Raději bych skočil z okna, než být adoptován párem stejného pohlaví, šokoval Okamura

Předseda SPD Tomio Okamura se vyjádřil k často omílanému tvrzení, které podporuje adopci dětí stejnopohlavními páry. Její zastánci tvrdí, že je přeci lepší, když dítě skončí u páru, kde jsou oba jeho členové stejného pohlaví, než když musí vyrůstat v dětském domově.

Okamura to označil za jednu z nejodpornějších lží. “Nikdy bych nechtěl být adoptován stejnopohlavním párem,” uvedl Tomio Okamura na mimořádné schůzi Poslanecké sněmovny, která projednává i umožnění manželství osob stejného pohlaví, z čehož by plynula například i možnost adopce. Ten přitom sám část dětství strávil v dětském domově a z tohoto pohledu tak může říct, že ví, o čem mluví. Dodal však, že by raději skočil z okna, než být adoptován stejnopohlavním párem.

Podle Okamury o tom sice spousta lidí mluví, ale vlastně o tom nic neví, protože na rozdíl od něj nevyrůstali v dětském domově. Předseda SPD také přiznal, že homosexuálem je jeho mladší bratr a že proti nim nic nemá, ale odmítá, aby bylo zasahováno do koncepce rodiny, kterou vždy tvořil muž, žena a děti.

Foto: SPD

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments