22. 5. 2024

69 příspěvků u článku “Piráti vytáhli nečekaný trumf. Jaroslav Hutka pro ně objede důchodce

 1. Obávám se, že seniory, kteří za pár stovek a podpis v knize prodávají budoucnost svých dětí a vnoučat nepřesvědčí nic. Je to moc smutné, že se po 32letech hrnou k volebním urnám volit STBáka.

  1. Ty víš životě úplné hovno, tak drž hubu debile! Nejde o žádné důchody ty debile! Ale o to aby z naší země vůbec něco zbylo! A aby to co zbyde nebylo zaneřáděné muslimským svinstvem! Jestli se ti líbí podřezávání učitelů na ulici, potom máš možnost se odstěhovat do Francie nebo Belgie! Jde ti o budoucnost našich dětí? Tak proč chceš volit ty kteří chtějí naši zemi zasvinit islámem?!

  2. Taky budete jednou důchodce,tak nechte těch blbejch keců.Žádná vláda pro důchodce nic neudělala.ODS jenom kradlo a uplácelo,havlojdi měli bezvadné fleky tak si myslím,že není o čem diskutovat.

   1. NA TOHLE havloidi neodpovidaji protoze chatre 77 bylo 70 %estebaků chATRA JE NEJVETSI ODPAD V DEJINACH CESKOSLOVENSKA .

  3. Vy si do své nevymáchané huby důchodce neberte.Právě díky nim se teď máte jak prase v žitě.Ano, vy svým dětem takovou budoucnoust, jako vaši rodiče ajejich generace připravili vám, zajístit nedokážete.

  4. A vy uděláte pro novou generaci co?Nic,vy neumíte než nasazovat na ty,co vás vychovali.Budoucnost je totiž pouze ve vašich rukou.To si společně s Piráty ujasněte,jen ve vašich rukou.Ani volba Babiše to nemůže změnit,starat se musíte vy.Nikdo jiný to za vás neudělá.

  5. Tak pro doplnění pro Jardu,Pavla, Milana, Standu a ostatní, je mi 60let, o životě tedy toho už vím víc než to ho..o, celý život pracuji a vychoval jsem dvě děti. Ale nikdy bych se nedal kopit za ubohé sliby a pochlebování, celý život se snažím vidět dál než na konec své momentální peněženky. Vy, kteří tady histericky řičíte a omýláte Babišovi populistické lži jste zhoubou budoucnosti celého světa. On si bude za ukradené peníze ležet na pláži a vaše děti a vnoučata to budou platit.

    1. někoho kdo nechce být otrok US, EU a jejich korporací. TEN kdo bude odmítat EURO, kdo bude skutečně proti uprchlíkům a nebude podepisovat potají nějaké úmluvy nebude vystupovat v TV po večerech a dělat ostudu České republice báchorkama o agentech a pomalu vyhlašovat válku Rusku…atd.

 2. Pirátské svině nesmí nikdy vládnout naší zemi! To by byl konec našeho národa a naší samostatnosti.

  1. Je to idiot,který prchnul do Německa a po návratí šíří výplody svého debilního mozku.Jen ať přijde agitovat za piráty a dostane kopanec do koulí.

 3. Tak s Hutkou to rozhodně nevyhrají.Tento “pseudomuzikant”je to nejhorší,co jsem v životě slyšel a že toho už pamatuji.

 4. To teda vyhráli.Myslíte toho pašáka vlastence,který když o něco šlo okamžitě vzal čáru z republiky ? Po revoluci machroval na balkoně jako velký vlastenec ?Asi mu dali pár jointů.

 5. Nepoučitelní a hlavně hloupí Piráti. To si jako myslí, že zrovna důchodcům imponuje takový Hutka? Vždyť on je pouze trapný neschopný písničkář, který by se neuživil, kdyby nedělal šaška při různých manifestacích a určitě ho platí některá ze stran demobloku, protože nevím, jak jinak by se mohl on se svými schopnostmi uživit. Takže s Hutkou si Piráti přibíjejí další hřebíky do vlastní rakve, což určitě bude mnoho lidí s povděkem kvitovat. Jen tak dál a skončí jak další malá bezvýznamná strana.

  1. Tak on jistě dostane za 30 minutové brnkání minimalně 15 tis.kč × 15 akcí v 15 městech = pěkných 225 tis. pro zaprodance a zrádce 90% slušných občanu našeho státu – Hutku !!!

 6. Jaroslav Hutka klesl na uplné morální dno !!! Že se nestydíte nechat se platit a sloužit ultra levičákum feťakum vítačum migrantu Bruselským vlezdopr…. podporovatelum sexualních narušencu !!!! Pan Karel Kryl se musí nad vámi v hrobě hnusem obracet !!! Hanba všem kteří slouží Pirátum !!!

 7. Tak já, důchodce, který by Bureše nevolil ani za zlatý prase (vlastně za zlatý prase jednou ano), já který jsem navštěvoval Hutkovy koncerty, Koubka taky, tak teď jsem na rozpacích. Hutka se svou rozladěnou kytarou a falešným zpěvem před pár léty na demonstraci na Václaváku by mi nyní jen odradil. A že by to Koubek měl zapotřebí?

 8. Piráti už se definitivně zbláznili.Hodit na ně sítě a na uzavřené oddělení Psychiatrické nemocnice( rozuměj blázince).

 9. tak to si pomohou v68 zdrhl donášel a ted bude kvičet pro piráty opravdu piráti udavači,vítači migrantu musí být zoufalí bože ochranuj naše rodiny před tou verbeží

 10. Hutka klesl na totální morální dno !!! Nechat se platit a “pracovat” pro ultra levičáky feťáky vítače migrantu Piráty je absutní hnus srovnatelný se spoluprácí s komouši či Top09 !!! Karel Kryl se musí hnusem v hrobě obracet !!!

 11. Tak s Hutkou to vyhráli. Tenhle nemakačenko, když není spokojen s poměry v Česku, ať táhne zpátky do Holanska. Tam na něj čekají určitě s otevřenou náručí.

   1. driv jsem to nechapal chovani komunistů dnes jo — tihle paraziti a povaleci k nicemu nemaji v poradny spolecnosti co delat stejne jako ta spina havlova §

 12. Jo,Hutka,to je to pravé ořechové.Vy nás,vážení,máte za rozumově méně schopné jedince.

 13. Ti starší důchodci Hutku neznají a my mladší ho známe až příliš dobře. Aby nakonec někde nedostal přes hubu, ten paragraf šavle. Tady se ukazuje, jací hlupáci , bez špetky empatie, piráti jsou

 14. co to tu ten slintal předvání?? to je ubohé!!! důchodci mají rozum…a navíc ví,že s Babišem budou mít důchody přes 20 000 měsíčně!!!

 15. ….doufám, že důchodci jsou moudří a toho ošklivého Hutku vyženou, jeho vlastní kytarou !!

 16. no to si našli toho pravého na něj už nikdo nechodí je vidět že piráti jsou jen banda fetáku a darmožroutu

 17. Hejbřízo, 99 slok a počítá si je sám. Fakt dobrej tah. To se zase Ferjenčíkovi povedlo. Těch deset procent nakonec dosáhnou.

 18. Huťka_ To je omyl. Ten, kdo se vyvaloval na Západě, kdy my jsme tady žili v okupaci. Piráti jste opravdu naivní.

 19. Hudku komouši vyhostili s Československa proto že věděli co to je za parázit.A druzí paraziti ho vzalí pro svoují kampań.Ty fetky jsou nevolitelné.

  1. tak HAVLA nemohli to odporny netahlo tu muselo byt aby byl naplnen scenar rrrevoluci 89 proc neodesel ten genius ala odchazení a ty sracky audience ???a nemohli z duvodu , ze vetsiho donasece nemeli ten sel vsem na ruku stacil rum a nejaky devky .TEN DOKAZAL PRECI stb hodne ulehcit .Jen sedli a cekali co trotl zase vymsli za picovinu aby je na oko zavreli a kdejakej blbecek si myslel .ze bojuje proti komunismu .Nebude zverejneno nevadi .

 20. pan Hutka je zárukou dalšího poklesu pirátských preferencí a stříbrný šíp to je stejné jako puste nás na ně

 21. Piráti udělají vše pro to,aby zničili tuto krásnou zem. Zatím patří nám.Tak si ji chraňme.

 22. Milé koblihy. Vím, že nemáte moc vysoké IQ, tak vám to musí někdo vysvětlit. 🙂 Nicméně navzdory tomu, že Babiš teď rostl, tak matematicky (váš strop je 1+1=2, a často ani to ne, tomu rozumím) to stále vychází tak, že nedokáže složit vládu. A teď už bude jen slábnout, jak Spolu a PirSTAN pomalu spustí opravdovou kampaň (Babiš dělá kampaň neustále, za cizí peníze).

  Takže se připravte na to, že po volbách budete brečet. Do teď dokázal Babiš složit vládu jen díky rozdrobenosti české politiky. To u těchto voleb platit nebude a symbolem jsou dvě poměrně silné koalice.

 23. Dobře činí, piráti. Nějaký zbytek důchodců, kteří váhají, jestli by ti Piráti přeci jenom něco pro ně vylepšili, touto akcí s tímhle vlezdoprdelkou to dorazí. Dají to Babišovi. Doopravdy, Piráti jsou úplně mimo realitu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *