StarDance v troskách. Trapní moderátoři, záhadně vyloučená Babčáková a teď ještě ti diváci

Měl to být symbol návratu k normálu. StarDance se po roční odmlce znovu rozjela a po prvních dvou dílech se zdálo být vše na nejlepší cestě k úspěchu. Jenže potom se na oblíbenou taneční soutěž začala valit jedna kalamita za druhou. Je přitom velkou otázkou, zda se z toho ještě vůbec může vylízat. Zaznívají hlasy, aby byl tento ročník raději předčasně zrušen, než dojde k dalším problémům.

Jak je to s těmi hlasy?

Vše přitom odstartovala nákaza ve štábu, jejímž zdrojem byla zrovna jedna z hlavních tváří pořadu, moderátorka Tereza Kostková. Ukázalo se, že ne všichni účastníci a tanečníci jsou zodpovědní, a tak museli být ze třetího dílu odstraněni, případně nahrazeni tanečníky. Přestože dva páry nesoutěžili, diváci přesto byli vyzváni k tomu, aby posílali své hlasy. Když se divili, zda to to Simonu Babčákovou a Miraie Navrátila neznevýhodní, nedostalo se jim od České televize žádné odpovědi. Dodnes není vůbec jasné, jakým způsobem se hlasy počítaly. Někteří diváci se pak logicky ptali, zda mají poslané hlasy vůbec nějakou hodnotu, když stejně nejsou nikdy zveřejněny a člověk neví, jakým způsobem se podílejí na vyřazování.

Když už se Tereza Kostková vrátila na scénu, dostala StarDance další tvrdou ránu. Na začátku čtvrtého kola bylo oznámeno, že se ho opět nezúčastní Simona Babčáková a tím pádem musí v soutěži skončit. Moderátoři se odvolávali na pravidla BBC, která na pořad poskytuje licenci, ale nikdo z toho nebyl kdovíjak moudrý. Obzvlášť, když pravý důvod neúčasti nebyl sdělen a Babčáková od té chvíle raději mlčí. Panují pochybnosti, zda se ve štábu neobjevila další nákaza a Česká televize ji raději v obavách neututlala. To by ale byl už opravdu velký přešlap.

Čtěte také: Tajemná nemoc Simony Babčákové, která ji vyřadila ze StarDance. Televize něco tutlá, možná porušila nařízení

Foto: Česká televize

StarDance zřejmě bez diváků

Ve čtvrtém díle StarDance se toho ke všemu nepovedlo víc. Jakoby se moderátor Marek Eben snažil zachránit bortící se soutěž, sáhnul do svého repertoáru vtípků pro otrlé, které už se však příliš do dnešní doby nehodí. Když tak žertoval na adresu jmen soutěžících, sklidil kritiku za to, že jsou jeho vtípky nechutné.

Čtěte také: Nechutné vtipy Marka Ebena ve StarDance, stěžují si diváci. Zastavte to, žádají po České televizi

Deník Aha! teď navíc přišel s informací, že kvůli zhoršující se situaci se zřejmě bude muset StarDance obejít bez diváků, kterých je vždy v sále velké množství a kteří dokreslují atmosféru večera. Od minulého dílu musí mít nasazené respirátory, přičemž je nepochopitelné, že tak nečiní od samého začátku. To ale zřejmě nebude stačit. Česká televize zatím nic nepotvrdila, ale je to na spadnutí.

Foto: Česká televize

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
18 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments