Poslední fotka před smrtí Petra Kellnera připomíná idylu. Z vrtulníku ji vyfotil přeživší jen pár chvil předtím, než stroj narazil do skály

Nehoda vrtulníku s Petrem Kellnerem u aljašského ledovce Knik má jednoho přeživšího. Je jím Čech David Horváth, který je podle amerických médií již při vědomí, byť stále ve vážném stavu. Vyšetřovatelé si od jeho výslechu slibují důležité informace, které jim pomohou poskládat skládačku toho, jak k nehodě došlo.

Čtěte také: Zpackaná záchranná akce? Po pádu Kellnerova vrtulníku mohlo být na živu více lidí

Na internetu se objevila také fotografie, která je pravděpodobně poslední, která vznikla před smrtí Petra Kellnera. Vyfotil ji právě David Horváth, který miliardáře fotil velmi často. Jde o záběr aljašské krajiny z vrtulníku v černobílých barvách. V tu chvíli zřejmě ještě nikoho nenapadlo, k jaké katastrofě za pár chvil dojde. Z fotografie je také patrné, že počasí v tu chvíli bylo dobré, což potvrdili i vyšetřovatelé.

Čtěte také: Chybělo málo a Petr Kellner přežil, prozradil vyšetřovatel. Fotografie zachytila havarovaný vrtulník

David Horváth byl také profesionální snowboardistou a platí za jednu z legend této scény v České republice. Petra Kellnera také často provázel na jeho výpravách za adrenalinovými sporty, v poslední době právě za heliskiingem, který se mu nakonec stal osudným.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít

Redaktor deníku Mix24.cz. Zkušený zprávař v minulosti působil v papírových i webových projektech zpravodajského střihu. Blízká je mu oblast ekonomiky a osobních financí.

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments