Tajemná nemoc Simony Babčákové, která ji vyřadila ze StarDance. Televize něco tutlá, možná porušila nařízení

Taneční soutěž StarDance se otřásá v základech. Nakonec se naplnila ta nejhorší možnost a v sobotním večeru musela řady tanečníků opustit sympatická herečka Simona Babčáková. Ta už chyběla minule a nemohla by se zúčastnit ani sobotního večera. Pravidla jsou v takovém případě neúprosná: v soutěži takový pár prostě bez milosti končí. Zatímco tak Mirai Navrátil nakonec postoupil do dalšího kola, což se neočekávalo, protože mu chyběly hlasy z minula, Babčáková se poroučela, a to navíc spolu se standardně vyřazeným Zdeňkem Godlou.

Babčáková se měla účastnit

Je však otázkou, co vlastně za druhou absencí Simony Babčákové, která ji odsoudila ke konci ve StarDance, vlastně stálo. Podle všeho tomu totiž nic nenasvědčovalo. V týdnu před sobotním kolem se veškerá pozornost soustředila na to, zda se bude moci zúčastnit stálice v podobě moderátorky Terezy Kostkové, nebo zda ji bude muset znovu zastoupit Aleš Háma.

Nebyly žádné informace o tom, že by některý ze soutěžících měl znovu absentovat, což by znamenalo definitivní stopku. Simona Babčáková pak na svých sociálních sítích informovala fanoušky, že už se těší na další účinkování v pořadu.

Také Česká televize podle všeho předpokládala, že vše proběhne již v naprostém pořádku. “Pevně věříme, že zítřejší večer již proběhne zcela standardně. Tak jako před každým přenosem ale ještě všichni účinkující, včetně Terezy, podstupují PCR testy,” říkala ještě v pátek mluvčí ČT Karolina Blinková v Blesku.

Foto: Česká televize

Stopka přišla před přenosem

Podle zdrojů ze zákulisí měla Babčáková skutečně ještě v pátek na sobotní vystoupení trénovat. Pak se ale něco muselo stát. Co se stalo mezi tímto momentem a televizním přenosem, kterého už se neúčastnila, přitom Česká televize odmítá říct. Odkazuje se pouze na zdravotní stav herečky, který jí vystoupení neumožnil.

Podle deníku Blesk se vše mělo rozhodnout až odpoledne před přímým přenosem, přičemž příkaz zněl jasně: nikdo o tom nesměl mluvit. Ani Babčáková se ke skutečnému důvodu své absence nevyjádřila. Jako nejpravděpodobnější se však jeví skutečnost, že jí vyšel pozitivní test. V takovém případě by ale StarDance byla znovu v ohrožení a je otázkou, zda se měl večer vůbec uskutečnit. Pokud totiž byla zjištěna nákaza během přípravy večera, které se účastnili i ostatní, šlo by zřejmě o porušení opatření.

Foto: Česká televize

Nenechte si ujít

Redaktorka deníku Mix24.cz. Zkušenosti sbírala ve společenských časopisech, aby je následně každý den zúročovala svou prací na webu. Nepřestává ji fascinovat svět celebrit, ale i šikovných tipů.

Odebírat
Upozornit na
guest
23 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments