18. 7. 2024

70 příspěvků u článku “Piráti nechali promluvit kandidáta na ministra zdravotnictví. To neměli dělat. “Vždyť je jako Peková,” odvracejí se od nich i největší příznivci

 1. Ale oni nechtějí vyhrát,Bartošoj stačí prašule z parlamentu,vzor komančové a oslík Benda,a jak spokojeně si žijou celá desetiletí

  1. tak tak oni jsou vědomi že kdyby se dostali k veslu tak je to naposled protože lidi by koukali s otevřenou hu.. co je to za odborníky a tím by končili na dalších 20 let viz zelení – takže si našli zašívárnu a cucaj penízky a cucaj je to pohodlný bezpracný život ale můžou si dát něco silnějšího a začít blbnout u nich člověk neví jak se vyspí

 2. Když se člověk zamyslí, nakonec mu musí dát zapravdu. Proč testovat jenom část obyvatel, když další část může být nakažená a testovat se nemusí?

  1. Jistě, to se mělo říci na začátku. Každý na sebe. Ale říci se to mělo na začátku, ne teď dělat chytré.

  2. V praxi bylo a je běžné že má spousta lidí výjimku a ačkoliv mohou být přenašeči stejně jako ostatní, netestují se. Opravdu to pak postrádá smysl.
   Nemluvě o tom že preventivní účinek testování je dost pochybný. Jedinec by musel být monitorován 24/7, nikoliv testován jednou týdně apod. Způsobem jakým bylo testováno možná zjistíte počet nakažených, ale dost pochybuji že tím něčemu zabráníte 😀

  3. Testování by bylo zbytečné, kdyby se všichni nechali normálně naočkovat. A nejen to – nehrozily by lockdowny, nebylo by nunté nosit roušky atd., atd.

 3. Co Pirát to idiot,opravdu jsou to lidi co u jiných stran neměly šanci,otevřou hubu a je to jasné,ta tráva má letos sílu.

 4. Prosím všechny voliče s mozkem v hlavě nevolte největší zlo pro Čr a 90% obyvatel – Piráty !! Jsou stejné zlo a nebezpečí jako v Německu Zelení s kterými se ti to Čeští neomarxisti paktují !!!

 5. Tohle přirovnávat k Pekové nejde.Peková je vědec přímo z oboru.
  Dostál pouze vyjádřil svůj názor a v tom je rozdíl.Peková,ač je stále některými,,odborníky” dehonestována,tak naprosto přesně popisuje
  skutečnosti zjištěné o viru a závěry z těchto skutečností.Dostál
  oproti tomu vyjdřuje své přesvědčení.A příslušnost k nějaké straně v tomto ohledu nemá racionální opodstanění.

  1. Peková nepopisuje přesně, naopak se ve svých závěrech významně liší od poznatků, které jsou publikovány v multicentrických studiích.

   1. Liší právě proto,že ona a ještě několik opravdových virologů
    o tomto problému něco ví.A to co se nám veřejně předkládá jsou jen poznatky vytržené z kontextů skutečných vědců a upraveny
    tak,aby se veřejnosti zdůvodnila ,,opatření” v boji proti koronaviru
    a která nemají v ničem oporu.takže ona popisuje přesně,ale veřejnosti se musí kvůli snažšímu ovládání předkládat něco jiného.

   1. To ještě nemohla vědět,že tím,jak spěšně lidi začali očkovat tím
    nevyzkoušeným sajrajtem bude virus obludně mutovat.A měla pravdu úplně ve všem.Nejen že ta původní vakcína byla dělána
    na první variantu viru a měla jen cca 60% účinnost,tak proti
    dalším variantám už nefunguje vůbec.A konejšení lidí,že v případě nákazy budou mít mírnější průběh se také nepotvrdil.Naopak třeba Izrael přiznala,že plných 80% současně hospitalizovaných jsou očkovaní.Atěch přiznání z dalších zemí přibývá.Ale to byste musel
    také číst zprávy ze zahraničních serverů.U nás kovidmafie nepřipustí něco podobného uveřejnit.A co se děje nyní?Pčipravují lidi na další dávky vakcin a v některých státech už se připravují dokonce na čtvrté očkování.A nyní mě přesvědčte,že to není pravda.

  2. Ale tak zas…jen vyjadřuje své názory..je to právník v oboru zdravotnictví a kandidát na ministra, takže ne své přesvědčení, ale představuje další směrování rezortu

  1. Vezmi si kratší rozeběh a skoč do zdi. Žaloudík je úplně v pohodě a aspoň něco o tom věděl Covid je už jen trapný byznys pro pár vyvolených

 6. Jak Piráti tak STAN mají ve své politické straně nebo hnutí do 1500 členů. Co s tímto počtem politiků mohou udělat pro nás občany. Již drtivá z jejich členů má již mnoho funkcí. Jde z této koalice strach ,že nám nepomůže k ničemu.

 7. Říkám to pořád,Piráti jsou neumětelové,kteří do politiky nepatří.Co vypustí z huby je blábol nebo 💩.

 8. Nejen to! Podle volební kalkulačky jim vadí 5 týdnů dovolené a další sociální opatření. Je to prostě ODS 2. Asociální a populistický spolek. Nejdříve ohlásí zdanění investičních bytů a po negativní reakci zainteresovaných otočí a zapřou vše jako Jidáš Krista. Vadí jim 4 roušky pro důchodce po pětikačce jako “předvolební dárek, ale neprotestují proti nákupům nesmyslů pro armádu za desítky miliard. NEVOLITELNÍ stejně jako ODS a spol. ….

 9. Hoši , co zase hulíte. To vypadá na super matroš. Na druhou stranu , co ve vládě. Opoziční židle také sypou a nikomu nemusíte nic vysvětlova. Stačí obecná kritika a další ctyři roky se s tím dá celkem slušně žít.

 10. Ač opravdu Piráty nemusím a volit je nebudu, tak ten jejich kandidát na ministra zdravotnictví, řekl jen to, co všichni ví a samotné očkování, je nechat si píchnout svinstvo a po té chcípnout, ani náhodou.

 11. No aspoň, že se začali projevovat ještě před volbami. Konečně lidi vidí co jsou vlastně zač. Ultra levičáci. Podívejte se do Německa kam to jim podobní dovedli. Přímo do p….e!!!

  1. Kdepak, většina národa to vůbec neřeší… lidi zajímá, co dají do hrnce a čím se zabaví a kam pojedou…. je to vidět ve vládě i na Hradě….

   1. Ale řeší, kde a jak budou bydlet, kdo jim co sebere z vlastního majetku, na co budou mít, když pojedou….tak kam se dostanou – jak s tím kovidem apod. Takže názor “budoucího” ministra zdravotnictví, jak nikdy nebyl důležitej, tak teď je dost

 12. Bartoš islamofob, Dostál popírač. Hezky zapadnou mezi ostatní nahnědlé strany Ano, SPD, Spolu, KSČM, ČSSD. Hnus, a někdo se ještě diví že nechodím k volbám.

  1. Nejít k volbám nic neřeší, neznamená to, že tam někdo z těch hladových vlků nebude, hnus je všechno, ale tak volit nejmenší zlo.

  2. To se teda divím když takoví jako vy nechodíte volit, také to tak u nás vypadá a dostávají Vaše hlasy nevolitelné strany které to tu vytunelovali, rozkradli, zničili naší prosperujici výrobu,zemědělství a připravili lidí o práci,zřejmě jste asi spokojen co se tu děje a budete jenom nadávat.Uz dost šikany a buzerace EU která nám nic nepřinesla ,a proto musíme chodit k volbám a volit rozumem ať se naše děti a vnoučata nemusí za nás stydět a mají skvělou budoucnost,nevolme dvakrát stejně zlo.Dejme šanci novým stram ať se ukážou,ne nechme si ukrást naší korunu ani svobodu,a co se týká pandemie je podvod na občany,najďete si velký restart tam to vše máte.

 13. Mělo by mu jako právníkovi vadit trvale hrubě porušování zákoníku práce ve zdravotnictví! Místo toho řeší hovadiny!

 14. Pane Bože, do čehos to duši vrazil…? Tohle přece normálně myslící člověk nemůže nejen volit, ale ani tolerovat !!!

 15. Co říct na pana Dostála? asi nestojí za to, aby člověk reagoval na jeho rozhovor. Škoda, že k volbám můžou koalice. Ukázalo by se kolik opravdu každá jednotlivá strana má příznivců a po volbách se stejnak musí některé strany dát dohromady tak pak přichází v úvahu různé koalice. Kdyby vyhráli Piráti, tak doufám, že přehodnotí kandidáta na ministra zdravotnictví.

  1. Ten neomarxistický feťacký promigrantský ksind Piráti nesmí spolu se Stan dostat více než 18% hlasu jinak bude s tou to zemí a občany zle nedobře !! Piráti jsou stejné zlo jako komouši v roce 1948 !!

 16. To je tak, když mlaďoši bez zkušeností chtějí dělat politiku. Vždyť Piráti vždycky přepadávali a okrádali slušné lidi a smutné je, že si ani nezměnili název – bandité. Proboha kdo by je měl volit ? Zloděje ?

 17. Jak by to vypadalo no jako nyní rozkopaná Praha která něco takového nezažila ani za totáče a to si mohli dovolit všechno!!!!!!!!!!!!!!!

 18. Zusko neboj snad nejsi jedna z nich ale tito zhulenci nemohou vyhrát protože rozumných lidí je snad přeci jenom více !!!!!!!!!!§

  1. Soudě podle zdejších příspěvků a také prezidenta Zemana, se zřejmě hluboce, ale opravdu hluboce mýlíte.

 19. Jak moc jsem chtěl volit starosty!!! Jděte s koalicí do pr….! Vy mně nutite volit… Nevím! Parádní volební kampaň ☠️👽🍸

 20. Souhlasím s Dostálem, takového ministra zdravotnictví bych chtěl. Nevím co se na jeho pohledu některým lidem nezdá, podle reakcí nesmyslně srovnávají s Pekovou a útočí ad hominem. Zdravotnictví se musí změnit, nesmí se lidem násilím vnucovat, porušovat lidská práva a nařizovat co mají dělat. Veškeré zákroky musí být dobrovolné, na základě souhlasu a ne vnucované. Třeba kdyby politici místo tupého nařizování více vysvětlovali a nechali to na lidech, udělali by lépe.

 21. Ještě že se vybarvují před volbami,ještě je čas používat rozum a tyto demagogy nechat v SD/smetiště dějin/.

 22. stačí se podívat na tu fetku Bartoše.lidi by měli vzít rozum do hrsti a ty fetky nevolit.vždyt ti kluci neví,co chtějí.je to banda protekčních spratků,kteří nikdy nemakali.ti akorát zničí víc tuto zemi než je.ta strana stejně brzo skončí.

 23. Myslím ze p. Dostal ešte pozitívne prekvapí je to konečne človek ktorý používa MOZOG

 24. Piráti se natolik znemožňují, že se od nich odvrátila i média, která opozici zuby nehty drží nad vodou. Pokud by volby vyhrála kterákoliv opostrana, dopadlo by to stejně.

 25. Nějak se vám vytratila informace o tom, že není očkován protože Covid prodělal a má protilátky 😀

 26. A takové tu máme právníky, v parlamentu jich je plno.Nestudoval v Plzni? Tak si tam nasaďte dalšího.Vláda vlastně jen opisovala ,co dělali v zahraničí. Když poslouchám,co je za restrikce v cizině ,tak tady je vlastně anarchie. A tento pán to ještě víc rozkládá.Asi nemá co jiného na práci. Tady nemusí zakazovat výjezd do ciziny,oni je tam nepustí. Dokud nebylo očkování,jak byly nacpané nemocnice?Že ta vakcína asi nebude žádná poškozující síla,dokazuje fakt,že třejmě vyprchává jak očkování proti chřipce,protože se již přeočkovává 3.

 27. Jo jo ,teď se budou dít věci…..hola lidi nechci panikařit ,ale zvyšte si raději životní pojistku….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *