Krásná Simona ze Svatby na první pohled pracuje ve vedení jednoho ze sponzorů této televizní show

Mnozí fanoušci se na sociálních sítích bavili o tom, jak je možné, že se do pokleslé reality show, ve které dohazují partnery samozvaní experti a kde se pár poprvé vidí až před oltářem, přihlásí někdo jako Simona. Krásná, úspěšná a sebevědomá žena, která pravděpodobně ve skutečném životě nemá nouzi o nápadníky. Je jistě možné, že jí nějaké vztahy nevyšly, ale proč situaci ve 29 letech řešit takovým způsobem?

Nyní se objevila možná odpověď. Ta však bohužel opět nahrává variantě, že Svatba na první pohled není skutečnou reality show ve smyslu, že se do ní přihlásili lidé sami za sebe, ale řízenou televizní show, které se účastní herci nemající ve skutečnosti zájem najít celoživotního partnera. Diváci už odhalili skutečnost, že Radek si zahrál v Nebezpečných vztazích a Pavel zase v Soudkyni Barbaře. Oba pořady vysílá TV Barrandov a jsou zcela zinscenované.

Odskočila si z vedení šperkařské firmy

Podle diváků je možné, že i další účastníci se v nějakém podobném projektu objevili, případně si přivydělávají jako komparz, protože jsou jim velice povědomí. Simona teď okryla druhou cestu, jakou se účastníci do Svatby na první pohled mohli dostat. Do redakce deníku Mix24.cz dorazily informace o tom, že Simona Míková je brand manažerkou společnosti ALO Diamonds, která je jedním ze sponzorů Svatby na první pohled. Tuto informaci se nám na základě veřejně přístupných informací podařilo ověřit: Simona skutečně pracuje ve vedení partnera této reality show.

Jistě je možné to označit za náhodu, ale bystřejší divák si pravděpodobně uvědomí, že těch náhod už bylo přeci jen nějak moc. Ostatně, skutečnost, že Radek a Simona už spolu nejsou propálila v přímém přenosu moderátorka TV Nova.

Foto: oficiální materiál / TV Nova

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments