17. 5. 2024

43 příspěvků u článku “Miloš Zeman prokázal, že už žije mimo realitu. Znovu si řekl o odvolání

 1. OMyloš Vlevodole, to je docela dobrej ,,materiál”. Ne že bych nějak ,,miloval” komouše z LGBT, ale co si kdo dělá s vlastním tělem, je jenom jeho věc.

 2. Nejsem příznivcem Miloše Zemana a nikdy jsem nebyl. Už jako premiér mi lezl na nervy a ty jeho malmoty (údajně bonmoty) mi nikdy epřipadaly vtipné, natož duchaplné. Leč to, že říká něco jiného, než proklamuje současná neotrockistická (mylně nazývaná neomarxistickou) bruseloidní hvězdná pěchota, neznamená, že by byl mimo realitu nebo neschopen výkonu úřadu.

 3. Nebezpečný sobě či okolí, TZ: změna pohlaví není trestným činem, to upravuje občanský zákoník a Ústava. Jde o jednu ze jednu ze základních lidských, svobod deklarovaných ústavou. Viz. diskriminace obecně. Prezident parlamentní demkracie to musí chápat, pokud ne, porušuje Ústavu, jejíž je právě on zárukou. Je to další z trestných činů prezidenta Republiky.

 4. Pan Zeman by měl mít v sobě tolik soudnosti a uznat, že by měl v nejlepším přestat!!! Už teď za něho beztak rozhoduje ta svatá trojice v pozadí.

 5. Je to velmistr v odvádění POZORNOSTI k nepodstatným věcem.
  Novináři,on si v tom libuje a Vy mu to baštíte i s naviákem.

 6. Senilní dědula, kterého z alkolového komatu proberou maximálně 1-2x za 14 dnů… Měl by se vrátit k objímání stromů. Jestli tedy je schopen rozeznat strom od zvířete. O čemž pochybuji. Je to ostuda.

 7. Autor je jenom jedním z těch nenávistných novinářů. Přesně takových,jak je popsal prezident Zeman.

 8. Stydím se za našeho prezidenta!. Nejen jeho slovní projev, ale i zdravotní stav. Přivezou ho jako jediného na vozíku a raději strčí do kouta, aby nebyl na očích. Hrůza, toto je člověk reprezentující Česko?

 9. To nic, to jen demoblok se pořád neumí smířit s vitězstvím MZ v prezidentské volbě. MZ je totiž jiný, než oni. Není multikulti, nechce ilegální migranty, nepotřebuje 65 pohlaví, potřebuje normální rodinu. Na rozdíl od nich ví, že současná RF není SSSR a žádnou ideologií neohrožuje demokratický svět a neobklopuje USA základnami. On ČSSD nepotopil, on z ní vystoupil poté, co 29 vlivných poslanců ČSSD se na něj při prezidentské volbě 2003 dopustilo podlé zrady a zvolilo Klause. Když dělají takové věci, nemohou se divit, že se propadají do ztracena. Také je nenutil, aby opustili sociání program a nahradili jej multikulturalismem a zvýhodňováním menšin nad většinu a tím posloužili k destrukci demokracie. MZ založil vlastní stranu a to je snad ten zločin? Demoblok ho nenávidí tak, že napadá nejen všechno, co řekne, ale i všechno, co neřekne. A lžou o něm při každé příležitosti.

  1. Potřebuje normální rodinu… to jste mě pobavil. On, který opustil první ženu se sedmiletým synem, se kterým dodnes neudržuje žádný kontakt, on, kterému se narodila do druhého manželství dcera dříve než za devět měsíců – a kterou, světe div se, opět opustil útěkem na Vysočinu. Že se mu pak hodila jako PR do prezidentské volby nic nemění na tom, že ji nikdy nevychovával.

  2. Milý pane, ten koho tu tak plamenně hájíte, ten již na hradě dávno není. Je tam někdo kdo reaguje na aktualní dění po týdnu. Což mimochodem dosti vypovídá o administrativě hradu. Proč jakožto vrchní velitel AČR nezvedl druhý den vojáky na pomoc? Pamatuji povodně jako záklaďák a tam to šlo “prostě zítra 8 00 se jede a nazdar”. Proč čekáme na Vrbětice? Které mimo jiné naprosto bez varování vyndal hájený AB? Čekalo se snad na překlad projevu z Krenlu? Snad pan president ještě uskuteční svou avizovanou cestu do Číny a neopomene vzíti kancléře Langa, mgr. Kelly a spol..Přeji jim plno sil a vytrvalosti v hledání Golema.

 10. Hromadný útok tzv novinářů na prezidenta, kterého volili občané. A jedině oni – občané – mohou požadovat jeho odvolání. Ale většina lidí si za ním stojí a masáž oněch pisálků zatím nepomáhá. Ale není to jen zvracení na papír, je to i odstraňování jakýchkoliv příspěvků na jeho podporu. A kdo za tím stojí? Senát, absolutně zbytečná složka.

 11. kdo a proč by ho nějaká luza senátu jak Vystrčil,křivák Fischerr,nebo nevzdělaná,zlodějka rohlíku,ikona zlodějin ODS Němcová kterou nejlepší prezident vykopal s hradu když příšla na hrad knučet že má 101 hlasu a chce být premierkou od té doby zákeřná fanatička špiní,pomloouvá,svolává,navrhuje s podobnou pakáží neuspěšných jak sesadit nejlepšího prezidenta od špinavého převratu Havla

 12. Luděk a ty a tvuj otec že stvořil takového retarda pitomce!! ty hrdino za anonymytu přikrčený jsi hrdina špíny!

 13. ⁹pan,prezident Zeman je nejlepší co jsme měly.Určitě je lepší jako byl šašek havel.A teď do mne….

 14. V tomto s ním souhlasím lidi jako jsou termostati a ti co chcou být hybridi by měli být označování jako těžce nemocní a měli by se léčit zdravotnictví by se mělo věnovat jiným věcem než předěláváním genitalií, že se nějakej mamlas rozhodne, že už nechce být kluk nebo holka ? co to je ?? střílet na počkání ona ta povinná vojna měla co do sebe já být teplák tak ani nevylezu z domu je mi jasný že se na mě teď zesype plno sluníček 😀 ale co o to tu jde ne ? 😀 říct si svůj názor veřejně to přece sluníčkáři chcou 😀

 15. Pan Mrkvička se zabývá nepodstatnými hloupostmi stejně jako EU, na místo zajímavých nebo vážných kauz. V případě násilníka Fedrriho se dá prezidentův výrok vysvětlit minimálně třemi způsoby, nejspíš je Mrkvička vytáhl ze souvislostí. Trapný Mrkvička, trapný článek, škoda mého času…

 16. Anó, když to řekne Šláfnberk, je to roztomilé, když to provede přímo Feri, celkem rychle se to ztratí z novin,ale p.Zeman je neschopný výkonu funkce…..Věřím , že oblíbenec médií Biden, je způsobilý co ? To je pane prezident!! Ty jeho blekty, ty se nehodí do vašich kejklů, tak se to nepíše….Ale rozkaz ohledně Zemana zněl jasně…dvojí metřík ??

 17. Naprosto souhlasím z názorem, že výrok s kterým nesouhlasím, přeci neznamená duševní poruchu jeho představitele. Duševně choří jsou Ti, kteří svého prezidenta jsou schopni očerňovat i když s ním nesouhlasím. Mohu zde uvést mnoho příkladů, kdy s někým s vedení státu či protektorátní EU nesouhlasím, ale to není důvod někoho urážet. Ani nikoho níže nebudu komentovat, neb mě moje vychování toto nedovolí. Za to jsem rád a svým předkům děkuji.

 18. A co je na tom divneho? To že je pravdomluvný? Potom vy jste pokritci a to je horší, protože pokritci jsou zrádci a nebezpeční udavači ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *