Zdeněk Pohlreich si našel novou práci. Bude moderovat televizní show, ve které lidé hledají životní lásku

Zdeněk Pohlreich aktuálně bojuje o přežití svého restauračního byznysu, kdy musel přejít dokonce k jím nenáviděnému prodeji přes okénko, případně prostřednictvím rozvozu. Pro slavného šéfkuchaře se ale přeci jen blýská na lepší časy. Televize Prima s ním totiž počítá pro svou novou show. Dalo by se očekávat, že v ní Pohlreich znovu nabrousí své nože a postaví se k plotě či grilu, případně bude radit jiným restauratérům. Jenže to by v této době bylo obtížně proveditelné. Tentokrát okusí šéfkuchař poněkud jiné moderování. Jde totiž o show First Dates, což by se dalo přeložit jako První rande.

Původně britský formát měl premiéru už v roce 2013 a po letech dostane i svou českou verzi. Televize zatím neupřesnila, kdy přesně ho začne vysílat, ale informovala o tom, že moderátorem bude právě Zdeněk Pohlreich, který se nejvíce proslavil v Ano, šéfe! S Primou spolupracuje dlouhodobě na různých formátech, které už však nebyly tak úspěšné.

Šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha jsme byli zvyklí vídat v Ano, šéfe! a dalších kuchařských show. Zdá se však, že kuchyň už je mu malá. / Foto: FTV Prima

Svobodní lidé hledající lásku na prvním rande

Podstata show je prostá, nezadaní lidé se potkají na prvním rande u dobrého jídla v příjemné restauraci. Restaurace First Dates otevírá své dveře svobodným lidem, kteří hledají lásku a už nechtějí být sami. Na konci rande jsou páry vyzpovídány a mají se rozhodnout, jestli se chtějí opět vidět,” uvedla v tiskové zprávě televize Prima. Do show se může přihlásit kdokoliv starší 18 let. “Pokusíme se najít ideálního partnera a samozřejmě na to nebudeme sami. Požádáme o pomoc i odborníky,” upřesnila dramaturgyně Primy Jana Vondroušová.

Pokud vám to něco připomíná, nejste zřejmě daleko od pravdy. Na podobném principu totiž fungoval pořad Svatba na první pohled, který nedávno vysílala televize Nova. Jenže ten skončil blamáží poté, co se ukázalo, že v něm účinkují herci. Podezření se pak potvrdilo tím, že žádný z párů spolu nezůstal.

Foto: oficiální foto / FTV Prima

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments