Ronaldo baví internet. Kamery zachytily, jak naštvaně sklízí sponzorskou Coca Colu a bere si vodu, slazené nápoje nesnáší

Stamiliony lidí po celém světě obdivují Cristiana Ronalda za jeho vypracované tělo a fotbalové schopnosti, které je schopen předvádět i ve svých šestatřiceti letech, kdy už mají mnozí fotbalisté dávno po kariéře. Ronaldo se však drží stále na vrcholu a patří k nejlepším střelcům Evropy.

Pokud by se snad někdo domníval, že takové výkony jdou dohromady s tím, co světu prezentují fotbaloví sponzoři, byl by na omylu. A Ronaldo to tentokrát znovu dokázal. Na tiskové konferenci jeho týmu před ním stály dvě láhve s Coca-Colou, která je jedním z nejvýznamnějších sponzorů letošního Eura.

Fotbalista se na ně naštvaně podíval a nakonec usoudil, že před ním na stole nemají co dělat. Natožpak, aby se z nich napil. Láhve proto vzal a schoval pod stůl. Pak si vzal láhev s vodou s jednoznačným doporučujícím výrazem. Řekl jednoznačně: “Voda”.

Cristiano Ronaldo už v minulosti několikrát promluvil o své životosprávě, ve které prý slazené nápoje nemají žádné místo. Mnohokrát se o nich vyjádřil hanlivě s tím, že akorát kazí zdraví dětem i dospělým. Sám prý nesnáší, když svého syna přistihne při konzumaci těchto lákadel.

Z tohoto úhlu pohledu se tak Ronaldo zachoval podle svého přesvědčení. Těžko může propagovat Coca-Colu, když jí sám nemá rád.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít

Redaktor deníku Mix24.cz. Zkušený zprávař v minulosti působil v papírových i webových projektech zpravodajského střihu. Blízká je mu oblast ekonomiky a osobních financí.

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments