18. 5. 2024

156 příspěvků u článku “Pokud budou restaurace kontrolovat covidové certifikáty, tak jednoduše zkrachují

 1. Existuje jedno řešení,ale to by mezi námi nesměli být covidfanatici,kteří
  podlehli masírce médií a zaprodanců z MZ.
  Vypadalo by to následovně.Restauratéři by nic nekontrolovali a kdyby
  přišla někam kontrola,tak by je sami návštěvníci vyhodili ven.A ani Policie
  by tomu nemohla zabránit,protože není dost policistů na to,aby mohli u každé kontroly asistovat.Navíc požadavek,aby hostinští něco kontrolovali
  je protizákonné.Jediná jejich povinnost je nenalévat nezletilým a neprodávat
  jim tabákové výrobky.A protože kontroly ze strany hostinských jsou nezákonné,tak i jejich případné sankcionování je proti zákonu.

  1. Jestli jsi chtěl světu napsat, že jsi idiot, nemohl jsi to udělat líp.
   Jen ti ještě připomenu, že jsi stálým obhájcem vlády, která tato nařízení zavádí.

   1. A ta nová vláda nějak ne a ne. Hlavně MPSV nikdo nechce, ale štěkání z opozičních lavic skončilo,tak hybaj makat!

    1. Další idiot, který to o sobě chce říct světu. Nejdřív musí prezident někoho sestavením té nové vlády pověřit, že jo, hňupe. Tak se sám řiď radami, které tu rozdáváš a táhni dělat, blbe neinteligentní.

     1. Františku, prezident sice může ,,někoho pověřit”, ovšem to neznamená že se sněmovna musí řídit jeho ,,pověřením”. Nikde v ústavě ČR není napsáno že toto je ,,berná mince”, je to jen přežitek, kterým se zde ,,operuje” a má zvýšit důležitost tohoto poměrně zbytečného úředníka. Pokud se po volbách ,,sejde parlament” a ,,prohlasuje si vládu”, tak je ,,hotovo” a hradní rudý opilec s tím nic nenadělá.

   2. bylo to hezký. a eště si zapomněl nějak zmínit, že obloha je občas modrá. asi tak nějak se týká tvoje reakce na příspěvek pana blahny. ;o)) ichtyle. a co vytáhneš teď? že sou vobčas v moři ryby? si fak dobrej!!

     1. Rudej buzerant byl tvůj fotr.Chtěl bych tě mít po ruce.
      To by bylo potlesku jak v Národním divadle.

     2. To bys musel být jiný formát a ne jen internetový tlučhuba.Takových jako jsi ty naseru za korunu čtyři plné kýble.

     3. A pak to používáš jako náplň do hlavy, aby se ti neproháněl vítr mezi ušima, ne?

     4. Už z tvého úvodního příspěvku docela jasně vyplývá, jaký jsi posera. Chlapovi by ses jeden proti jednomu nepostavil. V lepším případě by ses posral, v horším by ti praskla cévka. Na internetu jsi hrdina, v reálu tak umíš kamenem rozbít okno a pak utéct, rudej smrade.

     5. Vole, jsi rád, že se těma svejma pastelkama nažereš, tak nevyhrožuj.

     6. víš, esli ty si myslíš, že je někdo idiot a má dokonce klub, jsem rád, že tam sem. fak bych nechtěl bejt podle tebe chytrej. ichtyle. ;o)))

   3. Vrcholný idiot jsi tady se svými příspěvky ty,ty omyle přírody.Tebe měl tvůj fotr raději cáknout na led a rozklouzat.Byl by to býval asi jeho nejzáslužnější čin.Ale protože to neudělal,tak byl,nebo je idiot stejný,jako jsi ty.

     1. “nápodobně”? pocem, teda to bylo fak hodně povedený!!! teďka na tebe někdo musí bejt ale vopravdu pyšnej!! ;o) ichtyle.

     2. Přihlaš se do pornofilmu, takovýho čuráka ještě svět neviděl.

     3. to jako že ti nějaká nakukala, že na velikosti nezáleží? ;o)))) ichtyle. nesmíš každý všechno vjéřit!

     1. Pro tebe platí to stejné.Dokazuje to i že se snažíš
      rádobyvtipně někoho na základě příjmení dehonestovat.
      Ale co jiného čekat od debila,který to dopracoval jen
      na čističe kravských ocasů,případně na lopatu a krumpáč.

  2. Teď jsem přijel z Německa. V restauraci tam prostě ukážeš mobil obsluhujícímu číšníkovi a ten ti dá jídelní lístek. Žádné zdržení to není. Jen u nás se ve všem hledá problém.

 2. at skrachují pokud je problém když příjde číšník ke stolu ukázat mobilní telefon, certifikát o očkování,prodělaném covidu všude je to normální jen u nás česká luza nepřispusobivých má neustále nějaký problém tak jděte do ryti.

  1. proč jsem jako nepřispůsobivý, jen jsem zdravý, nikoho neobtěžuju, proto nemám žádné pasy a potvrzení o prodělání-neprodělání a neboj až mě skolí rýma k doktorovi nepoletím a na Aro vůbec ne, tedy pokud mě tam neodvezou násilým proti mé vůli.

   1. V pondělí umřel 29 sportovec výrok doktora pokud by byl očkovan na covid přežil by v pohodě příď to ric jeho ženě a dvěma detem jelito.

    1. Soused (28 let, dvě malé děti, hypotéka) je po očkování ochrnutý. Přijď mu říct o očkování, vemeno.

    2. ,,Výron doktora”, ,,pokud by byl”, znamená pouze jedinou věc a to je ta že nedostal bakšiš za jeho ,,tečku”.

    3. Ten doktor mohl mít pravdu také ne. Tatínek ve vyšším věku, se nechal očkovat na Covid. Byl naprosto zdráv a na následky očkování uřel na mozkovou příhodu. Takže čím chcete argumentovat. Názorem doktora, který asi ničemu nerozumí.

   2. Peravdu máte. Zajímavé. Ono je chřipkové období a nikdo nemá chřipku, všichni mají Covid-19 a ten kdo umře, tak neumřel na nemoc, kterou měl, kardiovaskulární, jaterní cirhosu, na cukrovku, ale umírá s covidem nikdo na Covid-19. Takže vše jsou odporné lži.

   1. pokud na maji takoveto zakony, proc ne, ale tady to mozne neni… navic, jak jsem psal vyse – uspesne si tam buduji socialismus

    1. Opět. To není socialismus, to nejtvrdší forma kapitalismu! Asi navíte co je to socialismus, tak studujte a učte se a neúčtote._

  2. Nepochopil jste jednu zásadní a důležitou věc, nemoc může stejně roznášet i očkovaný. Takže nějaké dělení očkovaný, neočkovaný je k smíchu, stejně jako váš názor.☺Být vámi, tak si pro jistotu donesu do restaurace i výtěr z konečníku.

   1. Plně souhlasím. Očkovaní jsou největšími roznašečiu covidu. On dostane Covid-19, u něj se nákaza neprojeví, ale rozníší ho mezi očkované i neočkované. Newočkovaný je zdarvý, nemá náznaky nachladnutí, ani jakési chřipky, ale dostane nákaztu od očkovaného.

  3. treba tam maji jine zakony, ale tady jim tohle zadny zakon neumoznuje, ale primo zakazuje… smerem na zapad si uspesne buduji novy socialismus, takze tam se jeste dockame veci

   1. Nikoli nový socialismus, to je nesmysl, ale jde o ohromný kšeft a tím k diskriminaci občanů. Prostě je to díl světových miliardářů s cílem vybít aspoň 2 miliony lidí, hlavně důchodců, o nic jiíného se nejedná.

    1. Opět vyslovená kravina. Ale opravdová! Co by světovým miliardářům vyřešily dva miliony mrtvých důchodců?

  4. Pavle, sešlo se tady požehnaně mínusů. Nic si z toho nedělej, mínusují bojovníci, kteří dlouho nevytáhli paty z Česka a hlavu z vlastní řiti. Mohu posoudit situaci v Itálii, Rakousku, Německu a Holandsku. V sezóně otevřených teras byl většinou na stole QR kód, jednoduše ses přihlásil a při odchodu odhlásil. Zůstalo po tobě jenom tf číslo, na které bys dostal SMS v případě, že v tom čase jsi byl v blízkosti nakaženého.Nepsanou slušností bylo nasazení respirátoru pokud jsi šel dovnitř použít WC. Od září je snad na všech provozovnách krátké upozornění o povinnosti předložit potvrzení o očkováni/ prodělané nemoci nebo platný test. Obsluha (i např. v cukrárně) si telefonem přečte tvůj QR kód a basta. Nikde jsem neviděl neochotu ze strany hostů ani podřezané žíly krachujících podnikatelů. Čím to doprčic je?

   1. To je tou českou náturou. Jenom a pořád dokola proti něčemu brojit a vykřikovat. To je to jediný co umíme. Slušnost už tady žádná není.

    1. Víte, jak jinak by to mohlo vypadat, když se tady většinově spolupráce vykládá jako spolu prát se ?

 3. U nás na malém městě bylo před 89 20 hospod. Dnes je 6 hospod. Bez covidu a dalších věcí. Prostě je drahota a lidé do hospod nechodí. Přesto hospody zdražují. Mohu porovnat jednu hospodu před 89 kam chodilo dost lidí. Dnes je v provozu díky Vietnamci a někdy jsem navečer v hospodě sám nebo jsme tam 2 až 3.

  1. jedno s druhym . draho. zakaz koureni . zakaz zpivani . vysoke dane . nove generace jez uz od svych komunismem polibenych rodicu neznaji tu puvodni ceskou hospodu .

   tu hudbu ten zpev tu srandu ….to vse pomalu koncilo s generaci jez zazila prvni republiku kolem roku 1970….pak nastoupilo cim dal vetsi tupejsi stado ktere se neumelo bavit a to vygradovalo az do dnesni naprosto oslovske sebranky.

  2. U nás na větší vesnici byly do roku 1948 tři řezníci a u všech jsi mohl bez fronty koupit maso. Po roce 1948 tam zůstal jeden a maso většinou neměl. A když náhodou jo, tak tam stály hodinové fronty.
   A jestli jsi v hospodě sám, možná to bude tím, že tam s tebou nikdo nechce sedět a poslouchat tvé komoušské kecy

  3. U nás na malé vsi zůstala jedna hospoda ze čtyř. Chodím tam s kamarády na kulečník v neděli odpoledne. Pokud tam chodit přestaneme,uškodí to jedině hospodskému.

  4. Ano. Je to neštěstí. Nechápu odkud chce stát brát daně, z kterých platí ten přebujelý a úřednický aparát. Ano, budou zdražovat na úkor občanů, aby měli do kapsiček a lidi budou chodit žebrat.

 4. Upřímně, většina lidí do restaurace nechodí. A když jo. Tak to prostě risknu bez potvrzení. Kapacita kontrol není na takové úrovni, aby kontrolovali každou restauraci. Řekněme, že v nějakém středně velkém městě a nějaké klasické restauraci je pravděpodobnost kontroly velice nepravděpodobná. 1x/2x do měsíce, kdy zajdu do restaurace, neřeším. Co se týče ostatních služeb (bazén, sauna, fitko). Lidé využívají povětšinou zaběhlé služby, kde jsou jako doma a tak je majitel vyhazovat opravdu nebude. Byl by sám proti sobě.
  Na druhou stranu, to že se očkování nemusí testovat je svinstvo a prasárna. Jelikož primárně, v tuto chvíli, jsou to oni, kteří mezi falešný pocit neohroženosti s myšlenkou, že nemůžou být přenašeči. Což je samozřejmě lež, kterou si buď nechtějí přiznat nebo podlehli určité mainstreame manipulaci a nebo si ji vnitřně přiznali, ale na venek nechtějí dát najevo, že podlehli. No je v tom ego.

   1. Když se na to člověk podívá z tohoto pohledu. Tak ano. Otázka je dlouhodobý horizont důsledků po vakcinaci. To se může projevit po delší době. Měsíce, roky. O tom se zatím moc nemluví. Ale teprv se ukáže realita.

  1. Cítíš se být kvalifikován či delegován mluvit za většinu? Gratuluji Josife Vissarionoviči 🙂

   1. Josefe, máte jako obvykle pravdu. Už jsem dlouho na mix24 nebyl a už mně to ani moc nebaví, když čtu ty názory. A kampak se nám zatoulal M🐁. I když mně jeho blekoty taky moc nechybí. Zdraví Jirka

  2. Ale ne, ničemu nepodlehli, nejsou pitomí. Jen prostě zvážili, která možnost je pro ně výhodnější, která jim umožní žít svůj život klidněji. Prostě chtěli mít klid a přestat se denně zabývat nějakým virem. Což je, mimochodem, jedna z podob té masírky, takže se rozhodně nedá říct, že ti, co odmítají, jí nepodlehli. Ale podlehli – odvádět neustále pozornost jen k tomu, udržovat lidi v úzkosti a naštvání vymýšlením nelogických a na hlavu postavených opatření, je jedna z forem toho divadla. Navíc, on ten zatvrzelý dlouhodobý nepřetržitý odpor a zaměřování pozornosti stále na jednu věc – bojovat, nadávat, vztekat se, cítit bezpráví a živit si ho v sobě, tělu ve finále uškodí víc, než celá vakcína. Tak to prostě je – žít delší čas ve frustraci, to je nebezpečnější, než nechat si do sebe píchnout trochu té slané vody a mít od nich pokoj. Takže, když bude někdo chtít papír, během tří vteřin ho vytáhnu, okážu mu ho, a mám pokoj. A myslet si o tom všem můžu dál nerušeně, co chci..

 5. Přenášet odpovědnost státu na někoho jiného, to končící vláda ANOlemplů ovládá dokonale. A je docela jedno, zda na kraje, města nebo jako teď na hospodské.

  1. Vždyť je to všechno už dávno v Evropě. A tam asi žádní ANO lempli nejsou. A lidi to snášej úplně v pohodě. To jen tady je strašnej folklór pořád remcat.

 6. Spousta jich zkrachuje i bez toho !! Od ledna 2022 bude možná až 70% národa obracet každou korunu a vykašlou se jim na smažák s hranolkama za 150kč + pivo za 50kč či v barech panák za 80kč a 0.25l rozlévané Coca-Coly z plastu za 40kč !

  1. Tak třeba u Nás v ,,městečku” stojí 0,5 litru Litovelské ,,dvanáctky” 30 kč, netvrdím že je to úplná ,,hitparáda”, ale i při svém poměrně nízkém platu jsem schopný těch ,,třista kaček” a ,,tringoš” ,,semotamo obětovat”. V ,,restu” nežeru, vařím doma a tudíž kolik stojí v hospodě ,,obalovanej sejra” je mi tak nějak jedno.

  2. Víte, ten kuchař a číšník, co vám ten smažák přinesou a usmaží, berou výplaty a něco stojí energie a olej a nájem a myčka co se to v ní umyje a někdo to dovezl, to zboží a investice do pořízení hospody, takže jen tady v Česku je pořád nějaký pitomý zvyk, že by lidi jedli jídlo za 5 eur, když v zahraničí si za to sotva dají kafe a zákusek, prostě kdo chce, at si jí doma a pije v garáži, ale ty hspody musí být a budou čím dál dražší, nebo zkrachujou. A tahle doba je pro ně peklo.

   1. V USA se za 7-10 dolarů v běžné hospodě dostanete porci, kterou ani nesníte. U nás je to hrstka hranolků smažených na pochybném oleji a plátek sýra Made in Poland co sýrem ani není

 7. Restaurace nemají ze zákona žádné oprávnění ke kontrole, ani policie a hygiena. Není žádný mimořádný stav ani plošná uzávěra. Takové nařízení je zralé na žalobu pro omezování osobní svobody a občanských práv!!!

  1. Slyšel jsi někdy o zákazu prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18let? Obsluha v restauraci může kontrolovat doklad totožnosti, pokud odmítneš, dáš si limonádu nebo odchod.

  1. zajímalo by mně jak budou cizí státní příslušníci ( číňané a vietnamci) , kteří neumí latinku kontrolovat moje doklady.
   Pavel

   1. Jsou asi mnohem chytřejší než ty, a pokud nejsou barvoslepí poznají zelenou – chráněný / testovaný nebo červenou bez testu/ očkováni. Tvoje doklady si můžeš strčit tam, kde máš celý život hlavu.

  2. A co takhle odstranit kořeny problému? Jasně že ne sám, ale začïná to každým jednotlivcem, který pak tvořï dav. Četl jsem moc hezký článek o tom, že pouhých 20% z národu Čechů stojí ještě za něco. Bohužel tito lidé, už nemají ochotu bojovat za ty zbylé většinové ovce kolaburující s vládou, zdravotníky, médii atd. Takže se sdružují do maličkých skupin stejně smýšlejících a zkouší přežít v tom ryze nepřátelském prostředí vlastních lidï, což je velmi smutné. Jako za protektorátu. A nebo emigrují. Neodstěhují se. Stěhuješ se z vlastní vůle, emigruješ protože cítíš,že musíš. Můj případ. Od Února v ČR nežiju. Vlastní národ m ě vyhnal svým chováním a podlostí a vrozenou zbabělostí. V článku co zmiňuji bylo, že ČR přestane existovat. Taková prognóza na další roky. Zanikne a rozplyne se právě v té netečnosti a zbabělosti a ochotě ke kolaboraci. A prý to v důsledku nebude žádná škoda. A docela mi to ukazuje i v takovém řešení, jakože ok, tak do té hospody nebudu chodit, než třïsknout do stolu a říct, to tedy ne! Nebudete mi brát na co mám právo a co mi zpříjemnuje život na základě jakýchsi smyšlenek. Proč mmjn se nenašla žádná světová instituce, která by využila velkorysé finanční nabídky tomu, kdo předloží důkaz o existenci viru? Jeho izolát, který doposud neexistuje.

 8. Bohužel se ukazuje, že bez naplnění tohoto scénáře covidovým hysterkám nemá šanci dojít, co zde reálně hrozí. Covidové hysterky jsou bohužel sobci kterým jde jen, a pouze o své falešné pocity bezpečí.

  1. Milej pane. Řekněte těm, kteří vozili do nemocnic mladé lidi, co byli celí fialoví, protože nemohli kvůli covidu dýchat, že jsou covidový hysterky. A vy jste co? Jděte se podívat do nemocnice na JIP, pak možná budete vy ta hysterka. Ano každý by měl být zodpovědný sám za sebe, ale zároveň ohleduplný k těm ostatním. Jenom já já já, moje svoboda a co svoboda souseda, kolegy v práci a ostatních okolo? Ty na ni asi nemají právo. To jsou asi covidový hysterky.

  1. V Rakousku ukážeš v restauraci zelený certifikát, trvá to 5 sekund, číšník ti poděkuje a už objednáváš, nevím, proč jen u nás u tím mají lidi problém. Je to jediná cesta, jak společenský život udržet otevřený…

  2. Aleši – – – Zastánče totalitního režimu !
   Kdyby Hitlera s jeho národně-sociální německou dělnickou stranu ( NSDAP ) a nacistický režim nezahnali rusové a částečně i spojenci do berlínské kanalizace, patrně by na zdejším území kterému se říkávalo protektorát také všechno skvěle fungovalo.
   Akorát už by jsi zde své protidemokratické a protilidové myšlenky nehlásal protože by tě ten původně demokraticky zvolený nacismus zlikvidoval !
   Toto co nám hrozí je nový fašismus ( korporátní fašismus / covid-fašismus dosaď si sám ).
   Pomáhej a neškoď.

  3. V Rakousku funguje třeba i to, že premiér podezřelý z trestného činu, bez keců odstoupí. Vidíte ten rozdíl.
   DŮVĚRA.

   1. Ano, důvěra, takže premiér může za to, žev hospodách kazí pivo a dokonce ani krýgly pořádně nemyjí. A chcou za ty chcanky skoro tolik, jako v Německu. O jídle radši nemluvit, na slušného kuchaře se můžeme dívat leda v televizi

  4. presne, souhlasim, sam v Nemecku ziju a hospody fungujou, nekrachuji, kontrolovat se musi, restaurace to delaji, pro nikoho to problem proste neni.

  5. Béééé aneb Blaničtí ani Rusové už nepřijedou …
   Domácí, Úvahy a zamyšlení
   v-ramci-boje-za-svobodu-sem-ovcane-v-rouskach-maji-zakaz-vstupu-napsal-na-tabuli-majitel-restaurace-na-karlstejne_eae6fbfabd14886caa17Češi jsou z velké většiny národ opatrníků a zbabělých ovcí. Jen cca 20% lidí za něco stojí, ostatní jsou “hlupáčci”, co se kvůli pivu v hospodě, nebo jiné stupiditě, kterou nemohou oželet, nechají donutit k čemukoli. Již od Bílé Hory a následné popravy vlasteneckých pánů, to jde s námi z kopce. Zbylí hrdinové umírali v obou světových válkách na straně Ruska a zbytek vesele kolaboroval s monarchií, nebo později s nacistickým Německem, přežíval, hrabal peníze a získával moc.

   Nyní nám ta nejhorší verbež konečně vládne a společně s ostatními zrůdami z EU nás vymačkávají jak citróny a z nenasytných tlam, jim kapou sliny nad územní velikostí a nerostným bohatstvím Ruska.

   V jejich zkažených mozcích, které jsou prosté jakékoli morálky a slitování s ovčany, kteří je stupidně svými hlasy vynesli až na vrchol politického potravního řetězce, se rodí plán na válku s Ruskem!!! Do první linie, však nepůjdou tito nelidé, ale ovce, které jim dali do rukou moc.

   V posledních volbách v naší zemi, jsem poznal, že bojovat za národ nemá už vůbec žádnou cenu. Češi jako národ už totiž vůbec za nic nestojí a těch nepokořených statečných, bude ubývat a ubývat. Někteří se nakonec zlomí, jiní časem zemřou a další raději emigrují. Časem zbydou jen pokřivené zrůdy, podmaněné ovce a noví “Češi” z Afriky.

   Těm svobodným, co ještě žijí v naší zemi radím jedno, obklopte se skutečnými přáteli v reálu, navzájem si pomáhejte, a udržujte se fyzicky ve formě. Jen tak možná dožijete jako svobodní lidé, ačkoli okolo budou už jen podmaněné ovce.

   Záchrana odjinud už nejspíše také nepřijde, vždyť proč, by nás měl znovu zachraňovat někdo, komu ústy svých zvolených vůdců neustále plijeme do tváře.

   dovolil jsem si zkopirovat a predlozit clanek, ktery je pane trefný k vasemu prispevku.

  1. Vojtěch neví co nařizuje,Kdo půjde do kriminálu kvůli kontrole?Myslím,že změna zákonů je otázka pár hodin.Takže dokud bude platit paragraf 328,tak jim ukáži ,že jsou jedničky:

  1. Já bych šla dál…. rozdělila bych to na očkované kuřáky a nekuřáky a neočkované kuřáky a nekuřáky 😀 😀

 9. Testy za vlastní peníze? Ani omylem!!! Návštěvy hospod? Není důvod, ať klidně všichni zkrachujou, o to dřív národ udělá revoluci, ale se samopalem nikoli frašku Made in Havel 1989

  1. Co návštěvy hospod? Jsou lidé, ketří denně chodí do restaurací na oběd. Ti lidé nemají právo se najíst? Jenomže co na to, že budoiu zakazovat lidem vstoupit na pracoviště? Kde je dobrovolnost? je to prostě diskriminace a tvrdé omezování osobní svobod s cílem donutit lidi k očkování. Prohlašují, že očkování je dobrovolnmé, je to lež. Ať očkování prohlásí za povinné a potom, pokud očkovaný bude mít zdravotní potíže a podá žalobu tak vš zaplatí.

 10. VÝZVA PRO OBĚTI COVIDOVÉ ŠIKANY
  Stali jste se oběti Covidové šikany? Zažili jste diskriminaci, nátlak nebo výhružky (např. od zaměstnavatele) kvůli očkování? Pokud ano, napište nám vaše zkušenosti na email: nataceni@zlatyspendlik.cz Vybrané případy natočíme, zveřejníme a případně právně zastoupíme! Nejste v tom sami. Důležité: Pište prosím pouze pokud souhlasíte s natáčením. Pokud to bude nutné, rozmažeme váš obličej, ale potřebujeme, aby váš příběh zazněl na kameru. Přidejte se k nám, zlatyspendlik.cz

 11. VÝZVA PRO OBĚTI COVIDOVÉ ŠIKANY
  Sledujte prosím stránky hnutí Zlatý špendlík.cz Můžete se registrovat jako člen-členka. Můžete o hnutí informovat své okolí. Plané nadávky na Covid fašismus nic nevyřeší. Je nutno se proti nastupující totalitě organizovat, sdružovat a klást tomuto korporátnímu fašismu odpor. Nejsme odpírači kvalitního očkování. Jsme proti neodpovědným experimentům na občanech. Jsme lidé kteří odmítají nastupující totalitu jež svou brutalitou mnohonásobně převýší režim který byl v Československu demontován v listopadu 1989.

  1. Plně souhlasím. Je to celé zkoušení bez potvrzení. Lidé jsou zkušebními králíky a podrobují se tomuto hnusu.

 12. To je konečná,pro hospody,jako by nestačila drahota v nich,bude se zase pít doma a v garážích,placené testy a šikana u vchodu,lidi raději zůstanou doma,vařit umí každý a pivo v plechuza třetinovou cenu

 13. Proočkovat ideálně 100% lidí ve skupině 65+ a je po všem, není k tomu však politická vůle, kdyby byla všimnul bych si nějaké kampaně zaměřené na tuto skupinu a otevřeně by se o tom na politické scéně mluvilo ale nemluví, když jsem to počítal vyšlo mi že kdyby dostal každý občan starší 65 let (již očkovaný nebo v budoucnu očkovaný prostě všichni) 10 000 Kč jako motivační bonus vyšlo by to stát na 17 mld. to je zanedbatelná částka oproti částce která se nasypala do boje s pandemií s minimálními výsledky a hlavně nevyřešil se klíčový problém (65+), na druhou stranu to že známe příčinu a vláda (nejenom ta naše) se vyhýbá tomu zaměřit se na tuto skupinu lidí primárně a prioritně považuju za faktické pochybení ve zvládání situace a měla by za to nést zodpovědnost, zvláště pak v případě kdy se jedná o lidské životy, decimování ekonomiky, lidská práva apod., zcela jistě ví že proočkovanost “rizikové skupiny” je naprosto klíčové k tomu aby nehrozilo přetížení nemocnic a vysokým počtům úmrtí (hlavni argument pro zákazy a opatření), z nějakého důvodu to ale nedělají a ten důvod ať si každý najde v sobě sám, za mě jednoznačně zločin proti lidskosti a nejvyšší možný trest, bez debat.

  1. Musím oponovat, občan nad 65 je také svéprávný, očkování je dobrovolné, a co je dobrovolné tak do toho nikdo nesmí být nucen, kde jen jsem to četl, platí to vůbec v našem ,,právním státě”?!

  2. Plně souhlasím a vše se děje v zájmu njbohatších miliardářů na světě. Gates, Soros atd. Dle nich je nutné vyvraždit 2miliony lidí, hlavně důchodců, aby oni měli stále více do kapsiček. Proč platit důchodce, když je mohou zabít.

 14. V zahraničí prostě ukážeš covid pas v mobilu obsluhujícímu číšníkovi. Nikdo tam v tom problém nevidí a nikoho to nezdržuje. To jen u nás bojujeme proti každé normální povinnosti a koukáme ji buď obejít nebo odmítnout.

  1. Protože to zavádí Babišova vláda. Zfanatizovaní mladí pravicoví komsomolci jsou proti všemu. Novodobá vláda pravice nebude dělat proti kovidu nic-umírají přece jen blbí důchodci, že?

  2. Jenže ono to není normální, v tom je ten problém. Covid pas o ničem nevypovídá. Očkovaní šíří vir stejně jako neočkovaní a očkování tě nezachraní ani před nakažením, ani před hospitalizací, ani před smrtí. Navíc se nejedná a žádnou závažnou nemoc, smrtnost je pod 1% a drtivá většina tzv. zemřelých s covidem by zemřela i na obyčejnou chřipku. Mnohem víc lidí zemře na následky kouření, pití a přežírání, než na nějaký koronavirus. A řeší to někdo? Neřeší. Jedná se jasnou diskriminaci bez jakéhokoliv opodstatnění a nikdo po mně nemá právo žádat nějaké potvrzení, abych mohl navštívit nějakou službu či kulturní akci. Platím stejné daně a mám stejná práva, o čemž ostatně s největší pravděpodobností brzy rozhodne i soud, který tuto brutální diskriminaci ukončí. Ovšem pokud se chceš prokazovat nějakým covid pasem aby ses mohl nažrat v hospodě a ještě ti to navíc přijde normální, tak to ti už asi není pomoci…

 15. Úpadek hospod nastal dávno před kovidem. Důvody: zákaz kouření, mladá obsluha co má všechno v paži, neexistence hospodských co tu profesi umějí a nenažranost majitelů. V 300 tisícovém městě není jediná hospoda, kde mají pitné pivo. Já piju jedině lahváče a doma plechovky. Pivo hodné toho názvu je plzeň 12, RadegAST 12. , Kozel už se nedá pít, to samé Budvar

  1. Tak proč to rovnou nezabalíš? To čekáš, že až ta havěť vychcípá, ty zůstaneš na zeměkouli sám? Co hulíš ?

 16. Hospody v dnešní drahé době přežitek,kdo tam chodí?Ukrajinští dělníci,Slováci?Nebo,kdo chce smrdět přepáleným olejem,člověk si raději dá pivko z plechu v bezpečí domova,nebo točené v garáži s kámošema co dobře zná.V hospodě jen prázdné řeči o ničem a drahota.Plechovka z Lidlu to jistí a nemusím ocucávat po někom pulitr.

 17. Opět vzorové rozdělení na pro a proti. Co takhle vzít se za společný cíl. Vyřešit, jak a proč a v čím zájmu je tu živen chaos, v němž ani jedna strana nemá jistotu, zda tu není za vola?

 18. Tak ono nezkrachují jen restaurace. Na covidismus a ekofašismus dojede celá Evropa, je to jen otázkou času. Jestli si vláda myslí, že nás nějakými restrikcemi donutí k očkování, tak to možná bude platit na pár tisíc ovcí, ale věřím tomu, že cca 1/3 lidí vč. mě k očkování nepřinutí žádným způsobem. A tím tlakem na neočkované (1/3 obyvatel EU je přes 130 milionů lidí) + globálním zchudnutím v důsledku enormního růstu cen všeho kvůli nesmyslným restrikcím a omezením si celý svět zadělává na válečný konflikt. Jednou toho zejména ta neočkovaná část lidí bude mít dost a až se zase objeví nějaký pán (a nemusí to být nutně původem Rakušan), který bude umět dobře mluvit a manipulovat masy nespokojených lidí, tak z toho bude 3. světová jak vyšitá… A další problém je ten, že po cca 5-15 letech, což je doba, během které se mohou (a nemusí) projevit závažné vedlejší účinky současných experimentálních vakcín/léků v podobě neurodegenerativních a kardiovaskulárních onemocnění, může v jejich důsledku vymřít podstatná (očkovaná) část světové populace, což bude mnohem větší průser, než nějaký téměř neškodný koronavir 🙂

 19. A tak to je. Covidové mafii je třeba se vzepřít a tu sebranku neposlouchat. Vzpomeňte jak dopadli židé v Německu když poslouchali jinou zločinnou vládu.

 20. Lidi, lidi, byl jsem v Rakousku, Švýcarsku a Německu a všude to v restauracích a hotelech kontrolují a bez keců. Všichni jsou v klidu a jde to. Proč někteří Češi jdou proti všem.

  1. Nezapomínejte s Karlem, že se tady ještě pořád rodí husité a že očůrat jakýkoliv systém je tady považováno za frajeřinu.

 21. To jsou jen hloupé výmysly, stačí vyjet třeba do vedlejšího Německa a jděte do restaurace, hotelu, obchodu a všude to funguje naprosto v pohodě (samozřejmě je to trocha práce navíc). V restauraci dostanete k vyplnění dotazník, někde stačí prokázat očkování Tečkou, ale bez toho vás prostě neobslouží a vykáží ven. Pokud budete nesmyslně dlouho diskutovat, zavolají Policii.

 22. luzo neočkovaných a došlo na má slova ani na veřejné WC bez očkováni a dvakrát deně pořádně přes hubu! a ted mužete kvičet jelita!

 23. ZPRÁVY DNE: 
  Zástupci Milionu chvilek se sešli s představiteli demokratických koalic

  • Předsedové a předsedkyně koalic SPOLU a PirSTAN aktuálně pracují na koaliční smlouvě a programovém prohlášení vlády. Na schůzce se zástupci Milionu chvilek se shodli, že témata posílení nezávislosti justice, svoboda médií a vyřešení důsledků střetu zájmů Andreje Babiše na státní správu jsou klíčová a potvrdili, že o jejich konkrétní podobě jednají. 

   
  Hamáček rezignoval na předsedu ČSSD, kandidovat bude Maláčová

  • Po neúspěchu ČSSD ve volbách odchází z čela strany dosluhující vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček. Svůj odchod z funkce předsedy avizoval záhy po tom, co se ČSSD nedostala do Sněmovny. Na místo nové předsedkyně bude kandidovat Jana Maláčová.

   
  Zdraví prezidenta zhodnotí konzilium odborníků

  • Konzilium by mělo sestávat z devíti lékařů. Tato nově vzniklá poradní skupina by měla být podepsána pod zprávou o zdraví a schopnosti Miloše Zemana vykonávat prezidentský úřad. Následně by zpráva měla být podkladem pro rozhodnutí o aktivaci článku 66.

   
  Úspěšný den Vám přeje,
  tým Milionu chvilek

 24. Tak tam nikdo chodit nebude,nebo to kontrolovat nebudou a kdo bude kontrolovat,že to kontrolují?Zeman?

 25. Žádný pingl nemá právo vyhazovat hosta,hospody budou,prázdné,lidi tam nebudou chodit a budou pít doma,levné pivo z plechu

 26. Zda budou podniky provádět selekci na očkované,tak tam nikdo chodit nebude a dobře,že skončí,lidi budou raději doma,aby je pingl buzeroval,to fakt nechcete,koupí levného lahváče a klid,když zakazují člověku i venkovní posezení,hospodský jsou samy,proti sobě,když vyhánějí hosta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *