Radek konečně prozradil, zda byl ve Svatbě na první pohled sám za sebe, nebo jako herec. Lituje svého rozhodnutí a Simona ho zklamala

Diváci pořadu Svatba na první pohled jsou v posledních dnech na vážkách z toho, zda sledují reality show, kam se přihlásili skuteční lidé s cílem najít životní lásku na základě sociálního experimentu, nebo zda je vše dopředu připravené a v pořadu vystupují pouze najatí herci, respektive komparzisté.

Věřil, že najde partnerku pro život

Poslední odhalení nahrávala spíše druhé variantě. Diváci totiž zjistili, že Radek Stöber už v minulosti vystupoval přinejmenším v Nebezpečných vztazích na TV Barrandov, a to pod jiným jménem. Na stejné stanici, tentokrát ale v pořadu Soudkyně Barbara, se objevil také sympatický dobrák Pavel. Z celkových osmi účastníků se to zdá být jako velká náhoda. Diváci jsou navíc přesvědčeni, že i řadu dalších postav už někde viděli, jen si nemohou vzpomenout na to, kde to bylo. Je ale možné, že ještě nějaké to odhalení přijde.

Účastníci mají s televizí Nova podepsané velmi přísné smlouvy, které jim zapovídají vyjadřovat se k tomu, jak nakonec jejich manželství dopadla, případně prozrazovat jiné detaily. Radek se ale k současné situaci přeci jen vyjádřil, protože ho na jeho Instagramu lidé bombardovali neustálými dotazy.

Pořad Svatby je pro mě srdeční záležitostí. Je to něco úplně jiného než u Nebezpečných vztahů, kde jsem bral svoje angažmá jako jednorázový přivýdělek. Do Svateb jsem se přihlásil sám za sebe, protože jsem věřil, že mi odborníci dokážou najít vhodnou partnerku pro život,” uvedl Radek Stöber na svém Instagramu. Odmítl tak, že by se reality show účastnil pro peníze. Zároveň svým vyjádřením tak trochu potvrdil, že jeho vztah se Simonou nakonec neklapl. Zmínil totiž, že věřil, nikoliv, že to tak dopadlo. Ostatně, to, že Radek se Simonou už spolu nejsou, propálila tak moderátorka TV Nova v přímém přenosu.

Bohužel se rozhodl jít do televize bez vousů

Není se ostatně příliš čemu divit. Ve včerejším díle Svatby na první pohled bylo jasně vidět, že to mezi Radkem a Simonou skřípe. Zatímco novopečený manžel se okamžitě zamiloval, Simonu její nový muž příliš nepřitahuje. Když se jí Radek zeptal, co se jí na něm líbí, po dlouhém přemýšlení odpověděla, že se jí na něm líbí jeho tetování. To Radek zjevně slyšet nechtěl, a tak se beze slova sebral a odešel. Také ukázky z dalšího dílu nahrávají tomu, že se v této dvojici bude situace rychle vyostřovat.

Radek nyní na svém Instagramu lituje, že pro natáčení se rozhodl oholit. Jinak totiž nosil různě dlouhý vous, který mu podle jeho fanouškl slušel mnohem více než holá tvář. “Bohužel to bylo mé rozhodnutí,” odpověděl na dotaz, zda ho k oholení přiměla televize. Zjevně se domnívá, že s vousem by se Simoně líbil více.

Foto: archiv Radka Stöbera

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments