18. 7. 2024

6 příspěvků u článku “Plynové kotle skončí. Zbavte se ho radši sami, ještě na tom vyděláte balík a odrbete stát

  1. ChaCha, a kdo to udělá? Strany, volené zblblými duševními otroky?
   Stačí vyjádření toho magora pavla, dosazeného na hrad, že by byl ochotný vzdát se veta v EU. Každému normálnímu člověku je jasné, že bez práva veta by bruselští úchyláci rozhodovali o nás bez možnosti to z naší strany ovlivnit. A přesto se takoví úchylové najdou i u nás. Nejde jen o pavla, piráty, TOP …… Školským, ale i předškolním systémem ohlupování dětí, žáků i studentů udělaly tyto zrůdy z těchto dětí, žáků i studentů, poslušné duševní otroky. Otroky, kteří nemají vlastní názor, ale vládnoucí kastou předkládané názory berou jako své, neboť již nejsou schopni vlastního pohledu na věc, klást si otázky “co bylo příčinou, co k tomu vedlo, jaká je pravda, je to skutečně tak, jak je to předkládáno?” Jsou pouze příjemci něčeho, co je jí předkládáno jako pravda bez schopnosti to zhodnotit.
   Jsou jako členové sekty. Sekty, kde jim guru vygumuje mozky, sekty, kde ho následují třeba k hromadné sebevraždě a a kde guru sám zavraždí ty, kterým se v poslední chvíli rozsvítí v hlavě. A pouze guru (někdy se spoluotrokáři) zůstává jediný naživu a může založit další sektu.

 1. Krásná ukázka toho jak novazelenausporam.cz je naprosto k ničemu: Dotace na výměnu plynového kotle za tepelné čerpadlo, platí pouze pro kotle starší 20let. A kdyby náhodou tyto kotle ještě někdo měl, tak jim tu dotaci znemožní to, že je poskytována pouze pro rodinné domy, jejichž obálka budovy (musí být zatepleno) splňuje požadavky pro klasifikační třídu průměrného součinitele prostupu tepla v rozmezí A až D. Takže žádná dotace se nekoná! Ale o tom se nemluví, že?

 2. Tak toto mohl vymyslet jen totalni kokot ktery nevi kolik je 1+1. Plyn je a bude, TČ asi žere seno či co a životnost zařízení s kompresorem??? Investice cca 300 000 a že prý v zimě pomůže fotovoltaika co vyrobí cca 15-20 % výkonu když je dobře ??!! Pozn. Jsme montáží firma a vycházíme z reálných zkušeností. Nesmysly nemontujeme.

 3. Co je to za sračku? Proč se zbavovat nejlevnejsiho tepelného zdroje pro byty a průměrného rodinného domu v ČR? Plynové kotle rozhodně neskončí a s tím Nemeckem si to nejdřív ověřte, než budete zase lhát…

 4. Banda kreténů leze do prdele EU a žere všechny jejich kokotiny. Tady v ČR už blbost fakt dost mlátí dveřma,že???

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *