18. 7. 2024

204 příspěvků u článku “Miloš Zeman se oklepal a daří se mu lépe. Dobré pro něj, děsivé pro Českou republiku

 1. “Všichni mu to jistě přejí”vážně všichni? ,někomu co v jedné ruce drží dřevěný samopal “na novináře”a v druhé flašku darované slivovice,nebot čím se zavděčit prezidentou ČR než chlastem mužete mě mínusovat ,ale já nejsem všichni

   1. Venco vzhledem,že jsi určitě fanda Zemana tak nařčení ,že jsem ubohej beru jako pochvalu za muj názor

  1. Jaroslav. Proti Havlovi je prezident abstinent. Havel alkoholika a lhář. Už jako drámatik chodil do Tuzexu pro Ruskou vodku. Ta mu chutnala nejvíce.

   1. Ty jsi tam chodil s Havlem? Já se ptám jen proto, aby bylo jasno. P.S. Kdy jsi u StB jako sledující spolupracovník skončil?

    1. Třeba tam s Havlem nechodil,ale já byl přímým svědkem toho,jak jej mnohokrát při rautech na hradě odnášeli zadem zduněného tak,že ani chodit nemohl.Ten tvůj vysněný Havel byl obyčejná lůza,která se ani neštítila rozházet a prochlastat prachy,které chodily ze zahraničí pro rodiny našich uprchlíků.
     za komančů.Tak ,,čestný” byl ten tvůj pámbíček,který se nakonec nechal pomocí těch komunistů prohlásit prezidentem.

  2. Jasně a vy mu přejete co vy všichni nenávistní šmejdi, ten chlast je pro Čechy typický i Havel chlastal a nejen on….

   1. Jasně co čech to alkoholik,no když to tvrdíte,ale okolo sebe nemám zase tolik chlastaču formátu Zemana,asi jsme divnej kraj

  3. Já mu tedy uzdravení ze srdce přeji, a doufám, že supům a hyenám, co se ho snaží fofrem pohřbít nebo aspoň odstavit a izolovat, rozmetá bábovičky. Nezapomeňte, že nás je milion a půl, co jsme ho volili – a my jsme nezmizeli. Jsme tu dál.

 2. Senátoři se pěkně zdiskreditovali, což se počítá. Případně další politici, co se přidali k hyenám a supům. Teď by byly ideální předčasné volby, aby se ta diskreditace zúročila. Jak to Zeman chce zaválet, nevím, ale doufám, že se mu to podaří.

    1. to se neví ale obojí je užitečné povolání na rozdíl od tvého jenž má název – užitečný blbec

  1. Nevím, proč si myslíte, že by předčasné volby dopadly jinak než tyto. Akorát by voliči pirátů také kroužkovali, takže by jich ve sněmovně bylo více.

    1. Naštěstí o předčasných volbách se příznivcům lži a nenávisti může jenom zdát ve vlkých snech.

     1. Myslíte, pokud bude puč na Zemana tak budou nové volby a to do roka…

    1. To máte nejspíš pravdu, SPOLU a PIRSTAN by zvítězili s větším náskokem, protože ANO by už tolik koblih fakt nevolilo.

     1. přesně naopak, po zkušenosti, se ti, co propadli, což je nejméně 25 mandátů,….by udělali stejný koaliční podvod, jak ty dva slepence,….hlavně, si nedělejte iluze,……
      jak zní to staré chlapské přísloví,…..
      …….2x do žádné řeky-ně…nevstoupíš

  2. Ty ani “venca”k voldám nechodíte co?jen kecáte na netu.a jediné co bude Zeman válet budou jeho ostetky na lafetě pří státním pohřbu

  3. Zemana moc nemusim, jen si ho vazim jakozto prvniho prezidenta , ktery mluvi sam za sebe, a neni tak loutkou jako napr. Havel nebo treba Husak. Je celkem logicke , ze bude chtit vratit nektere udery k jeho osobe smerovane , a castecne si myslim , ze by si to i zaslouzili. Castecne pro to , ze to , jak se lidove rika , odprdnou obycejni lide.

 3. Mrkvičko ty novinářská hruzo ne pro občany ale senátory,špíny,křivárenjako Fischer,Němcová stará nechutná vydra,špína džamila,krává Jílková a jiná žumpa odpad našeho státu.Prezident vám ještě ukáže kudy prdí koza.

  1. Nevím, jak přesně rozumět Vaší poslední větě. Znamená to, že bude pan prezident předvádět flatulující kozu ? A kde tuto scénku budou vysílat, na Barrandově nebo zase přinese pan Mynář video na mobilu ?

    1. Pavlovi jste porozuměl, ale mně ne. Že je to metafora, v podstatě přísloví jsem samozřejmě pochopil. Ale představil jsem si, že by prezident skutečně předváděl uvedenou scénku, tak jsem zkusil Pavla popíchnout, aby to třeba nějak rozvedl a trochu vizualizoval. No nepovedlo se, asi nemá čas nebo takovou představivost. Schopnost vnímat nadsázku, ironii nebo sarkasmus ovšem nesouvisí IQ, ale spíše s emoční a sociální inteligencí, to jenom tak na okraj.

     1. Jj. Nyní jsi většině ,,místně diskutujícím” udělal v dutině lebeční docela ,,pěkný průvan”. 🙂

 4. Stary soudruh prognostik dal povede vyspelou ceskou jakomako tzv kapitalistickou respubliku ke svetlym multikulturnim zitrkum

   1. zato vy jako deklarovany starik jste nejak pozapomnel na pane soudruha zemana eskapady v prognostickem ustavu

    1. Hlavně jsme nezapomněli na to, že si jako jeden z mála dovolil po okupaci i v osmdesátkách říci pravdu nahlas a stálo ho to pokaždé místo, a to v době, kdy soudruzi Fiala a Drahoš drželi ústa a krok, stejně jako třeba deklarovaný kandidát na prezidenta soudruh generál Pavel, co si zastudoval v Moskvě a přísahal na svou čest Varšavské smlouvě, aby o pár let později přísahal na svou čest NATO – jeho prezidentská přísaha by tak měla přímo trojjedinou váhu… :-D. Horší než tahle stvoření by byl snad už jen ten striptér – Hilšer se jmenuje, myslím…

     1. Teď jste to trefila přesně ,co to je za bezcharakterního člověka,přísahat na každý režim, ten by přísahal i muslimům a nasadil si turban,to je generál Pavel. Co tomu říkají skauti?

 5. ceska vyspela realne kapitalisticka respublika se nastesti diky postupujici byrokracii nakonec rozsype ekonomickym blahobytem a tak skonci i jeji soudruzi vladci.
  Parazit zahubi hostitele a tim i sam sebe.

   1. Václave, ČR jako země je něco co už dlooooouho nikdo nemá ani u zadku. ,,Ojrohujeři nepředýchali agenta Bureše” a ten zbytek reálně uvažujících by si s tímto státem ani prd@l nevytřeli.

 6. zcela bez emocí tvrdím, že můj prezident M. Zeman nás celé roky chránil před zlem, které ovšem nepřichází z Východu, je lepší než Masaryk !

  1. Tak on je tvůj! Tak v tom případě ho nech utratit a pohřbít na tvoje ,,náklady”. Já tu smradlavou mršinu platit a pohřbívat nemíním

 7. Zeman nikdy nebyl mým ideálem a vždycky jsem k němu měl své výhrady. Nicméně, to, co předvedli jeho nepřátelé, jak zneužili jeho nemoci k pokusu o jeho odstranění, je k zblití.

  Charaktery mnoha lidí se ukázaly a neměli bychom na to zapomenout. Je vidět, že mstivost není jen výsadou Miloše Zemana, tito lidé nemají žádný smysl pro čestnost a fair play. Fakt, že se podílejí na politické moci ve státě je tragédie mnohem větší, než to, jakého máme prezidenta.

  1. takto by měla vypadat korektní odpověď odpůrce M. Zemana /M. Zeman nebyl mstivý, ale kritický, nesmlouvavý, neúplatný a viděl za roh, mimo jiné vracel dle: oko za oko, zub za zub/

    1. já mám své IQ změřené a výše, ale abych byl fér, tak si počkám na případy jeho mstivosti, které mně dodej, máš-li na to a nejsi-li z “kavárny”

     1. To, žer ho tlupy novinářských hyen ze mstivosti osočují, Google jistě zachytí. Vůči pravdivosti tohoto osočení je to ovšem zcela irelevantní.

     2. I kdyby byl z ,,kohokoliv a odkukoliv”, tak je fakt že TVÉHO MILOVANÉHO OMyloše platí a živí z daní, což je docela ,,pakárna”.

  2. Nèkteří lidi hlavně tèch 40% Pražaku co volili ten šmejd spolek SPOLU Velmi rychle zapoměli co za mega svinstva ty to 3 strany dělaly za dob svích vlád a spolu vlád !!! Hanba všem kteří ty kur.. z Ods Top09 Kdu-Čsl volili !!! Snad velmi brzy vypuknou občanské nepokoje a budou nové volby kdy ty to darebacké učelové koalice budou převalcovány stranami Ano Spd Čssd po připadě ještě Přisahou !!!

   1. Lidi to nezapomněli. Ale mnozí si všimli, že to co předvedlo ANO daleko přesáhlo všechny všechny tehdejší šmeliny.

   2. Používej prosím svůj rodný jazyk, ,,pseudočechai nefrštím”. Nebo jinak, vrať se zpět na ,,zvláštní školu”, aby ti vrátili peníze, které do tvého vzdělání zbytečně investoval stát.

  3. ,,Fér plej” v politice? Co užíváš za ,,patáky” nebo ,,hulení”? Já osobně i když ,,přeberu”, tak takové ,,haluze” nemám ale to ,,jen piju”.

  1. Zvláště, pokud Zeman pověří sestavením vlády Babiše a ten změní názor a neodmítne to. Takže ponese vládní zodpovědnost za nastupující vlnu Covidu, za zdražování, za energetickou krizi. A od Spolu a Pirstanu bude mít schválený úsporný rozpočet bez deficitu, že si ani naftu do limuzín nekoupí. To se bude muset Andrej Babiš asi s prezidentským úřadem rozloučit.

   1. Ander Bureš bude rád za to, že bohužel v této zemi není ,,praktikován” trest smrti. A že by mu ,,špagát slušel”, je nepopiratelný fakt.

  2. spíš tragédie, ti co je volili, ať si pak nestěžují, 3+2 jsou většinou diletanti a my to “vodnesem”

   1. Též mně něco takového později napadlo,ted bych napsal že straně spolu a pirstan končí legrace.

 8. Naopak by bylo velice dobře,kdyby pan prezident mohl opět zastávat
  svůj úřad v plném rozsahu.To by těm slepencům alespoň trochu spadnul hřebínek a také jejich zpupné brady.

 9. Děsivé to je maximalně pro šmejdy ze stran Demo spolku kteří by chtěli ovladnout všechny duležité statnické posty byť na to morálně nemají nárok když k těsnému vítězství ve volbách se musely spojit 3 darebacké strany proti jedné !!!

  1. Souhlasím Demo blok je k ničemu ale Burešovci a hradní parta okolo opilce Zemana jsou lepší ? To těžko je to jako z bláta do louže !

  1. On už ale Zeman mnoho let kvůli své nemoci alkohol nepije. Je zajimavý, že třeba restituent, potomek nacistických kolaborantů Hejvl si taky velmi rád přihnul a to nikomu nevadilo. Hmmm

 10. Ještě budete vzpomínat na prezidenta. Není dlouhá doba kdy přijdou statisíce muslimů a černochů.

 11. Tak tak pane Mrkvičko, pěkně nám to předžvýkejte ,aby jsme si náhodou nemysleli něco jiného ,natož si udělali svůj vlastní názor.
  Jste zářný příklad současného novináře…
  a tak už vlastně postupují média celou dobu ,co je pandemie, takže nás to semlelo i před volbami a mele nás to i po volbách..
  Myslím ,že je Vás moc, nechtěl by se někdo z Vás raději rekvalifikovat na nějaké řemeslo a tak ,alespoň dělal něco pro naší zemi ,užitečného?

 12. Drsné! Asi je třeba kopat do Ruska a Číny, aby si nás vymazali z mapy. Zřejmě někomu nedošlo, že bez nich jsme všichni v háji. Proč nejsou energie, resp. jsou předražené? Proč není hliník, hořčík, měď, atd.? Cokoli si u nás koupím, všude je Made in China. Jestli budou čipy, zase nebudou kovy na výrobu aut, na níž jsme fatálně závislí. Opět Čína.

 13. Lidi doufají že Prezident na tom bude dobře a že vrátí podpásovky plnou měrou,začal bych thaivancem a pokračoval celým slavným senátem ,Pekarovou a celou opozicí,vypadalo to na plány na svržení Prezidenta.

 14. Panu Zemanovi přeji ze srdce brzké uzdravení, a aby se všechno dozvěděl, co ty hyeny ze slepenců na něho připravovali, a aby ještě do této odporné politiky zasáhl.

 15. Mrkvičko žer mrkvičku a nese… do věcí kterým asi nerozumíš .Nebo že by si byl svin. to je asi pravdě podobnější.

 16. Ted by mohl jmenovat babise premierem potom se na tri mesice hodit marod a fialovi kterej se klepe na premiera jako sulc praskne cevka

 17. To je strašné, co si ten Zeman dovoluje ! On, většinou voličů zvolený prezident, se snad nebude štítit se uzdravit a dál pokračovat ve své funkci ! Neslýchané ! Pane Mrkvičko, zakročte !

 18. Prezidenta Zemana volilo 2 800 000 lidí a ty koalice 2 334 000 lidí, takže tak,demokraté!! A o puč se snažili neúspěšní kandidáti a rádoby kandidáti.

 19. Dobré pro republiku ČR a určitě špatné pro pseudopravičáky i intrikány ze senátu. Vyskočile potentuj se třeba.

 20. Mrkvice,je vidět,že pana prezidenta vůbec,ale vůbec neznáš.Pan prezident je vtipálek a opičíblok a senát tahá za nos.Vsadím se,že nemoc není tak vážná a z postele s cigaretkou v ruce se jim směje jak s nima 8.listopadu vydrbe.

 21. Všichni lidé, mimo senátorů, Opobloku a pražské kávárny s havloidy ruku v ruce, si přejí uzdravení prezidenta.
  Puč, který vyvolal pepek vyskoč- Vystrčil skončil. To je k vzteku. Ještě před pár dny si mysleli, že ovládnutí sněmovny, senátu a zbavení pravomocí prezidenta jim umožní dělat si co chtějí. Postupují podobně, jak A. Hitler, který po volbách odstranil nemocného prezidenta a uchopil vešterou moc. Po této moci zatoužili dělají vše proto, aby jí dostali. Od pepka je to msta za Taiwan, který mu zeman vyčítal. Kulatolebec je psychopat, ten se namísto prezidenta už třese.

 22. TEN ŠPITÁL JE OD ZAČÁTKU VYČKÁVACÍ AKCE ,PROSTĚ DIVADLO .v KLDU se přesvědčil která bije a ted začne se svojí arogancí a sprostotou bouret vše kolem sebe bude s ním ještě pěkný vzrušo ovšem jedno z posledních

 23. Myslel jsem že pan novinář bude v příštím životě smrduté zvíře.Nebude.Bude
  včleňen mezi bezobratlé.

 24. “já sem tajtrdlík ty jsi tajtrdlík ” Vystrčil v dnešních OVM jasně několikrát zdůraznil, že naopak nemocný Zeman je pro ně hodně špatně, tak se prosím domluvte, jak to je.

 25. Nepište pro Českou republiku, to znamená pro obyvatele, všechny občany. Já se k tomu nepřikláním a jistě nejsem sám. Zdraví je u každého na prvním místě, aspoň pro slušně vychované lidi.

 26. Ne pro Českou republiku, ale pro špíny jako jsou Vystrčil, kazašská ŠPÍNA STEHLÍKOVÁ a další, kteří umí šířit jen nenávist. Takoví lidí jsou naprosto omezení.

 27. Ale no tak, Zeman je minulost, díky bohu…
  Tím mu ale nic zlého nepřeji – dávno se na to měl vyprdnout, nejlépe kdyby nikdy nebyl… 🙂

 28. Mrkvičko, je mi jedno zda mě vymažou,ale takhle psát o panu prezidentovi je vrcholná nehoráznost.Nutíš mě k jednoznačnému vyjádření:Ty hovado.

 29. Přeji panu prezidentovi uzdravení. A aby s těmi hyenami pořádně zatočil. Je to víc než smutné, že si mohli darebáci upravit volební zákon tak, aby se mohli chopit moci. A občané pro slepence hlasovali. Přistoupili na podvod. A rozhodla o celé republice Praha, stát ve státě. Ale my nechceme žít podle Prahy!

 30. Soudruhu Mrkvičko,nepřijde Ti podlý ,že nemocnému člověku se přeje brzké uzdravení,ale Ty máš strach z jeho uzdravení. Kde se bere v člověku taková
  nenávist k druhému.Zamysli se než zase začneš nějaký komentář .

 31. Proč jste mi můj slušný příspěvek smazali ? Asi Vám moc nevyhovoval do vašeho scénáře. Není vlastně poprve.

 32. V roce 1988-89 jsem si p. Zemana vážil.Tenkrát vystupoval jako drzý “šašek”, který může říkat pravdu. Po jeho angažovanosti a vládnutí s jeho výstupy a aktivitami v dalších letech jsem musel svůj názor opravit. Působí na mne jako klasický egoista. Ctím ho jako zvoleného presidenta většinou lidí, ale u mne se stal opět “šaškem”. A tento stav je neslučitelným s jeho pozicí ve státě ČR. Buď to cca 1,5 roku nějak doklepe,nebo by měl by odstoupit, ale všichni ví, že je to s jeho egem taktéž neslučitelné. Bože chraň českou kotlinu, která se samozřejmě již po předání moci v r. 1989 stala zemí neomezených možností pro všechny.

  1. Pomerne dobry popis. Jen bych zrusil toho saska, protoze sasek nemuze rikat co si mysli, tedy ne dlouho. Jeste se mi nezamlouva ta posledni veta, ktera nevystihuje uplnou pravdu. Tato doba totiz nahrava jen tem , kteri maji zaludek na to , aby okradali blizniho sveho , nemaji strach a soudnost. Ti ostatni maji smulu.

 33. “Pro prezidenta je pochopitelně skvělou ZPRÁVOU(!), že se mu daří lépe.” To jsem ocitoval z textu. Autore článku, pane Mrkvičko, tak slabomyslnou formulaci jsem asi ještě nikdy v životě nečetl. Podrobněji nic psát nebudu, Váš článek je totiž tak blbej, že s ním nebudu dál ztrácet čas.

  1. Tenhle agent 00Moskva není prezident Čechů, Vánoce nám udělá veselé, už nebudeme mezi živými!!

 34. pomale už todle je na žalobu:
  Jak známo, Miloš Zeman je člověk velmi mstivý a křivdy na něm páchané nezapomíná

 35. Prezident Zeman by měl dostat nejvyšší státní vyznamenání a to ještě za svého života. Nejednou nás od té pravicové mafiánské a darmožroutské lůzy zachránil. Sám by se na prezidenstkou funkci dávno vykašlal, ale když vidí, jaký dobytek se snaží ke korytům a vládnutí dostat, vydží i do své smrti. Za to má u mě palec nahoru! Vlastenec!

 36. Pan prezident měl pravdu – novináři jsou hyeny a opět to dokazují v plném rozsahu. Je mi z Vás na blití pane Mrkvičko

 37. No osobně mám radost jak se pomali slepenec začíná dohadovat a tím i rozkládat. Doufám, že skončí tak do dvou let a pak pražská demožumpa zase může chodit kvičet na Venclplatz.

 38. Myslím, že zabodoval hlavně Klaus! Video se dalo zpochybňovat, ale Klausovo prohlášení, že si s ním hodinu normálně povídal (i když většinou o zdraví) se nedá nabourat. Politicky se s Klausem neshodnu skoro v ničem, ale je to slušnej chlap, což dokázal už podruhé. Poprvé když zarazil vajíčkové útoky “ODS Hitlerjugend” na Paroubka. Mé největší přání je, aby na to projednání článku 66 přivezli na vozíčku Zemana a ten by jim to vytmavil…… Jinak u Zemana nejvíce oceňuji jeho omluvu Srbům za bombardování. To vysoce převyšuje všechny jeho sprosťárny a k**várny..

  1. a ještě něco: napsat, že něčí uzdravení je děsivé … to už musí být člověk pěkná sv***

  2. Dobrý den, vyjádření pana Klause jsem zaznamenala přesně ve stejném smyslu jako Vy. Ale toho si média raději nevšimla!

 39. Dosud vlastně nevím, která strana vyhrála.Slepenec je nějaká strana?Tu požehnal bývalý komunista a čestný legionář Rychetský.

 40. Lži Koalice Krademe Spolu + Pidi Piráti + STAN jsou největší zlodějské krysy. Senátoři v čele s debilkem Vystrčilem jsou odpad tohoto národa. Totální lidské zrůdy!

 41. Je to tady jako za II. republiky. Starý, nemocný muž má zachránit národ před svoločí, kterou si národ díky své hlouposti sám zvolil. Naštěstí už tu není Hitler

 42. Jsem vemi rád,že se prezidentovi daří a může poté mnohé změnt,hlavně by neměl být premiérem Fiala apředsedo perlamentu by měl zůstat Vondráček,je to kvalifikovaný člověk.Jinak musím podotknout ,že tyto volby jsou podrazem ne voliče a Vystrčil je hysterik a pučista.

  1. Měj dál své morbidní, rudé sny, kolaborante. Petr Fiala premierem bude a předsedkyní Markéta Pekarová. Byly volby, to nevíš?

 43. Prezident Zeman není schopen vykonávat svůj úřad, novou vládu čeká úklid po Andreji Babišovi a policie prověřuje kancléře Mynáře

  TÝDENNÍ PŘEHLED ZPRÁV: 
  Prezident není schopen vykonávat svůj úřad

  • Minulé pondělí poslala Ústřední vojenská nemocnice předsedovi Senátu Miloši Vystrčilovi (ODS) zprávu o zdravotním stavu prezidenta. Ta říká, že v současné době není schopen vykonávat svůj úřad. Kancléř Mynář byl o této skutečnosti informován už ve středu 13. října, tedy den před návštěvou předsedy Sněmovny Vondráčka (ANO), během níž měl prezident podepsat rozhodnutí o zasedání nové Poslanecké sněmovny. 

   
  Nová vláda může konečně zastavit “unášení státu”

 44. Přemýšlím o stavu duševního zdraví toho pana Mrvičky, co tento článek napsal.
  Podle obsahu článku, je větší zloba v Mrkvičkově duši, než u M. Zemana.
  Ubohé!

 45. Fandím mu a prajem rýchli návrat na svoju pozíciu v riadení štátu lebo hŕstka nedočkavcov a tlupa naivných a pochybných hlupákov už si myslela, že zjedla múdrosť sveta a z jeho funkcie už ho odpísala. Teším sa na jeho pohodové výroky o videní sveta.

 46. tak o tom to je,…….Zeman je mstivý,…..a křivdy na něm spáchané, …..
  nenechá bez odplaty,……
  no, kdyby na něm nebyly páchány ty křivdy,…..byla by z z něj vtipná, veselá kopa,…..tak kde je původ a důvod toho, co prezident dělá,……
  senátní prasata Fischer + Vystrč +Němcová, to je svoloč, + další přicmrdálci,…..

 47. LÁNSKÝ PUČ,…
  Hrad by měl prezidenta převézt do bezpečného špitálu,…..tam kde je, mu hrozí od senátních smrtihlavů smrt a to jistě okolo prezidentova lůžka řádí soudruh Koudelka,…se svou bandou CIA.

 48. ZPRÁVY DNE: 
  Agrofert nedosáhne kvůli auditnímu šetření na dotace

  • Kvůli vyšetřovanému střetu zájmů Andreje Babiše nejsou jeho holdingu Agrofert přiznány evropské dotace na chov prasat. Koncern přesto žádá jejich proplacení a zastání hledá i u soudu. Zatím neúspěšně. 

   
  Nová vláda promýšlí strategii v boji s epidemií

  • Koalice SPOLU a PirSTAN budou přebírat vládu v době sílící epidemie. Jejich představitelé slibují efektivní řešení v boji s covidem a shodují se, že je potřeba nová opatření veřejnosti lépe vysvětlovat a neopakovat chyby dosluhující vlády Andreje Babiše. Navrhují mimo jiné znovu zavést bezplatné testování

   
  Kvůli únikům z policejních spisů je obžalováno 28 lidí

  • Státní zástupce podal obžalobu v souvislosti s neoprávněnou manipulací s informacemi z trestních řízení, nezákonným přístupem k policejním databázím a zneužitím pravomoci úřední osoby. Mezi obžalovanými jsou elitní detektivové, bývalí policisté i příslušník Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Případem se bude zabývat Krajský soud v Brně.

   
  Úspěšný den Vám přeje,
  tým Milionu chvilek

 49. Prezident není v pracovním poměru, neplatí pro něho zákoník práce a opravdu není na nemocenské. Hodnocení UVN, že není schopen pracovní čínnosti znamená, že kdyby se chtěl někde nechat zaměstnat, tak v tomhle stavu ne. Náplň jeho presidentování spočívá v hodnocení situace a zaujímání stanovisek. Aby toho nebyl schopen, musel by být v komatu nebo zbaven svéprávnosti.

 50. ZPRÁVY DNE: 
  Zástupci Milionu chvilek se sešli s představiteli demokratických koalic

  • Předsedové a předsedkyně koalic SPOLU a PirSTAN aktuálně pracují na koaliční smlouvě a programovém prohlášení vlády. Na schůzce se zástupci Milionu chvilek se shodli, že témata posílení nezávislosti justice, svoboda médií a vyřešení důsledků střetu zájmů Andreje Babiše na státní správu jsou klíčová a potvrdili, že o jejich konkrétní podobě jednají. 

   
  Hamáček rezignoval na předsedu ČSSD, kandidovat bude Maláčová

  • Po neúspěchu ČSSD ve volbách odchází z čela strany dosluhující vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček. Svůj odchod z funkce předsedy avizoval záhy po tom, co se ČSSD nedostala do Sněmovny. Na místo nové předsedkyně bude kandidovat Jana Maláčová.

   
  Zdraví prezidenta zhodnotí konzilium odborníků

  • Konzilium by mělo sestávat z devíti lékařů. Tato nově vzniklá poradní skupina by měla být podepsána pod zprávou o zdraví a schopnosti Miloše Zemana vykonávat prezidentský úřad. Následně by zpráva měla být podkladem pro rozhodnutí o aktivaci článku 66.

   
  Úspěšný den Vám přeje,
  tým Milionu chvilek

 51. Mno, jak ve filmu Na samotě u lesa, jak ta vypečená rodinka čekala, že dědoušek zaklape brkama a on se vyštrachal z nemoci a příští jaro zasel……… Aby pak pan Zeman taky nezaséval. Co? To je teda naprosto jasné – svoji pomstu na těch, kteří za jeho zády už kuli pikle. A bacha – může se rozjet a napáchat víc škody než užitku i na ostatních lidech, kteří o politice nemaj ani páru.

 52. Moc p.prezidentovi přeji aby zas usedl na křeslo prezidenta ,už aby to bylo,přeji Vám brzké uzdravení a těm hyenám vytřete zrak..jak supy se třesou na své koryta, jak si nahrabou peníze pro sebe ,ale na obyčejný lidi kašlou,zmrazení platu najednou odmítli,, jsou to ,nechci být sprostá a hlavně ta Pekarová, Vystrčil a jiní jak se třesou a vidí se v oblacích a Piráti to samé. je to velká pakáž,pro mě oni budou peklo pro naší zemičku.Miloš .Zeman je pro mě můj prezident

  1. …ty nedopadneš dobře. Kdybys znal základy kvantové fyziky, nebo aspon elementární principy a základy tohoto světa a jeho energií, nepřál bys to ani svému nepříteli.Je to stejné ,jako bys to odeslal sám sobě.

 53. Ještě se ani neuzdravil, a už je to pro někoho “děsivé”. Zemana volilo 2,8 milionu lidí.To je obrovská masa občanů.Kde bere ten pisálek tu drzost,urazit skoro tří miliony lidí ?! Děsiví je, že si nějaká Mrkvička dovolí něco tak nehorázného a sprostého.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *