19. 5. 2024

22 příspěvků u článku “Rodí se velké povolební překvapení. Babiš koketuje se silným koaličním partnerem a připravuje si svého náhradníka

 1. To jsem se s chutí zasmál….Fiala premiérem … to bych spíše uvěřil že bude včelí královna 😀 😀

 2. Tak s ODS?! To musí mít “sympatický” Vondrák silný žaludek. Škoda, že vyřadili z kandidátky Novotného, svou novou značku a maskota. To by byla teprve jízda! Ale myslím, že i Fiala je skoro tak dobrá figurka.

  1. Souhlas ale nestačím se divit, stejně jako tomu, že profláknutá ODS má ještě tu drzost se dostávat nahoru ? Osobně bych hlasoval pro Šlachtu ale nesměl by jit do koalice s pravicí.

 3. Jestli pujde Ano do koalice se zkurv… Top09 tak ztratí minimalně 5% voliču !! A ten zmr. Fiala premier to se snad Babiš zbláznil !!

   1. Aby nekdo volil zlodeje a lhare Babise, to musi v hlave uplne nasr….
    Ale takovych idi*tu je v Cesku dostatek, proto take sem take Babis presidlil. Pro podvodnika Babise neni nic lepsiho nez hlupacci, kterym naslibuje hory doly, tak jak mu to Prchal napise.

    Tohle si prectete vy tupci:
    https://www.youtube.com/watch?v=Cn8yWerymuA

 4. Nechápu o jakém házení vidlí autor článku píše. Rozhodně nejsem zastáncem Miloše Ostudy, ale je zavedeným pravidlem, že šanci jako první sestavit vládu dostává vždy předseda nejsilnější strany. Ne nějaká účelová koalice, která se po volbách zase rozdělí.

  1. Omyl. Koalice se musí o své místo na politické scéně poprat a tedy si zaslouží i své místo a díky důvěře voličů má i svůj mandát. To si jen Zeman zase kroutí zákon dle svých potřeb. Být to obráce ně, to by bylo od koblížkářů řevu. Jo, holt to lidem okolo něho brzo skončí a dojná kráva odejde. Musí si tedy pomoci jakýmikoliv prostředky zpět ke korytům.
   A zloděj a STBák Bureš? Škoda mluvit. Nechápu že mu někdo dává hlas. Vždyť kvůli němu jíme špatné potraviny, lidé nemají práci protože zaměstnává zahraniční dělníky kvůli nízké mzdě a takhle kurví kde co. To je vám mnohým jedno?

 5. Nemá smysl číst nesmysly médií podporujících línou neschopnou opozici. ANO samozřejmě se znemožněnými stranami do koalice nepůjde a Piráti se zlikvidují sami. O STAN nemá cenu hovořit. Jediný protivník ANO jsou média.

 6. Lidi nevěřte těmto bludum, co tady píšou. Vyhraje zaslouženě opět Babiš, a zřejmě bude vládnout zase s ČSSD a komunisty. To je jediná rozumná varianta, pro tento stát. Dovede si vůbec někdo představit tam Bartoše…? Vždyť je to ostuda sama o sobě.

 7. so si ten estebak a parchant Bures dovoluje oslovovat opozici? to by musela opozice padnout na hlavu aby toto prijala!

 8. To je jen výmysl . novinářů. kdyby to ODS udělala a šla do koalice a ANO , tak je to její konec. Ostatně proč by to Andrej dělal. Volby vyhraje , a protože se SPD třese na nějaké vládní křeslo , ČSSD a KSĆM piráty nepodpoří , Šlachta také ne , je vymalováno. Asi tak.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *