28. 5. 2024

265 příspěvků u článku “Zeman v nemocnici přiznal, že chce složení nové vlády protahovat. Z jeho slov mrazí, může být ještě nebezpečný

   1. Pro mně ne, u mně to je člověk co tam už dávno nemá co dělat plus trpí mindrakama a vykyvy nálad.

  1. mě z videa s prezidentem nemrazí, dokonce jsem měl radost oproti jiným, video mně dává naději, že se pan prezident vrátí a potvrdí svůj mandát, taky se ujistil a potvrdil si, kdo jsou jeho odpůrci, pan prezident je bojovník – těžká váha

   1. Nejtragičtější figurka jsi Ty a ne Havel, ubožáku. Takhle vypatláno někdo jen tak nemá, to si snad musel studovat.

     1. Pozor, mladej!!! Na tyhle řeči není nikdo zvědavej!!!! To je ta vaše ,,demokracie?” Jenom ukazuješ, co jste zač.

     2. Na některých diskusích má i několik desítek minusů a pokud je sečtete s Honzou, jeho druhým nickem, tak v mínusech je jednička.

   2. Pan Havel propustil z vězení všechny vězně.I odporné vrahy,kolik lidí potom zbytečně zemřelo.O tom se nemluví,pan Havel je na piedestalu a až dějiny jej z něj shodí.

    1. Souhlas!! Havel byl jen figurka, co se hodila Západu – jinak to byl podprůměrný dramatik, ochlasta, proutník vymetač hospod… To, že ho teď stále dokola kavárníci opěvují je jen proto, že potřebují kult “hrdiny”, který nás zbavil toho strašliváckého socialismu a vehnal nás do náruče blaženého kapitalismu… To, jaký byl Havel doopravdy, na tom jim nezáleží…

     1. Havlovi tleska celý kongre USA. Agent Zeman poblil celý Hrad včetně premiera Nečase!!

     2. ale, ale kocourku, US kongres tleskal i africkej a jinejm diktátorům a hned jim prodal starý zbraně, prezident Zeman nic nepozvracel, možná ty, když si na párty vypil trochu víc, vzpomínej trochu a svěř se strýci Artuši

     3. trochu silný slova, ale na každým šprochu je pravdy trochu a na tomhle hodně

     1. proč se tak čertíš, růžovej králíčku, nedostal si pusu na dobrou noc?

    2. Anno, je to tak trochu jinak, předesílám, že Havel není můj šálek čaje, ale pro objektivitu: byli propuštěni vězni, kteří měli ukončení trestů v řádu asi max. do 4 let, že se tam vyskytli i vrazi, tak ti by stejně po této době vypadli, ostatní muklové tam zůstali, tak asi tak

    3. je to tak trochu jinak, předesílám, že Havel není můj šálek čaje, ale pro objektivitu: byli propuštěni vězni, kteří měli ukončení trestů v řádu asi max. do 4 let, že se tam vyskytli i vrazi, tak ti by stejně po této době vypadli, ostatní muklové tam zůstali, tak asi tak
     jinak v něčem souhlas

   3. hele, já to zažil, tak jedna nula, ty co ti nadávaj, měl jejich táta ještě v sobě nebo chcali do plín

  1. pan prezident není “zlej”, je to rozhodný, uvážlivý, nadmíru chytrý člověk, který si nedá nic vnutit, pracuje pro nás obyčejné lidi a jedná dle: na hrubý pytel hrubá záplata, pokud byste chtěl na Hradě pana Fišera, Drahoše, Hilšera nebo paní Němcovou, tak to je Váš osobní názor, je demokracie, tak jej mějte

  2. už toho dalšího panáka nepij, radím ti dobře, už do toho mícháš NSDAP, a to je pod čárou, tak se zklidni

 1. Bude škodit až do svého smutného at´ už politického, či fyzického konce. Odporný “člověk”.

  1. pan prezident neškodí ani neškodil, je to rozhodný, uvážlivý, nadmíru chytrý člověk, který si nedá nic vnutit, pracuje pro nás obyčejné lidi a jedná dle: na hrubý pytel hrubá záplata, pokud byste chtěl na Hradě pana Fišera, Drahoše, Hilšera nebo paní Němcovou, tak to je Váš osobní názor, je demokracie, tak jej mějte

  1. Za pár let bude 40 roků od sametového puče a budeme moci porovnat, co vybudovali dnešní mocipáni za 40 let a co se vybudovalo za vlády komunistů. A hned to bude jasné.

   1. Nám to je jasné. Za komunistů se zadrátovala republika, zničilo ovzduší, vyvážel se pouze Semtex, který vraždil nevinné lidi všude po světě. Nyní jsme díky Václavu Havlovi v NATO , EU a vrátili jsme se na popředí světové ekonomiky, za vás, vrahů a zlodějů komunistů byly škodovky všude po světě k smíchu, nyní ve spojení s německým VW jsou předními světovými automobily.

    1. A poor and feeble attempt, Bolshevik collaborator. Too bad Hitler didn’t win World War II instead of the Allies. If it hadn’t been for the US and the Allies, it would have happened. 

     1. Další zoufalý pokus o ještě zoufalejší angličtinu. Učili tě popeláři z Bronxu? Státní zaměstnanče 😂

    2. Zato teď se vyvážely rovnou nášlapné miny, co je OSN zakázalo,než jim to vyhodili do luftu,aby se na to nepřišlo. Škoda se nejlíp prodává v Rusku a Číně. Za komárů v Anglii a Norsku.

    3. Pošli svoje foto. Určitě máš na sobě uniformu LM a na rukávu pásku PSVB. Pro mladší – LM=lidové milice a PSVB=pitomec stojí vedle blbce(správně pomocná stráž VB).

     1. ty si ale maminčinej moureček, kterýho určitě živěj rodiče
      foto mně neposílej, voly už znám

    4. kocourku, je to úsměvný, vyvážely se celý fabriky, EU začíná bejt problém, což ví vzdělanci, v popředí ekonomiky sme tak 60-tý, ale máme montovny VW, bravo,

     1. Až do dnešního dne jsem si myslel, že vůl musí mít rohy – nemusí(podívej se do zrcadla zemanův řiťomile).

     2. ty náš chlapáku, dej si panáka jako Kalousek a už si nestěžuj mamince,

     3. Žebroto, Kalousek nikdy nebyl můj oblíbenec, ale ty mu nesaháš ani po kotníky lízači Babišových a Zemanových koulí. A panáka si dám i bez tebe ohavný řiťopichu. Ty si můžeš tak loknout vody na dobrou noc.

  2. tak bychom si probrali, kdo všechno byl v KSČ a nyní jsou obdivovaní kingové, ale to je na dlouhý povídání s pamětníkem, ale Vy jste zřejmě v té době byl ještě “na houbách” 😊👶

   1. Ty krávo rudá, ochlasta Zeman je celému světu nynní ještě víc k smíchu , stejně jako jeho tupí voliči!!

  1. paní nebo slečno, až si dá pokoj /MZ/, pak teprve uvidíte “zač je toho loket”, aby Vám pak nebylo do pláče

 2. Když nemá rozum Zeman, snad ho bude mít příroda. I když nevím proč to tak je, ale čím větší hajzl, tím tužší kořínek.

    1. Nejtužší kořínek měl Hejvl. Ten byl na márách imrvére… A pokaždé mu prasklý břuch zašili jako v pohádce Ovčí babičky.

     1. Hejvl je tvůj cikánský fotr? Co je nám, lidem po něm, blbe:??

     1. Ty krávo, třeba já jsem také Kanadan a jsem o mnoho více pyšný na naší královnu, než na ožralýho chcípajího agenta Zemana! True Story, you cow!!

     2. Blbečku, pod nickem Martin jsi Američan… taková existence by v Severní Americe nedostala ani povolení ke vstupu, natož vízum. True story, you idiot.

     3. nikomu nenadávej, kanadskej přivandrovalče, ty s královnou nemáš nic společnýho, si utekl a děláš machra

  1. …….a doufam, ze uz se nedozije VÁNOC …..- takových je nás víc. Že by jiskřička zasvítila ve Vašem chorém mozku? To ne, Vy jste asi chtěl napsat něco jiného, jenže ta zasraná disgrafie, to je problém.

   1. Možná to patřilo mně, ale napsané je to jinak a nikdo to nesmaže. Nic si z toho nedělejte, první příspěvek, kdy se s Vámi dá souhlasit.

  2. Však tebe to dožene taky , když to přeješ člověku, který má největší mandát od lidí….to ti co byli zvoleni do senátu nemají žádný mandát dohromady je volili jen odprní šmejdi proto nemají žádní mandát….

   1. Můžeš mi napsat, co je tedy moje sousedka, která volila Zemana v prezidentských volbách a zároveň šla volit i v senátních volbách? Odporný šmejd nebo skvělá volička? Ty až jednou dostaneš rozum, radostí ho ztratíš a budeš mít zase hovno.

  3. nevím jaký Vy máte rozum a kořínek, ale tipoval bych Vás na mladého člověka s IQ do 100 – 110, neboť pan prezident má víc rozumu než celý Parlament /dolní a horní komora/

  1. nedávám + ani -, každý starší člověk má právo na neduhy i mladí, jsem se seznámil s historií nemocí, zdravotních absencí /i kómatu/ pana Havla a v té době to nikomu nevadilo, mně také ne, ale nyní mi to v souvislosti s případem M. Zemana vadí hodně, přemýšlejte o tom a o čísi nynější nenávisti??

 3. Tohle jsem očekával ,jemu tak zle není ,aby nemohl ještě více škodit ,připomíná mě monstrum co s sebou stáhne vše máme se ještě nač těšit až to dokoná zemře .Po mně potopa

    1. ale medvídku, sklidni hormony, mám 7 tříd, dáme si závody v malý násobilce,
     vyjadřuju se zásadně ke vzdělancům, proto i k tobě, už si dokončil základku?

 4. To je samozřejmě nesmysl, protože ústava dává časový prostor, dokdy má prezident ustanovit setkání sněmovny a dát pověření k sestavení vlády. Babiš jasně řekl, že o jmenování usilovat nebude, takže nikdo nic nezdržuje, právě naopak. Jen hloupý novinář a hlupáci tohle můžou říkat a psát.
  Nejvíc problémů ma Fiala, který se bojí zodpovědnosti a utíkají mu potenciální ministři, protože si neví rady co by měli dělat. Viz: Pekarová a Richterová.

  1. Pekarová bude předsedkyní sněmovny, co nám Čechům, napíšeš tedˇ. Volby jste prosrali!! Kráááása!!

     1. a protože je ve zprávách dycinky jen pravda, čistá pravda, tak je to jasný!!! a kerá z nich, že prej to bude? pekarová nebo adamová?

     2. hele, šmudlíku, nemusíš se fackovat. to po tobě nikdo nemůže chtít. už si byl dost mlácenej vod vašich. ale esli fak sedla, tak se rozhodně zlobit nebudu. poradil bych ti, aby sis pověsil třeba toho svýho, ale to nejde, bo ten už dávno visí, viď? ichtyle.

     3. Víš vůbec internetovej anonyme . co znamená slovo ichtyl?? —–(OOO)

     4. tak eště jednou pro ty pomalejší (nejpomalejší): slovník. zkus slovník

     5. Ichtyl označuje podivínského jedince, tedy člověka nezvykle vypadajícího a chovajícího se neočekávaně. Může být i psychicky nemocný nebo se pohybovat na hranici psychiatrické diagnózy, blízko paranoidního chování či obsese.Výraz ichtyl se často používá i jako nadávka, hanlivý …
      doufám, že nejsi ten Hloupej Honza z roku 2021
      pokud ano, tak to sedí, pokud nee, tak to ber jako výuku a sorry

     6. malej plyšáku, važ slova, ti tvoji už cenzůrujou, tak abys nepřišel o diskotéky

   1. Děvenkám se nechce makat a vzít odpovědnost za ministerstvo? Jen prskat do mikrofonu? Ukazovat se v televizi? ono v opozici se to kecá,aleněco vést, na to už musí mít fištróna.

   2. dítě, Pekarová je z nejslabší strany koalic a tebe to těší, jako bys dostal plyšáka, možná chybí dudlík

   3. Pekarová nic neumí a proto se bojí být ministryní, stejně jako Richterová. Podvodem “vyhrané” volby jsou k ničemu. Ten slepenec se do 2 let rozpadne a buou nové volby. Ještě budou proti Fialovému hnusu pražáci demonstrovat včetně s Rollem.

  2. Přesně tak, mnozí lidé neznají ústavu.Radeji poslouchají pro opoziční média a kydaj hnůj proti Zemanovi a Babišovi.Jenze realita je úplně jiná.

  3. Synku, sněmovna se musí ustanovit v určitém termínu, ale vládu může zdržovat třeba i rok. Bohužel, již to tady bylo.

 5. Zeman si neuvedomuje,ze nepotřebujeme nebezpecneho prezidenta, ale funkcni vladu, ktera toho ma movc na praci….nebo si chce zase vzit na svedomi daksi,zbytecne, mrtve spoluobcany a zacit se vyrovna vat panu AB.

   1. ale kočičko, nebuď zlá, zavolej svýmu klukovi nebo holce a běžte se pobavit, život je jen jeden i mládí

  1. Přestaň to už hulit, jsi úplně mimo. Jak chceš hodit na prezidenta mrtvé spoluobčany a kolik jich podle tebe má na kontě pan AB?

  2. A ta funkční vláda má být co?Spojení nějakých slepenců,kteří už teď neví,
   jak a co by měli dělat?Nenech se vysmát hlupáku.Nebude trvat ani rok
   a tenhle paskvil,který tady teď chce vládnout se rozpadne a budou nové volby.

  3. pan prezident není nebezpečný, dosud existuje funkční vláda i MZdr. viz jeho nařízení a neohánějte se mrtvými spoluobčany, u kterých se vůbec neví, na co vlastně zemřeli /pouze s KOVIDEM ? (nepitvalo se, výkazy nemocnic stanovily – s KOVIDEM, a “basta fidli” /

   1. Většinou na komplikace spojené s covidem. Bez covidu mohli ještě žít. Znal jsem jich osobně několik. Na svědomí je má Babiš a hlupáci, kteří ho volili, včetně voličů stran, které ho držely u moci. Tedy i ty, ksindle.

    1. člověče sapiens, děkuju za kompliment, já Babiše, KSČM a socany nevolil, nicméně tvoji informaci nezlehčuju, vycházím z faktů, že najednou zmizela chřipka?, přestala řádná prevence, léčba a operace jiných chorob, což KOVID zavinil, nepochybně
     kde se vzal KOVID na planetě a proč?? byl najednou tady a ty píšeš “bez covidu mohli ještě žít”, ale on tu byl a nikoho se neptal nebo tebe ano? mohli bejt hranice proti KOVIDU? KOVID nás má na háku, dělá si s náma co chce, alespoň vidíš, že lidstvo je 0
     možná Pekarová, Piráti a Fiala by ho zastavili a zastaví, to toužebně očekávám, ty jistě taky
     Biden v US, Macron u frantíků, Lejenová v EU a jiný machři ho zastaví, na to vem jed, i když jim to zatím moc nešlo, tak co ty na to, bereš to?

  4. Jak můžete porad někoho obviňovat za smrt spoluobčanů? Nikdo se nikdy nesetkal s takovou pandemii jakou je covid19, nikdo pořádně nemohl vědět co dělat, jak se zachovat, jak tomu čelit.Kreteni bych chtěla vidět vas, co by jste vymysleli! A Babis je frajer,diky nemu rostly platy a ne jenom ceny, ted se vsichni dosmějeme

 6. Teď už jen zbývá, že se “prolátne”, že Vondráček šel za presidentem na přání A.Babiše pro veledůležitý podpis M.Zemana, protože každý další den by už bylo pozdě? “Taiwanec a ti nespolupracující rošťáci z ÚVN” začali dělat problémy! A nejlépe uvěřitelný pro pro splnění této role byl vždy věrný a na slovo poslušný R.Vondráček. A ten ostudu lehce unese. Nakonec už těch přihlouplých patálií má za sebou víc, tak pokud jednou v tom bude nevinně zas tak moc se neděje, tedy pro hnití ANO. Jestli je na tom něco pravdy je otázka, ale pokud se na problému, kde se hraje o pravdu a lež zůčastní lidí jako je Mynář, Babiš, Vondráček tak se mohou dít i těžko uvěřitelné věci, respektive neuvěřitelné věci jen pro normálního člověka ………

 7. Média i pitomí trollové nám sice furt vnucují jednostranný pohled, že Zeman škodí, ale co když se nás snaží naopak zachránit od katastrofy pod vládou zkompromitovaných zlodějských eurohujerských stran, dnes slepence spolu? Ty strany už tu v čase krize jednou vládly a byl to děs. Tehdy se naplno projevila jejich nekompetentnost a neschopnost, kdy místo investic do ekonomiky, jak to dělaly okolní státy, tak ekonomiku a lidi přidusili, z čehož jsme se nemohli dlouho vzpamatovat. A když okolní státy po krizi měly už slušný růst, tak my jsme se ještě dlouho motali v kolečku krize a zadlužování. Lidi už zřejmě po těch letech zapomněli, co je zač ODS, TOP09, KDUČSL. Já vám říkám, že ze slepence SPOLU se STAN a Piráty bude ještě horší hrůzovláda než ta Babišova nebo předtím Sobotkova.

  1. Ty jsi nebyl volit? My, Češi jo. SPOLU jsme vyhráli a ukončili diktaturu masového vraha Babiše. Pokud se ti to , hošánku nelíbí, opust´ EU z Letiště Václava Havla! Včera bylo pozdě!!

   1. Jsi idiot, Zeman těm tvým “spolu” ještě znepříjemní život, že se budeš divit a z letiště ožraly Havla můžeš letět směrem Brusel sám.

   2. jen k letišti, v 63-73 /10 let/ byl mys Canaveral přejmenován z úcty po Kennedym,
    v tomto jediným případě bych postupoval podle US a vrátil starej název letiště zpět, nebo ne?

   3. Vy češi jste nic nevyhráli. Volby vyhrál Soros, který si přál slabého premiéra a teď má vládu vítačů a kývačů. Podobě, jak si dosadil Havla, který jako alkoholik byl snadno manipulovatelný.

   4. Pokud se tři strany musí spojit do koalice proti jedné straně,aby vyhrály volby,je to k smíchu i pláči zároven.A podvod na voliče.

  2. Zatímco teď, za vlády Babiše se motáme v kolečku krize, covidu a ještě většího zadlužování.

  3. Zřejmě znalec! Udělat za dva roky přes 2 biliony sekeru by nesvedla ani stará Blašková z pavlače.

  4. Lubajsi chodíš do práce? Asi ne, protože lidé kteří chodí do práce, by podobnou zvrhlou “úvahu” nikdy nemohli vyplodit. Lubajsi práce šlechtí 😏

 8. Takže je zdravej jak rybička,uplně noumální Milošek a pak že je nesvéprávný..jen ty demosvině se ho chtějí zbavit

  1. je to zvláštní odkaz, co pan prezident míní, ale Pánbůh dosud nikdy nezměnil dobyvačné války, genocidy /ani Svatý otec/, zabíjení dětí atd. ?

 9. No větším nebezpečím je pan Benda, syn starýho Bendy, co odoroval Pinocheta. Kdo byl Pinochet nechť si mladí, vzdělaní nejdou na internetu

  1. Máte to trochu popletené Pinocheta adoroval Komárek st.( a je fakt,že se mu ten synek povedl,jak podporoval Bureše,aby ho sněmovna nevydaka ke stíhání)

  2. Mladí a vzdělaní si najdou, že i díky panu Bendovi seniorovi mají k dispozici internet. Kdyby jste vládli vy, mohl by jsi ještě i dnes svá moudra psát maximálně do písku.

   1. Benda byl sice vystudovaný matematik (vida, prej nemohli studovat), ale že by na dálku s Billem a spol. vymýšlel internet si nemyslím

  3. Starej Benda za komunistů seděl asi devět let. Předpokládám, že vy a vaši předci se na tom podíleli. A ty kecy o Pinochetovi si nechte pro vaše potomky.

   1. Každopádně to byl borec, který i v tom nenáviděném režimu stačil udělat 6 děcek a jako třešničku na dortu pana Marka. No a z daní nenáviděných dělníků jsme ty vykuky živili, kyž byl, jak píšete furt zavřenej. Jste mladej, hloupej, ale hooodně vzdělanej

  4. pan Benda ml. je starý inventář Poslanecké sněmovny, pan Werich říkal: je dobré býti bidelníkem a Benda ml. má bidlo skoro moc dlouho, ale jako řemeslo to vynáší, škoda, že se nemohu upamatovat v čem v PS vyniknul, asi moje chyba
   mj. V. Havel odsouhlasil bombardování Bělehradu, no a Pinochet zabíjel lidi v Chile, ale dříve a jako i jinde

   1. A komouši zabíjeli lidi na hranicích a v stbáckých lágrech. Říká Vám něco jméno M.Horáková?

 10. Co na něho říkají lidé, kteří ho poznali: Neskutečně zlý a nenávistný člověk. Žádný z bývalých politiků kromě Klause by mu ruku nepodal. Ve své hlouposti nepochopil, že nekrolog a historii jeho osoby budou psát ti, kterými opovrhoval, a ne jeho věrní z vyloučených lokalit, které přetáhl ze Slovenska a dalších zemí.

  1. pan prezident není takový, je to rozhodný, uvážlivý, nadmíru chytrý člověk, který si nedá nic vnutit, pracuje pro nás obyčejné lidi a jedná dle: na hrubý pytel hrubá záplata, pokud byste chtěl na Hradě pana Fišera, Drahoše, Hilšera nebo paní Němcovou, tak to je Váš osobní názor, je demokracie, tak jej mějte
   mj. panu prezidentovi by nepodali ruku lidé, kterým by, zejména, nepodal ruku pan prezident

  1. jsem na něm poprvé a uvažuji, že zde asi nebudu ztrácet čas, možná ano, kvůli slušným lidem, uvidím

 11. Ač ho moc nemusím, tak je to ta nejlepší varianta, protože až tam bude ta sebranka ,která vznikla z voleb, tak to budou všichni čumět

  1. já si za svými odpověďmi stojím, ale každý ví, že lidé jsou různí, hodní u hrůzní, tak je to nyní v naší společnosti a bylo vždy

 12. Vsak se dockame, on uz toho casu take nema az tak moc… samozrejme do konce mandatu 🙂
  Odebrat pravomoci, sestavit vladu, pak mu je vratit a zcela ho ignorovat… zajde v zapomneni.

  1. já ho nebudu ignorovat a v souvislosti s jeho nástupcem /kyní/??, na něj budu vzpomínat, ale jinak celkem rozumný názor

 13. Jeho játra, ledviny , mozek, plíce a hlavně jedovaté srdce mu ani vrazi rusáci do Vánoc nezachrání Díky Bohu!! Sbohem, prognostáku, KGB agente!! Chybět nebudeš. Nejsi milován!!

 14. Pokud by měli spojenci méně než 100 hlasů, pak by manévry prezidenta mohly mít nějaký význam. Takhle asi ne, leda, že by se fatálně rozhádali.
  Ovšem při jmenování vlády se ještě lze nadít překvapení, a to buď oddalováním anebo nejmenováním některých členy vlády, případně nepověřením vedením ministerstva pro nezpůsobilost, především nezkušenost, třeba u Pirátostanu..

   1. Respekt je 1. Vrozený
    2. Získaný
    Získat se dá i ,,levičáckým” nařízením. Jak u koho. U vás asi ne. PS: Co je levicové, to je podle vás špatné?

 15. Já si těchto slov a potměšilého výrazu M- Z. všimla hned. Roušky, kravata atd. jsou pouze podružné věci. Nechápu, že novináři toto začali zdůrazňovat až s odstupem několika dní. Jsou fakt tak hloupí, jak tvrdí Zeman? Asi jo.

  1. pan Benda ml. je starý inventář Poslanecké sněmovny, pan Werich říkal: je dobré býti bidelníkem a Benda ml. má bidlo skoro moc dlouho, ale jako řemeslo to vynáší, škoda, že se nemohu upamatovat v čem v PS vyniknul, asi moje chyba

 16. Každopádně je pan prezident zajímavý člověk. Před týdnem tady psali, že je pravděpodobně mrtev, teď píšou, že ještě může být nebezpečný.To by chtělo vysvětlení…

  1. tak tedy výhradně moje vysvětlení-úvaha:
   pan prezident má mnoho nepřátel v Senátu i PS, “kavárně”, mediích, od poražených adeptů na prezidenta, v opozici, dle mě i v EU a US
   nikdy nebyl poplatný nikomu, nedal se zkorumpovat, ti co ho nemají rádi se ho vždy báli, protože věděli, že je to státník a převyšuje je intelektem a úvahami
   “nebezpečný” bude pro ty, co mu škodili a on ví, kteří to byli
   ještě to vše bude zajímavé, neboť si ti “škodiči” mysleli, že již od něho budou mít “klid”
   mám silný pocit, že pan prezident sehraje velmistrovskou politickou partii, to bych moc rád

 17. pan prezident dobře ví co dělá.fialová vláda ještě není u moci a už se perou .každý den dobrý aby ukázala ta sebranka co je zač

 18. Těším se, až ,,Hvězdné pěchotě” zmrzne úsměv na rtech. Ať žije náš pan prezident, zvolený v řádných volbách.

 19. Vynikající prezident jen dokazuje že je nejlepší a v dobré kondici Vystrcil a spol jelit senátu a blbka Němcová spachaji hromadnou sebevraždu skočí do žumpy kam už dávno patří.

  1. Vynikajících prezidentů jsme moc neměli,ale určitě s.Zeman mezi ně nepatří a p.senátor Vystrčil s p.Němcovou do žádné žumpy nepatří tam právě patří končící ksčm,mezi které určitě patříte.

 20. Když jsem viděl, jak podepisoval svolání sněmovny, tak už brzo půjde do věčných lovištˇ, snad se dočkáme ještě letos. To pero nebo propisku sotva unesl a ruka v předloktí byla dost podobná čínské hůlce na rýži.

 21. Jen se divím chabomyslným lidem že všechno věří novinářům kteří se snaží jen rozdmýchávat zlo.

 22. ZPRÁVY DNE: 
  Agrofert nedosáhne kvůli auditnímu šetření na dotace

  • Kvůli vyšetřovanému střetu zájmů Andreje Babiše nejsou jeho holdingu Agrofert přiznány evropské dotace na chov prasat. Koncern přesto žádá jejich proplacení a zastání hledá i u soudu. Zatím neúspěšně. 

   
  Nová vláda promýšlí strategii v boji s epidemií

  • Koalice SPOLU a PirSTAN budou přebírat vládu v době sílící epidemie. Jejich představitelé slibují efektivní řešení v boji s covidem a shodují se, že je potřeba nová opatření veřejnosti lépe vysvětlovat a neopakovat chyby dosluhující vlády Andreje Babiše. Navrhují mimo jiné znovu zavést bezplatné testování

   
  Kvůli únikům z policejních spisů je obžalováno 28 lidí

  • Státní zástupce podal obžalobu v souvislosti s neoprávněnou manipulací s informacemi z trestních řízení, nezákonným přístupem k policejním databázím a zneužitím pravomoci úřední osoby. Mezi obžalovanými jsou elitní detektivové, bývalí policisté i příslušník Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Případem se bude zabývat Krajský soud v Brně.

   
  Úspěšný den Vám přeje,
  tým Milionu chvilek

 23. Prý opravdu řekl Babišovi: eSTéBáku Bureši, když odsud vyženeš všechny pavouky a pozbíráš po nich ty upadené nohy, tak ti dám ne dva, ale dvacet pokusů sestavit vládu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *