17. 5. 2024

31 příspěvků u článku “Proč se Piráti cpou do vlády? V jejich současném stavu je to konečná

 1. Piráti? Nafouknutá bublina, bez zkušeností, práce a výsledků. Zaštiťující se populistickými hesly a podporovaní zoufalými protibabišovskými podporovateli. Mladí si teď v této době snad uvědomí, že život není jen zábava bez tvrdé práce.

  1. Pan Bartoš vystudoval UK .Říká ti to něco? Pracoval v předních českých i zahraničních inormačních firmách. Ty?

 2. jak by se necpali, chtějí přeci koryta, za každou cenu, to že budou pouze za užitečné id……, vlastně spíš i neužitečné, zbytečné….., a je tristní že se dere na ministerstvo i Bartoš, to ještě pro místní rozvoj, a přitom ani neví že nejvyšší hora Česka je Sněžka….prostě jo, koryto je koryto a to za každou cenu, i když je člověku pro smích, momentálně i celá jejich strana….no ale to koryto…přeci…
  ,

  1. Projevila jste se jako typická Češka, tedy že tvrdíte, že je důležitější Sněžka, než co člověk umí. Shazovat člověka za banality a rovnou podezírat, že jim jde o koryta….
   Kdo to stále nechápe, tak Pirátský podíl na úspěchu PirSTAN je cca 1:1. Pokud bude STAN férová strana a nikoliv sobečtí korytáři, tak jim Piráty do vlády prosadí.

  2. Abych nezapoměl… ty statisíce hlasů pro Piráty je také odpovědnost vůči voličům. Takže ty vaše “koryta” musí chtít, aby splnili slib voličům.

 3. Kdyby byl Bartoš chlap, tak to složí sám. Jejich volební výsledek je největší katastrofa jaká kdy politickou stranu potkala od listopadu 89 I ty VeVerky dopadly líp

  1. Kdfyby to Bartoš složil a odešel, co by asi tak dělal? Vždyť nic neumí. Leda by se stal pouličním dealerem drog a časem skončil v base.

 4. piráti dostali od křiváku Rakušana,Gazdíka,Farského pořádně přes pyšnou hubu,bouchat se do prsou já budu premierem rozdávat si koryta,vyřvávat u harmoniky nestačí na skušené křiváky stanu ještě se musíte učit o čem je politika. Skuste se dát do učení ikonámzloději,křiváren,podratu Kalouska,Němcové,Bendy a máte boj s dinosaury Kalousek se už večer v den voleb chechtal až ho břicho bolelo jak piráti dopadli a ne jen Kalousek ale celá politická elita občané,psi,kočky!

   1. pro takového trotla jako ty moje psani musí stačit píši příspěvky v autě rychle a seru na jelita které řeši píčoviny.

 5. Před volbami koalice, po volbách samostatné kluby. Samozřejmě jde jen o prachy. Hlavně, že měli všichni plné huby keců, kolik ušetří. Teď budou muset udělat alespoň o 3 ministerstva navíc, aby na každého vyšlo. Piráti budou ve vládě jen chodit kolegům pro kafe, čeká je nedůstojná role, protože je nikdo nebude potřebovat. To nemluvím o případných škodách na ministerstvech, která povedou. Běda lidem, kterým pirát vládne.

   1. Babiš je mimo, je třeba předvést zkrocení “Babišovy drahoty”,přesvědčení neočkovaných a dalších slibů.

 6. Pirátská strana skrze jejich výroky a názory jejich vedoucích činovníků připomíná spíše anarchistické sdružení. Většina jejich vedoucích činovníků nemá žádné praktické upotřebitelné vzdělání a tak se upíchli na politiku a využili momentální šance svézt se na vlně žádostivých voličů o nějakou novou stranu. Piráti vládli v Praze, ale za roky vládnutí v Praze nepředvedli vůbec nic pozitivního. A nakonec, pro srovnání, Pirátská strana existuje také v sousedním Německu, tam však má jen asi 0.3% voličů. Je otázkou času, kdy čeští Piráti skončí v propadlišti dějin a času.

  1. Jan. Piráti připomínají VV novináře Johna. Velký humbuk a trapas. Hlavně nakrást co nejvíce ze státní kasy. Národní Fronta Spolu a Piráti je obraz kultury a podvodů které začali po 89.

 7. Piráti doplatili na pomluvy od Babiše a to není jejich vina,ale vina nekompetentních lidí !Ti je kroužkováním vytlačili!
  Proč,to nikdo nikdy nevysvětlí !!!Byla to kravina jednoduchých !!!

   1. No vidíš,a přesto jsi ty zůstal králem zde psaných debilit.
    nemáš radost,že tě v tom nikdo nepředčí?

  1. Klíma. Tohle nechápu. Jenom zkorumpovaný tisk placený holdingem z USA pořád preferoval Piráty. Novinky, Rudé Právo, Fórum a další tisk jsou evidentně placený za to že píší proti republice. V Polsku a Maďarsku by byli postaveny mimo zákon. Neohánějte se demokracií. Podvod není demokracie.

 8. P.Bartoš je všechno,ale ve výsledku nic.Stačí si prostudovat jeho životopis.Někdy něco řekne ,nebo udělá a když se zjistí,jaká je to blbost,tak se z toho chce vylhat. O ekonomice a provázanost byznysu neví naprosto nic a toto platí i o p.Richterové. Ta byla některými návrhy ještě horší jakp.Maláčová. Ne nadarmo ji koaliční p.p.Kovářová upozornila,že je mimo realitu a měla by získat praxi v pracovním procesu,jelikož o životě nic neví jen “básní”.
  Jinak chápu,jak předvedla obrovskou radost ze zajištění solidního platu na 4roky,což by ji její profese sotva dala.
  Z pohledu kolegiality a výpadku bratra to vyznělo trapně.

 9. ODS,ANO,PIRATI,KSČM,ČSSD – ODPAD KTERY ČESKOU REPUBLIKU EKONOMICKY ZAKOPE NA SMETIŠTI DEJIN. HNUS KTERY ZDE VOLÍ ZLODEJI A NAIVNÍ LIDI. SMUTNE.

 10. Je vidět že tomu autor vůbec nerozumí. PirSTAN mají 37 poslanců. Kdyby kandidovali samostatně, pokud by měli stejná procenta, měli by každá třeba 15 poslanců. SPOLU+STAN by určitě neměli 100+ mandátů. Tolik k Pirátské prohře.

  Proč by jim ministerská křesla měla uškodit? Celý čas v politice je jejich hlavní heslo digitalizace, kterou by prováděl Bartoš z pozice ministra pro místní rozvoj a ukázat, že na to mají.

  Voličstvo Pirátů jsou mladí a levicově orientovaní voliči. Takoví nebudou nikdy volit prolhané Socany a Komouše z ČSSDxKSČ nebo co z nich vznikne za paskvil. A pochybuju že by se v příštích volbách Piráti rozhodli jít do nějaké koalice a nechali se znova vykroužkovat. Budou mít opět 10-15 procent a minimálně 20 mandátů. A pokud se ve vládě předvedou pozitivně, tak mnohem víc.

  1. Co to tu plácáte za nesmysly? Prostě podle mandátů jde propočítat, kolik měli %.
   A v tomto případě max 2%,ale skutečně i méně, poslanecký klub je podvod, protože ho musí doplnit někdo z jiné partaje.Tak co to je -rozkrádání prostředků-prostý podvod ve skutečnosti pana Rakušana.

 11. S autorem článku souhlasím Bartoš je politický diletant a připomíná mi Bursíkovy Zelené,kteří byli v létech 2006-2010 v parlamentu a dopadli pak jak sedláci u Chlumce,dnes po Zelených neštěkne ani pes a sám Bursík je už dávno opustil. Přejme si aby podobně dopadli Piráti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *