Policie zveřejnila video, jak zfetovaný zloděj kličkuje rychlostí 200 km v hodině po magistrále. Skončilo to vážnou bouračkou s šesti zraněnými, tři z toho jsou děti

Šest zraněných, z toho dva těžce. To je výsledek honičky, kterou spustil sedmadvacetiletý zfetovaný řidič kradeného volva, který se v úterý snažil uniknout policii na pražské magistrále. Tři děti z nehody naštěstí vyvázly jen s lehčími zraněními.

Policie zveřejnila video honičky, ze kterého je jasně patrné, jak moc nebezpečně muž jel. V obrovské rychlosti, která místy dosahovala 200 kilometrů za hodinu, neohroženě kličkoval mezi auty a motocykly. Celé to skončilo bouračkou na křižovatce v Michli.

Policie teď informovala o tom, že zadržený muž měl zákaz řízení a byl pod silným vlivem drog. Na Slovensku je po něm navíc vyhlášeno pátrání, jak uvedl mluvčí pražské policie Jan Rybanský. Řidič je nyní v cele předběžného zadržení. Kriminalisté případ prověřují pro podezření z obecného ohrožení.

Muž, který ujížděl v kradeném autě, má zákaz řízení do října 2021. Dále řídil pod vlivem drog a pátrají po něm kolegové ze Slovenska,” uvedl Rybanský. V databázi hledaných osob je také žena, která seděla ve voze vedle něj.

Foto: Policie ČR

Nenechte si ujít

Redaktor deníku Mix24.cz. Zkušený zprávař v minulosti působil v papírových i webových projektech zpravodajského střihu. Blízká je mu oblast ekonomiky a osobních financí.

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments