Reality show Svatba na první pohled se rozpadá. Placeným hercem je i oblíbený dobrák Pavel, další účastníci jsou divákům “povědomí”

Největší tahák podzimní sezóny se televizi Nova povážlivě rozpadá. Diváci reality show Svatba na první pohled, která si nejprve získala velký zájem, nyní ve velkém kritizují. Velká část z nich je totiž přesvědčena, že je televize tahá za nos a že pořad není žádným “sociálním experimentem”, za který se vydává, ale jednoduchou hranou fraškou, na které jsou zvyklí z konkurenční TV Barrandov. Právě z ní přitom Nova zjevně rekrutovala komparzisty.

Pavel, nebo Norbert, co plašil ptáky?

Pozorným divákům už se podařilo odhalit, že geniální kurýr Radek si předtím zahrál třeba v Nebezpečných vztazích, pochopitelně pod jiným jménem. Zástupci televize to označili za náhodu, ale nyní se ukazuje, že jde spíše o vzorec. Diváci totiž odhalili dalšího z účastníků, a to rovnou největšího oblíbence, sympaťáka Pavla Dlaska, který tvoří pár s výbušnou Štěpánkou, jež diváky velmi baví. Ten si střihnul roli pro změnu v pořadu se soudkyní Barbarou, kde se jmenoval Norbert a zaměřoval se na plašení ptáků.

Zdá se, že se do pořadu přihlásilo čirou náhodou hned několik amatérských herců. Nejen Radek, který hrál v Nebezpečných vztazích, jak už někdo dal odkaz níže, ale i Pavel si už zahrál,” napsala v diskuzi jedna z divaček, která poskytla odkaz na příslušnou epizodu soudkyně Barbary, kde byl zažalován za rušivý plašič ptáků.

Někde jsme je viděli, jen si vzpomenout

Další diváci se přidali s tím, že jim Pavel skutečně přišel povědomý, ale nemohli si vzpomenout, kde už ho viděli. Někteří diváci zase píší, že i ostatní účastníci jim přijdou podivně známí, ale nemohou si vybavit, odkud. To je v případě komparzistů přitom typické. Hrají zapomenutelné role, ale v podvědomí utkvějí.

Tak to už je fakt fraška. Lezou tam akorát tak komparzisté. A vybrali je kvůli tomu, ne že se k té holce hodí, ale protože je to celé komedie a oni už hrát umí. Ať si ten pořad strčí do zadku,” napsala jedna z divaček na stránkách Novy.

Diváci už se sami sebe ptají, jak mohli něčemu takovému uvěřit. Když se nad tím nyní zamýšlí do důsledků, přijde jim to velmi přitažené za vlasy a navíc jim dané osobnosti příliš nepřijdou jako někdo, kdo by podobný exhibicionismus vyhledával, ale nyní už vidí, že mluví podle scénáře. Těžko si podle nich například překvapit, že by se rodiny účastníků tak šílených svateb účastnili s takovým stoickým klidem.

Foto: oficiální materiál / TV Nova

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments