Nechutný Hamáček se ještě mstí na odchodu do propadliště dějin

Naprosto odpudivý krok spáchal ministr vnitra Jan Hamáček po volbách, ve kterých sociální demokracie pod jeho dlouhodobě neúspěšným vedením definitivně propadla a nedostala se do Poslanecké sněmovny.

Hamáček náhle a bez jakéhokoliv vysvětlení odvolal Jiřího Berana, šéfa sportovního centra Olymp, které pod jeho ministerstvo spadá. Toto centrum zaštiťuje řadu úspěšných sportovců zabývajících se zimními hrami. Pod jeho křídla spadá třeba i rychlobruslařka Martina Sáblíková nebo biatlonový reprezentanti Michal Krčmář a Markéta Davidová.

Právě sportovci přitom odvolání úspěšného Jiřího Berana, který svou funkci vykonává od roku 2014, hlasitě kritizují. K odvolání navíc dochází jen krátce před zimními olympijskými hrami v Pekingu. Lyžařský svaz už proto vyzval, aby se Beran vrátil do funkce.

Je ale především naprosto nepochopitelné, jak se Jan Hamáček chová. Jeho strana se nedostala do nové Poslanecké sněmovny a podle některých expertů by jako taková měla urychleně opustit i vládní křesla v dosavadní vládě. Její ministři totiž už nemají absolutně žádné zastoupení a nereprezentují tak veřejnost.

Dalo by se ještě pochopit, kdyby ministři nějakou kratší dobu ve svých funkcích zůstali, aby je nemuseli zastupovat další. Pochopitelně jen v případě, že by byl výhled na sestavení nové vlády v dohledné době. A předně pod podmínkou, že budou své resorty pouze spravovat v rámci každodenního chodu a nečinit žádná zásadní rozhodnutí, jako je například to, co teď předvedl Hamáček.

Těžko si představit, že za Hamáčkovým rozhodnutím odvolat Jiřího Berana mohlo stát cokoliv jiného než osobní msta, ať už za cokoliv. Že Hamáček takto postupuje, ostatně ukázal i poté, co vyhrál boj o předsednictví ČSSD nad Tomášem Petříčkem. Toho okamžitě odvolal z funkce ministra zahraničí, zjevně proto, že si ho dovolil vyzvat.

Končící předseda ČSSD tak naplno ukázal svůj pokřivený charakter, který byl zpochybňován už v rámci kauzy Vrbětice, kde to byl právě tento ministr vnitra, který chtěl zobchodovat ututlání skandálu výměnou za dodávky vakcín Sputnik.

Čtěte také: Hamáček udělal v přímém přenosu obrovskou ostudu. Zneužil mrtvého politika, aby uhájil své koryto

Byl to také Jan Hamáček, který neustále požadoval prodlužování nouzového stavu, ve kterém by mohl omezovat práva občanů a v rámci kterého také nakupoval od podivných firem za předražené ceny bez jakýchkoliv výběrových řízení.

Je skvělé, že Jan Hamáček z politiky zmizí. Mělo by se tak stát ale co nejdříve.

Aktuální zpráva: ČEZ, E.ON či Pražská plynárenská kolabují pod náporem klientů od zkrachovalé Bohemia Energy

Foto: ČSSD

Nenechte si ujít
Příliš se o tom nemluví, ovšem je třeba mít na paměti, že důchody, které lidé v současné době dostávají, nemusí být konečné. V určitých případech se k nim totiž připočtou speciální příspěvky, které jsou poměrně velkou novinkou celého důchodového systému. Vrátí se zdražování? Byly schváleny teprve v loňském roce a k jejich aplikaci ještě nikdy nedošlo. To se však může poměrně záhy změnit. Jde totiž o náhradu takzvané mimořádné valorizace důchodů, která byla po neblahých zkušenostech z minulých let zrušena. V důsledku vysoké inflace totiž velmi rychle vyletěly také důchody, a to natrvalo. To způsobilo celému systému obrovské problémy, a tak se tento problém musel hasit dosti zvláštním způsobem, kdy se loni důchodcům zkrouhlo i to, na co měli nárok. Respektive jim byly penze navýšeny o tisíc korun méně, než jak by to mělo být. Aby už k něčemu takovému nedocházelo, byla tato automatická mimořádná valorizace pro jistotu zrušena. Jenže nebylo možné nechat věci jen tak. Je totiž docela dobře možné, že se v dohledné době do České republiky vysoká inflace vrátí. A důchodci by na ní potom významně doplatili. Někteří by neměli ani na základní potřeby. Proto jsou tu ony speciální příspěvky. Na ně máte nárok tehdy, když inflace po určité období překoná hranici 5 %. Jen pro srovnání: v loňském roce se blížila 20 %, tudíž nejde o žádné nedosažitelné číslo. Co stojí více peněz? Pokud k takové situaci dojde, navýší se váš důchod o částku, která bude tvořena fixní a zásluhovou částí. Rozdíl oproti mimořádné valorizaci bude ten, že se bude vyplácet pouze do konce daného roku a důchod tak o ní nebude automaticky navýšen. Na začátku dalšího roku potom stát sám rozhodne o tom, jakým způsobem se důchody navýší. Čtěte také: Důchodci v Česku na své peníze nárok nemají. Přijdou o tisíce korun, už je nikdy neuvidí Jak upozorňují odborníci, pravděpodobně nevyjde předpoklad toho, že tento systém bude levnější než mimořádné valorizace. Podle některých propočtů by mohl být dokonce dražší, jelikož příspěvky mohou dosáhnout poměrně značné výše. Na druhé straně to ale bude systém pružnější, který státní rozpočet zatíží jen po určitou dobu a nikoliv natrvalo. Foto: Shutterstock 0SdíleníSdíletTweet [...]
Největší banka v České republice to podle všeho přehnala se svými marketingovými výmysly. Podruhé v krátké době totiž mění způsob úročení na svém spořicím účtů, a to poté, co se jí příliš nepodařilo odkomunikovat ani první změnu. Zase všechno jinak Pakliže by ale někdo očekával, že v druhém případě už to bude přehlednější a jasnější a že se banka vrátí ke srozumitelnému produktu, který je pro její klienty velmi důležitý a využívaný, byl by na omylu. “Mé 86leté mamince, která je klientkou České spořitelny přišel dopis oznamující změny úročení. Jaké bude, se v něm však nepíše. Sděluje jí pouze to, že vše se dozví v aplikaci George nebo pod otištěným QR kódem. Co by si s tím asi tak počala, kdybych za ní nepřijel,” ptá se řečnicky ředitel pražské ZOO Miroslav Bobek, který potom banku počastoval skutečně nevybíravými slovy. Toho potom rozzuřila do běla ještě robotická odpověď ze strany České spořitelny, která zněla následujícím způsobem: “Rádi prověříme relevantnost komunikace. Neváhejte nás kontaktovat pomocí soukromé zprávy, doplněné o kontaktní údaje Vaší maminky pro správnou identifikaci.“ Manažer potom dále poukázal na skutečnost, jakým způsobem banka se svými klienty komunikuje a že je stále častěji odkazuje na internetové bankovnictví George. Například papírové výpisy či služby na pobočce jsou přitom stále dražší. Jak se to chovají? “V ČR žije přes 400 tisíc lidí nad 80 let. A tihle se chovají, jako by nebyli,” upozornil na důležitou věc. Přitom spousta seniorů má svůj bankovní účet právě v České spořitelně. Tato tradiční banka se přitom pro seniory začíná stávat nepoužitelnou. Mé 86-leté mamince, která je klientkou @Ceskasporitelna, přišel dopis oznamující změny úročení. Jaké bude, se v něm však nepíše. Sděluje jí pouze to, že vše se dozví v apliaci George nebo pod otištěným QR kódem. Co by si s tím asi tak počala, kdybych za ní nepřijel?Filipe…— Miroslav Bobek (@MiroslavBobek) April 4, 2024 Čtěte také: Česká spořitelna vám strhne nehorázný poplatek. Její bývalý bankéř už se neudržel a vše prozradil Namísto standardního spořicího účtu teď totiž vymyslela složitý konstrukt, který má hned několik složek a který vám bude vaše prostředky úročit například podle toho, jak moc investujete nebo jaké je vaše finanční zdraví. Základní úroková sazba je potom nula a reálně se řeší přes sazbu v rámci marketingové akce. Foto: Shutterstock 17SdíleníSdíletTweet [...]
Jde pravděpodobně o jeden z největších nešvarů současnosti, jen se o něm zdaleka nemluví tolik, jak by bylo potřeba. Vždyť se tu reálně ztrácejí peníze desítkám tisíc lidí, přičemž toto číslo pravděpodobně ještě poroste. Postihne to každého Nejrůznější organizované skupiny si rychle všimly toho, že Češi jsou stále obecně velmi důvěřiví a neočekávají, že by jim někdo chtěl udělat něco zlého. A na druhé straně slyší na nejrůznější výzvy k tomu, jak zhodnotit svůj majetek, případně slibované výhry. Různých metod, jak z lidí vylákat peníze, které už nikdy neuvidí, je celá řada. Tou nejjednodušší je poslat pod určitou záminkou SMS, která buď hrozí nějakým průšvihem nebo naopak něco slibuje. Připojena je výzva k akci, kde je třeba vyplnit osobní údaje. Na tom by ještě nebylo nic divného, pokud by mezi nimi nebyly i přístupové údaje k bankovnímu účtu. Pokud je odevzdáte, můžete si být jisti tím, že vám účet vyluxují. Podvody se to jen hemží na internetových tržištích, kde se Češi často pokoušejí prodat různé použité věci. “Měla jsem radost, že se mi na můj inzerát někdo hned ozval a že situaci rychle řeší,” říká pětadvacetiletá Míša, která prodávala starší dětské věci. “Okamžitě poslal odkaz na kurýrní službu, kde jsem měla vyplnit údaje včetně přístupu do bankovního účtu. Až potom mi došlo, jak moc jsem byla naivní.“ Přijdete o balík peněz Žena celkem přišla o 40 tisíc korun, které se podvodníkům podařilo z jejího účtu odčerpat, než banka transakce zablokovala. Podle České bankovní asociace bylo podobným způsobem napáleno téměř 70 tisíc klientů, kterým byla zcizena částka přesahující 1,35 miliardy korun. Na jednoho tak v průměru připadá enormní ztráta ve výši dvaceti tisíc korun. Může to být ale i podstatně více. Výjimkou nejsou případy, kdy lidé přijdou o stovky tisíc korun, respektive o veškeré celoživotní úspory. Čtěte také: Banky jdou náhle tvrdě po Češích. Přijdete tak o spoustu peněz, už zase vás škubou Ačkoliv se banky situaci snaží řešit, z jejich pohledu mají vše velmi dobře zabezpečeno a zbývá tedy především edukace klientů. To je ale nikdy nekončící práce, jelikož jsou jich miliony a nejrůznější podfuky mají stále sofistikovanější podobu. Foto: Shutterstock 37SdíleníSdíletTweet [...]

Šéfredaktor deníku Mix24.cz. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou a již více než dvacet let působí v médiích na redaktorských a editorských pozicích. Specializuje se na oblast ochrany spotřebitele.

133 názorů k článku “Nechutný Hamáček se ještě mstí na odchodu do propadliště dějin

 1. Ministr a ještě slouha nadnárodní chobotnice Aspen institut, který za desítky milionů nakoupí vodní děla, namířená proti lidem měl ještě tu drzost před volbami k lidem se lísat. Ti mu naštěstí vystavili patřičný účet.

 2. Pane redaktore,nedá se než souhlasit. Jen Vrbětice se měly jednat, ale ne za sputnik.Jak řekl jeden diplomat,nejdřív se jedná ,pak popř.vyhazuje. Opačně to totiž nefunguje.Ale to nebyla jeho “parketa”.

  1. A já doufám, že naše policie nesleduje jen “rasisty” ale i takovéto vyhrožování. Ale to Vy ne, vlastně, Vy tak do toho někoho natáhnout, hrdino.

  2. Bohužel mu ,,ochranka nekončí”. Ještě nějakou dobu ho budou ,,opečovávat”, ale trpělivost, není to napořád.

  3. Blbečku, máš aktuálně 140 + takže máš z čeho vybírat. Je tu hovad jak naseto. A protože jste hrdinové, budete chodit jenom po pěti na jednoho.

  4. Ty jsi gaunere narušený čísto.pokrevní nácek a ve skutečností jsi pouhá stroskotaná úbohá TROSKA, ty soplákú! Jako mnohá další zdejší extremistícká individua!

 3. Ale pohnán k zodpovědnosti za jeho prasárny tenhle prašivec nebude.Měl by skončit v kriminále a na hodně dlouho.Ale takových je v této vládě plno,všichni beztrestní,nezodpovědní za zničení a rozkradení republiky

  1. Republiku rozprodali, rozdali a rozkradli po r. 89 střídající se vlády socanů a ODS. Nyní nastupuje druhý sled.

   1. Ale koho znám, tak každý by se chtěl do 90sátek vrátit. Lidi se na sebe usmívali, narvaný hospody, skvělé sportovní úspěchy, žádný hadry přes hubu, prostě paráda.

  2. Stačilo volit SPD ty měli jasně dané, aby politici, úřednící byli trestně stíhání a odvolatelní….

  3. Pohnán by mohl být, a pokud bude, už se těším na to, jak budou pohnáni ti, kteří se zrovna teď chystají na dozničení a dorozkradení republiky.

  4. Mario. Souhlas. Havel zavedl pro politiky doživotní imunitu. To není nikde v Evropě. Prosadil zbytečný Senát kde k volbách chodí příbuzní a známí kandidátů na senátora. Při novoročním projevu 1990 nechal propustit 80% kriminálníků. Spoustu dalších svinstev vykonal. Každou chvilku byl v nemocnici s prochlastanými játry.

 4. Takhle se ale chovají a chovali vsichni predeslí politici vsech stran pri konci angazma. Na posledni chvili schvalovali co se dalo, podepisovali zakazky, rozdavali fleky apod. Nic noveho.

  1. Je to tak. Jen jeden příklad (všechny by se sem nevešly). Pan Kühnl podepsal na schodech smlouvu na nákup obrněných transportérů Pandur. Za těžké peníze. Kdy a kde je naše armáda nějak smysluplně použila?

  2. Petr. Máte pravdu. MIX24 jsou jedny s posledních kde jsou svobodné diskuze. Novinky mně blokují na Pro ženy kam nechodím. Zjistil jsem to když jsem chtěl poradit jedné ženě kvůli zdraví.

 5. Myslím a vím, že Hamáčkovo jednání bylo z hněvu, stejně jako mysl autora výše psaného článku.

  1. V té PRDEL jsi ty, ty 00 to ty jsi ty již delší dobu v podmosťáků! Ty chceš podvodníků 100 megawatů a na co ti jsou?! K čemu ti jsou LUPE ty megawaty na DROGY FETKO, matroš ti dochází a jsi již v těžkem absťáků?!

  1. Bohužel musím souhlasit. Odpad žurnalistiky. Hnus co píše novinář. Vláda vládne po volbách do podání demise, kterou by měla podat do měsíce po volbách. A Hamáček tak má, také bohužel, stále ještě tu moc kterou dostal od voličů minulých. Tak to prostě je nastavené a platilo to pro vlády minulé a bude to platit i pro vládu novou. S tím se pan novinář musí smířit stejně jako my. Že se Hamáček chová i choval jako prase je fakt. Ovšem novinářská žumpa si dnes může dovolit víc než Hamáček jako ministr vnitra. Číst se to nedá a přesto jak jsme všichni zvědaví, čteme to všichni o to víc. Nejen mix24, ale taky Šídlo a další ze seznamu. jsou odpad žurnalistiky.

 6. přežiju, že nechal mlátit naše lidi bez roušky
  přežiju, že chtěl dělat kšeft v Rusku za Vrbětice
  vadí mi, že chytal imigranty na D1,
  kteří v poklidu cestovali do Němec,
  a pak strašil, kolik jich tu máme :-))))

  1. Mára. Národní Fronta v čele s ODS přiveze statisíce migrantů. Rád bych neměl pravdu ale asi to tak dopadne. Babišovi nevěřím ale prezidentovi ano stran migrantů.

  1. Boboff. Víte kolik pamatuji hovad po 89. Všichni prezidenti a premiéři komunisté včetně Havla. To jsou fakta.

 7. No snad někdo neplánuje cestu našich demokratických sportovců do rudé Číny :oo Co když se tam “nakazí” komunismem a přivezou to sebou?? Tady bych netrestal Hamáčka, ale toho kdo chystá výpravu do Číny!!!

  1. Míra. Debile. Čína je nejbohatší zemí světa. USA drží finančně nad propastí. Proto budou hráči NHL startovat na ZOH v Pekingu. Navíc je prvním městem na světě kde se konali LOH a budou ZOH. Doufám že bojkot OH co předvedli USA a SSSR se už opakovat nebude. Tokio jasně ukázalo že politika do sportu nepatří.

 8. Přiznám dávno tomu byl jsem volič socdemáku,a pak to šlo s nima do prdele,celkem poslední socdemák je ukázkou kam to snima došlo podraz na podraz,lidi jsou jim u prdele,už jen to že socialní demokracie a vládla s miliardářem,to snad je i proti přírodě,socdemákum přeji dlouhé čekání na dalšího “zemana”kterého taky čekal podraz od straníku

  1. Jaroslav. Vláda s miliardářem a soudruhem Fialou na tu se těšíte. Ročně inkasuje od státu miliony pro svou neziskovku. O tom se ale nesmí napsat. Ohrozilo by to světový mír. Dobře to znám před 89. Nic se nezměnilo. Cenzura byla, je a bude.

 9. To je prostě člen ČSSD ,takto se chovají,kudla do zad,nic jiného od nich nelze čekat-historicky prokázáno.Už se nevracejte!!! vemte se s komunisty za ruce a jděte do zapomnění….

 10. Vážený pane Mrkvičko. Kde berete odvahu tvrdit, že odvolání pana Berana je nějaká msta. Jaké máte pro toto své tvrzení důkazy. Samozřejmě žádné. Jde jen o to si kopnout do poraženého. Aniž bych se chtěl zastávat pana Hamáčka je to od Vás sprosté a Vaše psaní je naprosto skandální a neprofesionální. Být Váš zaměstnavatel letíte na minutu.

  1. Máte naprostou pravdu. Bohužel zdejší Rusobijci nemají ani páru o co vlastně šlo. Co jim kdo namluví to jen papouškují. Nemají vlastní rozum.

 11. OK. Je jen škoda, že jste mu nedali prostor k vyjádření. Takhle je to jaksi ,že …ne že bych vám nevěřil mu he he he

 12. Křiváci ti socani všichni. Stačilo se jen dívat jak si rozdávali dotace na krajích. Zvláště Vysočina, to byl za Běhounka unikát.

  1. Proč, pokud víte něco co ostatní neví , nejednáte ? Sám i třeba anonymní podnět. Případně echo AI, nebo neziskovkám, které se korupcí zabývají.

 13. Je to……nemám slov, o sportu neví absolutně nic, může se dál procházet v kabátu a blábolit své nesmysly. Měl skončit již dávno!

 14. V jedné pohádce pan Kemr říkal: ” Vem tě čert, ševče, vem tě čert”. Nahraďte si slovo “ševče” dle vlastního uvážení, samozřejmě, příslušně k tomuto článku.

 15. Tak nevím, ale aby tady nějaký pán řešil, jestli má Hamáček pokřivený charakter, nebo že úmyslně prodlužoval nouzový stav? Nouzový stav slouží k tomu, aby sněmovna schvalovala zákony a opatření ve zrychleném řízení. A upřímně, vás nějak omezil? Cpát lidem vaše názory veřejně nIkoho nezajímá. Víte důvody odvolání, nebo jenom spekulujete?Ověřte si fakta, jinak jste jen bulvár, který cpe lidem nesmysly. Myslím že jste volil ODS, to by váš příspěvek vysvětloval.Ted se těším na ty pravičáky, jak nás všechny zase oškubou. Pak si vzpomenete.

 16. Hamáček je prostě typický socan. Stejný haj*lik jako Hašek, Onderka, Foldyna, Paroubek, ….. a pochopitelně Zeman. Nikdy v žádné straně nebylo tolik křiváků a lhářů jako u socanů. Jsem moc rád že odchází na smetiště dějin společně s komoušama. Zasloužili by si ještě klepeta na cestu do lochu. Co se týče Berana, tak snad by neměl být pro nového ministra vnitra problém ho povolat zpět.

 17. No jasně, za všechny ty sviňárny, “Honzo, díky”(aspoň víme, s kým jsme, doufám, už jen měli tu čest)

 18. Hamáček byl a je konkrétně pro mě zločinec. Nejen psychopat. Tak ho vnímám za sebe a nikomu to nepodbízím. Nezapomenu bohužel tohle vepřové příjmení snad navždy. Hami hami papkaj, veď si naše prasiatko. Zavřené okresy, ty jeho věrné brigády obtěžující lidi na cestách za rodinami a do práce, nákupy vodních děl proti vlastnímu národu, provokatérské akce policie na pokojných demonstracícch a jiné a jiné nechutnosti z jeho ministerské dílničky. A ten jeho bolševický rudý úplet… a jako lídr ČSSD? Nevím. Je mi to fuk, stejně jako celá jeho pro mě bezvýznamná, sádelnatá figurka. Jen se pro ty sviňárny těžko na něj zapomíná.

 19. zkazil toho hodně, o některých věcech nevíme,některým lidem všechno posral,dost má prsty i v poště.

 20. ČSSD již delší dobu ukazuje že je pouhý odpad společnosti. Ať už se konečně vezmou za ruce a táhnou do propadliště dějin i s jejich odporným odpadem.

 21. ,,Podivné firmy” se sídlem na ukrajinských benzínkách, nekonečné stanné právo a jiné odpornosti si doufám brzy zodpoví u soudu.

 22. Pokřivený charakter je výstižné, a to nejen pro Hamáčka, ale i pro Maláčovou s jejím “rádcem” Stropnickým. Dobře, že to bude historie!

 23. Ještě chvilku a podobní šmejdi budou pryč. Tedy, jestli se nenajde nějaká úplatná duše.

 24. Poražení okolo sebe kopou to je sice unfair,ale zase to je běžné(normální) vsadím boty,že kdyby Bureš prohrál ve volbách úplně bude to dělat taky.Hamáček prostě neunes tíhu své prohry.

 25. Dobře si pamatuji když v roce 1996 spolu po volbách vládli ODS Klaus a ČSSD Zeman. Dnes Piráti a TOP09 by se nedostali do sněmovny a budou mít zastoupení ve vládě. Podvod na entou.

 26. tento typicky bolševický korytář neunesl porážku a odchází rovnou na pracák…. nelze se mu divit, jeho mozek vyrostl za totality, a on nedokáže ovládat všechna mozková centra…. jsem rád že se ho už nikdy nespatřím na obrazovce, tito rudoši museli do dějin nutně odejít…..hlas lidu zazněl naprosto jasně!!!

  1. Obávám se, že se můžete mýlit. Nepřekvapilo by mne, kdyby se objevil v nějaké firmě, která nyní profituje z rozkrádání České pošty – tiché a dramatické “privatizaci”, kdy podnik pod ministerstvem vnitra a dlouhodobě ztrátový dává své části za mnohem vyšší ceny služeb soukromým subjektům. Předpokládám, že si Al Hamajda nějaké to pěkné korýtko takto už nachystal. Jinak jde samozřejmě o nehorázné tunelování České pošty.

 27. Byla to tady hrůza. Teď mám ale obavy z té pětice kohoutů na jednom dvoře. Jak se budou dělit o slovo.

 28. A někdo snad mohl od tohodle výstavního blba a gaunera čekat něco jinýho? Ten parchant měl už dávno sedět v díře na Mírově, aby už konečně musel přestat škodit!

 29. Hambáček je prostě bembek. To ani nemá moc cenu komentovat, mentální a morální kvality jsou prostě něco, co nelze na nějaké solidní úrovni s tímto individuem spojovat.

 30. Ano pan Hamáček byl důvod, proč jsem letos nevolil SocDem, ale Spolu. Je veliký omyl politiků, že si občané sami nesečtou 1 a 1. Uvidíme za 4 roky, strany jako takové by bylo škoda. Jan Svoboda, Severní Morava

  1. Důvodem odvolání je vyhověni ODS které do funkce ředitele Olymp-u dlouhodobě tlačí svého člověka. A Hamajda potřebuje místo v nějaké trafice… To je politika, nic víc.
   Je to prostá děba moci. Bohužel to odnesl pan Beran, skvělý chlap. Olymp pod ním ušel kus dobre cesty. Ale ten chlap ukázal že umí, ten si místo najde. Nemám o něj strach.

 31. Osel zůstane oslem i kdyby zlaté sedlo měl, omlouvám se krásným
  zvířátkům, nemají s tímhle debilem nic společného.

 32. V tomto absurdistánu je možné úplně všechno.Už se ničemu nedivím.Poté co jsem si přečetla že president který leží na ARO,tam konzumuje buchty a vinnou klobásu,už je tu opravdu možné vše.Čekám jak napadne sníh,abych si přečetla informace od Ovčáčka,že pan president vyrazil na běžkách

 33. No co chcete od Socialistu? Ten si muze s tim mstivym dedkem na hrade podat ruku. Jeden pujde brzo k soustruhu a druhy na krchov.

 34. Nejhorší předseda, jakého kdy ČSSD měla. Tento člověk ji dovedl až na totální dno. Jedině pozitivní na tomto nechutném člověku by bylo, kdyby se socani poučili a se sebereflexí se vrátili jako obrozená strana zpět. Ovšem proboha ne s Paroubkem, který se prý chce obětovat, aby stranu zachránil. Osobně bych tam z mladé krve viděl Maláčovou, je to chytrá a vzdělaná dáma, která navíc vládne několika jazyky. Protože Vážení, v současném složení pravico-sluníčko-kavárenské vládě bohužel obyčejný člověk nemá zastání. Nejsem socan, ale pro to, kam až stranu dovedl si odplivnu vždy, když o něm uslyším. Takže lepším zítřkům Zdar.

 35. Hlavně dostat Babiše na šibenici a Zemana na lafetu, ČSAD už je na vedlejší koleji!! At´ žije TOP 09, ODS , KDU-ČSL a svoboda!! Long Live USA and NATO !!

 36. No jasně,….co nejvíce špíny ještě naházet na bývalou vládu ,aby jsme viděli jaká teď nastupuje “Elita”
  Co takhle podrobnější vysvětlení, či důkazy proč tak učinil a né jen vyjádření některých sportovců a připojit k tomu svůj vlastní úsudek ,že jde o pomstu. Já myslel ,že žijeme v právním státě, kde se lide neodsuzují jen tak na ulici.? ,ale asi se možná pletu. .už delší dobu pozoruji ,že nejprověřenějšími soudci jsou novináři…

 37. Bez znalosti důvodu nelze hodnotit. ČSSD získala jistě víc hlasů 4,65% než povolená procenta ústavní justiční mafií na jednu z pseudokoaličních stran t.j. 4% u dvoučlenné a 3,67% u trojčlenné. Tento PODVOD je nebetyčný a vláda stále pracuje, dokud nevznikne nová. Tedy žádná MSTA ale práce!!!”

 38. Nikdy jsem nepochopil, jak může týpek s gymplem dělat ministra tak zásadního resortu, jako je vnitro. Pochopitelně jeho úroveň odpovídá úrovni jeho voličů. Jak koneckonců o svých voličích a voličích Č-SS-D říkával Zeman – 50% mentálně retardovaných. No a z této myšlenkové základny nám vykvetl Hamáček. Podrazák a mstivec Zemanova kalibru. Aaaa! Teď si vlastně vybavuji, že nám tady dělal ministra vnitra a dokonce předsedu vlády další nevzdělanec, křišťálově čistý mašinfíra a tunelář státní kasy, Standa Gross, o kterém řekl polský lobista Jacek Spyra, že převzal za privatizaci UNIPETROLU 400 mil. Kč. Uf! Konečně ta sebranka vypadla. Ještě poklidit po nich špínu a bude se mnohem lépe dýchat.

 39. Zajímavé, ještě nedávno byl Hamáček pro Mix 24 oblíbeným předsedou krizového štábu, nouzový stav jedinou spásou před neodvratnou smrtí covidem a plivali tady na každého, kdo si na záchodě dovolil sundat roušku. Čí strýček byl onen pán, kterého vyhodil (a o němž jsem v životě neslyšel), že v redakci došlo k tak radikální změně postoje?

 40. Za něho začalo tiše i totální tunelování a skrytá “privatizace” České pošty, která pod ministerstvo vnitra také spadá. On a jemu podobní by měli jít lepit pytlíky. Bůh dá, že se tento národ vzbudí a už všechny ty škůdce nebude hladit sametem, ale pořádně se to svinstvo osmirkuje. Volby ovšem ustavily skoro nekonečný zástup kandidátů na smirkování, kdy jedna verbež nahrazuje jinou.

 41. Je třeba zdůraznit, že Hamáček byl nejhorším předsedou ČSSD v novodobýh dějinách. Neměl vůbec tah na branku. Mluvil sprostě, hůř už mluvil jen jeho
  soused na legendárním videu: https://www.youtube.com/watch?v=FKyehJoqjWs

  Divil bych se, kdyby se do roka nerozved, protože ta jeho nová se s ním nějak neukazuje.

  1. To by asi zůstal svobodný, když není “manželství pro všechny”. Myslím, že část “identity” má obdobnou jako mladý Stropnický. I když je možná “podobojí”.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *