde!!—DDDD—-

     1. Chudáci piráti,oni šetří benzín,celá jejich strana může cestoval v jednom autě.Oni už neví jak by se ti zavděčili a ty takhle.Není ti hamba?:))

    1. To asi těžko,.. u mně by jim nebylo dobře ,to si piš….
     Prosím Tě takových bylo…Bohdalka ,Bartoška, Nohavica, Kanyza a spousta jiných celebrit a všichni v tom byli jak jinak ,než nevinně, nebo si snad myslíš , jestli je to vůbec pravda ,že Babiš byl jediný STbák pod sluncem?
     Babišova manželka možná má dvě jména ,ale na veřejnosti je nepoužívá….kdežto Pekarka ANO

    1. Díky …já vím ,že provokují …Martin i Honza jedno jsou…..i mezi studenty 17 listopadu 89 byli podobní provokatéři…
     Takovéhle hajzlíky najdete v každé době…jsou horší jak ten Covid. i mor je proti nim chřipečka .

     1. ZPRÁVY DNE: 
      Kabinet Andreje Babiše končí

      • Dosluhující premiér Babiš včera ráno písemně odeslal prezidentu Zemanovi demisi jeho vlády. Hrad odpoledne oznámil, že prezident demisi přijal. Kabinet ANO a ČSSD bude vládnout v demisi v řádu týdnů, až do jmenování nové vlády, kterou sestavuje Petr Fiala.

       
      Vratislav Mynář byl vypovídat na policii, pochybení odmítá

      • Policie včera vyslechla vedoucího hradní kanceláře Mynáře kvůli podezření z neposkytnutí pomoci nemocnému Miloši Zemanovi. Prezident republiky byl převezen do nemocnice 10. října v kritickém stavu. Mynář podezření odmítá.

       
      Růst cen stále zrychluje

      • Podle Českého statistického úřadu vzrostly ceny mezi měsíci zářím a říjnem o celé procento. Inflace dosáhla v minulém měsíci hodnoty 5,6 %, což je nejvíce od roku 2008. Zdražily pohonné hmoty, nájemné i spotřební zboží. 

       
      Úspěšný den Vám přeje,
      tým Milionu chvilek

     2. Jak už jsem Ti jednou psal …”a teď něco z Tvojí hlavy”….já vím, toho se nedočkám ,kde nic není tam ani slepice nic nenahrabou….viď ty moulo ušatej ?…

 14. Jsem zvědav na to nezákonné ustavení pirátského klubu. Zákon říká jasně ,je třeba 10 poslanců.Oni si s těmi zákony vytírají p….

 15. Státní zástupce Jaroslav Šaroch v úterý odeslal do Sněmovny žádost o vydání končícího premiéra a znovu zvoleného poslance Andreje Babiše (ANO) k trestnímu stíhání v kauze Čapí hnízdo. Uvedl to ve středu mluvčí pražského městského státního zastupitelství Aleš Cimbala. Babišovo stíhání bylo přerušeno, protože ve sněmovních volbách na začátku října znovu získal poslanecký mandát, a tím i imunitu. O jeho vydání nyní bude muset znovu rozhodnout Sněmovna v novém složení.

  1. A teď nám řekni něco z Tvojí hlavy… hm .zase nic ,to jsem si mohl myslet… Tam kde je pusto a prázdno ani slepice nenahrabou…

   1. Volby dopadly dle očekávání . Češi už mají dost prachsprostého zloděje a vraha Babiše z Asie. SPOLU jsme vyhráli na celé čáře!! Stačí, hovadojde?

    1. Ty Havloidní žumpu vy jste vyhráli o 0.65% a to jen díky dvoum věcem – spolčení se před volbami do darebacké troj koalice a díky zkurv… Pražakum kteří té to darebacké koalici dali 40% !! Jinak by jste byli v řiti – hnutí ANO stačilo dostat o 44 tis. Hlasu více a byli jste v prde.. i s koalicí !!! Bohužel kdyby idioti “nevyhodili” 3.6% hlasu pro Volný blok a Trikoloru ( ani jedni neměli žadnou šanci na 5% dávno před volbami) ale dali to ANO a SPD tak měly ty to 2 strany 106 většinu v Ps a bylo by dobře !

     1. Ale nestalo se!! Bůůůůůůůůůůůůůůůů!!! Rudý kryple, uchlastej se!

     2. Kluk Nováků Ti vzkazuje ,že si máš jít vypláchnout hubu…

    2. Tomu ty říkáš volby ?,když se 5 poserů slepí, aby měli větší šanci na úspěch.? ..vždyť je to k smíchu…

     1. K smíchu jsou tvé příspěvky pod několika nicky, hovadojde!!

   2. ZPRÁVY DNE: 
    Kabinet Andreje Babiše končí

    • Dosluhující premiér Babiš včera ráno písemně odeslal prezidentu Zemanovi demisi jeho vlády. Hrad odpoledne oznámil, že prezident demisi přijal. Kabinet ANO a ČSSD bude vládnout v demisi v řádu týdnů, až do jmenování nové vlády, kterou sestavuje Petr Fiala.

     
    Vratislav Mynář byl vypovídat na policii, pochybení odmítá

    • Policie včera vyslechla vedoucího hradní kanceláře Mynáře kvůli podezření z neposkytnutí pomoci nemocnému Miloši Zemanovi. Prezident republiky byl převezen do nemocnice 10. října v kritickém stavu. Mynář podezření odmítá.

     
    Růst cen stále zrychluje

    • Podle Českého statistického úřadu vzrostly ceny mezi měsíci zářím a říjnem o celé procento. Inflace dosáhla v minulém měsíci hodnoty 5,6 %, což je nejvíce od roku 2008. Zdražily pohonné hmoty, nájemné i spotřební zboží. 

     
    Úspěšný den Vám přeje,
    tým Milionu chvilek

    1. No vidíš ,podal demisi …tak proč už nevládnou ty vaši upatlanci ,….nějak to pořád protahují. .No jo bojí se odpovědnosti, jenže ona je stejně dožene ,chytrolíny…

     1. čekalo se na Piráty kecko, teprve před chvílí se konečně rozhodli.. prý budou dělat slepý střevo ve vládě

 16. Myslím si,že paradoxně by mohlo ANO na tomto slepenci získat.Pokud se na něčem neshodnou,tak stačí aby ANO hlasovalo pro to co bude v té chvíli výhodné a lehce ovlivní hlasování.Navíc neponese v té chvíli odpovědnost.

    1. ZPRÁVY DNE: 
     Kabinet Andreje Babiše končí

     • Dosluhující premiér Babiš včera ráno písemně odeslal prezidentu Zemanovi demisi jeho vlády. Hrad odpoledne oznámil, že prezident demisi přijal. Kabinet ANO a ČSSD bude vládnout v demisi v řádu týdnů, až do jmenování nové vlády, kterou sestavuje Petr Fiala.

      
     Vratislav Mynář byl vypovídat na policii, pochybení odmítá

     • Policie včera vyslechla vedoucího hradní kanceláře Mynáře kvůli podezření z neposkytnutí pomoci nemocnému Miloši Zemanovi. Prezident republiky byl převezen do nemocnice 10. října v kritickém stavu. Mynář podezření odmítá.

      
     Růst cen stále zrychluje

     • Podle Českého statistického úřadu vzrostly ceny mezi měsíci zářím a říjnem o celé procento. Inflace dosáhla v minulém měsíci hodnoty 5,6 %, což je nejvíce od roku 2008. Zdražily pohonné hmoty, nájemné i spotřební zboží. 

      
     Úspěšný den Vám přeje,
     tým Milionu chvilek

     1. No vidíš podal demisi , a kde jsou ti Vaši upatlanci ,co mají všechno zachránit …proč už nevládnou ,když se na to tak třásli?…jen to bezdůvodně dál protahují ….jenže ona je ta odpovědnost stejně nemine….jo jo co si navařili ,to si taky zbaští chytrolíni…

     2. To myslíš vážně, nebo jsi fakt tak blbej? Nevíš, že to musí dle ústavy ČR schválit prezident ČR, ?. Ten je stále v nemocnici, osle!! Dobro došli…

     3. Osle čeká se hlavně na Piráty, jak se rozhodnou ….jestli půjdou do vlády ,nebo opozice? Dokud president neví kde se nakonec usadí ,tak ani nemá co schvalovat..
      Navíc ,kdyby šli Piráti do opozice, tak by Fialka musel složení vlády znovu přepracovat…
      Jestli nechápeš ,tak si poposedni…:-D

     4. Piráti podpořili vstup do nové vlády, na které se domluvila koalice SPOLU s Piráty a hnutím STAN. Pro bylo 888 z 1082 členů Pirátů, kteří se zúčastnili internetového hlasování. Podporu návrhu tak vyjádřilo 82,1 procent hlasujících. Složení vlády představí šéf ODS Petr Fiala ve středu, v den státního svátku, prezidentovi Miloši Zemanovi a pak i veřejnosti.

     5. ZPRÁVY DNE:
       
      Nová vládní koalice je připravena ujmout se své role

      • Po včerejším jednání koaličních stran se dnes Petr Fiala sejde v Ústřední vojenské nemocnici s prezidentem Milošem Zemanem a předá mu seznam kandidátů na budoucí ministry. 

       
      Premiér v demisi Andrej Babiš kritizuje Ústavní soud

      • Po ostré kritice ČNB přešel Babiš do útoku proti Ústavnímu soudu a opakovaně jej napadá za změnu volebního zákona. A to nehledě na to, že za původních volebních pravidel by hnutí ANO utržilo ještě výraznější porážku. 

       
      Další nejasnosti kolem prezidentské milosti pro Pavla Podroužka

      • Podle informací Radiožurnálu byla žádost o milost na Hrad doručena o necelé dva týdny dříve, než policie začala podnikatele kvůli krácení daní stíhat. 

       
      Úspěšný den Vám přeje,
      tým Milionu chvilek

     6. Tak ať už se ujmou své role….honem honem…to bude fofr,….toto bude klapat jak hodinky …simsala bim a jsme v Ráji

     7. Jenže to se stalo až po mé odpovědi bezmozku…ono je to jedno kde jsou ..stejně jsou všude na nic, jako slepý střevo….

 17. ZPRÁVY DNE: 
  Kabinet Andreje Babiše končí

  • Dosluhující premiér Babiš včera ráno písemně odeslal prezidentu Zemanovi demisi jeho vlády. Hrad odpoledne oznámil, že prezident demisi přijal. Kabinet ANO a ČSSD bude vládnout v demisi v řádu týdnů, až do jmenování nové vlády, kterou sestavuje Petr Fiala.

   
  Vratislav Mynář byl vypovídat na policii, pochybení odmítá

  • Policie včera vyslechla vedoucího hradní kanceláře Mynáře kvůli podezření z neposkytnutí pomoci nemocnému Miloši Zemanovi. Prezident republiky byl převezen do nemocnice 10. října v kritickém stavu. Mynář podezření odmítá.

   
  Růst cen stále zrychluje

  • Podle Českého statistického úřadu vzrostly ceny mezi měsíci zářím a říjnem o celé procento. Inflace dosáhla v minulém měsíci hodnoty 5,6 %, což je nejvíce od roku 2008. Zdražily pohonné hmoty, nájemné i spotřební zboží. 

   
  Úspěšný den Vám přeje,
  tým Milionu chvilek

 18. Mě dnes ráno překvapila zpráva , že všichni tj. 45 , čeští občané v Ugandě jsou v bezpečí a dvě třetiny z nich přemýšlí o odjezdu domů . Záhada je , jak několik desítek Čechů mohlo minule zvrátit výsledky volek a poslat tisíce hlasů . Letos to bylo obdobné . Divím se tomu milionovému chlívku , že ho to nezajímá .

 19. 25.únor 1948 řídila komunistický puč Moskva. Dnes řídila volby EU v Bruselu. Jaký je rozdíl. 63 let.

 20. ZPRÁVY DNE:
   
  Nová vládní koalice je připravena ujmout se své role

  • Po včerejším jednání koaličních stran se dnes Petr Fiala sejde v Ústřední vojenské nemocnici s prezidentem Milošem Zemanem a předá mu seznam kandidátů na budoucí ministry. 

   
  Premiér v demisi Andrej Babiš kritizuje Ústavní soud

  • Po ostré kritice ČNB přešel Babiš do útoku proti Ústavnímu soudu a opakovaně jej napadá za změnu volebního zákona. A to nehledě na to, že za původních volebních pravidel by hnutí ANO utržilo ještě výraznější porážku. 

   
  Další nejasnosti kolem prezidentské milosti pro Pavla Podroužka

  • Podle informací Radiožurnálu byla žádost o milost na Hrad doručena o necelé dva týdny dříve, než policie začala podnikatele kvůli krácení daní stíhat. 

   
  Úspěšný den Vám přeje,
  tým Milionu chvilek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *