26. 6. 2024

3 příspěvky u článku “Přežila pokusy doktora Mengeleho v Osvětimi. Věra Kriegelová vyprávěla svůj příběh

  1. To je už dávná minulost. Ale co teď, kolik lidí asi přežije pokusy s vakcínami mRNA, které definici vakcín ani nesplňují od Mengelů z big pharma. I statistiky ukazují, že ti očkovaní jsou na tom hůř než neočkovaní. Bojím se, že skutečné (ne)žádoucí účinky těch mRNA sajrajtů se projeví teprve za několik let zvýšenou úmrtností na mrtvice, infarkty a možná i rakoviny. Ty mRNA sajrajty totiž v krevním řečišti vytváří sraženiny, které ucpávají přívody krve do důležitých orgánů. To je prokazatelný fakt.

    1. Těžko říct. Každý lék nebo vakcína má nějaké vedlejší účinky. mRNA vakcíny by teoreticky mohly v budoucnu zamezit spoustě onemocnění včetně rakoviny. Covid se těm výrobcům hodil, protože mohli tuto technologii začít testovat na lidech bez nějakých dlouhých povolovacích procesů. Osobně bych si to aplikovat nenechal, ovšem nikoliv z obavy z vedlejších účinků, nýbrž proto, že se vyhýbám veškeré chemii a doktorům celkově. Ale některým lidem to třeba pomohlo, tak snad to bude ok a žádné závažné vedlejší účinky se v budoucnu neprojeví. Ale je to jak říkám, každý nový lék je potenciálně nebezpečný, jen se tomu nevěnuje mediální pozornost jako v případě vakcín proti čínské rýmě.

      Nicméně určitě bych nesrovnával Mengelovic Pepíka se současnými vědci a lékaři. Na druhou stranu je bohužel fakt, že určitá zjištění a výsledky z nacistických pokusů s lidmi výrazně přispěly k rozvoji moderní medicíny…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *