16. 7. 2024

7 příspěvků u článku “Rodí se plán, který zlikviduje ojetá auta v Česku. Každý si bude muset koupit drahý elektromobil

  1. Až to přijde, měli by jsme se semknout a bránit naše osobní práva , ať se vláda staví třeba na hlavu

  2. Jedině vzít lopaty a pořádně je tam vymlátit a nebo jim srovnat mozky abys začli myslet pozitivně.

  3. Až to nastane uspořádat generální stávku a pokračovat do té doby než to odvolají.

  4. To že česká vláda uplatňuje to, co (zatím) nefunguje nikde jinde, už všichni víme. Co se týká elektromobilů, v Německu zjišťují že to nějak nefunguje, přináší jen problémy a i milovníci elektromobility začínají obracet. Pomalu se připouští, ze ani s tou ekologií to není až tak slavné a že by se mělo od toho upustit. A ty slavné dotace na elektroauta proč česká vláda chce dávat až teď, když všude kolem s tím už skončili? Jen další ukázka toho, jak je tato vláda k smíchu. Prostě vládo, stačilo!

  5. Diktatura Bruselu !!! Naši aktivisté se toho chopí jako první. Brusel něco jen doporučuje u nas je to hotové. Jako s vejci. Větší klece, volný chov. Že to zdrazilo vejce o 300% nikoho nezajímá? On to zaplatí občan s mizerného platu nebo důchodu. Dobře placeni politici nehájí zájmy voličů. O ně jim jde jen pri volbách.

  6. Green Deal je jen dobrý kšeft. Zatím co jedni chudnou tak další jen nesmírně bohatnou. Pořádají summity na které politici a další šíbři létají soukromími letadly. Produkují různé nesmysly, jako emisní povolenky, které se staly jen zdrojem spekulativních zisků. Lodní, letecká a kamionová doprava se neomezuje, právě naopak. Zbytečný tranzit po silnicich místo železnice. Evropa blbne a ostatní se ji jen smějí. Brusel vymýšlí jen další s další sebevražedné opatření.

  7. Ale proč né, já se nemusím snažit vydělávat, vůz můžu zahodit, vzít nějakou hodně málo placenou práci a stát mi může doplácet minimální mzdu a platit nájem za mě 😆, nemám s tím skoro žádný problém 😖

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *