Psychiatr Jan Cimický dlouhodobě zneužíval ženy. Vše se tutlalo desítky let, kdy mohl dále řádit

Další ženy přišly s obviněními na adresu psychiatra Jana Cimického. Ten se měl dlouhodobě dopouštět sexuálních útoků na své pacientky, které měly jen omezenou možnost se bránit. Kromě toho, že Cimickému důvěřovaly jako kapacitě ve svém oboru, obvykle se u něj navíc léčily s nějakou poruchou. Namísto toho, aby jim Cimický pomohl, ještě je zneužíval. Po prvotních obviněních teď s dalšími svědectvími přišel pořad 168 hodin České televize. Obvinění přitom potvrzují i lékařovi kolegové.

Řekl: na to si zvykneš

Novináři přinesli svědectví ženy, která se u Cimického léčila již v osmdesátých letech minulého století, a to v Psychiatrické nemocnici Bohnice. Lékař tam tehdy vykonával funkci primáře sociaterapeutického a rehabilitačního oddělení. “Po celou hospitalizaci jsem byla nucena mu být k dispozici, kdykoliv si mě pan doktor pozval. Vždy to skončilo stejně. Nevím přesně, jak se to stalo, prostě mi strčil přirození,” uvedla žena, které bylo tehdy pouhých osmnáct let. “Pak mi ještě tlačil hlavu do rozkroku, takže tam vzniklo to, že jsem ho uspokojovala orálně.”

Jednou se jí stalo, že se po takovém útoku pozvracela. Cimického to však nevyrušilo a pouze konstatoval: “Ježíš, holka, na to si zvykneš”. Lékař zjevně dobře věděl, že se nechová správně. Ženu opakovaně upozorňoval, že hlavně nikde nemá vykládat, co spolu mají. A když pojal podezření, že by to mohla někomu říct, vzal ji do pavilonu, kde se provádějí elektrošoky. Tam jí naznačil, že pokud ho nebude poslouchat, skončí na elektrošocích i ona.

Výpověď ženy potvrdila sexuoložka Hana Fifková, ke které dotyčná docházela na terapie a která již tehdy vyslechla tento příběh ve stejné podobě. Dokonce tehdejší nadřízený Jana Cimického uvedl, že lékař musel opustit funkci v Psychiatrické nemocnici Bohnice právě kvůli sexuálnímu obtěžování.

Foto: Shutterstock

Novinářku povalil na sedačku

Svou zkušenost s Janem Cimickým popsala také moderátorka Martina Vrbová Hynková. Tu se měl lékař pokusit zneužít v rámci na společném televizním projektu. “Povalil mě na sedačku, kde mě začal osahávat na prsou a líbat. Ve chvíli, kdy se mi podařilo ho na chvíli odstrčit, začal recitovat jednu z jeho básní. Byla jsem v naprostém šoku. Po nějaké době se mi podařilo z ordinace utéct a v panice doběhnout na autobus,” uvedla Vrbová Hynková k incidentu, který se rovněž stal před lety. Následně spolupráci s psychiatrem ukončila.

Případů, kdy Jan Cimický zneužil své moci nad ženami, je více a už se je podle serveru idnes.cz jala vyšetřovat policie. Není ale jasné, že se vše dostává na povrch až po velmi dlouhé době. Jan Cimický byl až dosud vnímán jako renomovaný odborník, který však zřejmě ublížil mnoha ženám. Pokud by některá promluvila dříve, mohla před útoky ochránit další. Sám Cimický ale jistě dobře ví, že pro oběti sexuálního násilí je velmi obtížné o něm mluvit.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Tlaky na zvýšení bezpečnosti dopravy na evropských silnicích velmi rychle sílí. Už nějakou dobu se připravují podrobné plány na to, jak docílit do roku 2050 naprosté absence fatálních nehod. Již v roce 2030 by se jejich počet oproti současnému stavu měl snížit na polovinu. Je tedy jasné, že změny budou muset být překotné a že se řidičů velmi výrazně dotknou. Samá omezení Na jedné straně se chystají regulace pro některé skupiny řidičů, jako jsou důchodci nebo mládež, na straně druhé potom velmi citelná opatření, která se dotknou všech. Řeší se to na úrovni celé Evropské unie, tudíž to bude platit ve všech členských státech včetně České republiky. A na jeden velký zlozvyk českých řidičů si úředníci opravdu výrazně posvítí. Nejde o nic jiného než překračování povolené rychlosti. Když vyjedete do zahraničí, zjistíte, že tam se povolených rychlostí řidiči drží mnohem více než v tuzemsku. Je to dáno mírou kontrol, ale také sankcemi, jež jsou v Česku stále velmi mírné. Problematická je především rychlá jízda v obci. Ovšem opravdu nepříjemné to začne být až ve chvíli, kdy rychlost překročíte o 40 km/h a jedete ve městě třeba devadesátkou. To se třeba na okreskách může jednoduše stát, když nedáte včas nohu z plynu. V takovémto případě můžete přijít o řidičský průkaz, i když se to často řeší jinak. Evropská unie chce ale ještě podstatně více přitvrdit. Řidičský průkaz má být odebrán už při překročení povolené rychlosti o 30 km/h. Jde sice o snížení o pouhých deset kilometrů v hodině, ovšem výsledný efekt může být opravdu nepříjemný. Ještě vám to opepří Navíc bude zavedena i další změna. Když dnes překročíte rychlost nebo uděláte podobný přestupek v jiné zemi Evropské unie, zřejmě vás to přijde draho, ale neztratíte možnost řídit ve své domovské zemi. Na tu se odebrání řidičského oprávnění nevztahuje. Brzy to však má být jinak. Záznam o odebrání řidičského oprávnění bude v kterékoliv zemi zanesen do společného evropského systému a výsledkem bude zákaz řízení po celé Evropské unii. Čtěte také: Řízení večer a v noci bude v Česku omezeno. Spousta lidí nebude smět po setmění vyjet na silnici V této souvislosti je třeba se připravit na to, že v řadě zemí budou silniční pravidla ještě přísnější, než jaký je základ chystaný Evropskou unií. Vždyť v mnoha městech se brzy bude smět jezdit maximálně 30 km/h. Pokud byste tam jeli omylem šedesátkou, přijdete o řidičský průkaz a bude se to vztahovat i na Českou republiku. Foto: Shutterstock 0SdíleníSdíletTweet [...]
Ještě poměrně nedávno bylo českým domácnostem doporučováno, aby přešli z kotlů na tuhá paliva na plynové kotle. Ty tu s námi měly být desítky let, a to i v rámci přechodu na nízkoemisní energetiku. Nikdo totiž nepočítal s tím, že se někdo pokusí ve snaze o co nejekologičtější provoz skoncovat právě i se zemním plynem. Takhle to brzy bude Jenže přesně to se teď děje. Ačkoliv se o tom stále příliš nemluví, faktický konec plynových kotlů už je v rámci Evropské unie naplánován. Stát by se tak mělo již v roce 2029. To není zrovna vzdálený termín, jelikož to nastane za pouhých pět let. Ještě to sice není schváleno, avšak všechno k tomu směřuje. V Evropě jsme si v poslední době zvykli dávat podobné závazné cíle, byť je otázkou, co se stane, až do těchto termínů dospějeme, ale nebudeme mít hotová náhradní řešení. Termíny se pochopitelně mohou prodlužovat, ovšem když je k něčemu dopředu vydán zákaz, znamená to především to, že výrobci se na daný výrobek přestávají orientovat a pochopitelně začnou i omezovat a zastavovat jeho produkci. Pakliže tedy pojedeme na této notě, v roce 2029 žádné nové plynové kotle stejně nebudou, jelikož se již nevyrobí. V tento rok by měl začít platit zákaz jejich prodeje. Nikoliv snad přímo, ovšem zajímavou oklikou. Nesmyslná účinnost V rámci snahy o takzvaný ekologický design budou připuštěna pouze taková zařízení, která budou mít minimální účinnost 115 procent, a to namísto současných 86 %. To je hodnota, kterou plynové kotle nemohou splnit. Jednoduše tak z nabídky budou muset vypadnout. Čtěte také: Loni si koupili tepelné čerpadlo za 500 tisíc, aby ušetřili. Teď Češi litují, stát jim schválně zdražil elektřinu o desítky tisíc A jak to bude dále, už není těžké uhodnout. Nějakou dobu se ještě nechají běžet ty plynové kotle, které už jsou v domácnostech nainstalované, ovšem postupně se začne zvyšovat tlak na to, aby se i ty definitivně vyměnily za tepelné čerpadlo, navzdory tomu, že do řady domů není toto zařízení vhodné. A potom přijde zákaz, podobně jako letos s kotly 1. a 2. emisní třídy, které od září tohoto roku již nesmíte používat, a to pod hrozbou pokuty. Foto: Shutterstock 0SdíleníSdíletTweet [...]
Placení daní je nutnou, avšak velmi neoblíbenou součástí života. Málokdo to chápe v širším celku, že hrazením těchto poplatků přispívá na provoz státu, případně si hradí důchodové a zdravotní pojištění. Ať už jsou daně jakkoliv vysoké, vždy vám bude připadat, že byste měli platit méně. Jak optimalizovat daně v roce 2024 Dá se na to ale podívat také z druhé strany. A sice, že vysoké daně jsou vlastně příjemnou starostí. Nutnost je platit totiž znamená mimo jiné to, že vyděláváte poměrně slušné peníze. Ale takto to asi nikdo nechápe. Pravdou ale je, že lidé se stejnými výdělky mohou platit velmi rozdílné sumy. Záleží totiž hodně na tom, jak dobře své daňové přiznání optimalizujete a zda využijete veškerých možností, jak si zátěž snížit. K tomu jsou nejlepší slevy na dani, které v některých případech můžete letos, tedy za rok 2023, uplatnit naposledy. Jde například o školkovné ve výši 17 300 Kč za každé dítě, ale třeba i slevu na manželku ve výši 24 840 Kč. Dále to jsou třeba sleva na studenta nebo na první, druhé, třetí a další dítě. Jaké slevy na dani lze za rok 2023 uplatnit TitulMaximální sleva na daniSleva na poplatníka30 840 KčSleva na první dítě15 204 KčSleva na druhé dítě22 320 KčSleva na třetí a další dítě27 840 KčSleva na invaliditu 1. a 2. stupně2 520 KčSleva na invaliditu 3. stupně5 040 KčSleva na držitele průkazu ZTP/P16 140 KčSleva na manželku/manžela24 840 KčSleva na manžele ZTP/P49 680 KčSleva za umístění dítěte – školkovné17 300 KčSleva na studenta denního studia4 020 Kč Jak dále ušetřit? Slevy na dani se odečtou přímo z daňové povinnosti a jsou tedy nejefektivnějším způsobem, jak ušetřit. Ovšem máme tu i další možnosti, kterou představují nezdanitelné části základu daně. V součtu jde o sumu, kterou nebudete muset zdaňovat. TitulMaximálně můžete uplatnitÚroky z hypotečního úvěru300 000 KčPenzijní připojištění24 000 KčSoukromé životní pojištění24 000 KčDary30 % ze základu daněOdborové příspěvky1,5 % zdanitelných příjmů nebo 3 000 KčPlatby za zkoušky10 000 Kč, pro ZTP 13 000 nebo 15 000 KčOdběr krve3 000 KčDarování kmenových buněk20 000 Kč Čtěte také: Kdo má v Česku bankovní účet, může okamžitě přijít o 19 400 Kč. Dejte si pozor, jinak budou peníze rychle pryč Dokdy přidat daňové přiznání Jak vidno, možnosti tu stále jsou a byla by škoda jich nevyužít. Pokud jde o termíny, potom na daňové přiznání máte čas až do 2. dubna 2024. Jednoduše si lze ale termín prodloužit tím, že přiznání podáte elektronickou formou. Potom musíte splnit termín 2. května 2024. Obecně se počítá ještě se lhůtou pěti dnů, v rámci které vám nebude vyměřeno penále. Potom už ale úřady postupují tvrdě. Foto: Shutterstock 0SdíleníSdíletTweet [...]

Redaktorka deníku Mix24.cz. Zkušenosti sbírala ve společenských časopisech, aby je následně každý den zúročovala svou prací na webu. Nepřestává ji fascinovat svět celebrit, ale i šikovných tipů.

28 Replies to “Psychiatr Jan Cimický dlouhodobě zneužíval ženy. Vše se tutlalo desítky let, kdy mohl dále řádit

 1. trestně se to řešit už asi nebude,
  panu doktorovi zbude jen velká ostuda
  a bude bez medaile :-)))
  ale byly to krásné časy,
  kdy vyhrožováním doktoři nutili k opíchání,
  jen jednotlivce a jen svým přirozením

 2. Vždy je to tvrzení proti tvrzení.Jen pan doktor a jeho pacientky ví.Jestli hrozil elektrošoky a byl až tak hrubý.Jakto,že se vše prozradilo až teď.Vždy jsem na straně žen,ale tady se to rozpoutalo až když dostává vyznamenání?!Není to opět hon na čarodějnice?Žena která vše vynesla na světlo na mě působí divně.Šikanovali ji učutelé,děti,maminčin partner,její partner.Poté co ji pan doktor objal a chtěl líbat,tak šla po dálnici a chtěla zemřít.Po takových zkušenostech s muži,je nadšená z někoho po internetu.Neměla by být spíš velmi opatrná a dávat si na ty zlé muže pozor?Je hodně žen,moc,které mají špatnou zkušenost.A nejen ženy,i muži mají traumatické prožitky.Myslím si že psychiatři mají velmi těžkou práci,pracují s psychicky narušenými lidmi.

  1. Obor psychiatrie je obor ryze šarlatánský. Prý neexistuje normální psychiatr. Myslím si to také. Maminka ženy měla kdysi nějaké problémy. Vím co to jsou za idioti. Navíc z vás udělají,, pečenou zeleninu”. Nakresli strom a já poznám co jsi zač. Blabla. Předepisují psychofarmaka jak vzteklí. Opět prachy pro pojišťovny a svým rodinám a sobě alespoň jednou v roce pěkná dovolenka, když v požadovaném množství předepisuje ty správné. Že vám to upeče mozek je jedno. I to, že jste pak doživotně závislá. Zmiňované mamce předepisovali Xanax 2 roky! Má se brát max. 3,4 týdny. Samozřejmě závislost a odvykačka. Nemluvě o tom, že do lidské duše nikdo nevidí. Nikdo. Kolik bylo případů, že se psychiatři shodli, že daná osoba není nebezpečná a propustili z léčení a ta pak vybila,, půl města”. Vědí o,, psyché”, prd. Je to nejlepší a nejnebezpečnější obor s možnosti širokospektrálního zneuživání. Už od pradávna. Stát a různé režimy si používaly psychiatry k nenápadnému odstraňování nepohodlných. Lobotomie není zásah na ORL třeba. Pravda, mnozí jí prodělali i bez psychiatrů už při narození, ale k věci. Navíc soudní psychiatrické posudky. Asi by se dost lidí divilo, kdyby jim nastala situace, že jejich dítě nějak životně selhalo, muselo před soud a k jeho odsouzení by justice podpůrně potřebovala psychiatrický posudek. Čuměli by jste na drát, jak umí spolupracovat s žalobci a co by jste se vše o dítěti dozvěděli. Je to dle mě zločinecká banda v bílých pláštích což není za poslední dva roky pro mě nic nového i u jiných medicinskych oborů. Neříkám, že někdy nepomohli nikomu, ale odhaduji, že by to zvládl i psycholog na své úrovni oboru. Vyslechnout, poradit, projevit empatii apd. A také si vzpomeňte na některé filmy, které to vykreslují myslím věrně. Přelet nad kukačím hnízdem, Goyovy p|ízraky, jak se nebohá dívka dostala po letech strávených ve vezeni španělské inkvizice do,, sanatoria”, kdy už tehdy zkoušeli něco jako blázince. Nelidské podmínky, život ve vlastních výkalech a zneužívání na běžícím pásu. Právě tito lidé jsou k zneužívání nejvhodnější. Vždyť jsou to blázni! Kdo by jim to věřil a o tom je váš příspěvek přesně. Přečtěte se ještě jednou po sobě a zjistíte to. Samozřejmě, že jsou,, divní”, proto navštěvovali také psychiatra. Ale to neznamená, že musí lhát, když se navíc hlásí další a další. Pokud to dělal, zatím platí presumpce neviny, ale pokud to dělal, bylo by to něco max žumpoidního. Zneužívat bezbranné de facto ženy a vy jako žena se zastáváte potencionálně někoho takového? Opravte mě. Nemělo by to být opačně? A promiňte mi to, není to nějaký váš osobní sexuální sen? Jinak tomu nerozumím. Ještě jednou se omlouvám, ale hlava mi to nebere co píšete. Hezký den

   1. Vaše předposlední věta,mám to brát jako ůtok na mě jako ženu?Nemám Vás náhodou zažalovat?Jen aby jste pochopil,jak tenký led to je! Jestli jste pozorně četl,jsem vždy na straně žen(ale i mužů),jen tady z toho všeho mám nějaký divný pocit.A na svůj názor mám snad právo,nemusíte mě urážet.Nebo už máme novou demokracii a musíme jít se stádem?Já na Vás za Vaše názory taky neútočím,respektuji.

    1. Zažalujte. Když mi tu napíšete email na který vám mohu napsat své nacionále a vše potřebné k snažšímu podání žaloby, tak to udělám toužíteli po tom. To byla otázka. Zeptal jsem se. Kdyby milá paní byl každý dotaz žalovatelný nedělalo by se nic jiného. Útok na ženu? To mi připadne hysterické. Já se jich tu právě zastávám a mimojiné víte kolik žen má takové, či podobné představy a sny? Fantazie v tomto ohledu je nevyčerpatelná a nevidím v tom nic patologického. Vy mezi ně nepatřite, jak jste odpověděla na můj neškodný, ač přiznávám trochu neomalený dotaz, tak OK. A znovu. Pokud jste přesvědčena, že by jste mě za tu blbost mohla žalovat má nabídka platí. Co na mě rozhodně neplatí, tak zbytečný strach z lidí co by nejlépe žalovali i sousedku za to, že umyla schody a vy jste pro svou šmatlavost uklouzla. Proč nežalujete MZ zdravotnictví třeba? Za soustavné pirušování zákonů a üstavy, kdy jim soudy zhazují jedno nezákonné rozhodnutí za druhým. Na to nemáte. A to je obraz mnohých jednotlivců v Česku, kteří pak tvoří jako celek národ. A podle toho to tam u vás taky vypadá.
     Nikoho jsem nehodlal urazit. Ženu zvláště ne. Třeba jste urazila vy mě, když jsem si představil, že by se to stalo některé z rodiny a potencionální pachatel by měl takového veřejného obhájce. Váš názor je přesto vpořádku, stejně jako ten můj. Máte na něj právo stejně jako já. Že se nestřetáváme já beru s porozuměním a pochopením. Vy hrozíte žalobami. Kdo z nás dvou je mimo?

    2. Psychiatr Jan Cimický dlouhodobě zneužíval ženy. Vše se tutlalo desítky let, kdy mohl dále řádit.

     Tip na žalobu. Toto je nadpis článku. Žádné,, MOŽNÁ,,, nebo,, POTENCIONÁLNĚ,, apd. Natvrdo a ve stejném narativu je i článek samotný.
     Samozřejmě to nemyslím vážně s nějakými žalobami. Žert. Každému je přece jasné, že se zde bude ctít presumpce neviny a že ten člověk není pravomocně odsouzený. Ale kdo by tu slovíčkařil. Normální člověk si sám vše srovná a nepotrebuje podpůrné,omlouvající se výrazy. Ale najdou se lidé co by žalovali i na sousedovic psa, že se jim vydělal před barák.

     1. Je zvláštní jak je těžké pochopit jak to myslím.Jetli je vinen,já jej zatratím taky.Ale ještě není soud a už se ví.Antoníne a neskovávám se jen za jméno.Myslím si že se najde spousta mužů které žena obvinila ze msty a zničila jim život.Nepřeju Vám aby jste to zažil a nikdy nevíte a nikdy neříkej nikdy.Nedovedu si představit,kdyby to co já napsal muž.Kdyby napsal ,počkejte na soud a potom házejte kamení.To by bylo všem jasno,on je taky úchyl.

     2. Ale já vám rozumím. Tady je jedinný problém. A to je i ta stupňující se nenávist lidí v diskuzích. Je to pak slušný kanál. A to je, že věci jsou tak nějak mnohdy vytrženy z kontextu. Lépe je diskutovat u kafe třeba, než tady. Je to jako s esemeskami. Kolik pekla nadělaly jen z nepochopení psaného textu. Všechno dobrý, ne? A sice by jste mi nepřála, abych byl falešně obviněn z něčeho takového, ale stalo se. Přesto jsem na ženy nezanevřel. Navíc je to už z pravěku příhoda. Bylo mi 17 a dívence 15.Podnikový zájezd našich rodičů. Padli jsme si do oka, hormony útočily ze všech stran, tak blízky lesík u chaty byl náš. Byla panna. Proflákl se ten náš románek a ona se sesypala pod dost tvrdým otcem skoro tyranem. Pro svou záchranu a hrůzu z něj řekla, že to nechtěla. Že za to nemůže, byla přinucena. Došlo to až k soudu kde se sesypala a vše pověděla jak skutečně věci byly. A co? Svět se nezbořil. Párkrát mi dali esenbáci přes držku, bylo za totáče, abych se přiznal, nikdo z rodiny se mnou moc nemluvil, otec divenky posilal vzkazy, že mě zabije… Jsem tady. Jooo, období po soudu bylo komické, jak mi všichni lezli do zadku s omluvami. Vím co to je. Ale ani proto s tím pánem nemám soucit či cokoliv takového.
      Vám přeji krásný den, hodně úspěchů ve všem a lepší diskutéry, než jsem já. Mějte se pěkně. Zkusme všichni tuto dobu nějak se ctí přežít.

     3. Omluvu přijímám a přeji Všem,nejen Vám vše nejlepší a nepokažme si demokracii.Hodně lidí tady diskuzi nezvládá a pokud nesouhlasí,tak uráží a to je škoda.

     4. Jste nakonec milá osoba. Mohu ještě? Dobře se mi s Vámi komunikuje. Víte- ošívám se vždy, když čtu, nebo slyším slovo,, demokracie,,. Souhlasím s tím, ať si nepokazíme namísto demokracie vztahy. Normální mezilidské vztahy, kde by měla dominovat diskuze a slušnost. Občas člověk ujede jako já třeba, ale měl by to pak napravit.
      Demokracie je něco co nám elity nabídly jako megapodvod všech dob. Je to skrytá a dobře maskovaná jáma. Děsí mě, jak často lidé to slovo použivají. Jako chleba s máslem. Demokracie jako taková je opravdu klam. Máme si myslet, že my sami můžeme něco v systému měnit. Mluvím teď o politice. Z tohoto slova se lehce sklouzává právě do těchto vod. Nelze nic zmenit. Je to doslovně matrix. Ale spousta lidí tomu věří a vynadali by mi. Lidi ztratili instinkty, vlastní zdravý úsudek a pozorovací schopnosti. Myslí si, že tohle všechno mají, jenže půjdou li napoctivo hluboko do sebe uvidí, že mají především převzaté názory. Takové, jaké jim byly předloženy lžimédii v různých formách, jako na krámě, jen si vybrat jeden z nich a začít ho papouškovat. A řádně se u toho pohádat, protože jednotlivě si vybral z,, nabídky” každý něco jiného. Ale sednout si někde na palouk třeba a zamyslet se sám nad tím vším co je mi předkládáno a zhodnotit jak moc to vše koresponduje s mým vlastním životem a životem ostatních… Víte slibem nezarmoutíš se říká. Můžete prosím jít o spoustu voleb zpět a jít postupně kupředu doteď? Připomenout si s čím vším šli různé strany a osobnosti programově do voleb a z jakého důvodu lidi dali své hlasy a až na pár pozotivních drobností se stalo vždy co? Nikdy to nedodrželi. A tenhle kolotoč pořád lidi živí a hrají ty stejné hry. Neúnavně. Říká se, že kdyby volby mohly něco změnit dávno by je zakázali. Ve starém Římě věděli, jak sklidnit a naklonit si lid. Dali jim jídlo a pořádali pro ně hry. Velmi nechutné hry. A lid to miloval. I svého císaře. A bylo jedno, že se jednalo o psychopaty typu Nerona, nebo Caliguly. Nic se nezměnilo od těch dob. Demokracie je špína. Zkuste si stáhnout v pdf publikaci Zelená kniha. Autor? Muhamad Kadáfi. Ten kterého zlynčovali a byl označen za tyrana, diktátora a lidskou zrůdu. Přečtěte si to. Asi byl hajzl, jako téměř každý mocnář, ale je pravdou, že Libye je po jeho smrti v troskách jako všechny země, kde byla vyvezena demokracie. Bylo to prosperujici místo bez státního dluhu. Přečtěte si v té publikaci něco o parlamentních demokraciích, o zastupování nás lidí našimi údajně poslanci, kteří by měli hájit ve sněmovně naše požadavky a naše zájmy. Měli by na té parlamentní půdě tlumočit a prosazovat co chcete vy, já, soused a pan hospodský odnaproti. Naše společné zájmy ke klidnému životu a prosperitě. Máte pocit, že to tito demokraté vůbec někdy za éru parlamentní demokracie udělali? Ano, najde se sem tam někdo, kdo za ten pultík příjde a snaží se o to. Nikdo neposlouchá. Rýpou se v nose a voliči to ani nezaznamenají a když ano, tak jen proto, že je takový poctivý člověk okamžitě ostatními slibotechnami dehonestován. A tohle si lidi zapamatují. Že ten a ten je kretén, peotože z něj kreténa udělali a u voleb takový člověk se svou stranou propadne do pekel a byl by to právě on, kdo by začal měnit stát k obrazu a přáni lidí, které tam šel zastupovat. Vlky roztrhán za jásotu diváků při těchto hrách. Dokud lidi nepřestanou propadat propagandě a planým, lživým slibům bude demokracie vždy, už jen sprosté slovo. Ale to by museli v tichosti usednout a zamyslet se. Tyto poslední volby jsou toho důkazem, že je vše špatně. Nechci jmenovat. Ti pánové ani jeden nezasluhuje, abych vyslovoval jejich jména. Pouze, že předešlou vládu neobhajuji, ba dokonce mám vztek. Ale co přichází teď? Ještě jedno úsloví mám. Když levici volí boháč je to rozmar. Když pravici volí chudák je to hloupost. Mějte se fajn.

     5. Děkuji,Vaše slova,že jsem nakonec milá osoba?Tak to jste mě potěšil a dám tohle přečíst manželovi,ať ví s kým žije.Dovedu si představit naše debaty.Když by jsme se sešli,tak by lítaly třísky.Ale my by jsme z nich nakonec složili pěkný domeček(A možná i se zahrádkou).Myslím si že jsme na sebe málo hodní,málo si říkáme pěkné slova.Když potkám babičku s malou holčičkou,klidně řeknu paní Vy máte krásnou vnučku.A proč ne?Mě to nic nestojí a paní má lepší náladu.A nemám ráda nespravedlnost.Jen jsem bránila člověka který ještě není odsouzený.Přečtěte si ty hnusné komentáře,co když je vše jinak.Je tady alespoň promile neviny,Co když je pan doktor “jen proutník” a zhrzené milenky se mstí.

     6. Napsal jsem vám odpověď. Je delší a do pohody, ale prvně jsem se setkal s tím, že čeká na schválení. Možná některá, klíčová slova co se dnes nesmějí moc prezentovat? Uvidí se zda i zde je nějaký automat. hlídač a vy si to buď přečtete, nebo ne. Hezký den a děkuji

     7. Neprošlo to. Jednoduše žiju někde, kde se nerozlišuje zda si někdo dal, nebo nedal. Lidé jsou tu slušní k sobě a chodíme na místa kde se setkává obrovské kvantum lidí bez jakýchkoliv podmínek. Kdyby to celé nebylo s tou celebritou kuličkou s hrotíky jen humbuk a kšeft, tak jsme dávno hore nogami. 🙂

     8. a ejhle! stačí se vyhnout slovům na které je cenzoautomat nastaven a jde to:-)

  2. Máte pravdu v tom,že jich bylo tolik a nic se nedělo, roky. Až nyní před jeho vyznamenáním je to vždy podezřelé. Opět se neurazte,ale pochopit vás ženy je problém ne nadarmo se říká,že muži jsou z Venuše a ženy z Marsu. Člověk má totiž tendence vždy všechno a všechny házet do jednoho pytle. Vím,že ne všechny ženy se chovají zvláštně jako ne všichni muži jsou agresoři a úchylové.Já sám jsem toho důkazem Araby nemám rád,ale mají na to jedno pěkné přísloví,neházej všechno do jednoho pytle,neuzvedneš ho ! Ony ženy se měly jistě ozvat dříve ale proto,že jich je tolik tak to asi nebude výmysl,ale pravda. Cimický je zneužil .Před půl rokem vypukla podobná kauza poslance Ferriho z TOP 09. Jsem osobně zvědav jak obě tyto kauzy skončí ? Pokud soud rozhodne,že je to promlčené snad to do budoucna bude znamení pro další poškozené.

 3. Říkám to už dávno, že naše zdravotnictví je žumpa. Copak ostatní lékaři jsou většinově na tom morálně líp? Téměř všichni svorně mlčí, když do lidí píchají to nevyzkoušené svinstvo – stejně jako se kryjí navzájem v případě jakéhokoliv jiného průseru.

  Tak se dobře dívejte, s vaším prestižním povoláním je konec, důvěra ve vás bude brzy podobná, jako aktuálně v pana Cimického. Všechny ty covidové lži, neustálé změny názorů, oblbování lidí a mlčení k tomu – nebojte se, to všechno se zúročí. Budete na úrovni uklízečky, přesně jak si zasloužíte.

  1. Pane Vladimíre, co máte proti uklízečkám ? Považujete je za nedůvěryhodné ? Je to velmi užitečná profese. Stejně jako profese lékaře. Ale nic Vám nebrání jejich služeb nevyužívat, pokud k nim nemáte důvěru. V kanceláři si okna a stůl umyjte sám a odoperovat si slepák také jistě zvládnete. To že v každé profesi občas selže jednotlivec, lékař, policista, dělník, řidič, prodavač, manažer a dopustí se něčeho nemorálního či dokonce nezákonného je nemilé, ale pro mě to není důvod zatratit ostatní příslušníky tohoto zaměstnání. Ale Vy si samozřejmě dělejte co chcete, až budete pociťovat tlak na prsou, nevolejte sanitku, co kdyby do Vás něco píchli.

 4. Abych nebyla podezírána že fandím sexuálním predátorům.Jen se podivuji dvojímu metru.Respektujte,ten člověk ještě není odsouzen a už kamenujete.Takže aby jste věděli,jsem na straně obětí,ať žen tak i mužů.A u mužů víc,ti se obávají obvinit ještě víc.Jen připomínám “pan” Ferry,co myslíte?!Bude toto obvinění dotažené do konce?Nevěřím!Už teď je mně líto děvčat které měly odvahu a šly s touto věcí na světlo.Ferry je totiž na správném politickém břehu a tudíž se spokojeně prochází po Paříži.Jen na Moravu ať nejezdí,moh by dotat židlí.(Vrchní prchni)

  1. Souhlas u Ferryho je navíc vidět jak to vůbec nepoškodilo TOP 09, ona kauza nebyla vůbec v rámci kampaně zmíňena ač měla být. Kalousek se svého času holedbal jaký je Ferry přínos pro ně,slušný a barevný mladý muž. Doufám,že budu nějakým hňupem označen za rasistu ! Opravdu jsem zvědav jak kauza Ferry dopadne. Cimický je u konce profesní dráhy Ferry na počátku. Oba by měli jít k soudu no uvidíme.

  2. Ano, ten člověk není odsouzen. Ovšem těch poškozených je tolik, že je velmi pravděpodobné, že se nechoval tak, jak by se doktor chovat měl. Na druhou stranu, co se dá očekávat od bývalého estébáka, který kamarádil s Krejčířem.

 5. před sebou samým nikam neuteče. Jeho matka se musí obracet v hrobě. Hned po pedofilech řadím tohle zneužívání na další příčku. Přeju mu, ať sklidí, co zasel a ať mu v lochu natrhnou řitní otvor, vyejakulují se mu do pusy se slovy, že si na to zvykne!
  nehorázné, co je schopen udělat pod rouškou lékaře s přísahou, kterou složil….

  1. Nezapomeňte, že byl už od pradávna považován za celebritu. Kolik z těch “zneužitých” se nechalo od něj dobrovolně prozkoumat a teď budou mít potřebu se taky přihlásit?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *