Poslední fotka Kristýny, která se zřítila ze srázu v Alpách. Její přítel se s ní dojemně rozloučil

Koncem srpna se v rakouských Alpách odehrála tragická událost. Při tůře na jeden ze štýrských vrcholků se ze 150metrového srázu zřítila 23letá nadaná fotografka Kristýna K. Paradoxně se tak stalo, když pózovala na fotografii, kterou zrovna pořizoval její přítel. Ten pak musel celé tragédii přihlížet. Kristýně už bohužel pomoct nedokázat. Na dně propasti byla nalezena bez známek života.

Čtěte také: Kristýna se zřítila ze 150metrového srázu v Alpách. Uklouzla při pózování na fotku, tragédii přihlížel její přítel

V diskuzních fórech a na sociálních sítích se okamžitě objevily tisíce vzkazů vyjadřujících podporu rodině i přítelovi. Objevily se ale i takové, které Kristýnu necitlivě kritizovaly za to, že kvůli hezké fotografii obětovala svůj život. Ať už se to odehrálo jakkoliv, jisté je to, že svým životem zaplatila sama a v každém případě jde o strašnou ránu pro všechny příbuzné a přátele mladé dívky.

Milovala život

Na svém Facebooku se s Kristýnou dojemným vzkazem rozloučil také její přítel David N., který se několik dní vzpamatovával z tragického zážitku. “Kikča by rozhodně nechtěla, aby z nás někdo truchlil. Taková ona prostě byla. Vždycky veselá, plná života a s nevyčerpatelnou zásobou střelených nápadů. Jestli něco byla jistota, tak to, že se s ní nikdy nebudete nudit. Kikča měla “it”. Těžko popsatelná vlastnost, která vyjadřuje, jak originální, živelná, charismatická a kreativní byla. Kdokoliv byl s Kikčou v kontaktu, ať již osobním nebo vzdálenějším skrze sociální síťě, velice rychle propadl kouzlu její osobnosti, individuálnímu přístupu a snaze všem vyjít vstříc,” napsal David na svém Facebooku, kde zmínil také její zájmy, které se točily zejména kolem psů a jejich fotografování. Právě v této oblasti měla Kristýna nezpochybnitelné nadání, které mnozí její fanoušci obdivovali. “Byla ztělesněním latinského přísloví “Carpe Diem”, překládané do češtiny jako “Užívej dne”.

Jedinou útěchou, kterou nacházím je vědomí toho, že díky fotkám, videím a společným zážitkům bude s námi všemi Kikča žít navždy,” pokračuje dojemný vzkaz. “Moc ti děkuji Kikčo za to jaká jsi byla, co všechno jsem s tebou mohl procestovat, zažít. Bylo toho opravdu hodně. Nejkrásnější roky mého života!

Foto: archiv Kristýny K.

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
26 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments